Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
jezu 40 stron... co wy to...
no to ide nadrobic


kurde ha jutro zaszlam w ciaze 😁 😁 😁

u nas ok
dzis bylysmy na dluuuugim spacerze zobaczyc pierwszy snieg
jest cudnie bialo 🙂 🙂 🙂 🙂

zakonczylam vacuum jet
od wtorku zaczynam łyżwy

zbieramy juz swiateczne prezenty 😎 😎 😎

A kupilam w biedrze 2 albumy z okienkiem w kwiatuszki
maluch wykąpaby teraz szamac bedzie i mała kima tak mysle ze podz=czytam co tu tak poszalałyscie 😘 😘
Najlepszego w rocznicę kopulacji ! 🤪 🤪 🤪 oby sie działo i dziś! 😎
a album w jakie kwiatki wzielas?ja w bez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Właśnie zauważyłam, że pomimo iż jestem z wami na bieżąco prawie wogóle się nie udzielam.!!! ☺️ ☺️ ☺️
Ale teraz wrzucam zdjęcia Mikołajka!!!1 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😜


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/sdc13355.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1504/sdc13355.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/sdc13357r.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3883/sdc13357r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
sliczny Mikolajek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga na Brzuszku,wg.suwaczka jestes w 54tygodniu i 1dniu ciąży! 😁 😁 😁

NIEZLE HE HE ....I NIE JEST NAPISANE ZE JESTEM PRZETERMINOWANA ....WIECIE CO AZ MI SIE ŁEZKA W OKU KRECI ....JAK TO BYŁO SUPER Z BRZUSZKIEM ......MALA FASOLKA A TERAZ PATRZE NA jULCIE A TU 7 KG NASZEGO SZCZESCIA .....KUŻWA WYJE ..... 🙂 🙂JAK SOBIE PRZYPOMNE ASIKA Z K JAK SIE MARTWIŁYSMY ZEBY TYLKO SZYBKO NIE URODZIŁA , BO TYMEK BYŁ TAK NISKO , JAK JA DO KONCA MYSLAŁAM ZE SZYMONEK SIEDZI W BRZUSZKU ...A TERAZ JULKI NIE ZAMIENIŁABYM ZA ZADNE SKARBY , TE WIZYTY U GINÓW , JA ANULKA Z LEGINSIKIEM I LETKA NIE MOGŁY SIE DOCZEKAC SWOICH ANIOŁKOW KOCHANYCH..... 🙂
no albo jak Asi Katarzyna sie buntowała przed badaniem 😁 😁 😁 a że Julka to ja mówiłam 🤪 🤪 🤪

PAMIETAM KOCHANA , A JAK ASIK ROZWALIŁA WZIERNIK HE HE


🤪 😁 😁 😁 😁 buhahahaha
to pozostanie legendą naszej rodziny 🙃 😁 😁 😁 prze jaja były 😜
i za jakie 30lat Asik bedzie wnukom opowiadał jaką to byla ostrą sztunią 😁 😁 😁 STRONG WAGINA ! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witojcie moje kochane 🙂Choineczka u mnie juz stoi 🙂ale dopiero ma lampki założone ,stroić bdziemy z Kamisią 🙂 Nie odbiore dziecku tej przyjemnosci,a dzis sie zabieram za pakowanie prezentow ,poki Kama w szkole 🙂 Kurde niewiem co tu dzis pichcic....chyba sobie warzywa na sałatkew pogotuje dzis ,a jutro pokroje i doprawie ,co by za dlugo z majonezem nie lezalo w lodowce ...albo moze jutro ,a w Wigilie doprawie tylko...Nie chce żeby fermentowalo ..hmmm
jutro to roboty, wędzarnia na full 🤪 🤪 🤪no i serniki,rogaliki Agatkowe-(polecam są wyśmienite na święta jak znalazł),pierożki ..ojojoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


ja jem chleb ,makaron i ryz bo to moge 😞chyba nikt mnie nie przebije dieta cud 🙂-dla ludzi o mocnych nerwach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


ja jem chleb ,makaron i ryz bo to moge 😞chyba nikt mnie nie przebije dieta cud 🙂-dla ludzi o mocnych nerwach


