Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej , my po wizycie w szpitalu ... niestety Młody tak zdewastował gips w jednej nóżce że musieli mu zmienić na nowe i trochę popłakał jak lekarz badał stópki 😞 🤢 jeszcze 2 tygodnie i zrzucamy to dziadostwo i przechodzimy na butki 🙂Co do ulewania mój mnie tak dziś obrzygał i siebie że masakra 😮 chyba go wytrzepało za bardzo w aucie po jedzeniu 😮

Zocha trzymam kciuki za Was ! mam nadzieje że ta krew okaże się błahostką 😘

Doris nic się nie martw tą poduchą , najgorzej będzie przyzwyczaić Młodego a potem już będzie gitt nie smutaj 😘 😘 😘 Ortopedzi nie są tacy straszni choć mój to kawał gbura 😠 🤢

Asiula sto lat dla Szakiry 😘 😘 😘 , a i Olusią się nie przejmuj.. tak jak dziewczyny pisały pewnie miała gorszy tydzień 🙂 co nie znaczy że będzie tak zawsze ! wkońcu dogoni mojego pulpeta 😜

Smerfetko trzymam kciuki żeby obeszło się bez zabiegu 🤢 Twoja kacha na pewno wróci do formy !!!
Troszkę się wystraszyłam bo dziś mam wieczorem wizytę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek Kochane
Ależ tu dzisiaj dużo smutnych wiadomości.
Zocha - trzymaj się Kochana. Na pewno w specjaliści w CZMP zdianozują Twoją Kruszynkę i wszystko będzie dobrze.
Luizka - Ty biedna od samego początku z problemami. Na szczęście i Ty i Twój lekarz jesteście czujni, bo najważniejsze jest w porę reagować.
Dorcia - takie problemy dają o sobie jakoś znać czy tylko przy USG wychodzą? My USG mamy dopiero 28go - takie terminy były, pediatra mówiła,że badanie trzeba wykonać do 3go m-ca.
Asiulka - wszystkiego naj dla Córuni. Co do wagi to chyba jeden tydzień niczego nie przesądza. Może nie ma jeszcze powodu żeby sie martwic


golym okiem tego nie widac dopiero na usg wyszło 😞

no widzisz to nie jest zle u mojej siorki malej odrazu bylo widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
boze czy wasze dzieci jak ulewaja to hlusta z nich na prawo i lewo . moj maly czesto nie ulewa ale jak uleje to trzy razy pod rzad strumieniem 🤢i do tego jezdzi mu w brzuszku
moja Ola tez tak ulewa... 🤨

moj teZ na pol metra leci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek Kochane
Ależ tu dzisiaj dużo smutnych wiadomości.
Zocha - trzymaj się Kochana. Na pewno w specjaliści w CZMP zdianozują Twoją Kruszynkę i wszystko będzie dobrze.
Luizka - Ty biedna od samego początku z problemami. Na szczęście i Ty i Twój lekarz jesteście czujni, bo najważniejsze jest w porę reagować.
Dorcia - takie problemy dają o sobie jakoś znać czy tylko przy USG wychodzą? My USG mamy dopiero 28go - takie terminy były, pediatra mówiła,że badanie trzeba wykonać do 3go m-ca.
Asiulka - wszystkiego naj dla Córuni. Co do wagi to chyba jeden tydzień niczego nie przesądza. Może nie ma jeszcze powodu żeby sie martwic


golym okiem tego nie widac dopiero na usg wyszło 😞

no widzisz to nie jest zle u mojej siorki malej odrazu bylo widac



ech ale wiesz jak to jest nerwy sa mimo wszytko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek Kochane
Ależ tu dzisiaj dużo smutnych wiadomości.
Zocha - trzymaj się Kochana. Na pewno w specjaliści w CZMP zdianozują Twoją Kruszynkę i wszystko będzie dobrze.
Luizka - Ty biedna od samego początku z problemami. Na szczęście i Ty i Twój lekarz jesteście czujni, bo najważniejsze jest w porę reagować.
Dorcia - takie problemy dają o sobie jakoś znać czy tylko przy USG wychodzą? My USG mamy dopiero 28go - takie terminy były, pediatra mówiła,że badanie trzeba wykonać do 3go m-ca.
Asiulka - wszystkiego naj dla Córuni. Co do wagi to chyba jeden tydzień niczego nie przesądza. Może nie ma jeszcze powodu żeby sie martwic


golym okiem tego nie widac dopiero na usg wyszło 😞

no widzisz to nie jest zle u mojej siorki malej odrazu bylo widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek Kochane
Ależ tu dzisiaj dużo smutnych wiadomości.
Zocha - trzymaj się Kochana. Na pewno w specjaliści w CZMP zdianozują Twoją Kruszynkę i wszystko będzie dobrze.
Luizka - Ty biedna od samego początku z problemami. Na szczęście i Ty i Twój lekarz jesteście czujni, bo najważniejsze jest w porę reagować.
Dorcia - takie problemy dają o sobie jakoś znać czy tylko przy USG wychodzą? My USG mamy dopiero 28go - takie terminy były, pediatra mówiła,że badanie trzeba wykonać do 3go m-ca.
Asiulka - wszystkiego naj dla Córuni. Co do wagi to chyba jeden tydzień niczego nie przesądza. Może nie ma jeszcze powodu żeby sie martwic


golym okiem tego nie widac dopiero na usg wyszło 😞

no widzisz to nie jest zle u mojej siorki malej odrazu bylo widac



ech ale wiesz jak to jest nerwy sa mimo wszytko

wiem sama sie cykalam zeby nie bylo rodzinne z bioderkami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czy wasze maluchy się mocno ślinią ? mój normalnie jak pluto 😮 i puszcza bańki ... i teraz pytanie czy mam się martwić 😮 ☺️??



