Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzieki dzxiewczynki za info w spr mleka 🙂Bebiko czyNan a moze bebilon? 😮 ktore polecacie,bo ja zielona nigdy nie karmilam mm...
Dziekuje wszystkim za życvzenia 🙂;***


to chyba jak ze wszystkim jedna powie,ze to dobre inna,ze to 🙂 a decyzja i tak należy do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
czesć Dziewuszki 🙂
wstałyśmy, Mała ma seans bajkowy na baby tv, a a jem śniadanko 🙂
AGATKA i MAGA trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki 🙂
KAMISIA za Was też, żeby Wam w końcu odpuściło...bo ileż można???

Z resztą trzymam kciuki za wszystkie Nasze dzieci...miałam dziś straszny sen związany z forum...ale sny ponoć odczytuje się na odwrót 🙂 🙂 🙂
Asik z KR gratulujemy zębolka 🙂 🙂 🙂

no to juz lepiej nie pisz jaki ten sen

jak tam wariacje kulinarne? jestes moim guru hehe jak i Aniulka 🙂
ja to jesc lubie gotowac tez ale wole jak ktos mi da co pysznego 😁
i najblizsze 3 dni sie wlasnie tak zapowiadają
to moze dobrze ze nic nie schudlam bo w sieta pewnie bym nabrała spowrotem i bym sie wkurzala
po nowym roku ostro biore sie za diete 🤢


Dzisiaj smażę karpie tylko i podpiekam je, no i pangę usmażę żeby mieć do zapiekania na jutro już gotową i barszczyk 🙂 Uszka już mam, krokiety wczoraj zrobiłam 🙂
Dziś wieczorem Tomek upiec ma rogaliki i chyba będzie wsio 🙂

A ja po świętach zaczynam chodzić porządnie na basen, bo takie raz w tygodniu to dla mnie zdecydowanie za mało...chociaż zobaczymy, jak to będzie, bo wieczorami padam na pysk czasem i basen jest wtedy ostatnią rzeczą o jakiej myślę... 🙂
Jak sobie przypomnę siebie sprzed ciąży-praca, basen co 2 dzień, do tego prowadzenie aqua aerobiku i nauka pływania dla dzieciaków...a teraz siedzę jak taka busia 🤢 🤢
No ale co zrobić, takie już życie Mamuśki i nie zamieniłabym tego na nic innego 🙂 🙂 🙂


suuper wybralabym sie na taki aquaaerobik
a jak wyglad ta nauka plywania? od kiedy mozna chodzic z maluchami najlepiej na takie zajecia?myslalam zeby po nowym roku juz zaczac chodzicz mała
a kulinarnie- normalnie gratki 🙂 ja sie opierdolowywuje 😁 😁
lece na Saune


Z takimi całkiem Maluchami to można przychodzić już od 2 miesiąca 🙂
Ja też się wybieram po Swiętach z Gabi, ale na razie nie na zajęcia zorganizowane tylko tak sobie, żeby ją po mału wprowadzać w mój wodny świat 🙂
to i ja sie wybiore w styczniu 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny.
tak sie zastanawiam czy jest sens podawania jej zas nowych lekow,jak przeczytalam skutki uboczne w postaci bolow brzucha,biegunki,wymiotow to sie przeraziłam ! po tych ostatnich lekach za miast byc lepiej bylo gorzej !
a na chwile obecna sytuacja jest podobna jak bylo w przypadku NAN,tez ulewala,robila dziwne kupki z niestrawionym mlekiem i bolal ja brzuszek.

co wy na to?
jak mam ja znowu faszerowac nawet nie wiem czy to jest jej potrzebne czy faktycznie nie idzie na tym mleku..takie gdybanie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzieki dzxiewczynki za info w spr mleka 🙂Bebiko czyNan a moze bebilon? 😮 ktore polecacie,bo ja zielona nigdy nie karmilam mm...
Dziekuje wszystkim za życvzenia 🙂;***

