Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jutro jedziemy z Hania do lekarza,na opakowaniu w jej przedziale wiekowym (2-4 miesiace) powinna jest 180 a ona mi zjada 60-80 tyle co 4tygodniowe dziecko,wiem ze kazde jest inne i roznie je ale Hania je za malo mleka,z kupami zaczyna sie meczyc,sa dalej zielonkawe z grudkami białego (niestrawione mleko).
Kurwa ! 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny do kiedy daje sie ta witamine d3 bo zaponialam zapyutac pediatry?

chyba do pół roku

*Hani zdarzyło sie obrócić dwa razy więc faktycznie mogła to zrobić przypadkiem,ładnie sie podpiera wiec niczego niepokojacego nie zaobserwowałam. A tak jak jest opisane w danym miesiacu kombinjuje juz z obracaniem sie na boki

*odnośnie tego lekarza,to był ordynator do którego chodziłam 😮 ah szkoda gadać. Najważniejsze że Hania zdrowa.
Tak jak Achm napisałaś,człowiek sie martwił,dbał jak tylko mógł o siebie..juz przed zajsciem w ciaze brałam głupi kwas foliowy..a co sie okazuje i tak by przez takiego dupka nie miał wpływu na zdrowie dziecka

te obroty to raczej przypadkiem. Ale w trzecim msc to już dzieciaczki się przygotowują do obracania z plecków na brzuszek. Mojej się czasem udaje. a na brzuszku to już tak opanowane ma, że tylko rączką się odpycha i hop jest na pleckach 😜 😜 Teraz lekarz kazał nam za rączki do siadania podciągać. bo mała nonm stop główkę podnosi i chce siadać. Ostatnio za szczebelki od łóżeczkai się łapie i chce siadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Jutro jedziemy z Hania do lekarza,na opakowaniu w jej przedziale wiekowym (2-4 miesiace) powinna jest 180 a ona mi zjada 60-80 tyle co 4tygodniowe dziecko,wiem ze kazde jest inne i roznie je ale Hania je za malo mleka,z kupami zaczyna sie meczyc,sa dalej zielonkawe z grudkami białego (niestrawione mleko).
Kurwa ! 😠 😞

U mnie identycznie było z tymi kupkami. Ale już przeszło, mała miała grzybka po antybiotyku i od tego. ale lepiej jedz i zrób posiew.a co do tego jedzonka. mojej znajomej córka do 5 msc jadła tylko 60 i przybierała na wadze i powiedzieli, że wsio jest ok. Jakby ci jadła wcześniej więcej a teraz zmniejszyła dawke to wtedy by to było bardziej niepokojące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Jutro jedziemy z Hania do lekarza,na opakowaniu w jej przedziale wiekowym (2-4 miesiace) powinna jest 180 a ona mi zjada 60-80 tyle co 4tygodniowe dziecko,wiem ze kazde jest inne i roznie je ale Hania je za malo mleka,z kupami zaczyna sie meczyc,sa dalej zielonkawe z grudkami białego (niestrawione mleko).
Kurwa ! 😠 😞

U mnie identycznie było z tymi kupkami. Ale już przeszło, mała miała grzybka po antybiotyku i od tego. ale lepiej jedz i zrób posiew.a co do tego jedzonka. mojej znajomej córka do 5 msc jadła tylko 60 i przybierała na wadze i powiedzieli, że wsio jest ok. Jakby ci jadła wcześniej więcej a teraz zmniejszyła dawke to wtedy by to było bardziej niepokojące.

badanie moczu i kało wyszły dobrze,wczesniej tez mi mniej jadła ale ładnie przybierała na wadze 200 gram na tydzien,teraz tez chyba nic sie nie zmieniło bo ładnie sobie wyglada,zobaczymy co jutro lekarz mi powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaNataszy napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny do kiedy daje sie ta witamine d3 bo zaponialam zapyutac pediatry?

chyba do pół roku

*Hani zdarzyło sie obrócić dwa razy więc faktycznie mogła to zrobić przypadkiem,ładnie sie podpiera wiec niczego niepokojacego nie zaobserwowałam. A tak jak jest opisane w danym miesiacu kombinjuje juz z obracaniem sie na boki