to fakt -nikt Cię raczej nie pobije w swietach troche przykro bedzie ale dobrze,ze masz wsparcie w mezu; no i to dla dziecka wiec motywacja inna 🙂
jestem pełna podziwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie

u mnie warzywa juz sie gotuja, dzisiaj tez robie farsze do ryby po grecku i w ananasie z papryka , dzis upieczemy spody do lodowego torcika makowego, u nas jest zawsze tez sałatka co agata w przepisach dala z zoltego sera, ale my kroimy w kostke bo tarkowany mnij nam pasi i nie doprawiamy niczym, polecam rewelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
kamiska napisał(a):
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


ja jem chleb ,makaron i ryz bo to moge 😞chyba nikt mnie nie przebije dieta cud 🙂-dla ludzi o mocnych nerwach


to fakt -nikt Cię raczej nie pobije w swietach troche przykro bedzie ale dobrze,ze masz wsparcie w mezu; no i to dla dziecka wiec motywacja inna 🙂
jestem pełna podziwu


popadam w depresje momentami,zreszta wystarczy ze spojrze w lustro po ciazy mam 16kg mniej a w ciazy przytyla tylko 8 do tego wlosow wypadlo mi juz mnostwo,jutro ide zrobic wyniki...

ale walcze 🙂


wiesz ja wiem ze to kiedys sie skonczy,wiec to mnie trzyma no i usmiech Jaska
aha dodam ze naprawde uwielbiam jesc,bylam czekoladoholiczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do świąt to tak: my jesteśmy u nas na wigilię tylko , później u rodziców jednych i drugich. Więc po raz pierwszy wigilię robimy sami 🙂. Będzie barszczyk z uszkami, kapusta z grzybami, krokiety, karp pieczony, panga zapiekana w takim sosie serowym ( nie wiem jak wyjdzie, bo robię pierwszy raz), panga w zalewie (też pierwszy raz). A ze slodkiego upiekłam wczoraj pierniczki, a jutro Tomek piecze rogaliki 🙂 myślę, że na naszą dwójkę starczy w zupełności...podejrzewam że większość pojedzie z nami później do rodziców, bo nie damy rady tyle pochłonąć 🙂
Więcej nie robimy, bo i tak całe święta będziemy poza domem.
Zawsze robiłam rybę w ananasach, ale tym razem stwierdziłam, że zrobię coś nowego...ciekawe czy będzie zjadliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witojcie ....
Noc super od 22 do 8 , a teraz szaleje i krzyczy na nas he he super to wyglada ..... 🙂
Asik .....rozbawiłas mnie do łez ... 🙂 🙂
Ja nic nie robie do jedzenia , bo wigilia u rodziców , 1 dzien u braciszka - chrzciny , a 2 dzien u mmmmamussssssssi.....jak zawsze zrobie to pozniej siedze i musze to jesc na siłe i dupsko tyje ....wiec w tym roku nic , wedzonki dostane od taty i słoik sledzików i gites .... 🙂 🙂
Ania ....tak jak Ty nie przepadam za rybami , karp to tak dla mnie smierdzi błotem ze nie da sie go jesc , jedynie co to szczupaczek .....ryb wedzonych nie tykam bleeeeee, jedyenie sledzie uwielbam i to z tego powodu ze jest w nich cebulka ...pychotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, nie mam jednak ochoty opisywac, bo bardzo to przezylam.. narazie jestesmy w domu mamy leki i czekamy na rozwoj (a ja mam nadzieje, ze na zanik) wydarzen.. goraczka czy jakies pogorszenie- szpital..
w piatek lekarz i tez ma zdecydowac czy szpital czy dom, wiec takie sobie beda te swieta 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
achm napisał(a):
kamiska napisał(a):
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


ja jem chleb ,makaron i ryz bo to moge 😞chyba nikt mnie nie przebije dieta cud 🙂-dla ludzi o mocnych nerwach


to fakt -nikt Cię raczej nie pobije w swietach troche przykro bedzie ale dobrze,ze masz wsparcie w mezu; no i to dla dziecka wiec motywacja inna 🙂
jestem pełna podziwu


popadam w depresje momentami,zreszta wystarczy ze spojrze w lustro po ciazy mam 16kg mniej a w ciazy przytyla tylko 8 do tego wlosow wypadlo mi juz mnostwo,jutro ide zrobic wyniki...

