Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
mieliśmy iść na spacer i mi Tymon usnął ... a tak ładnie , bez wiatru lekki mrozik i słoneczko ...
no nic niech śpiocha a ja się biorę w końcu za co 😜
bo na razie planuję hehehe
a mnie całkiem rozkłada choróbsko ,coraz gorzej sie mam...łeb boli i czuje sie fatalnie ,oslabienie-nigdy nie mam gorączki .. 🤢 🤢 🤢 dzis Kami wroci z kuzynka...nie mam sily ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny a co mozna tacie kupic na prezent??? nie mam pomyslu....
łooo masz...jakis alko,albo co...


😁 😁 😁 😁 😁 😁 no tak alk i wszytsko jasne 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


nie wiem czy on teraz ma ochotę pić alko... wiecie.... żałoba, samotność...
😞 ☺️


trudna sprawa ,może ich wspólne zdjecie jakos ładnie powiekszyc i oprawić


nie. Myślę, że wolałby raczej zapomnieć w święta o tym co się ostatnio wydarzyło. A to by mu jeszcze bardziej przypominało.... ale dzięki, że myślicie... 😘 😘

zobaczcie jakie to życie jest dziwne, znalazłam zdjęcie z zeszłego roku z Wigilii jak tata z mamą dzielą się opłatkiem. Nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że to są jej ostatnie Święta..., że to nasze ostatnie wspólne Święta 😞 😞


😞 Dlatego trzeba kochać naszych bliskich i nie pozwalać sobie na kłótnie o byle co, choć to takie trudne i emocje często biorą górę 😞 😞
Ja moim rodzicom daję zdjęcie Tadzia w duuużym formacie na ścianę, może to jest dobry pomysł? To taki symboliczny znak, że trzeba patrzeć w przyszłość, bo ma się dla kogo żyć.
pieknie powiedziane 🙂 klaszczę przed kompem ,bo tu zablokowana Madzia 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mieliśmy iść na spacer i mi Tymon usnął ... a tak ładnie , bez wiatru lekki mrozik i słoneczko ...
no nic niech śpiocha a ja się biorę w końcu za co 😜
bo na razie planuję hehehe
a mnie całkiem rozkłada choróbsko ,coraz gorzej sie mam...łeb boli i czuje sie fatalnie ,oslabienie-nigdy nie mam gorączki .. 🤢 🤢 🤢 dzis Kami wroci z kuzynka...nie mam sily ....


Oj Kochana, jak masz jakieś medykamenty dozwolone w domu to działaj, bo im później tym gorzej zwalczyć, kuruj się 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jestem na dobrej drodze żeby poprasować ...
wyciągnęłam żelazko 😁 😁 😁 😁 😮

Nooo to już duży sukces 🙂 🙂 🙂


😜 to już jakby nie było krok do przodu 🙃 😁
nienawidzę prasować gryyy 😠


A ja już nie prasuje, no chyba że na wyjścia. I nie widzę różnicy 😜


ja Tymonowi też nie prasuję , dokładnie jak cza to przeciągne do wyjścia bo to się z celem mija ...syzyfowe prace 😮 odprasuję a on się urzyga i tak w koło 😜
Moich i Marco się nazbierało beciorów 🤢


A ja naszych też nie prasuję, sztukę rozwieszania prania tak, żeby nie było pogniecione opanowałam do perfekcji 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

No chyba że na wyjścia 😁 😁 😎 😜 😉


ja mam to samo 🙂 tylko nadal Gabrysiowe ciuchy prasuję, ale chyba faktycznie mija się to z celem...
ja to samo prasuje nam tylko do wyjscia,a Oli dalej prasuje,choc niewiem czy faktycznie nie ułatwić sobie życia.. 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny ktore karmia piersia i mm powiedzcie jakich butelek uzywacie?czy maluchy nie odzwyczajaja sie od ssania piersi jak pija jeszcze z butli???



ja daje avent. Mały ładnie ssie i pierś i butlę. Więcej dostaje cyca. Butlę na noc.

Mój przy Avencie odmówił cyca równo z rozpoczęciem 3 miesiąca.
uuuuuuuuuuuuuuuuuu....to Ci Tadzik 😮


Nooo, taki mamusi psikus zrobił, a już myślałam, że cwana jestem i przemienne karmienie jakoś przejdzie a tu dooopa.

i co ściągasz czy dałaś sobie spokój?


Już nie, zatory u mnie plus bóle brzucha i brak kupy u Tadzia przesądziły sprawę. No i byłam teraz 2 tyg. w pracy i jeszcze kilka razy to powtórzę, nie wiem gdzie i kiedy bym tam ściągała...


Tadzio mi strasznie Toska przypomina 😘 😘 nie moge powiedziec nic innego niz- PIEEEEEEKNY 🤪 🤪 🤪 🙃 😎
ile juz wazy? 😁 i cm? Anto chyba juz ma z 70 🙃 a jak se urodzl bylo 52, szybko mi urosl 🤢 74 nosimy i nie jesr juz za luzne...


