Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..

JEST OK ....TERAZ BEDZIESZ MIAŁA TYLKO TAKIE PLAMIENIA ALBO W OGOLE NIC ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..


nic się nie martw 🙂 raczej powinnaś się cieszyć 😜


No ciesze sie 😁 Ale byłam nastawiona na jakieś 4 tygodnie a tu taki suprajssss 😁

i suuuper!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Dominisiowi jest kurde po jedzeniu mi beczy myslicze ze nie dojada?? kurde ale dzxisiaj co pojadł to spał tylko rano marudzil moze go brzuch boli nie wiem,.,,,, w jakiej proporcji zaparzyc rumianek do picia ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna- faktycznie-dzien po dniu nasze dzieci

JAK MNIE CIELI TO TY JUZ GANIAŁAS Z MAŁA HI HI , A JAK W OGOLE WSPOMINASZ CC, I JAK KARMIENIE CYCEM , BO JA SCIAGAM 3 RAZY DZIENNIE PO 20 Z 2 CYCÓW TOC TO SZOK I TAK SIE WŁASNIE ZAKONCZY MOJE KARMIENIE CYCEM

kochana u mnie mleka peeelno-karmie tylko piersia 🙂 ja jestem bardzo z cc zadowolona, a jak sie czujesz

JA TEZ JESTEM Z CC BARDZO ZADOWOLONA , NIC NIE CZUJE JAKBYM MIALA CC .....TYLKO CHCIAŁABYM WSKOCZYC NA SWOJ ROWEREK STACJONARNY CHOCIAZ 10 MIN DZIENNIE I NIE WIEM CZY MOGE.....A CO DO KARMIENIE CYCEM TO LIPA U NAS JUZ W SZPITALU MAŁA DOKARMIALI

to tak jak u mnie,mala wiecznie glodna w cycach malo,a takie karmienie mieszane to tez lipa bo te zasrane nakladki wkladac tu zaraz butle,dziecko wtedy inaczej musi ssac. Ja bylam u gina po tabletki na zgubienie pokarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..


nic się nie martw 🙂 raczej powinnaś się cieszyć 😜


No ciesze sie 😁 Ale byłam nastawiona na jakieś 4 tygodnie a tu taki suprajssss 😁

i suuuper!

Mam pytanie do lasek po cc. Czy wypadały Wam skrzepy? Mi dzisiaj wypadł wielkości śliwki i się trochę wystraszyłam. We wtorek podejdę do dżina, niech zobaczy co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
nie wiem co Dominisiowi jest kurde po jedzeniu mi beczy myslicze ze nie dojada?? kurde ale dzxisiaj co pojadł to spał tylko rano marudzil moze go brzuch boli nie wiem,.,,,, w jakiej proporcji zaparzyc rumianek do picia ??


na 3/4 szkl.wody 2 torebki rumianku parzyć 5min i podać ostudzone . tak pisze na opakowaniu 🙂 tak i ja podaje
50ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
mphz napisał(a):
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..


nic się nie martw 🙂 raczej powinnaś się cieszyć 😜


No ciesze sie 😁 Ale byłam nastawiona na jakieś 4 tygodnie a tu taki suprajssss 😁

i suuuper!

Mam pytanie do lasek po cc. Czy wypadały Wam skrzepy? Mi dzisiaj wypadł wielkości śliwki i się trochę wystraszyłam. We wtorek podejdę do dżina, niech zobaczy co się dzieje.


a czemu Ci w końcu CC zrobili ? bo Ty chyba próbowałaś naturalnie tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mphz napisał(a):
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..


nic się nie martw 🙂 raczej powinnaś się cieszyć 😜


No ciesze sie 😁 Ale byłam nastawiona na jakieś 4 tygodnie a tu taki suprajssss 😁

i suuuper!

Mam pytanie do lasek po cc. Czy wypadały Wam skrzepy? Mi dzisiaj wypadł wielkości śliwki i się trochę wystraszyłam. We wtorek podejdę do dżina, niech zobaczy co się dzieje.


a czemu Ci w końcu CC zrobili ? bo Ty chyba próbowałaś naturalnie tak ?