ale walcze 🙂


wiesz ja wiem ze to kiedys sie skonczy,wiec to mnie trzyma no i usmiech Jaska
aha dodam ze naprawde uwielbiam jesc,bylam czekoladoholiczka 🙂



wierzę,że jest Ci baardzo ciężko i dlatego 3mam mocno kciuki 😘
ja też starsznie chciałam karmić tylko piersią ale nie mogę pobudzić tak bardzo laktacji aby zaspokoić potrzeby mojego głodomorka dlatego tak mocno kibicuję wszystkim tym,które karmią cycem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
hej, nie mam jednak ochoty opisywac, bo bardzo to przezylam.. narazie jestesmy w domu mamy leki i czekamy na rozwoj (a ja mam nadzieje, ze na zanik) wydarzen.. goraczka czy jakies pogorszenie- szpital..
w piatek lekarz i tez ma zdecydowac czy szpital czy dom, wiec takie sobie beda te swieta 🤢 🤢 🤢


do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i tyle; jak będziesz mieć chęć to napiszesz

oby szybko przeszło!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
hej, nie mam jednak ochoty opisywac, bo bardzo to przezylam.. narazie jestesmy w domu mamy leki i czekamy na rozwoj (a ja mam nadzieje, ze na zanik) wydarzen.. goraczka czy jakies pogorszenie- szpital..
w piatek lekarz i tez ma zdecydowac czy szpital czy dom, wiec takie sobie beda te swieta 🤢 🤢 🤢

Trzymam kciuki, żeby było coraz lepiej Kochani 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej , ale mnie boli głowa 🤢 masakra ... w ogóle przez ten okres jakaś osłabiona jestem 🥴
Maga mam nadzieję że Antosiowi przejdzie choróbsko i obejdzie się bez szpitala !!! 😘 😘 😘

ja też nie nawidzę karpia 🤢 bleeee jeden muł ... a od momentu kiedy zakrztusiłam się ością nie tknęłam nawet 😮 jak dla mnie dorsz 🙂 mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔
ja uwielbiac rybki,karp kroluje 🙂a i amur i pstrąg łososiowy-przygotowuje tradycyjnie-w dzwonki pokrojonego skrapiam cytryna ,przyprawiam przyprawa do ryb,pieprzem sola listkiem laurowym ,zielem ,magi w tej mieszance mam zamrozone dzwonki ,a po wyjeciu rozmrazam,obtaczam w mące i na patelnie ...na usmażoną rybke nakładam przygotowany wcześniej sos grecki albo i nie jak kto lubi.Zawsze robilam grzybowa a teraz zrobie barszcz z uszami ,swoje pierogi z kapusta i grzybami,karpia,filety z morszczuka i inne tusze rybne ,kompot z suszu ,kutię (ale teraz nie robie nie lubi u mnie nikt,moj były lubial to robilam mu),ćwikła z chrzanem juz mam,kapuste z fasolą(Andru uwielbia,wiec mu robie) i kurde niewiem co na te wigilie jeszcze zrobic..dajcie pomysły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


nie tylko z rybami. Pierogów tez nie lubie 😞 po Wigili zawsze jestem głodna 😠 😠


ja ogólnie tak średnio za rybami też przepadam, śledzi nie tknę ale smażone tak;w tym roku pierogów tez nie tknę ze wzgl na brzuszek Hani; mój mąż się śmieje,że dla mnie Wigilia zaczyna się jak już wszyscy skończą ,że ja zaczynam jeść jak deser jest podawany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
achm napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
co robicie do jedzenia na swieta?? bie mam pomyslu a ryb nie cierpie... 🤔


to biedna jesteś z tymi rybami w Wigilię 😞


ja jem chleb ,makaron i ryz bo to moge 😞chyba nikt mnie nie przebije dieta cud 🙂-dla ludzi o mocnych nerwach



Wow! ty to dopiero jesteś biedna!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...