Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
o 17 skonczyla doic cyca i caly czas marudzila w koncu zrobilam jej bebiko i zjadla 90ml..zobaczymyczyt teraz bedzie spokojna..jak tak tzn ze niedojada....


wiesz co jamysle zebylepiej dac jej to mleko pepti.... boono jest łagodniejsze ajezeli onama refluks to moze lepiej pepti

wiem ale narazie jeszcze recepty nie mam i jeszcze kazala mi ja z cyca karmic..teraz zrobilam bebiko bo chcialam sprawdzic czy niedojadla..

bebiko ciezkie jest..
u dziecka podejrzewaja refluks a ty dajesz na wlasna reke i to lipne dosc dla dzieci z problemem zoladkowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
my po spacerku i jedzonku, niedługo kąpiel...


też bym pospacerowała ale boje się że Młody złapie większy katar i po zabiegu 🤢 a taką ładną pogode zapowiadają u nas 🤔 🤨 no nic trzeba będzie wytrzymać te kilka dni a na spacerki będzie czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
o 17 skonczyla doic cyca i caly czas marudzila w koncu zrobilam jej bebiko i zjadla 90ml..zobaczymyczyt teraz bedzie spokojna..jak tak tzn ze niedojada....


wiesz co jamysle zebylepiej dac jej to mleko pepti.... boono jest łagodniejsze ajezeli onama refluks to moze lepiej pepti

wiem ale narazie jeszcze recepty nie mam i jeszcze kazala mi ja z cyca karmic..teraz zrobilam bebiko bo chcialam sprawdzic czy niedojadla..

bebiko ciezkie jest..
u dziecka podejrzewaja refluks a ty dajesz na wlasna reke i to lipne dosc dla dzieci z problemem zoladkowym



lepiej Gosia jak kupisz jedną pakę tego pepti bez recepty dopóki nie masz bo faktycznie bebiko jest dość gęste i ciężkie w porównaniu z pepti ...wiem bo dawałam Młodemu z początku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
apropos

pampersy w realu 2x paka 89 zł
chusteczki pampers 6pak 25,90 zl
chusteczki nivea 4pak 19,90

🤪


o ! pampersy bym zakupiła bo ja na zmianę używam z biedry i pampers 🤔 a dość się opłaca

anoo
ja lece jutro po pampki
c husteczki juz wzielam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szotka napisał(a):
Gosia a ja nie mogłam dać sobie rady z sutkami mała nie mogła złapać.Tak mnie to stresowalo że i mleko przestalo lecieć w końcu.
Czarna mam za mało postów żeby dodać zdjęcia.jak tylko bede mogła to wstawię.

trza bylo kapturki kup[ic mialam taki sam problem kupilam kapturki i git jesli chodzi o lapanie i trzymanie cyca w buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A jak cos to jakim mlekim sztucznym mozesz ja karmic...

bebilon pepti.ok.100zl na miesiac wyjdzie...8puszek.ale ja chce cyckiem ja wykarmic do 6m-ca.... 😞

ja tez chcialam, ale nie zawsze to zalezne od nas jest..
glowa do gory
nasze mleko 120 na miesiac
mie sie wydaje ze to nie jest duzo
ze poki co jeszcze wydatkina dziecko nie sa duze
to sie dopiero zacznie..

eh a jakie mleko dajesz ?


u mnie bebilon pepti kosztuje 7 zł zreceptą

no slyszalam ze tak miedzy 7-12zl za [uszka a puszka na 3/4 dni takze finansowo damy rade ..poprostu zaluje ze zawiodlam 😞

Gosia przestań...ja np nie karmiłam wcale i co?? mam czuć się gorsza z tego powodu???? Bez przesady, niekiedy tak wychodzxi, że nie jest tak jakby się chciało...ciesz sie swoją corcią i przestań narzekać 🙂

moze i racja ale mi zalezalo na karmieniu cycem bardzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
o 17 skonczyla doic cyca i caly czas marudzila w koncu zrobilam jej bebiko i zjadla 90ml..zobaczymyczyt teraz bedzie spokojna..jak tak tzn ze niedojada....


wiesz co jamysle zebylepiej dac jej to mleko pepti.... boono jest łagodniejsze ajezeli onama refluks to moze lepiej pepti

wiem ale narazie jeszcze recepty nie mam i jeszcze kazala mi ja z cyca karmic..teraz zrobilam bebiko bo chcialam sprawdzic czy niedojadla..

bebiko ciezkie jest..
u dziecka podejrzewaja refluks a ty dajesz na wlasna reke i to lipne dosc dla dzieci z problemem zoladkowym

tylko to mialam pod reka w domu i to dalam tylko raz wiecej jej nie dam, poprostu chcialam spr czy sie nienajadla i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
agamu napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A jak cos to jakim mlekim sztucznym mozesz ja karmic...

