Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
ja juz nadince nie dam czopka nawet jakby bardzo cierpiala bo do tej pory dostala 4 czopki a musi nauczyc sie sama robic kupke.. musi... modle sie o nia kazdego dnia i nic..
mezowi sie oberwało i zajął sie nia o 6 rano zebym pospala do 7 do karmienia..
ale to nie jest tak ze on sie nia nie zajmuje wcale .. bo kapie ja butle jej robi jak ja daje cyca bierze na brzuszek do siebie jak placze tylko w nocy mu sie wstac nie chce.. a noc jest najgorsza dla mnie..


Magda a może zgłoś to do pediatry. My używamy mleczka bebilon pepti, ono jest też na zapracia między innymi. Może to by coś pomogło??


my mamy pepti i zaparcia więc do dupy z tym wszystkim 😠 drugi dzień nie ma kupy i szału dostaje bo wszystko tak cudownie ma działać ... mam dość patrzenia na Tymona jak sie męczy 🤢
w ogóle mam kurwice dziś mega , sama nie wiem na co ... lipny dzień 😠 😠


Tak to jest z tymi "złotymi środkami",jednym służą innym ni hu hu 🤢 a kurwicę to ja wczoraj miałam...ojjj i to mega!!!! A dziś już jakoś mi przeszło 🙂
Za to cała lewa strone pleców mnie boli i ramię od noszenia Gabi 🤢 wczoraj tak mnie strzyknęło, że myślałam, że ją upuszczę,normalnie nie czułam ręki...ale zamówiłam chustę i mam nadzieję, że już niedługo trochę sobie ulżę 🙂


to na mojego Urwisa nic nie działa 😠 😠 😠 szlag chce mnie trafić jak widzę jak się morduje 😞 🤢 Cieszyłam się już jak głupia tym pieprzonym rumiankiem i co ? jak było tak jest i do tego mi ulewa strasznie jak popije ten rumianek ! w czwartek mam pediatrę więc poproszę o kolejny"cudowny" środek 😮
Jaką zamawiałaś ? mnie mega naparzają całe łopatki od podnoszenia i schylania się 🤢 gorzej niż staruszka jakaś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My dalej walczymy z cyckami he he, mala ma zaparcia i udalo mo sie zamrozic ze 3litry swojego mleka na pozniej, a poza tym wszystko gra, od wagi z przed porodu ubylo 17kg, kupilam sobie zajefajna sukienke na chrzciny, z Przemkiem super, ogolnie fajnie jest, tylko Olusia ma jakies dziwne krosty na twarzy z ktorych sie robia takie strupki, nie wiem co to, lekarka najpierw mowila ze tradzik noworodkowy potem ze potowki teraz ze samo zejdzie i zglupialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak dla mnie Gabi to cały tatuś 😜 ja się zastanawiam do kogo jest podobny Tymon 😮 jest tak zmieszany że nikt się nie określił do kogo jest podobny 😉 pewnie się pozmienia jeszcze ze 100razy 😜
U mnie mój też jak wraca z roboty to przejmuje Młodego , ja tylko myje i on potem karmi i pierwsze wstawanie jest jego z tym że ja zawsze się budzę z nim i suma sumaum nie śpimy w trójkę 😜 😮 ... chyba że jestem nie przytomna ... też uważam że obowiązkami się powinno dzielić i nie ma że do roboty chodzi , w domu przy dziecku się przecież nie odpoczywa tylko jakby nie było ciągnie etat i to w dzień jak i w nocy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
My dalej walczymy z cyckami he he, mala ma zaparcia i udalo mo sie zamrozic ze 3litry swojego mleka na pozniej, a poza tym wszystko gra, od wagi z przed porodu ubylo 17kg, kupilam sobie zajefajna sukienke na chrzciny, z Przemkiem super, ogolnie fajnie jest, tylko Olusia ma jakies dziwne krosty na twarzy z ktorych sie robia takie strupki, nie wiem co to, lekarka najpierw mowila ze tradzik noworodkowy potem ze potowki teraz ze samo zejdzie i zglupialam


to super że się układa jak najlepiej 🙂 kiedy chrzciny ? a pediatra widział te krostki ? mojemu tez wychodzą ale to ponoć trądzik ... A jak kolki Oli ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
heh..mi wyszly w 34 tc mimo, ze przytylam 6kg.. i musze cie zmartwic, ze za cholere ich sie nie pozbyla....Do dzisiaj mam i o dziwo ciemne.. 😞 a minely dwa lata..


szok ! pewnie tylko w brzuch Ci poszło i na brzuchu masz rozstępy 🤢 6kg to bardzo mało !
Ja przytyłam ok16/17kg sama do końca nie wiem ale tyłam równomiernie i temu chyba mnie nie schlastało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
macie rozstepy po ciazy? jak mozna sie ich pozbyc?


ani pół 😎 się pochwalę bezczelnie 😜 😉
złośnica, ja mam tyle ze masakra, w ogole na brzuchu mi sie zrobily na dwa tygodnie przed porodem takie wielkie ze szok i nie mam pojecia jak sie pozbyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
sandroos napisał(a):
heh..mi wyszly w 34 tc mimo, ze przytylam 6kg.. i musze cie zmartwic, ze za cholere ich sie nie pozbyla....Do dzisiaj mam i o dziwo ciemne.. 😞 a minely dwa lata..


szok ! pewnie tylko w brzuch Ci poszło i na brzuchu masz rozstępy 🤢 6kg to bardzo mało !
Ja przytyłam ok16/17kg sama do końca nie wiem ale tyłam równomiernie i temu chyba mnie nie schlastało


ja przytylam od tego momentu jak schudlam w ciazy 8kg.. a schudlam 8kg, wiec niby na 0 😁 😉 i wszystko w brzch poszlo i mam tylko jeden, wiec ja tam nie wiem od czego to zalezy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
macie rozstepy po ciazy? jak mozna sie ich pozbyc?


