Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej , będę w tle bo siora już zjechała na Święta więc nie będę miała zbyt dużo czasu ...


Czarnulo ten syrop to GASTROTUSS baby (bez recepty) mamy dawać 3 razy na dzień , my w nocy też go trzymamy na podusi ale i tak mamy podnieś delikatnie łóżeczko.

Trzymam mocniutko kciuki za Alę 😞 🥴 mam nadzieje że u nich już lepiej bo z tego co doczytałam u Tosia się nie pogarsza . Madzia mam nadzieje że obejdzie się bez szpitala 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
po wizycie 🙂 Tymon ząbkuje 🤪 idą mu z góry i z dołu 🤪 😮 lekarka powiedziała że obstawia po dziąsłach że najpierw wyjdzie na dole 🙂 heh . Waży 7,800 kg 😮 klocek 😜 Ogólnie wsio ok tylko musi więcej na lewej stronie leżeć więc przełożyliśmy go w łóżeczku na drugą stronę 🙂

Czarnulo co do ulewania to dostaliśmy syrop do podawania 3 razy na dzień i podnieśliśmy łóżeczko o 30stopni(taka delikatna równia pochyła)

Mam nadzieje że z Alusią wsio ok 😞 ....

Gratulujemy.!! My też już z jednym ząbkiem 🙂 Asia a będziesz jakoś tego ząbka pielęgnować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
po wizycie 🙂 Tymon ząbkuje 🤪 idą mu z góry i z dołu 🤪 😮 lekarka powiedziała że obstawia po dziąsłach że najpierw wyjdzie na dole 🙂 heh . Waży 7,800 kg 😮 klocek 😜 Ogólnie wsio ok tylko musi więcej na lewej stronie leżeć więc przełożyliśmy go w łóżeczku na drugą stronę 🙂

Czarnulo co do ulewania to dostaliśmy syrop do podawania 3 razy na dzień i podnieśliśmy łóżeczko o 30stopni(taka delikatna równia pochyła)

Mam nadzieje że z Alusią wsio ok 😞 ....

Gratulujemy.!! My też już z jednym ząbkiem 🙂 Asia a będziesz jakoś tego ząbka pielęgnować?


u nas jeszcze nie na wierzchu do końca 🙂 tzn jak pięlęgnować ?? 🤔
OOO a gdzie pierwszy wam wyszedł ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Hey dziewczyny. My dopiero wstałyśmy. Mała od 22 do 9.00 spała. Ej bo u mojej małej wykryto dysplazje stawów biodrowych i byliśmy ostatnio u lekarza i jest wsio ok, ale mała nie trzyma jeszcze sztywno główki. Jak myślicie czy to może mieć co wspólnego z tymi bioderkami? Się znaczy ona trzyma już sztywno ale czasem jej się chwieje? Wasze dzieciaczki też tak mają? Dlatego kazał nam podnosić małą do siadania i powiedział, że to normalne na jej msc życia, że jeszcze troszkę jej się ta główka chwieje. No i jeszcze mam ją na brzuszek kłaść. 😠 😠


mój też jeszcze się "chwieje " 😜 myślę że jeszcze za małe nasze Szkraby żeby trzymały stabilnie główkę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
po wizycie 🙂 Tymon ząbkuje 🤪 idą mu z góry i z dołu 🤪 😮 lekarka powiedziała że obstawia po dziąsłach że najpierw wyjdzie na dole 🙂 heh . Waży 7,800 kg 😮 klocek 😜 Ogólnie wsio ok tylko musi więcej na lewej stronie leżeć więc przełożyliśmy go w łóżeczku na drugą stronę 🙂

Czarnulo co do ulewania to dostaliśmy syrop do podawania 3 razy na dzień i podnieśliśmy łóżeczko o 30stopni(taka delikatna równia pochyła)

Mam nadzieje że z Alusią wsio ok 😞 ....