Podpięli mi oxy na wywołanie i po 8 godzinach naturalnego porodu wzięli mnie na cc, bo miałam podejrzenie odklejającego się łożyska... Jak mnie brali to miałam rozwarcie na jeden palec a jak zapadła decyzja o cc to7 cm 😉 Liznęłam trochę SN 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobrze że chociaż z kupami nie mamy problemu. Hania dzisiaj marudna,drzemie za miast normalnie pospać. Wczoraj ją pierwszy raz kąpałam,dzisiaj powtórka z rozrywki 🙂
Martwi mnie troche jej pępuszek,który jeszcze nie odpadł,pielęgnuje go praktycznie po każdym przewijaniu octeniseptem i najwidoczniej jest mało skuteczny bo dolna część jeszcze ie jest tak jak powinna być zasuszona ;/ Jutro idziemy do lekarza z ta skaza białkową to od razu go zobaczy.


przemywaj spirytem bo ten oktanisept do dupy nie podobny ... najlepsze stare metody 🙂


podpisuję się rękami i nogami 🙂 u nas spirytem było robione, po około tygodniu po pępku nie było śladu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
ja wlasnie wrocilam od tesciowej,a mati grzeczni spi w bujaczku. U tesciowej bylam z przyjaciolmi, meza nie bylo i ona po obiedzie pokazala zdjecia mojego konrada jak byla maly polowa zdjec nago. Nie wiem czy ja jestem przewrazliwiona, ale myslalam ze szlag mnie trafi i caly czas mowila zobaczcie jak konradek malutki, a jak sie nagusienko kapie w wanienne- ja pier.... Konradek ma prawie 30 lat, mam nadzieje ze ja taka nie bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
ja wlasnie wrocilam od tesciowej,a mati grzeczni spi w bujaczku. U tesciowej bylam z przyjaciolmi, meza nie bylo i ona po obiedzie pokazala zdjecia mojego konrada jak byla maly polowa zdjec nago. Nie wiem czy ja jestem przewrazliwiona, ale myslalam ze szlag mnie trafi i caly czas mowila zobaczcie jak konradek malutki, a jak sie nagusienko kapie w wanienne- ja pier.... Konradek ma prawie 30 lat, mam nadzieje ze ja taka nie bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mphz napisał(a):
Anulcia napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..


nic się nie martw 🙂 raczej powinnaś się cieszyć 😜


No ciesze sie 😁 Ale byłam nastawiona na jakieś 4 tygodnie a tu taki suprajssss 😁

i suuuper!

Mam pytanie do lasek po cc. Czy wypadały Wam skrzepy? Mi dzisiaj wypadł wielkości śliwki i się trochę wystraszyłam. We wtorek podejdę do dżina, niech zobaczy co się dzieje.


a czemu Ci w końcu CC zrobili ? bo Ty chyba próbowałaś naturalnie tak ?

Podpięli mi oxy na wywołanie i po 8 godzinach naturalnego porodu wzięli mnie na cc, bo miałam podejrzenie odklejającego się łożyska... Jak mnie brali to miałam rozwarcie na jeden palec a jak zapadła decyzja o cc to7 cm 😉 Liznęłam trochę SN 😁


no to miałaś 2in1 jakby nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
ja wlasnie wrocilam od tesciowej,a mati grzeczni spi w bujaczku. U tesciowej bylam z przyjaciolmi, meza nie bylo i ona po obiedzie pokazala zdjecia mojego konrada jak byla maly polowa zdjec nago. Nie wiem czy ja jestem przewrazliwiona, ale myslalam ze szlag mnie trafi i caly czas mowila zobaczcie jak konradek malutki, a jak sie nagusienko kapie w wanienne- ja pier.... Konradek ma prawie 30 lat, mam nadzieje ze ja taka nie bede.


nie jestes przewrażliwiona 😁 🙂 Moja też działa na mnie jak płachta na byka jak traktuje mojego M jak małego chłopczyka 😮 czyżby dalej nie mogła się oswoić z sytuacją że pępowina dawno odcięta 😮 ? i też mam nadzieje że taka nie będę ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...