Ja polecam Hipp Bio combiotik 🙂 ale wiadomomze kazde dziecie inaczej zareaguje
u nas po bebiku masakra z kupami byla i bolem brzucha i to samo po bebilon comfort choc mial byc lżejszy 🤢
😮 😮 😮ale chodzi o te dostepne z Biedry..bo chcialam dla kurażu pierdyknąć se procenta do herbatki hehe za rada Agusi naszej-moze mi pomoze ,bo kurde coraz gorzej.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Hey dziewczyny. My dopiero wstałyśmy. Mała od 22 do 9.00 spała. Ej bo u mojej małej wykryto dysplazje stawów biodrowych i byliśmy ostatnio u lekarza i jest wsio ok, ale mała nie trzyma jeszcze sztywno główki. Jak myślicie czy to może mieć co wspólnego z tymi bioderkami? Się znaczy ona trzyma już sztywno ale czasem jej się chwieje? Wasze dzieciaczki też tak mają? Dlatego kazał nam podnosić małą do siadania i powiedział, że to normalne na jej msc życia, że jeszcze troszkę jej się ta główka chwieje. No i jeszcze mam ją na brzuszek kłaść. 😠 😠

no na brzuszek to wiadomo to za chwile bedzie jej ulubiona pozycja i najczestsza do zabawy ale jak lekarz mogl kazac podniosic do siadania?? nie rozumiem 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
dzieki dziewczyny.
tak sie zastanawiam czy jest sens podawania jej zas nowych lekow,jak przeczytalam skutki uboczne w postaci bolow brzucha,biegunki,wymiotow to sie przeraziłam ! po tych ostatnich lekach za miast byc lepiej bylo gorzej !
a na chwile obecna sytuacja jest podobna jak bylo w przypadku NAN,tez ulewala,robila dziwne kupki z niestrawionym mlekiem i bolal ja brzuszek.

co wy na to?
jak mam ja znowu faszerowac nawet nie wiem czy to jest jej potrzebne czy faktycznie nie idzie na tym mleku..takie gdybanie 😮


Ciężko stwierdzić...my Mamy chcemy pomóc swojemu Maluchowi, a faktycznie w tych lekach sama chemia...nie wiadomo już co lepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Kochane!!!!!!

Życzę Wam i Waszym najbliższym zdrowych i spokojnych Świąt!!
Dla Nas wszystkich będą one wyjątkowe, bo spędzone z naszymi Maleństwami...życzę, aby Święta wypełnione były miłością i spokojem, a Nowy Rok przyniósł same piękne chwile!!!!!!!!!!


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/fotografiedziecigeddes2t.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/557/fotografiedziecigeddes2t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ooo to Magdy przyszłoroczna gromadka 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
dzieki dziewczyny.
tak sie zastanawiam czy jest sens podawania jej zas nowych lekow,jak przeczytalam skutki uboczne w postaci bolow brzucha,biegunki,wymiotow to sie przeraziłam ! po tych ostatnich lekach za miast byc lepiej bylo gorzej !
a na chwile obecna sytuacja jest podobna jak bylo w przypadku NAN,tez ulewala,robila dziwne kupki z niestrawionym mlekiem i bolal ja brzuszek.

co wy na to?
jak mam ja znowu faszerowac nawet nie wiem czy to jest jej potrzebne czy faktycznie nie idzie na tym mleku..takie gdybanie 😮


ja sobie odpuscilam dawanie Debridatu(nie chcialam jej szprycowac zwlaszcza,ze tych antykolkowych wyprobowalismy duuzo); z tego co piszesz to jest teraz lepiej; u nas to wszystko o mleko sie rozbijalo; jak zmienilam na comfort to lepiej tylko te zielone kupki...lekarz mowi,ze tak moze byc bo ukl nierozwiniety-zreszta w necie tez duzo mam pisze,ze ich tak dzieci maja; doszlam do wniosku,ze jakby to byla jakas allergia czy cos to by byly tez inne objawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
plecaka nie zakupiłam bo nie ma tego modelu chwilowo w sklepie 😠wiec dostanie kase z karteczka co ma za te pieniadze zakupic!!!!!!!
Mati mi kaszle wiec coś czuje ze lekarza jutro zaliczymy 😞
nie mam siły was nagdaniac mam nadzieje ze nic złego sie nie wydarzyło!!!!!!!!