*odnośnie tego lekarza,to był ordynator do którego chodziłam 😮 ah szkoda gadać. Najważniejsze że Hania zdrowa.
Tak jak Achm napisałaś,człowiek sie martwił,dbał jak tylko mógł o siebie..juz przed zajsciem w ciaze brałam głupi kwas foliowy..a co sie okazuje i tak by przez takiego dupka nie miał wpływu na zdrowie dziecka

te obroty to raczej przypadkiem. Ale w trzecim msc to już dzieciaczki się przygotowują do obracania z plecków na brzuszek. Mojej się czasem udaje. a na brzuszku to już tak opanowane ma, że tylko rączką się odpycha i hop jest na pleckach 😜 😜 Teraz lekarz kazał nam za rączki do siadania podciągać. bo mała nonm stop główkę podnosi i chce siadać. Ostatnio za szczebelki od łóżeczkai się łapie i chce siadać 🙂


wit D daje sie do 1 roku życia tak mam napisane na kartce do połoznej, co do jedzenia to mój je raz 180 raz 150 raz 120 a dzisiaj np zjadł 90 po czym spał 3 h ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny do kiedy daje sie ta witamine d3 bo zaponialam zapyutac pediatry?

chyba do pół roku

*Hani zdarzyło sie obrócić dwa razy więc faktycznie mogła to zrobić przypadkiem,ładnie sie podpiera wiec niczego niepokojacego nie zaobserwowałam. A tak jak jest opisane w danym miesiacu kombinjuje juz z obracaniem sie na boki

*odnośnie tego lekarza,to był ordynator do którego chodziłam 😮 ah szkoda gadać. Najważniejsze że Hania zdrowa.
Tak jak Achm napisałaś,człowiek sie martwił,dbał jak tylko mógł o siebie..juz przed zajsciem w ciaze brałam głupi kwas foliowy..a co sie okazuje i tak by przez takiego dupka nie miał wpływu na zdrowie dziecka

te obroty to raczej przypadkiem. Ale w trzecim msc to już dzieciaczki się przygotowują do obracania z plecków na brzuszek. Mojej się czasem udaje. a na brzuszku to już tak opanowane ma, że tylko rączką się odpycha i hop jest na pleckach 😜 😜 Teraz lekarz kazał nam za rączki do siadania podciągać. bo mała nonm stop główkę podnosi i chce siadać. Ostatnio za szczebelki od łóżeczkai się łapie i chce siadać 🙂


wit D daje sie do 1 roku życia tak mam napisane na kartce do połoznej, co do jedzenia to mój je raz 180 raz 150 raz 120 a dzisiaj np zjadł 90 po czym spał 3 h ;]


u mnie na puszce jest napisane, że powinna jeść w 4 miesiącu życia 180 ml, a ona rzadko wypija 120 na jedno posiedzenie.Ale przybiera prawidłowo ( wczorajsze ważenie pokazało 5900), więc się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny od placka 3bit
czy wkladacie go do lodowki? mozecie kroic kawalki? mi sie wszystko rozplywa.., nie idzie tego jesc help........

Agata82 podawała ten przepis chyba. Masz nr do niej?? Może napisz smsa?

nie mam nr a ty masz?

mam, podam Ci na gg 🙂
poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny od placka 3bit
czy wkladacie go do lodowki? mozecie kroic kawalki? mi sie wszystko rozplywa.., nie idzie tego jesc help........

Agata82 podawała ten przepis chyba. Masz nr do niej?? Może napisz smsa?

nie mam nr a ty masz?

mam, podam Ci na gg 🙂
poszło 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Landusia napisał(a):
słuchajcie agata jest z mala w szpitalu nie wiem czy wiecie mala wymiotowała dzisiaj bardzo i nie wiadomo co jej jest;/

o kuxwa jak to .....boze co sie dzieje ....
ciekawe jak Maga i Antos...

ja juz sama nie wiem co z naszymi dzieciaczkami sie dzieje.. praktycznie kazdemu cos jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...