Ale chyba nie mają jednego ojca, cooooo?? 😜 😜 😜 😘 😘 😘 Dzięki, al e i tak Twój Tosiu wymiata 🤪 🤪 😁 😁
Pod koniec 3 miesiąca było 6780 g i 65,5 cm ale ja też myślę, że dobił do 70 cm, z Early Days nosimy ciuchy na 6-12 miesięcy 😲 😁 😁
Malutkie dzieciaczki szybko nadrabiają potem jak widać 🤪 🤪 🤪 Zobaczysz, będzie najwyższy w klasie 😎

Ej! Właśnie sobie uświadomiłam, że przewijak ze zdjęcia ma 70 cm, a Tadzio jest tak długi jak on właśnie 🤪 🤪 🤪


hehehe no chyyyyba niiiieeeee 😉 😉 🤪 🤪 🙃
no moj to samo, ja nie wiem, co bez przewijaka zrobimy, uwielbiam przewijak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
Znalazłam ihhihihi i się uśmiałam!!!!!!!!!Ladnie pobalowały pijaczynki moje kochane 😘 😘 😘 😘


też doczytałam hehe nieźle moze niedlugo wiecej dolączy do wirtualnego piwka 🙂 i fajurka:P
🤪 a jak ,ja tam nie odmowie 🤪 🤪 🤪
dziewczynki,a powiedzta mi co kupujecie swoim mężulom ???????????? ja niewiem..nic nie mam oprocz siebie 😁 😁 😁 😁


sesese ja tez nic nie mam oprocz siebie 🤪 🤪 ale tak sie sklada ze moj powiedzial, ze chce mnie na swieta 🙃 🤪 ale prezent jakis i tak warto byloby kupic..
😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mieliśmy iść na spacer i mi Tymon usnął ... a tak ładnie , bez wiatru lekki mrozik i słoneczko ...
no nic niech śpiocha a ja się biorę w końcu za co 😜
bo na razie planuję hehehe
a mnie całkiem rozkłada choróbsko ,coraz gorzej sie mam...łeb boli i czuje sie fatalnie ,oslabienie-nigdy nie mam gorączki .. 🤢 🤢 🤢 dzis Kami wroci z kuzynka...nie mam sily ....


Oj Kochana, jak masz jakieś medykamenty dozwolone w domu to działaj, bo im później tym gorzej zwalczyć, kuruj się 😘 😘


noo zdrowiej 😘 smutno na swieta chorowac- trzeba miec apetyt a nie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
Znalazłam ihhihihi i się uśmiałam!!!!!!!!!Ladnie pobalowały pijaczynki moje kochane 😘 😘 😘 😘


też doczytałam hehe nieźle moze niedlugo wiecej dolączy do wirtualnego piwka 🙂 i fajurka:P
🤪 a jak ,ja tam nie odmowie 🤪 🤪 🤪
dziewczynki,a powiedzta mi co kupujecie swoim mężulom ???????????? ja niewiem..nic nie mam oprocz siebie 😁 😁 😁 😁


sesese ja tez nic nie mam oprocz siebie 🤪 🤪 ale tak sie sklada ze moj powiedzial, ze chce mnie na swieta 🙃 🤪 ale prezent jakis i tak warto byloby kupic..
😜 😉


i co Asik- mus to mus- kupuj kokarde i obwiazuj sie dla Jedru 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


O- najlepszego dla Olinki- ma 3miesiace juz 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


no właśnie ja nie przyzwyczajona bo ja to od razu ; no nic czekam ; może chociaż da jakiś znak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Laski kojarzycie jakąś GOSIA241 ??? napisała na brzuszku 5 dni temu
"Hej dziewczyny dawno nie pisałam bo nie miałam dostępu do neta .Chcę wam powiedzieć że mój synek Piotruś pośpieszył się na świat i urodził się 21 sierpnia z rozszczepem podniebienia twardego imiękkiego"
😮 😮 😮 😮nie kojarze laski 🤢


ja też nie...może się pomyliłas czy cuś ..

ja ostatnio czytałam poczatki brzuszka i faktycznie przewineła sie taka 🤪 oj duzo było dziewczyn co troche tylko pisały i cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naj dla Olenki 😘 😘 😘
wiecie jak się wk.. 2 dni nie mam ogrzewania no było znosnie ale dzis do 20spadło dzwonie oni nic nie wiedza z pog technicznego 😮 i co okazało sie ze w sobote mieli impere i zakrecili nam i sasiadce ogrzewanie sasiedzi z góry 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
naj dla Olenki 😘 😘 😘
wiecie jak się wk.. 2 dni nie mam ogrzewania no było znosnie ale dzis do 20spadło dzwonie oni nic nie wiedza z pog technicznego 😮 i co okazało sie ze w sobote mieli impere i zakrecili nam i sasiadce ogrzewanie sasiedzi z góry 😠 😠 😠 😠

ooo szit!!! współczuję, normalnie nóż w kieszeni się otwiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Mariola! nie mogę napatrzeć się na Szymonka!!! jaką on ma śliczną buźkę!!! 😉 😉

😘


Ha! To fakt, przekochany 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘

bo się zarumienię ☺️ 😘


A rumień się, matka, bo to Twoja zasługa 😁 😆


no 🤪 mój też idol, ślicznota nasza 😘 😘 😘, ale matka sobie może chcieć jak Emilka woli postawnego Tadzia 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...