Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
moja nadii wolna .. julcia wolna.. 🤪 aga co ty na to 😁 🤪
mam klopot z nadinka.. cholera mala nie chce spac na lewym boku.. nic nie pomaga.. cukier to tak wgniotla glowa ze w koncu sie obrocila.. no njie ma bata na nia.. 😠


no pięknie 🤪 co za propozycje 🙃 😁 😉
uparciuch mały 🙂 ale to zapewne przez słodki zadarty nosek 🙂 charakterek ma 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
No to wszystkiego najlepszego dla Julci od cioci izy i danielka 😘 😘
moja polozna byla 2razy aż i to przylazi kiedy chce raz tydz po szpitalu czekalam a drugi raz calkiem bez zapowiedzi 13godz my w pizamch 😲 😁


Moja się zapowiada zawsze, po czym się spoźnia. Jakby przyszła z nienacka to bym jej chyba nie wpuściła... heheehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie sie nie zapowiada polozna i zawsze przychodzi w godzinach 8-9 rano.. na szczescie mieszkam na 4 pietrze i zanim sie dokula starsza kobita to mam czas wepchnac wszystko do 2 pokoju i w jednym jest porzadek i tam ja przyjmuje w salonie.. kiedys wepchnelam wszystko do lazienki a ona poszla umyc rece.. buraka spalilam i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
agata82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kupy po pokarmie matki sa barziej wodniste niz po mm


ale wcześniej były bardziej "zbite" a karmie tylko swoim mlekiem od początku

ja karmie tylko piersia i kupa jaka byla taka jest- czyli bardziej wodnista i z grudkami. moze cos w diecie zmienilas?


mój ma dokadnie takie same kupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski
MOja JULCIA ma dzisiaj 7 tyg
Noc spoko ....
W ten weekend duzo dziecieczków wrzesniowych bedzie ochrzczonych ....Hania, Pawełek i jeszcze ktos tam zapowiadał ze tez bedzie chrzcił....
Asik z Zg.....jak tam Twoja mama????
Dorcia ....a WY teraz domek czy w bloku kupiliscie te swoje M?????


jeszcze w bloku ale bardzo kameralnym 🙂na domek jeszcze musimy poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
BUZIAKI DLA Julcii i Tymka!!!! 😘 😘 😘
dziewczyny ogladalam wlasnie ddtvn i bylo o maluchach naszych ze nie wolno zakladac im rekawiczek niedrapek bo to zaburza odruch łapania i dotyku ! 😲 ja nie zakladalam malej ale widzialam ze niektore z was zakladaja wiec tak napisalam 🙂a my meczymy sie dzis z kupka znow 😉
Tadeo najlepszego z okazji imieninek!!! 😘


Mateuszowi juz w szpitalu nie załozyli rekawiczek jak sie zapytałam a niedrapki gdzie ???to połozna czy tam pielegniarka powiedziaa ze juz sie nie zakłada bo dziecko od urodzenia stymuluje przez dotyk swoje odruchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Landusia napisał(a):
BUZIAKI DLA Julcii i Tymka!!!! 😘 😘 😘
dziewczyny ogladalam wlasnie ddtvn i bylo o maluchach naszych ze nie wolno zakladac im rekawiczek niedrapek bo to zaburza odruch łapania i dotyku ! 😲 ja nie zakladalam malej ale widzialam ze niektore z was zakladaja wiec tak napisalam 🙂a my meczymy sie dzis z kupka znow 😉
Tadeo najlepszego z okazji imieninek!!! 😘


Mateuszowi juz w szpitalu nie załozyli rekawiczek jak sie zapytałam a niedrapki gdzie ???to połozna czy tam pielegniarka powiedziaa ze juz sie nie zakłada bo dziecko od urodzenia stymuluje przez dotyk swoje odruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewuszki
u nas nocka ładna zasnoł ok 22 dop obudzil sie z wieeelkim głodem o 3 a pozniej okolo 7 🙂
no dzis zostaje dop pierwszy raz sama bez mamy na kilka dni troche mam stracha hehe no ale wkoncu to moje dziecko i musimy dac rade sami 🙂
i łukasz dzisiaj piewszy raz zostaje zmalym sam bo ide do lekarza skonsultować bilirubine bez malego bo to na chorych nie bede go ciagała a na zdrowych przyjmuje raz w tyg. tylko a to za dlugo czekac az do przyszlego piatku.....
co do poloznej u nas byla 2 razy w czwartek przychodzi znowu ale fajna babeczka to moze pzylazic ja zawsze nie ogarnieta ja przyjmuje 🙂
Szotka bardzo ładna ALa i bardzo ładne zdjęcia
a co do niedrapek to juz dawno ich nie sotsuje pierwsze dni tylko ,
oczywiscie buziaki dla Tymusia, Juleczki , i Tadeuszka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wy to macie przerabane z tymi poloznymi moja była raz i mam z grzywki 🙂
a ja chciaam sobie popatrzec jak Mati robi kupe i niespodziewalam sie ze bedzie taka wielka 😮 😮i wylleciała na siwierzo zaozone body a dotego mu sie ulało i reszte ubrania znowu było do wymiany wiec go wymietoliłam pprzy tych przebierankach na prawo lewo a teraz dogorywa przy cycu 🙂
swoja droga ja jeszcze w pizamie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
u mnie sie nie zapowiada polozna i zawsze przychodzi w godzinach 8-9 rano.. na szczescie mieszkam na 4 pietrze i zanim sie dokula starsza kobita to mam czas wepchnac wszystko do 2 pokoju i w jednym jest porzadek i tam ja przyjmuje w salonie.. kiedys wepchnelam wszystko do lazienki a ona poszla umyc rece.. buraka spalilam i tyle 😁

hehe to sie ciesz ze nie idzie z brudnymi lapkami do dzidzi 😁
ja mieszkam na zamykanym osiedlu powinna dzwonic 😜 maz jej mowil jaki kod do otwarcia furtki bo na domofon sirota nie spytal wlasciciela ale kobita nie czai ze jak sie wcisnie kod to sie furtka odblokuje se pomyslala ze sama sie otworzy 😁 jak weszla to marudzila ze my mamy tu fortece ze nie mozna sie dostac za drugim razem udalo jej sie wsliznac z kims pod same drzwi mieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...