Gratulujemy.!! My też już z jednym ząbkiem 🙂 Asia a będziesz jakoś tego ząbka pielęgnować?


u nas jeszcze nie na wierzchu do końca 🙂 tzn jak pięlęgnować ?? 🤔

no na pediatra kazała go pielęgnować ale już jak nie powiedziała. A ja niczego nieświoadoma tylko przytaknełam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
po wizycie 🙂 Tymon ząbkuje 🤪 idą mu z góry i z dołu 🤪 😮 lekarka powiedziała że obstawia po dziąsłach że najpierw wyjdzie na dole 🙂 heh . Waży 7,800 kg 😮 klocek 😜 Ogólnie wsio ok tylko musi więcej na lewej stronie leżeć więc przełożyliśmy go w łóżeczku na drugą stronę 🙂

Czarnulo co do ulewania to dostaliśmy syrop do podawania 3 razy na dzień i podnieśliśmy łóżeczko o 30stopni(taka delikatna równia pochyła)

Mam nadzieje że z Alusią wsio ok 😞 ....

Gratulujemy.!! My też już z jednym ząbkiem 🙂 Asia a będziesz jakoś tego ząbka pielęgnować?


u nas jeszcze nie na wierzchu do końca 🙂 tzn jak pięlęgnować ?? 🤔

no na pediatra kazała go pielęgnować ale już jak nie powiedziała. A ja niczego nieświoadoma tylko przytaknełam 🙂


heh
nam narazie kazała używać maść na dziąsła 3/4 razy na dzień i wsio ... też nie dopytałam ☺️ 🤔 🤨 za dużo informacji na raz i zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
po wizycie 🙂 Tymon ząbkuje 🤪 idą mu z góry i z dołu 🤪 😮 lekarka powiedziała że obstawia po dziąsłach że najpierw wyjdzie na dole 🙂 heh . Waży 7,800 kg 😮 klocek 😜 Ogólnie wsio ok tylko musi więcej na lewej stronie leżeć więc przełożyliśmy go w łóżeczku na drugą stronę 🙂

Czarnulo co do ulewania to dostaliśmy syrop do podawania 3 razy na dzień i podnieśliśmy łóżeczko o 30stopni(taka delikatna równia pochyła)

Mam nadzieje że z Alusią wsio ok 😞 ....

Gratulujemy.!! My też już z jednym ząbkiem 🙂 Asia a będziesz jakoś tego ząbka pielęgnować?


u nas jeszcze nie na wierzchu do końca 🙂 tzn jak pięlęgnować ?? 🤔

no na pediatra kazała go pielęgnować ale już jak nie powiedziała. A ja niczego nieświoadoma tylko przytaknełam 🙂


heh
nam narazie kazała używać maść na dziąsła 3/4 razy na dzień i wsio ... też nie dopytałam ☺️ 🤔 🤨 za dużo informacji na raz i zapomniałam

Mnie tak samo zawsze przytłacza ten tok wiadomości. Hahaha
😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane!!!!!!

Życzę Wam i Waszym najbliższym zdrowych i spokojnych Świąt!!
Dla Nas wszystkich będą one wyjątkowe, bo spędzone z naszymi Maleństwami...życzę, aby Święta wypełnione były miłością i spokojem, a Nowy Rok przyniósł same piękne chwile!!!!!!!!!!


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/fotografiedziecigeddes2t.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/557/fotografiedziecigeddes2t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej , będę w tle bo siora już zjechała na Święta więc nie będę miała zbyt dużo czasu ...


Czarnulo ten syrop to GASTROTUSS baby (bez recepty) mamy dawać 3 razy na dzień , my w nocy też go trzymamy na podusi ale i tak mamy podnieś delikatnie łóżeczko.

