Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maga, nie wiem czy dam rade cie pociezyc, ale pamietaj, ze po burzy wychodzi slonce. Spojrz na mnie....
Asia duzo tego robisz
Kamiska wspolczuje serdecznie
Aga ja sledzie w occie uwielbiam
Sory za bledy ale pisze 1 palcem, a nie umiem tak, wole 10 MALY WISI NA cycku i cos go puszcza. Bunt!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga ....trzymaj sie kochana .....bedzie dobrze , Antos to dzielny chłopak .....
Ja uwielbiam pierozki ....juz sie niemoge doczekac , moj tatus robi wysmienite .....
Agata ....matko nie za duzo tego jedzenia kochana
Kahlanik ...Tadeo taki przystojniak w avatarku nie moge sie napatrzyc


Aga może i za dużo, ale te ryby w zalewie chcemy do teściów zabrać i później do moich rodziców. A reszta tego co zostanie zamrożę, bo po świętach Tomek sam będzie tutaj, a ja zostaję 2 tyg u rodziców. Więc będZie miał co jeść chłopaczyna 🙂

no to ładnie ....to mow ze dla Tomka to wszystko h he .....dodaj przepisy , wszystkie dodajcie co tam robicie , bo ja bede sylwka u siebie robiła i cos zawsze sie zrobi


Aguś przepisy wrzucę, jak zobaczę czy to zjadliwe jest w ogóle! bo to moje "dziewicze" potrawy, że tak powiem 🙂 chociaż te ryby w zalewie właśnie zrobiłam i wyglądają nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Wiecie co jak MAga opisuje to jestem w szoku , nic nie mowiła , szła wieczorkiem na piwko z kolezankami , jeszcze sie smiała ze M ma kochanke -raporty do pracy , a tu nagle .....pisze ze byli w szpitalu ....jak wszytsko moze sie zmienic z malutkim dzieckiem ....
U nas jest o tyle zle ze moja cały czas charczy bo ma te zwiatczenie krtani i sie boje ze nie wyłapie ze cos sie moze dziac z Julka , nawet rozmawiałam o tym z pediatra i mowiła ze na pewno zauwazyma ....ze cos jest nie tak.....


Ja tu kiedyś pisałam o dzieciaczku, który miał jakieś naczynie krwionośne owinięte wokół krtani i im był większy tym bardziej się zaciskało. Nie chcę Cię straszyć, nie o to mi chodzi, ale gdyby rodzice wtedy uwierzyli lekarzom, to ich córka by się udusiła.
Obserwuj czy nie jest gorzej, a jakby było to gnaj do szpitala. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. 😘 😘 😘
Ja wiem jak to zabrzmiało, ale musiałam o tym napisać, żebyś wiedziała, bo gdyby coś się stało, to miałabym wyrzuty do końca życia...


Boze moj tez jeszcze harczy!!!myslalam ze to normalne!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
i jejciu próbuje was podczytac troszku ale to nawet opcji nie ma taj zescie napitoliły przez te 3 miechy ze szok 🙃 🙃 🙃 🙃


No idziemy jak burze 🙂
Cieszę się, że jesteś już z nami z powrotem 😘

no strasznie lecita 😉 😉
ja tez sie ciesze 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie z kawencja w reku 😎 Odkąd urodziłam Hanie codzienne musze przyjąć spory kubek kofeiny,zeby na wyzszych obrotach funkcjonowac 🤪 i pomyslec ze wczesniej byłam anty kawo-żłop 😁 🙂
Nie nadrabiam was 😜
U nas nocka piękna ! Hania pije to ohydne mleko co mnie ogroooomnie cieszy 🙂 🙂
Idziemy za niedługo na spacer bo nie wysiedze w domu,w mieście takich ruch,szum..uwielbiam to ! 🤪
Buziaki 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
No tak,dzisiaj kończymy 12 tygodni 😲 🤪 🙂
Karolajna wszystkiego najlepszego dla Dominisia 😘 😘 😘 🙂 🙂


tak tak :*:* dziekujemy :* i również wszystkiego dobrego oby te kolki posżły juz sobie od Hani!!!na dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
No tak,dzisiaj kończymy 12 tygodni 😲 🤪 🙂
Karolajna wszystkiego najlepszego dla Dominisia 😘 😘 😘 🙂 🙂


tak tak :*:* dziekujemy :* i również wszystkiego dobrego oby te kolki posżły juz sobie od Hani!!!na dobre

w piz** poszły ze sie tak wyrażę !! 🤪 ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
No tak,dzisiaj kończymy 12 tygodni 😲 🤪 🙂
Karolajna wszystkiego najlepszego dla Dominisia 😘 😘 😘 🙂 🙂


tak tak :*:* dziekujemy :* i również wszystkiego dobrego oby te kolki posżły juz sobie od Hani!!!na dobre

w piz** poszły ze sie tak wyrażę !! 🤪 ☺️ 😜

wspaniale! wreszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
No tak,dzisiaj kończymy 12 tygodni 😲 🤪 🙂
Karolajna wszystkiego najlepszego dla Dominisia 😘 😘 😘 🙂 🙂


tak tak :*:* dziekujemy :* i również wszystkiego dobrego oby te kolki posżły juz sobie od Hani!!!na dobre

w piz** poszły ze sie tak wyrażę !! 🤪 ☺️ 😜

no to uff lepiej późno niż wcale 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
No tak,dzisiaj kończymy 12 tygodni 😲 🤪 🙂
Karolajna wszystkiego najlepszego dla Dominisia 😘 😘 😘 🙂 🙂


tak tak :*:* dziekujemy :* i również wszystkiego dobrego oby te kolki posżły juz sobie od Hani!!!na dobre

w piz** poszły ze sie tak wyrażę !! 🤪 ☺️ 😜

wspaniale! wreszcie 🙂

tzn chciałabym żeby tak sobie poszła,ale czy juz nam dała spokój to sie okaże..jest lepiej...wczoraj w dzien nie było kolki,jedynie pod wieczór Hania troche postekała ale obyło sie bez płaczu i dała rade usnac sama w łóżeczku,dzisiaj tez odpókac na razie kolka nie dała o sobie znac wiec moze poniekąd mleko ma duży wpływ na to 🤪
mam nadzieje że na prawde poszła w piz** !! 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...