Ja chyba juz tez odpuszcze doczytywanie.. jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie nie nadrobic, bo i 40 str nadrabialam i wiecej ale juz nie dam rady coraz mniej czasu mam coraz wiecej zajec i nie bede juz zbytnio nadrabiac... wogole bede sie mniej pojawiac bo za duzo czasu spedzam przy kompie zamiast sobie dychnąc z łbem na pusto
Ale caly czas bede zagladac
😁 😁 😁 😁ileż razy ja tak soobie mowilam,ze musze ograniczyc itd...no teraz wiadomo swieta i nie ma czasu,ale potem na nowo ...jak magnez tu niesie. 😮

no ja wlasnie nadrabiam 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agus Achm ....jak u Ciebie wyszło z tym ze Hania ma wzmożone napięcie miesniowe , Ty to zauwazłas czy ktos Ci powiedział .....


u mnie jest obnizone dla odmiany 🙂ja na wypisie ze szpitala mialam kontrole neurologiczna w 3cim miesiacu zycia

i co neurolog ci powiedział , jak to sie objawia ....wiesz dlaczego sie pytam bo wczoraj myslałam o Was 🙂 i jestem w szoku u jednych obnizone u innych wzmozone ....kiedys tego nie było i wszytsko było dobrze ,jedne dzieci rozwijały sie szybciej drugie wolnej i od razu ze cos nie tak chore to dla mnie i dlatego sie pytam jak sie to objawia.....przeciez slicznie unosi głowke , a avatarku wyglada bosko nasza Hanusia 🙂 😘


ma słabe miesnie brzuszka;rece i stopy za mocno zacisniete; i nie wiem jak to opisac-szyi jej nie widac;nie ma tych ramion opusczonych tylko ogolnie cala jest jakby skulona

mi sie wydaje,ze kiedys byly te wady ale nie rozpoznawane i przynosilo to jakies skutki w pozniejszym czasie; mysle,ze u niektorych dzieci z czasem samo by sie to wyrownalo -tak to sobie przetlumaczylam i dlatego sie nie wkrecam 🙂

i bardzo dobrze Agus podchodzisz do tego .....moja Julka tez zaciska piostki i jak powiedziałam na szczepieniu pani doktor to pokazała tylko jak mam robic zeby nie były zacisnie i powiedziała zeby nie przesadzac bo Julka rozwija sie prawidłowo ......
A tak w ogole juz sie boje co to bedzie jak moja Julka bedzie miała dzieci .....to jak zle otworzy oko to juz bedzie slepe czy co 🙂 🤪 ....moim zdaniem to tak wymyslaja z tym wszytskim i strasza te biedne matki , ale na czyms musza zarabiac ....tak jak z ta cukrzyca ciązowo ...załosne to ....a pozneij moja Jula była niedocukrzona i latali dajac jej co chwile glukoze , powiedziałam im to przez te wawiere wymysły z cukrzyca


no wlasnie trzeba w tym znalezc umiar,oczywiscie nie zawsze sie da bo wiadomo to nasze szkraby ale czasem 3ba usiasc i to przemyslec; ja jak uslyszalam o tym napieciu to od razu jakby mnie ktos uderzyl ,przespalam sie,wyzalilam,popatrzylam na dziecko i stwierdzilam,ze dobrze wyglada i,ze pocwiczymy i bedzie git i tego sie 3mam