Trzymam mocniutko kciuki za Alę 😞 🥴 mam nadzieje że u nich już lepiej bo z tego co doczytałam u Tosia się nie pogarsza . Madzia mam nadzieje że obejdzie się bez szpitala 😘 😘 😘


jacie.. ja tez mam nadzieje.. dzisiaj wizyta o 15.. 🤢 🤢 i sie dowiemy.. oby juz wszystko bylo lepiej...
millego spedzania czasu z siostra :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , będę w tle bo siora już zjechała na Święta więc nie będę miała zbyt dużo czasu ...


Czarnulo ten syrop to GASTROTUSS baby (bez recepty) mamy dawać 3 razy na dzień , my w nocy też go trzymamy na podusi ale i tak mamy podnieś delikatnie łóżeczko.

Trzymam mocniutko kciuki za Alę 😞 🥴 mam nadzieje że u nich już lepiej bo z tego co doczytałam u Tosia się nie pogarsza . Madzia mam nadzieje że obejdzie się bez szpitala 😘 😘 😘


jacie.. ja tez mam nadzieje.. dzisiaj wizyta o 15.. 🤢 🤢 i sie dowiemy.. oby juz wszystko bylo lepiej...
millego spedzania czasu z siostra :*


na pewno będzie !!! daj znać !!!
no dziś nas czeka gotowanie i końcowe porządki a od jutra błoooogie lenistwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
hej,

i jedziemy do lekarza bo niedosyc ze jest kaszel to jak rano przebierałam ateusza to sie przerazilam bo cialko ma w czerwone plamy!!!!!!!!!!!!!!i nie wiem czy to reakcja na syrop drosetux czy to inny jaKIS BADZIEW SORKA ZA PISMO ale mam Mlodego na rekach i ogolnie jestem zdenerwowana


Kochana trzymaj się i ucałuj zięciunia!!!!!!!!! Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki, pewnie to reakcja alergiczna na ten syrop. Spokojnie kochana, będzie dobrze!! Czekamy na wiadomości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niechaj zbliżające się Święta będą dla Was czasem szczególnym. Oprócz doznań duchowych niechaj będą czasem refleksji, odpoczynku i spotkań z rodziną i bliskimi. Niechaj te najbliższe Święta staną się ucieczką od codzienności i umożliwią relaks oraz wyciszenie.

Niechaj magię tych wyjątkowych Świąt przybliżą Wam słowa poety:



Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie,

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy

I obserwuje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,

Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.



Poczuj makowca zapach wspaniały.

Zobacz za oknem, świat cały biały.

Już karp się smaży, kompot gotuje,

Mróz znów na szybach kwiaty maluje,

A ty radosny z iskierką w oku,

Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.



Teraz, choć wiosen trochę przybyło,

To wiatr ten sam, szumi nam miło.

Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia,

Niech ci się spełnią wszelkie marzenia,

A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku

Niesie ci radość w tym Nowym Roku


CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA KOCHANE WRZEŚNIÓWECZKI,DLA WAS I CAŁYCH WASZYCH RODZINEK ,A ZDRÓWKA I NAJPIĘKNIEJSZYCH PREZENTÓW DLA WASZYCH
KRUSZYNEK!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
plecaka nie zakupiłam bo nie ma tego modelu chwilowo w sklepie 😠wiec dostanie kase z karteczka co ma za te pieniadze zakupic!!!!!!!
Mati mi kaszle wiec coś czuje ze lekarza jutro zaliczymy 😞
nie mam siły was nagdaniac mam nadzieje ze nic złego sie nie wydarzyło!!!!!!!!
Dorcia,mamy jedne mysli..hahah wydumałam dziś ,ze mu pieniązki ładnie zapakuje świątecznie i niech coś sobie tam zakupi 🙂 Kurde ze mna zle ,itak nic tu u nas sensownego nie zakupie ,a tak sobie sam cos tam wymysli co mu potrzeba 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
plecaka nie zakupiłam bo nie ma tego modelu chwilowo w sklepie 😠wiec dostanie kase z karteczka co ma za te pieniadze zakupic!!!!!!!
Mati mi kaszle wiec coś czuje ze lekarza jutro zaliczymy 😞
nie mam siły was nagdaniac mam nadzieje ze nic złego sie nie wydarzyło!!!!!!!!