moj sie strasznie slini i ssie swoje łapki 🙂


ja to się na poważnie zastanawiam czy on mi czasem nie wyskoczy z ząbkiem jakimś 😮 ale jak Kasia pisała że Grześ miał już pierwszego w 2 m-cach to się uspokoiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
uciekam się szykować 😮 , kuknę wieczorem 😘

Nie orientujecie się jak wygląda sprawa z zasiłkiem pielęgnacyjnym na dziecko ????

nie mam pojecia a dowiedziec tez bym sie chciala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mnie też czasem boli nacięcie,ale to raczej na zmiane pogody,katarzyna mi sie w miare szybko zagoiła i na szczęscie nie mam problemu z trzymaniem moczu za to mam problem z hemoroidami,jak mąż wróci z pracy maszeruje do apteki po czopki i maść bo poprzednia mi średnio pomaga tyłek mnie w nocy bolał,to nacięcie normalnie czułam się identycznie jak po porodzie 😮 😞 29 i tak ide na wizyte do gina więc zobaczymy co mi powie,jak nie urok to sraczka 🤢

W dodatku byłam dzisiaj z Hanią na spacerze i więcej sie wierciła,marudziła niż spała byłam taka zła na nią,jak ją rozebrałam i podniosłam porządnie jej sie bekło i nagle uspokoiła,to ją męczyło. Tak mi jej sie zrobiło żal,przepraszałam ją,tuliłam,a łzy mi leciały po policzku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
mam pytanko
a jak mozna ocenic czy dziecko ma wzmozony czy obnizone napiecie miesniowe sprawdzaja to przy wizytach kontrolnych czy jak /?

aha i jeszcze jedno czy wasze dzieciaczki tez maja jeszcze wizyty w poradni neonatologicznej?/bo my bylismy jak maly skonczyl miesiac i w styczniu znow mam sie pokazac 🤢

sama w domu mozesz to obczaic juz ze cos nie tak jak za szybko podnosi glowe, tułów albo tylko na 1 strone ciagle daje , nie powinno sie jeszcze dziecko swobodnie obracac z boku na bok itp
a pediatra na wizycie kontrolnej powinien wychwycic I SKIERUJE DO NEUROLOGA
ale terminy żałosne bo na nowy rok wiec lepiej nie sępić na zdrowiu i biec prywatnie

ja sobie nogdy nie wybacze ze nie dalam kasy jak rodzilam, a mialam .. 🤢 🤢 😞 a teraz nadal sie to kurwa za nami ciagnie
pewnie u gina we wtorek tez sie okaze ze mi macica wypada albo chuj wi co bo akie luzy i ból tam kosci sie nie zeszly ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):




Louisedg napisał(a):
Jestesmy po wizycie u Pediatry... 😞 😞 😞

Niestety powikłania niedotlenienia sie pojawiły
Straszono nas zaburzeniami koordynacji ruchoej... i sie sprawdziło

Słusznie niepokoiłam sie zbyt szybkim rozwojem małej
że sama sie przewraca jak chce ze podnosi i trzyma glowe bardzo dlugo
ze podnosi cały tłów.....
dzis przy badaniu praktycznie usiadła...

ma wzmozone napiecie miesniowe

a ja tak sie cieszylam szybkim rozwojem 😮

dostalismy skierowanie do neurologa
ale nie bedziemy czekac
walimy prywatnie i do neurologa i na rehabilitacje
bedzie tez trzeba duzo w domu cwiczyc, dobrze ze mam piłke

jest to stan przejsciowy i rehabilitacja to naprawi ale jednak pani dr powiedziala "mam nadzieje"
wiec znow wyszlam z placzem a maz zbadl
moja kolezanka jest fizykoterapeutka juz mi naswietlila co mniej wiecej nas czeka uspokoila ze bedzie ok

powiedziala ze najwazniejsze ze tak szybko wykryte bo czasem lekarze tego nie sprawdzaja a rodzice wychwytuja dopiero ok pol roku..



hej moj tez ma wzmozone napiecie miesniowe, pierwsza rechabilitacja za nami, tez byl lekko niedotleniony przed porodem

uhm...
i jak efekty? wyrównało się?? jak to zniósł? bradzo płakał widac bylo ze go boli jak cwiczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale mnie sen ostatnio łapie 🤢 robiłam wyniki i wszystko w normie no może leciutenka anemia ale prawie żadna...w nocy też spie,bo Mała budzi sie tylko na jedzenie..nie wiem o co kaman 🤨 ciągle mnie głowa boli..kacha też 😮mam cykora przed wizytą u gina 🤢 ehhhh 😠
no nic ide nakarmic Emilke i mykamy do Pani doktor po recepte na szczepionke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...