apropos wypolbrzymiania to moja siostra jest zywym przykladem zaniedbania tego, juz w 3 miesiacu kuliła sie do siadu łapała za szczebelki lozeczka i wstawc chciala taka spieta byla, pominela etap raczkowania i wogole jakos tak dziwnie szybko wsjo i teraz ma krzywe kolana makbra nawet nie moze zlaczyc nog prosto stojąc bo to niewykonalne non stop ortopeda cwiczenia korekcyjne wkladki itpp
to jest jeden ze skutkow zaniedban dotycxzacych napiecia ale sa tez rozne inne neurologiczne np dyslekcja wogole krzywy chód itp ja tam wole chuchac na zimne
choc rzeczxywiscie jest roznie i robia pranie mozgu jedna nam mowi ze juz jest dobrze druga ze nadal sie krzywi na 1 strone i bron boze nie dawac do bujaczka bo bedzie uciekac na bok i w sumie nie moge sioe doczrekac wizyty u neurologa
a np moja trzyma głowke tak ze ja wogole nie musze jej podpierac juz od dawna lepiej niz jej koolega co ma 6 m-cy bo jemy jeszcze leci wiec to wszystko jest mega różne i płynne
ale np dobrze Aga zrobilas ze zwrocilas na to uwage i zapytalas i sie uspokoilas 🙂(z piastkami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
A my będziemy mieli jutro gościa na Wigilii 🤪 🤪 🤪 🤪-zaprosiłam koleżankę z pracy...jej Mama zmarła w maju, i okazało się,że brat (który jest jej jedyną rodziną) ją olał i jedzie do rodziny żony 🤢 🤢 🤢

no niezle sama na swieta zostawil... eh niezle kur.
Agatka dobre serduszko ty nasze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nie jestem osobą, która lekceważy ale ja już nie mam siły się nakręcać; przemyslalam sobie to wszystko i doszlam do wniosku,ze jak mam nie zwariowac to musze sie jakos ogarnac-poza tym doszlam do wniosku,ze przeciez nie moze wszystko pojsc zle 🙂 uwazam,ze jak cos niepokoi to trzeba pytac i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
achm napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agus Achm ....jak u Ciebie wyszło z tym ze Hania ma wzmożone napięcie miesniowe , Ty to zauwazłas czy ktos Ci powiedział .....


u mnie jest obnizone dla odmiany 🙂ja na wypisie ze szpitala mialam kontrole neurologiczna w 3cim miesiacu zycia

i co neurolog ci powiedział , jak to sie objawia ....wiesz dlaczego sie pytam bo wczoraj myslałam o Was 🙂 i jestem w szoku u jednych obnizone u innych wzmozone ....kiedys tego nie było i wszytsko było dobrze ,jedne dzieci rozwijały sie szybciej drugie wolnej i od razu ze cos nie tak chore to dla mnie i dlatego sie pytam jak sie to objawia.....przeciez slicznie unosi głowke , a avatarku wyglada bosko nasza Hanusia 🙂 😘


ma słabe miesnie brzuszka;rece i stopy za mocno zacisniete; i nie wiem jak to opisac-szyi jej nie widac;nie ma tych ramion opusczonych tylko ogolnie cala jest jakby skulona

mi sie wydaje,ze kiedys byly te wady ale nie rozpoznawane i przynosilo to jakies skutki w pozniejszym czasie; mysle,ze u niektorych dzieci z czasem samo by sie to wyrownalo -tak to sobie przetlumaczylam i dlatego sie nie wkrecam 🙂

i bardzo dobrze Agus podchodzisz do tego .....moja Julka tez zaciska piostki i jak powiedziałam na szczepieniu pani doktor to pokazała tylko jak mam robic zeby nie były zacisnie i powiedziała zeby nie przesadzac bo Julka rozwija sie prawidłowo ......
A tak w ogole juz sie boje co to bedzie jak moja Julka bedzie miała dzieci .....to jak zle otworzy oko to juz bedzie slepe czy co 🙂 🤪 ....moim zdaniem to tak wymyslaja z tym wszytskim i strasza te biedne matki , ale na czyms musza zarabiac ....tak jak z ta cukrzyca ciązowo ...załosne to ....a pozneij moja Jula była niedocukrzona i latali dajac jej co chwile glukoze , powiedziałam im to przez te wawiere wymysły z cukrzyca


