Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
KUŹWA....PRZED CHWILĄ PODESZŁAM DO OKNA, PATRZĘ I OCZOM NIE WIERZĘ...JEST TU TAKA ŚCIEŻKA WZDŁUŻ DZIAŁEK, PRAWIE POD MOIM BALKONEM, A NA JEJ ŚRODKU STOI TAKI ŻUL ( ZWANY TU SZREKIEM Z RACJI GABARYTÓW I TWARZY), MA ZDJĘTE PORY I SZCZA !!!!!!!!! NO WIĘC JA NA BALKON I TAK GO ZRĄBAŁAM, ŻE W POPŁOCHU TE GATY NACIĄGAŁ...NOSZ CO ZA ŚWINIA JEDNA, DOBRZE ŻE SIĘ WACKIEM W MOJĄ STRONĘ NIE ODWRÓCIŁ, BO BYM CHYBA Z TEGO BALKONU WYSTKOCZYŁA I MU GO UKRĘCIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

bozeee hahaah 🤪 🤪 🤪



i sie usmiałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
OLGA DO DOMU !!!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscn9433.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8079/dscn9433.jpg[/IMG][/URL]
OLGA DO DOMU !!!!!!![color=green][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!![color=black][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!!
[color=red][/color]


SUPER 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
izarybka napisał(a):
Wiecie co ja też Wam się wyżalę mój tata odszedł 11lat temu.... i to nie była żadna choroba no była alkoholizm nie podołał i postanowił skończyć swój żywot nigdy tego nie wybacze tego mojej babce mimo ze juz odeszła bo to ona wprowadziła go w nałóg nawet napisala za mojego tate niby list pozegnalny ze to przez moja mame.....ale my znalysmy pismo taty przeciez
pamietam jak zasuwałam rano do sasiadki prosto z łóżka w piżamie żeby zadzwonić po lekarza bo u nas babka nie pozwoliła założyć telefonu mama w mies osiwiała doszczetnie
od tej pory cały czas wszystko się kitrało mówie Wam krówki mielismy to nie szło ich na łąkę wyprowadzić bo szalone były wszystko mama sprzedac musiała na ubój 😞 pies który z tata chodził zaginął 😞
Wiecie najgorszy jest napis na grobie Bóg tak chciał..........
nie wiem mam wrażenie ze ten pech trwa

😞 😞 😞

😘 😘

Ehh dla mnie dopoki nie mialam mojego cudownego Meza i teraz coreczki to Tato byl jedyną miloscia mojego zycia i zawsze pozostanie tak silną i nawet jak przez mysl mi przechodzi zmartwienie o niego to płacze i nigdy bym sie nie pogodziła ze stratą wiec wiem ze kiedys( Bóg jeden wie) czeka mnie cos czego nie dzwigne


mam dokładnie tak samo tylko zamiast córeczki dwóch synków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szalone ale naskrobałyście 🤪 😮
byłam u spowiedzi 😮 o dziwno dostałam rozgrzeszenie heh 😜
Walnełam taką gafe że szok 😲 mówię "wierszyk" grzechy itd i na koniec "a ciebie ojcze duchowny proszę o pokutę i ROZBAWIENIE " 😮 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jak się zorientowałam tak mi się śmiać chciało że cały konfesjonał się trzepał ze mną 😜 nie wiem czy ksiądz się zorientował ( oby nie ☺️ ) hhahahhahaha

Jutro dzień w kuchni w sobotę pewnie też od rana więc kuknę po chrzcinach 🙂 trzymcie się 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dopiero was nadrobilam. Iza i Ania ja wierze, ze cos kiedys ukoi nasz bol...

wlasnie skonczylam segregowac mamy ubrania. Boze jakie to bylo trudne! nie chcialam nic wyrzucac, bo wszystko mi ja przypomina.... duzo zostawilam sobie, dalam siostrze. Reszte wrzuce do kontenera PCK. Tak mnie serce boli.... nie chcialabym niczego sie pozbywac, to wydaje mi sie taka zdrada!!!! ale tak trzeba.... ile roznych rzeczy znalazlam.... w kieszeni torebki byla karteczka z mamy pismem..... wizyta u lekarza, 17 listopad 16. 55!! Boze jak sie rozryczalam!!! 😞
teraz czas isc spac, zakonczyc ten dzien u czekac na nastepny, moze choc troszke lepszy, mniej bolesny.
Dziewczyny jesscze raz przepraszam, ze ja tylko o jednym, ale tak trudno pogodzic mi sie z losem..... z tym, ze jak piszesz Iza - BOG TAK CHCIAL!!! Od jutra postaram sie juz nie pisac o tym i nie psuc wam humoru 😘

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
a ja dopiero was nadrobilam. Iza i Ania ja wierze, ze cos kiedys ukoi nasz bol...

