Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
cudne to co dostalam na pocieszke od ANi100 🙂
zy Ty kochasz ból, kochasz ból ?
A ja z każdym dniem, z każdym dniem
Próbuję iść dalej.
Cokolwiek było,
Cokolwiek było,
Teraz to nic nie znaczy,
Zapoczątkowałaś
Nową Erę.
😘 😘 😘


wiara, nadzieja i miłość ........... http://www.youtube.com/watch?v=Jk5kYjD9E1I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziekuje za slowa otuchy. Wiecie co jest najgorsze? Ze byla tak mloda!!! miala dopiero 45 lat. Moj najmlodszy brat ma 11 lat i juz jest sierota!mogla jeszcze tyle zyc!!! nie warto badac sie na raka, ona sie badala, chorowala na jakas inna odmiane, ktorej nie znali i nie mogli wykryc. Dzien przed jej smiercia dowiedzielismy sie jak jest tragicznie....
przeprawszam, ze smece, bo wy tu o weselszych sprawach - o szczepieniach, ale musialam sie wygadac, bo wszystko inne dla mnie przestalo miec znaczenie....a ida te straszne swieta!



Aneczko tak strasznie mi przykro 😞 płakać mi sie chce...wiem co to znaczy jak kochana osoba odchodzi chorując na raka..3 lata temu mój Tatko momentalnie przestał chodzić,pracował za granicą tam przestał chodzić,początkowo myśleliśmy,że to prrzez ból pleców,bolały Go nogi ale chodził o kulach,któregoś dnia poszedł do toalety i już z niej o własnych siłach nie wrócił..później było jak w filmie...ściągneliśmy go do Polski szpital i odrazu diagnoza rak 😞 operacja,próba wycięcia dziada ale był tak silny że z płuc przebił sie do kręgosłupa..później chemia i zero szans żeby wyzdrowiał..ja miałam nadzieje do końca każdego ranka wstawałam i mówiłam patrzą w góre,że nie oddam Go nie teraz kiedy tak bardzo Go potrzebowałam..nie mówili mi wszytskiego ani lekarze,ani Mama z siostrami bo wiedzieli że ja jestem najsłabsza..Tato nawet na mnie nie poczekał umierając..Siostry sie z Nim pożegnały i Mama też..a On umarł jak byłam w drodze do szpitala!!! 😞 zawsze mi powtarzał "Anka ale z Ciebie panikara" 😞Pamiętam Jego błądzące oczy po tym lekarstwach o głupotach jakie wygadywał,jak chciał wstawać z łóżka bo myślał że chodzi,jakieś omamy miał widział zmarłych..Jeszcze dzień wcześniej jak był w agoni powiedział do mojej Mamy "ja umieram..." rano Razem rozmawiali...sam sie ogolił..a o 12:45 Nas opuścił..nie mogłam sie pozbierać..nic sie dla mnie nie liczyło..taka pustka i nic więcej..na pogrzebie było mnóstwo ludzi..tak szybko kazali Nam sie z Nim pożegnać..ja wpadłam w furie złość nie chciałam żeby zamykali trumne...musieli mnie zabrać odciągać..dałam Mu buziaka w czoło i to było Nasze ostatnie pożegnanie... 😞 😞
A teraz wchodząc do pokoju Rodziców otwieram szafe wyciągam Jego ulubiony dres i buty przypominam sobie Jego wygląd zapach i wspominam te dni kiedy był z Nami...

Przepraszam Kochane,że pisze tu takie smuty,ale mimo tego że minęlo 3 lata to siedzi we mnie dalej, gdzieś tam głęboko i jakoś nie potrafie sobie z tym poradzić 😞


brak mi slow......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A APROPOS NIEDLUGO BEDĄ OTWARTE UWIERZYCIE ZE ROK NORMALNIE ROK/.. ja pierdziu
i za lada moment powrot do pracy 😮 😮
a no niebawem sie pojawia...a zta praca to ja niewiem jak ja zrobied...musze siedziec w domu do ukonczenia Oli 2,5roczku,bo u nas żłobka nie ma a dojezdzac z dzieciem nie bede-podziekuje juz to przerabialam ...fuck ...a jak to jest z wychowawczym ????