no wlasnie trzeba w tym znalezc umiar,oczywiscie nie zawsze sie da bo wiadomo to nasze szkraby ale czasem 3ba usiasc i to przemyslec; ja jak uslyszalam o tym napieciu to od razu jakby mnie ktos uderzyl ,przespalam sie,wyzalilam,popatrzylam na dziecko i stwierdzilam,ze dobrze wyglada i,ze pocwiczymy i bedzie git i tego sie 3mam

apropos wypolbrzymiania to moja siostra jest zywym przykladem zaniedbania tego, juz w 3 miesiacu kuliła sie do siadu łapała za szczebelki lozeczka i wstawc chciala taka spieta byla, pominela etap raczkowania i wogole jakos tak dziwnie szybko wsjo i teraz ma krzywe kolana makbra nawet nie moze zlaczyc nog prosto stojąc bo to niewykonalne non stop ortopeda cwiczenia korekcyjne wkladki itpp
to jest jeden ze skutkow zaniedban dotycxzacych napiecia ale sa tez rozne inne neurologiczne np dyslekcja wogole krzywy chód itp ja tam wole chuchac na zimne
choc rzeczxywiscie jest roznie i robia pranie mozgu jedna nam mowi ze juz jest dobrze druga ze nadal sie krzywi na 1 strone i bron boze nie dawac do bujaczka bo bedzie uciekac na bok i w sumie nie moge sioe doczrekac wizyty u neurologa
a np moja trzyma głowke tak ze ja wogole nie musze jej podpierac juz od dawna lepiej niz jej koolega co ma 6 m-cy bo jemy jeszcze leci wiec to wszystko jest mega różne i płynne
ale np dobrze Aga zrobilas ze zwrocilas na to uwage i zapytalas i sie uspokoilas 🙂(z piastkami)


swoja droga to trzeba sie samemu interesowac bo raczej nikt nie instruuje co moze robic dziecie a co nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
A my będziemy mieli jutro gościa na Wigilii 🤪 🤪 🤪 🤪-zaprosiłam koleżankę z pracy...jej Mama zmarła w maju, i okazało się,że brat (który jest jej jedyną rodziną) ją olał i jedzie do rodziny żony 🤢 🤢 🤢

no niezle sama na swieta zostawil... eh niezle kur.
Agatka dobre serduszko ty nasze:*


dużo tutaj dobrych serduszek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzieki dzxiewczynki za info w spr mleka 🙂Bebiko czyNan a moze bebilon? 😮 ktore polecacie,bo ja zielona nigdy nie karmilam mm...
Dziekuje wszystkim za życvzenia 🙂;***

Ja polecam Hipp Bio combiotik 🙂 ale wiadomomze kazde dziecie inaczej zareaguje
u nas po bebiku masakra z kupami byla i bolem brzucha i to samo po bebilon comfort choc mial byc lżejszy 🤢
😮 😮 😮ale chodzi o te dostepne z Biedry..bo chcialam dla kurażu pierdyknąć se procenta do herbatki hehe za rada Agusi naszej-moze mi pomoze ,bo kurde coraz gorzej.. 😞

ja dopierom doczytalam ze o to biegalo 🙃 🙃 🙃
kurcze ALe asia zebys ty przebojow nie miala potem z brzuszkiem Olinki w Swieta jak je podasz pierwsze mm wiesz to zupelnie inaczej sie trawi a nie daj boze jej nie podejdzie akurat to mleko ktores( moja po bebilon komfort darla sie w nieboglosy z bolu a ja znia) powinnas byla wczesniej jej podac zeby sprawdzic chyba ze moze masz jakies swoje zamroone awaryjnie co?
bo kurna jak nie zaakceptuje to bedziecie miec masakre w swieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
A my będziemy mieli jutro gościa na Wigilii 🤪 🤪 🤪 🤪-zaprosiłam koleżankę z pracy...jej Mama zmarła w maju, i okazało się,że brat (który jest jej jedyną rodziną) ją olał i jedzie do rodziny żony 🤢 🤢 🤢