bebilon pepti.ok.100zl na miesiac wyjdzie...8puszek.ale ja chce cyckiem ja wykarmic do 6m-ca.... 😞

ja tez chcialam, ale nie zawsze to zalezne od nas jest..
glowa do gory
nasze mleko 120 na miesiac
mie sie wydaje ze to nie jest duzo
ze poki co jeszcze wydatkina dziecko nie sa duze
to sie dopiero zacznie..

eh a jakie mleko dajesz ?


u mnie bebilon pepti kosztuje 7 zł zreceptą

no slyszalam ze tak miedzy 7-12zl za [uszka a puszka na 3/4 dni takze finansowo damy rade ..poprostu zaluje ze zawiodlam 😞

Gosia przestań...ja np nie karmiłam wcale i co?? mam czuć się gorsza z tego powodu???? Bez przesady, niekiedy tak wychodzxi, że nie jest tak jakby się chciało...ciesz sie swoją corcią i przestań narzekać 🙂

moze i racja ale mi zalezalo na karmieniu cycem bardzo..

mnie tez i co
mam sobie sutki obciac za kare ze sie nie udalo?
byly 2 tyg na intensywnej i mleko poszlo sie jebac wiec taki los..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
szotka napisał(a):
Gosia a ja nie mogłam dać sobie rady z sutkami mała nie mogła złapać.Tak mnie to stresowalo że i mleko przestalo lecieć w końcu.
Czarna mam za mało postów żeby dodać zdjęcia.jak tylko bede mogła to wstawię.

trza bylo kapturki kup[ic mialam taki sam problem kupilam kapturki i git jesli chodzi o lapanie i trzymanie cyca w buzi

ja nadal stosuję te nakładki, inaczej mały nie chwyci i nie zje. raz się udało po 10 min awanturze... zrezygnowałam z natury i korzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
o 17 skonczyla doic cyca i caly czas marudzila w koncu zrobilam jej bebiko i zjadla 90ml..zobaczymyczyt teraz bedzie spokojna..jak tak tzn ze niedojada....


wiesz co jamysle zebylepiej dac jej to mleko pepti.... boono jest łagodniejsze ajezeli onama refluks to moze lepiej pepti

wiem ale narazie jeszcze recepty nie mam i jeszcze kazala mi ja z cyca karmic..teraz zrobilam bebiko bo chcialam sprawdzic czy niedojadla..

bebiko ciezkie jest..
u dziecka podejrzewaja refluks a ty dajesz na wlasna reke i to lipne dosc dla dzieci z problemem zoladkowym

tylko to mialam pod reka w domu i to dalam tylko raz wiecej jej nie dam, poprostu chcialam spr czy sie nienajadla i tyle

Gosia trochę pozytywniej - przynajmniej przez 1,5 mca karmiłaś swoim, może nawet dociągniesz do 2 mcy. niektóre mamy nawet tyle nie mogą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
szotka napisał(a):
Gosia a ja nie mogłam dać sobie rady z sutkami mała nie mogła złapać.Tak mnie to stresowalo że i mleko przestalo lecieć w końcu.
Czarna mam za mało postów żeby dodać zdjęcia.jak tylko bede mogła to wstawię.

trza bylo kapturki kup[ic mialam taki sam problem kupilam kapturki i git jesli chodzi o lapanie i trzymanie cyca w buzi


miałam kapturki niestety jadnak taki mój urok że niewiele pomogły wszystkie moje proby karmienia z cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
matko ile ten antek pije! moja nadii w jego wieku a 60ml to norma max 100ml to ulewa po tym hehe 😁 gdzie ty kobito to mleko chowasz? ja mam cyce twarde jak 100ml jest w jednym a co dopiero 230! 😁 🤪
a moja po szczepieniu i bioderkach spala od 18 z przerwa na kapanie i kolacje o 21 do 4 rana! 😁 i pozniej od 4 10 do 7 30 🙂


no wlasnie nie chowam 🙃 ja daje mu 150 mojego (i to przy dobrych wiatrach), czasem jakies 60 stoi odciagniete a on chce jeeeeeszcze 🤪 i smokiem sie nie oszuka.. a lapy to do buzi tak wklada, ze chyba sobie kiedys odgryzie 🤪

hehe maly glodomorek 😁 a ile antoni ma juz kg? 🙂
asiula dziekuje! 😘~twoja ola to tez niezla agentka w tym wieku takie fotki hehe 😁 mama bedzie musiala sie kiedys tlumaczyc jak taki np antek powie a ja widzialem twoje zdjecie na mamusiach! 😜 i to jakie zdjecie! ☺️

co Antek co Antek!! raczej Tadeusz


a ja powiem jeszcze inaczej- raczej Tymon 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...