wlasnie skonczylam segregowac mamy ubrania. Boze jakie to bylo trudne! nie chcialam nic wyrzucac, bo wszystko mi ja przypomina.... duzo zostawilam sobie, dalam siostrze. Reszte wrzuce do kontenera PCK. Tak mnie serce boli.... nie chcialabym niczego sie pozbywac, to wydaje mi sie taka zdrada!!!! ale tak trzeba.... ile roznych rzeczy znalazlam.... w kieszeni torebki byla karteczka z mamy pismem..... wizyta u lekarza, 17 listopad 16. 55!! Boze jak sie rozryczalam!!! 😞
teraz czas isc spac, zakonczyc ten dzien u czekac na nastepny, moze choc troszke lepszy, mniej bolesny.
Dziewczyny jesscze raz przepraszam, ze ja tylko o jednym, ale tak trudno pogodzic mi sie z losem..... z tym, ze jak piszesz Iza - BOG TAK CHCIAL!!! Od jutra postaram sie juz nie pisac o tym i nie psuc wam humoru 😘

Dobranoc.
dobranoc Aniu i nie gadaj bzdur!!!zawsze śmialo pisz !zawsze łatwiej jest jak sie komus wygada-lżej na duszy 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
wiecie co ale mam wk..... miałam brać mojego brata na chrzesnego a mój G siostre ale teraz nie wiem no 😞
siotra mu pomogła sciagnela jego i bratowa za granice bo w Polsce toneli w długach.Pojechali tam z jedna para poscieli a teraz psi wdziecznosc siostra juz nie wytrzymuje z nimi wielkie pany bratowa k... szkoda gadac ale że brat tak sie zmieni szok 😮
dobra ide kapac malego papa 😘
najgorsze takie wypłosze od nędzy do pieniedzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
OLGA DO DOMU !!!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscn9433.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8079/dscn9433.jpg[/IMG][/URL]
OLGA DO DOMU !!!!!!![color=green][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!![color=black][/color]

OLGA DO DOMU !!!!!!!
[color=red][/color]


SUPER 😘 😘 😘
jaka subtelna panieneczka 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dziewuszki idę kąpać moją malutką Iskierkę...mam nadzieję, że jutro będzie już lepszy dzień,bez tych złych wiadomości.
Trzymajcie się kochane moje 😘 😘 😘
Do jutra!!!
Ty tam śpij kochana a ja Cie od tyłu zachaczywszy 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 😘 ide dalej żerować moze Dorotka ulegnie albo kto z brzega... 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu dzielna z Ciebie kobieta tak szybko zabrałas sie za porzadki 😲 😲 😲 Ani dobre jest przemeblowanie domku zawsze innaczej trochu 😘 😘 😘


Ja z siostra rozmawiałam.Wiecie co powiedział mój brat jak moja mama sie zle poczuła za granica i zabrała ja siostra do szpitala:to bedziesz musiała płacić za leczenie!!! no paranoja jakas mam ochote go trzasnac jak przyjedzie 😠
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
szalone ale naskrobałyście 🤪 😮
byłam u spowiedzi 😮 o dziwno dostałam rozgrzeszenie heh 😜
Walnełam taką gafe że szok 😲 mówię "wierszyk" grzechy itd i na koniec "a ciebie ojcze duchowny proszę o pokutę i ROZBAWIENIE " 😮 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jak się zorientowałam tak mi się śmiać chciało że cały konfesjonał się trzepał ze mną 😜 nie wiem czy ksiądz się zorientował ( oby nie ☺️ ) hhahahhahaha

Jutro dzień w kuchni w sobotę pewnie też od rana więc kuknę po chrzcinach 🙂 trzymcie się 😘 😘 😘 😘
😁 😁 😁 😁 brawo i trzymaj sie Asienko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Aniu dzielna z Ciebie kobieta tak szybko zabrałas sie za porzadki 😲 😲 😲 Ani dobre jest przemeblowanie domku zawsze innaczej trochu 😘 😘 😘


Ja z siostra rozmawiałam.Wiecie co powiedział mój brat jak moja mama sie zle poczuła za granica i zabrała ja siostra do szpitala:to bedziesz musiała płacić za leczenie!!! no paranoja jakas mam ochote go trzasnac jak przyjedzie 😠
dobranoc 😘
sa tacy widzisz bezduszni ludzie.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
http://m.shtyle.fm/wsearch.do?q=kuchnia,m%C4%85%C5%BC,%C5%BCona

🤪 🤪
DOBRE! 🤪 🤪 🤪
a gdzie Tadeo i Jego mama???


Mama chodzi do pracy 😞 A Tadeo się buja z dziadkiem 😁
Tadzisław nabył wczoraj nową umiejętność: obraca się z brzucha na plecy podnosząc pupę do góry i zapierając się na głowie 🤪 A potem robi taki wykop jedną nóżką i hop! Już jest na pleckach 🤪 Pociesznie to wygląda 😁 🙃 😁

Doczytałam o Ani, moje kondolencje, Kochana 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu,Karolinko jestem to był taki "żarcik" z tym,że może jeszcze kiedyś zajrze 🙂 chociaż nie wiem,czy jest sie z czego śmiać 🤢źle sie czuje..gardło boli,i te wspomnienia..taki dół-dawno takiego niezałapałam... 🤨Wszyscy już śpiochają,a ja nie moge zasnąć..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...