no niezle sama na swieta zostawil... eh niezle kur.
Agatka dobre serduszko ty nasze:*


dużo tutaj dobrych serduszek...

no co ty ja nikogo nie goszcze ino ja sie goscic bede 😁 😁 😁 i paść na cudzesach 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
dziewczyny kiedy trzeba sie wybrac do lekarza z wodnistymi kupkami? wiem ze moga byc ale jak dlugo/. mpoja nadi od 2 dni tak sobie pierdzi i wtedy popuszcza taka wodnista kupke z grudkami? ale przed chwila zrobila taka dziwna same grudki ? matko nie wiem jak to opisac 😮

moja zareagowala tak na zmiane mleka a nic nie zmienialas jej nie podawalas innego niz zwykle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
a my spedzamy wigilie rodzinnie 🙂
u moich rodzicow bedzie brat siostra z mezem i coreczka porzyjezdzaja z Niemiec drugi brat z zona i dwojka synkow 🙂 tylko niepotrzebnie bedzie mój maż 😠

😁 😁 😁 😁
wczesnie do tych wniosków doszlas ledwo po slubie
coż z wami sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzieki dzxiewczynki za info w spr mleka 🙂Bebiko czyNan a moze bebilon? 😮 ktore polecacie,bo ja zielona nigdy nie karmilam mm...
Dziekuje wszystkim za życvzenia 🙂;***

Ja polecam Hipp Bio combiotik 🙂 ale wiadomomze kazde dziecie inaczej zareaguje
u nas po bebiku masakra z kupami byla i bolem brzucha i to samo po bebilon comfort choc mial byc lżejszy 🤢
😮 😮 😮ale chodzi o te dostepne z Biedry..bo chcialam dla kurażu pierdyknąć se procenta do herbatki hehe za rada Agusi naszej-moze mi pomoze ,bo kurde coraz gorzej.. 😞

ja dopierom doczytalam ze o to biegalo 🙃 🙃 🙃
kurcze ALe asia zebys ty przebojow nie miala potem z brzuszkiem Olinki w Swieta jak je podasz pierwsze mm wiesz to zupelnie inaczej sie trawi a nie daj boze jej nie podejdzie akurat to mleko ktores( moja po bebilon komfort darla sie w nieboglosy z bolu a ja znia) powinnas byla wczesniej jej podac zeby sprawdzic chyba ze moze masz jakies swoje zamroone awaryjnie co?
bo kurna jak nie zaakceptuje to bedziecie miec masakre w swieta
kurna tez sie boje troche...jasna dupa ...a mnie tak rozklada ze szok,u nas w zadupiu apteki juz napewno nieczynne ,a Andru bedzie po 16tej..szlag ..ja tam swego mleka nie mroze ..nieraz bywalo ,ze mialam nadstan ze 3-4 pojemniki w lodowie,ale ostatnio mam wystarczajaco tylko na bieżące spożycie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Kochane!!!!!!

Życzę Wam i Waszym najbliższym zdrowych i spokojnych Świąt!!
Dla Nas wszystkich będą one wyjątkowe, bo spędzone z naszymi Maleństwami...życzę, aby Święta wypełnione były miłością i spokojem, a Nowy Rok przyniósł same piękne chwile!!!!!!!!!!


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/fotografiedziecigeddes2t.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/557/fotografiedziecigeddes2t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ooo to Magdy przyszłoroczna gromadka 😁 😁 😁 😁 😁 😁


taaaaaaa 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...