ani pół 😎 się pochwalę bezczelnie 😜 😉


ja mam jeden na boku 😁 traktuje to jako pamiatke pt "tu jednak cos bylo" 🤪

mi zrobily sie na koniec sam!!! na brzuczu centralnie przy pepku 😞 smaruje reduktorem roztepów ziaji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
My dalej walczymy z cyckami he he, mala ma zaparcia i udalo mo sie zamrozic ze 3litry swojego mleka na pozniej, a poza tym wszystko gra, od wagi z przed porodu ubylo 17kg, kupilam sobie zajefajna sukienke na chrzciny, z Przemkiem super, ogolnie fajnie jest, tylko Olusia ma jakies dziwne krosty na twarzy z ktorych sie robia takie strupki, nie wiem co to, lekarka najpierw mowila ze tradzik noworodkowy potem ze potowki teraz ze samo zejdzie i zglupialam


hej 🙂 ale wiesz, ze sklad mleka sie zmienia zgodnie z rozwojem dziecka i w zaleznosci od potrzeb, wiec powinnas zaczac juz zuzywac to mleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
macie rozstepy po ciazy? jak mozna sie ich pozbyc?


ani pół 😎 się pochwalę bezczelnie 😜 😉
złośnica, ja mam tyle ze masakra, w ogole na brzuchu mi sie zrobily na dwa tygodnie przed porodem takie wielkie ze szok i nie mam pojecia jak sie pozbyc


mi to samo,tylko mi wylazly 2 dni przed porodem 😠 😠 😠 ale w sumie nie mam jakiejś wielkiej załamki z ich powodu-traktuję je jako pamiątkę po ciąży. Stosuję krem, ale jak nie zejdą to i tak tragedii nie będzie, a z gołym brzuchem nie będę latac przecież 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
sandroos napisał(a):
heh..mi wyszly w 34 tc mimo, ze przytylam 6kg.. i musze cie zmartwic, ze za cholere ich sie nie pozbyla....Do dzisiaj mam i o dziwo ciemne.. 😞 a minely dwa lata..


szok ! pewnie tylko w brzuch Ci poszło i na brzuchu masz rozstępy 🤢 6kg to bardzo mało !
Ja przytyłam ok16/17kg sama do końca nie wiem ale tyłam równomiernie i temu chyba mnie nie schlastało


ja przytylam od tego momentu jak schudlam w ciazy 8kg.. a schudlam 8kg, wiec niby na 0 😁 😉 i wszystko w brzch poszlo i mam tylko jeden, wiec ja tam nie wiem od czego to zalezy 😉


ja bylam przekonana że mnie spotka ta "przyjemność" bo siora i mama po ciąży mają rozstępy a ja cudownie ocalałam 😜 więc też nie wiem czym to idzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie łam sie laurka idzie usunac 🙂 sama mam dosłownie wszedzie! na brzuchu na nogach przy kolanach tyłku az mam dosc.. tylko te na nogach mam malutkie ale widac;/ jedyny sposob skuteczny to laser.. sama ide na laser ale musze przestac karmic piersia bo taki jets wymóg no i 2 minus kasa... kasa.. kasa..
ale co tam uzbieram nie bede do konca zycia z tym łazic.. jestem za mloda zeby sie łamac z akazdym razem kiedy stoje przed lustrem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
sandroos napisał(a):
heh..mi wyszly w 34 tc mimo, ze przytylam 6kg.. i musze cie zmartwic, ze za cholere ich sie nie pozbyla....Do dzisiaj mam i o dziwo ciemne.. 😞 a minely dwa lata..


szok ! pewnie tylko w brzuch Ci poszło i na brzuchu masz rozstępy 🤢 6kg to bardzo mało !
Ja przytyłam ok16/17kg sama do końca nie wiem ale tyłam równomiernie i temu chyba mnie nie schlastało


ja przytylam od tego momentu jak schudlam w ciazy 8kg.. a schudlam 8kg, wiec niby na 0 😁 😉 i wszystko w brzch poszlo i mam tylko jeden, wiec ja tam nie wiem od czego to zalezy 😉


ja bylam przekonana że mnie spotka ta "przyjemność" bo siora i mama po ciąży mają rozstępy a ja cudownie ocalałam 😜 więc też nie wiem czym to idzie 🤔


podejrzewam, ze indywidualne predyspozycje, wiek i elastycznosc skory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
sandroos napisał(a):
heh..mi wyszly w 34 tc mimo, ze przytylam 6kg.. i musze cie zmartwic, ze za cholere ich sie nie pozbyla....Do dzisiaj mam i o dziwo ciemne.. 😞 a minely dwa lata..


szok ! pewnie tylko w brzuch Ci poszło i na brzuchu masz rozstępy 🤢 6kg to bardzo mało !
Ja przytyłam ok16/17kg sama do końca nie wiem ale tyłam równomiernie i temu chyba mnie nie schlastało


ja przytylam od tego momentu jak schudlam w ciazy 8kg.. a schudlam 8kg, wiec niby na 0 😁 😉 i wszystko w brzch poszlo i mam tylko jeden, wiec ja tam nie wiem od czego to zalezy 😉


ja bylam przekonana że mnie spotka ta "przyjemność" bo siora i mama po ciąży mają rozstępy a ja cudownie ocalałam 😜 więc też nie wiem czym to idzie 🤔


podejrzewam, ze indywidualne predyspozycje, wiek i elastycznosc skory 🙂


dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...