bezpłatny i tyle DUPAAAAAAAAAAAAAAA jest z wychowawczym
no bede musiala bez kasy siedziec na pipie 😠

Ja nie moglabym... chciclabym pobyc z dzieciątkiem do roczku ale 1 wyplata nie wchodzsi w gre poza tym ja bym sie zle czula
ja nie mam w planie zlobka choc czasem sie zastanawiam jak w nich jest
ja siedzialam z Kami dosc dlugo w domu i kurwicy mozna dostac bylo...ja niewiem jak ja dam rade w domu...deprecha mur beton... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mój M pojechał na zakupy no i jak wrócił mówi do mnie wiesz pałek z kurczaka nie było to wziołem ćwiartki z kurczaka zapakowane po 2 sztuki ale były strasznie drogie bo 2 ponad 10 zł wiec ja oczy wywaliłam i mówie to coś jest nie tak!!!!patrze i widze Cwiartki z kaczki 😁 😁 😁no i tym sposobem bedziemy mieli na obiad kaczke w jabłkach 🙂tak własnie wysłać faceta na zakupy 😜 🙂


hehehehe ale bym wciągnęła taką kaczuchę z jABŁKAMI....u mnie w domu zawsze nas 1 swięto jest taka pieczona w całości z jabłkami właśnie....już mi ślinka cieknie 🤪 🤪 🤪


u mnie na 1 dzień świąt to jest indyk i żeberka w sosie miodowym hmmm ,mniam 🤪 🙂 🙂


a u mnie w tym roku będzie duzo lez 😞 😞
nie wazne co na stole -wazne kto przy nim siedzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
no nie spie bo sie obudzila myszeczka

czytamy bajule co dostalismy w prezencie

czytacie swoim dzieciom? moja uwielbia jak jej czytam
mnie tez czytano od malutkiego, potem bardzo lgnelam sama do czytania i szybciutko nauczylam sie czytac jak niecale 4 latka mialam

wczoraj czerwony kapturek a dzisiaj własnie babcia czyta mu śnieżke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
jakos sie kiepsko czuje od kilku dni w głowie mi sie kreci 🤔
ja myslalam ze to tylko mi..jakies takie kolowanie mam i niekiedy utrate rownowagi...nerwica kurna! 😮

ja tak samo mam jak ide na spacer dobrze ze pcham wózek bo bym pewnie upadłą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
My juz po szczepienieu ....matko boaska ...przezyłam to jakos , Julka dzielna kobita jak ja ubierałam w kombinezon to juz po płaczu ....teraz siedzi w bujaku i bajke oglada ....i Wasze dzieci tez sie zsuwaja z bujaków , ona ugona sie na nogach i ciach ciach i juz nozki jej wisza i sobie macha ...no to jest laska....
Legins ...trzymaj sie kochana ....juz niedługo wszytsko minie ....
Wiem ze zostanę zlinczowana ha ha ale wezme to na klate bo takie jest moje zdanie .....Wiem ze to od dawien dawna i tak juz jest skonstruowany człowiek ....ale dla mnie to było najgorsze ten cyc.w początkowym macierzynstwie ( bo karmiłam miesiąc)..po prostu szok , jak sciagała sobie mleko i patrzyłam na nie to myslałam ze 🤪 🤪 .....szkoda było mi małej ,,,,jak ona moze to pic ....albo ktos przychodził a ja do drugiego pokoju zeby małą z cyca nakarmic , z cyca w ktorym nic nie było , biedna sie męczyła ....takie jest moje zdanie i nic na siłe jak to Asik napisała ....z gówna ...... 🙂 🙂


no tak.. ale laktacja ma to do siebie, ze powoli sie rozkreca i trwa to dobrze ponad miesiac.. a ze teraz jeszcze wolniej to wynika pewnie z tego, jak wszystkie artykuly mowia, ze odrazu dokarmiamy, bo nam sie wydaje, ze za malo dostaja. i produkcja jest mniejsza. bo za szybko chcemy, zeby dzieci byly syte i przery miedzy karmieniami wynosily ok 3h.
i to juz kwestia tego, czy ktos ma tyle wytrwalosci, zeby lezec w lozku caly czas i karmic dziecko. albo czy ktos ma na to czas po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co..niewiem czy pamiętacie była taka reklama o ubezpieczeniach auta i tam była ta piosenka Mieczysława Fogga " ostatnia niedziela" i konkretny kawałek tam leciał...

