Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Wszystkim dzieciaczka z okragłymi tyg wszytskiego dobrego .....duzo zdrówka....
Co sie dzieje z ASKAMI .....ani jednej , ani drugiej ..... 🙂 🙂 🙂piją tesciowe czy co.....
Co do nerwa na M ....czasmi tez tak mam , takze Agata nie jestes sama kochana .....hormony ....a słyszałam ze niedługo po 3 m-c wypadaja strsznie kobieta włosy ...wiecie cos o tym
jestem jestem 🙂 Mialam formata robionego na laptopie,a teraz Babcia byla 🙂 caly dzien prawie spedzilysmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
ja po wizycie u dietetyka..
troche trzeba bylo spojzec prawdzie w oczy i bolalo to zdezenie ale powoli dochodze do siebie. lekarz superasny , co chwila sie usmiechal i nawet dostalam komplement ze mam szczuple nogi hehe jaka ironia losu 😁 mam do zgubienia dla zdrowia 30 kg.. od piatku zaczynam diete bo w czwartek ja dostane.. ☺️

ja pierdole ja 50 😁 😁 😁 😁 😁

10 po ciazy 20 dla zdrowia i 20 do normalnej prawidlowej wagi 😁 😁 😁 😁 😁

ja nie chce sie chwalić ale nie karmiąc piersią dalej lece z wagi 😁 😎 polecam chodzenie z jednego końca pokoju do drugiego między 21 a 24 😁 efekt gwarantowany 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
ja mam do zrzucenia po ciazy 15kg teraz waze 65kg a przed ciaza wazylam tak 53-56kg a chcialabym wazyc 50kg.maz wlasnie jechal kupic mi hula hop podobno potrafi zdzialac cuda 🙂 kupi takie z masazami 🙂bede nabiezaco informowac was czy faktycznie cos daje 🙂

No cos Ty Martula?To ja taki slon w ciazy 20kg przytylam i tez waze 66kg teraz...a gdzie Ty te kilosy chowasz kochana?nie widac nic 🙂


ja je widze... heh rozmiar 40-42 mnie przeraza...i mam straszne rozstepy co polecacie na rozstepy?

ja mam 1.62 i 65kg ile teraz waze to zdecydowaie za duzo...zle sie czuje w swojej skorze 🙂


ja też teraz nosze taki rozmiar co Ty, choć w spodnie sprzed ciązy to sie ledwo mieszczę, znaczy się w jedną pare, reszta w worku lezy i czeka na lepsze czasy..
ja tez w tylko jedne wchodze sprzed ciazy 😉 ale ja itak sie ciesze ze w nie wlaze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Moje dziecko zasypia nie wczesniej niz 24:00 a najczesciek ok 2;00 w nocy 🥴 🥴
dlugo tak nie pociagne chyba ze bede odsypiac w dzien zamikast spaceru ale szkoda mi 😞([/color]
Ja też już padam na ryja. Moja mała chodzi spać o 22 a wstaje o 5.00 karmie ją i idzie dalej spać. ogólnie to o tej 5 to ja ją wybudzam na szamke. Bo ona nie chce mi w nocy jeść a jak jej wkładam butelkę to ją wypluwa. Ale najważniejsze jest to, że przybiera na wadze



moja mala tez pozno chodzi spac czasami idzie spac o 24 a czasami zdaza sie isc spac o 1-2 tez chwilami nie daje rady...wczoraj zasnela odziwo o 23 i spala do 4.30 ale za szybko nie chce sie cieszyc bo dzisiaj moze znowu pojdzie pozno spac...ogolnie co 3godziny budzi sie o jedzenie a zjada tak 125 ml herbatke tez jej daje ale nie daje a kupke to robi tak co drugi dzien
moja Hanczeska tez idzie spac o 23/24 i spi do 6 rana,ale zmeczenie jednak swoje robi. Wczoraj robiąc jej mleko zasłabłam,Hania leżała w łóżeczku dobrze ze nie płakała jak już doszłam z ledwością do pokoju dzwonił akurat mąż. Wieczorem on już się mała zajął a ja poszłam wcześniej spać bo już chodziłam po ścianach 😞


tez chodze jak neptyk nie ma co pomimo ze dominik jest grzeczny i budzi sie tylko na karmienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
piersia karmilam tylko miesiac teraz moge diete juz stosowac ale nie chce jakiejs drastycznej na poczatek mam postanowienie nie jesc po godz 18 🙂 i cwiczyc hula hopem 🙂
po 18tej nie jedzac zdzialasz cuda 😉a jak juz wlaczysz w gre hula hopa to juz wogole dzaga bydzisz ze hej! 😉 dawaj nam tu znac o postepach i powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
piersia karmilam tylko miesiac teraz moge diete juz stosowac ale nie chce jakiejs drastycznej na poczatek mam postanowienie nie jesc po godz 18 🙂 i cwiczyc hula hopem 🙂
po 18tej nie jedzac zdzialasz cuda 😉a jak juz wlaczysz w gre hula hopa to juz wogole dzaga bydzisz ze hej! 😉 dawaj nam tu znac o postepach i powodzenia 😘


ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Landusia napisał(a):
moja nadii to bez smoka 5 minut nie wytrzyma a podobno nie powinno sie dawac i co ja zrobie.. 😞


z moja laura to samo.jak spi i jej wypadnie to placze jak jej podam smoczek zasypia dalej

u mnie identyko tylko nie płacze a jęczy


Magda- u mnie tez efekty tego dax sa rewelaacja!!!

uszykowalam salatke ananasowo kurczakową na dobry poczatek odchudzania
😁 😁


malenstwo spi obudzi sie pewnie jak mamusia zechce oblukac SERIALIK :p

idem wstawic pranko i ogarnąc kuchnie
moze zajrze potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
100 lat dla Olgi Letki i Zuzi Marty 🙂
czy któryś z dzieciaczków ma jeszcze mini rocznice? 🙂

u nas słoneczka ciąg dalszy, więc korzystamy z dworu 🙂 a tak poza tym to wsio u nas ok. Zaraz Was podczytam 🙂

Dziękuję!! W imieniu swoim i Lenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
ja mam do zrzucenia po ciazy 15kg teraz waze 65kg a przed ciaza wazylam tak 53-56kg a chcialabym wazyc 50kg.maz wlasnie jechal kupic mi hula hop podobno potrafi zdzialac cuda 🙂 kupi takie z masazami 🙂bede nabiezaco informowac was czy faktycznie cos daje 🙂

No cos Ty Martula?To ja taki slon w ciazy 20kg przytylam i tez waze 66kg teraz...a gdzie Ty te kilosy chowasz kochana?nie widac nic 🙂


ja je widze... heh rozmiar 40-42 mnie przeraza...i mam straszne rozstepy co polecacie na rozstepy?

ja mam 1.62 i 65kg ile teraz waze to zdecydowaie za duzo...zle sie czuje w swojej skorze 🙂


ja też teraz nosze taki rozmiar co Ty, choć w spodnie sprzed ciązy to sie ledwo mieszczę, znaczy się w jedną pare, reszta w worku lezy i czeka na lepsze czasy..

tez mam jedna pare spodni az 😮 ja mam przynajmniej 6 do zbicia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aga ja w szpitalu dostalam tylko kwiaty a mala body i skarpetki.
za to w domu juz dostalismy sporo.
karuzelke ciuszki pampersy chusteczki caly zestaw ogolnie pielegnacyjny duzo kasy mozesz kupic album taki dla malej dedykowany od was.

w domu to ja wiem tez dostałam full rzeczy i w szpitalu tez tylo chciałam cos innego , a nie ciagle to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...