Ja chyba juz tez odpuszcze doczytywanie.. jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie nie nadrobic, bo i 40 str nadrabialam i wiecej ale juz nie dam rady coraz mniej czasu mam coraz wiecej zajec i nie bede juz zbytnio nadrabiac... wogole bede sie mniej pojawiac bo za duzo czasu spedzam przy kompie zamiast sobie dychnąc z łbem na pusto
Ale caly czas bede zagladac
😁 😁 😁 😁ileż razy ja tak soobie mowilam,ze musze ograniczyc itd...no teraz wiadomo swieta i nie ma czasu,ale potem na nowo ...jak magnez tu niesie. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Noc super od 22 do 8.40 he he ....
Asik z K....ja mam ten sam syrop ale dałam jej duzo wczesniej . było to przed chrzcinami to tak strasznie po nim wymiotowała , szok , bo sie robi taka zawiesina galaretowata i to jej przeszkadzała , mam nadzije ze u was zadziała , jak cos daj znac , bo mysle ze ona wtedy była na ten syrop za mała ....
Asik z Zg i Agata ....dziekujemy za super zyczonka ....
Maga ....mam nadzije ze wszytsko bedzie dobrze i o 16 napiszesz ze to była zła diagnoza i wszytsko z Antosiem jest git....
Agatka ,...jak bedziesz w domku z Ala daj znac co i jak u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czesć Dziewuszki 🙂
wstałyśmy, Mała ma seans bajkowy na baby tv, a a jem śniadanko 🙂
AGATKA i MAGA trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki 🙂
KAMISIA za Was też, żeby Wam w końcu odpuściło...bo ileż można???

Z resztą trzymam kciuki za wszystkie Nasze dzieci...miałam dziś straszny sen związany z forum...ale sny ponoć odczytuje się na odwrót 🙂 🙂 🙂
Asik z KR gratulujemy zębolka 🙂 🙂 🙂
mi sie jakas ciocia z Ameryki snila i wujek ...hahaha nie znane twarze ,ze niby jacys slynni aktorzy... 😁 😁 😁 😁 😁 😁wujek mial kapelusz kowbojski,a ciocia to tez znana twarz westernow 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorcia ....wszytsko z Mati bedzie dobrze ...trzymajcie sie 🙂
Dawno sie Iza od Mikołaja nie odzywała ciekawe co tam u nich
Asika z Zg....wez Ty sobie walnij herbate goraca z seta bo sie wykonczysz , odstaw na wieczor cyca nakrm Olenke mm i zobaczysz jutro bedziesz zywczyk ....bo Ty sie wykonczysz kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Kochane!!!!!!

Życzę Wam i Waszym najbliższym zdrowych i spokojnych Świąt!!
Dla Nas wszystkich będą one wyjątkowe, bo spędzone z naszymi Maleństwami...życzę, aby Święta wypełnione były miłością i spokojem, a Nowy Rok przyniósł same piękne chwile!!!!!!!!!!


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/fotografiedziecigeddes2t.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/557/fotografiedziecigeddes2t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
😘 😘 😘i Tobie Kochana wszystkiego dobrego:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorcia ....wszytsko z Mati bedzie dobrze ...trzymajcie sie 🙂
Dawno sie Iza od Mikołaja nie odzywała ciekawe co tam u nich
Asika z Zg....wez Ty sobie walnij herbate goraca z seta bo sie wykonczysz , odstaw na wieczor cyca nakrm Olenke mm i zobaczysz jutro bedziesz zywczyk ....bo Ty sie wykonczysz kochana
kurna a gdzie ja mm kupie?jakie tu bo Andru dopiero wroci kolo 16tej a w naszej dziurze to niewiem...a w Biedrze jest mm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...