"..to ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas..."

Mój Tato umarł w niedziele..wieczorem jak już wróciliśmy ze szpitala,po śmierci Tata..Mama szukała coś w szafce,a u Nas obok telewizor stoi i leciała ta reklama..Tak jakby Tato do Mamy to śpiewał...od tej pory nigdy więcej nie widziałam tej reklamy..normalnie jak sobie przypome to mam ciary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my czytamy, dużo..............
a teraz ja się pochwalę, trening i wytrwałość czyni mistrza moja myszka od 3 dni uwielbia być na brzuszku chichra się, gada i obserwuje cały świat, mam nadzieję że się już nic nie zmieni i bedzie szcześliwa brzuszkując.
a i dwa raz zasynęła sama bez podnoszenia, tulania wybawiła się i zasneła. 🙂
zaczyna lubić huśtawkę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
My juz po szczepienieu ....matko boaska ...przezyłam to jakos , Julka dzielna kobita jak ja ubierałam w kombinezon to juz po płaczu ....teraz siedzi w bujaku i bajke oglada ....i Wasze dzieci tez sie zsuwaja z bujaków , ona ugona sie na nogach i ciach ciach i juz nozki jej wisza i sobie macha ...no to jest laska....
Legins ...trzymaj sie kochana ....juz niedługo wszytsko minie ....
Wiem ze zostanę zlinczowana ha ha ale wezme to na klate bo takie jest moje zdanie .....Wiem ze to od dawien dawna i tak juz jest skonstruowany człowiek ....ale dla mnie to było najgorsze ten cyc.w początkowym macierzynstwie ( bo karmiłam miesiąc)..po prostu szok , jak sciagała sobie mleko i patrzyłam na nie to myslałam ze 🤪 🤪 .....szkoda było mi małej ,,,,jak ona moze to pic ....albo ktos przychodził a ja do drugiego pokoju zeby małą z cyca nakarmic , z cyca w ktorym nic nie było , biedna sie męczyła ....takie jest moje zdanie i nic na siłe jak to Asik nabisała ....z gówna ...... 🙂 🙂


dokładnie aga nikt cie nie zlinczuje bo kazdy ma swoje zdanie, i wiecieco powiem wam w sekrecie ze ciesze sie ze powoli laktacja ucieka bo nie bede sie stresowala jak do szkoly bede chodzila normalnie bede mogla sie wyspac a nieod 4 rano sciagac 🤪

a julka to twarda sztuka dzielna dziewuszka 😘 😘


ja w nocy nie wstaje na sciaganie, bo po co mam sobie sen zabierac 😁. Anto spi od 20 do 5.40 z reguly- kwestia czasu i sie laktacja przestawila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
OLGA DO DOMU !!!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscn9433.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8079/dscn9433.jpg[/IMG][/URL]
OLGA DO DOMU !!!!!!![color=green][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!![color=black][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!!
[color=red][/color]


piekna synowa!!!!!!!! 😘 😘 🤪 😎 tap madyl jak nic, chociaz nie ogladam to i to by wygrala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
my czytamy, dużo..............
a teraz ja się pochwalę, trening i wytrwałość czyni mistrza moja myszka od 3 dni uwielbia być na brzuszku chichra się, gada i obserwuje cały świat, mam nadzieję że się już nic nie zmieni i bedzie szcześliwa brzuszkując.
a i dwa raz zasynęła sama bez podnoszenia, tulania wybawiła się i zasneła. 🙂
zaczyna lubić huśtawkę 🤪 🤪 🤪

superr!!
kurcze ja nie znam problema z tym zasypianiem nigdy jeszcze nie kołysałam dziecka ani nie bujałam 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...