Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej ide dzis z malum do lekarza jakos mi charczy i sapie katar 3 tygodnie, jest niespokojny
mam nadzieje ze to nic powaznego
ale ciesze sie bo przynajmniej zbadaja go
cos nie ma apetytu raz je co 5 godzin raz co godzine a pomyslec ze niedawno jak w zegarku co 3 godz ehhh moze to ten 3 miesiac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
co do pieluch my nosmy już 3.
co do vakum lui tez myslalam o tym 🙂
doris ty laska jestes nie wiem czym sie martwisz 😮 a co z ta podgladaczką? nadal podglada i gada na ciebie? czy ucichło?
co do kupek to nadii przebralam przed chwila zalozylam nowa pieluche i zrobila ciag dalszy hehe 🙂
lui mialas racje ze mm nie takie straszne teraz nadii jest szczesliwa i ja tez ,czasami lapnę doła jak tesciowa mowi no daj jej cyca ona tak potrzebuje tego..
co do fikołajkow to my z mezem od 3 dni figlujemy ale bez ten teges bo ja nie dam sobvie tam nic włozyc.. nadal czuje strach i dyskomfort.. boli mnie jeszcze cos czasami ale nie wiem co to. 😮




napisała mi tutaj na forum wiadomosc z przeprosinami ,ze ona nie chciala nic złego i takie tam pitu pitu ale z tego co sie dowiedziaam to musi byc na którym forum bo albo urodziła albo bedzie rodzic.ale w zwiazku z tym ze taka sytuacjsa miała miejsce niestety nie ufam jej i nie wstawiam tutaj zadnych fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
Cześć Laseczki 🙂 Mam nadzieję, że Wasze szczęścia zdrowe 🙂 Olusia ma katarek, ale dajemy radę 🙂 Jutro ide na usg bioderek, była już któraś? troche sie obawiam co to bedzie, i tez jutro zasuwam na zakupy bo w niedzielę chrzest A
leksandry Jadwigi 🙂 A dzisiaj bigos robię u nas nie ma imprezy bez bigosu


hej ja bylam jak maly mial 6 tyg i bioderka jeszcze byly fizjologicznie niedojrzale teraz pod koniec listopada znow wizytka
nic strasznego szybka wizyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Landusia napisał(a):
co do pieluch my nosmy już 3.
co do vakum lui tez myslalam o tym 🙂
doris ty laska jestes nie wiem czym sie martwisz 😮 a co z ta podgladaczką? nadal podglada i gada na ciebie? czy ucichło?
co do kupek to nadii przebralam przed chwila zalozylam nowa pieluche i zrobila ciag dalszy hehe 🙂
lui mialas racje ze mm nie takie straszne teraz nadii jest szczesliwa i ja tez ,czasami lapnę doła jak tesciowa mowi no daj jej cyca ona tak potrzebuje tego..
co do fikołajkow to my z mezem od 3 dni figlujemy ale bez ten teges bo ja nie dam sobvie tam nic włozyc.. nadal czuje strach i dyskomfort.. boli mnie jeszcze cos czasami ale nie wiem co to. 😮




napisała mi tutaj na forum wiadomosc z przeprosinami ,ze ona nie chciala nic złego i takie tam pitu pitu ale z tego co sie dowiedziaam to musi byc na którym forum bo albo urodziła albo bedzie rodzic.ale w zwiazku z tym ze taka sytuacjsa miała miejsce niestety nie ufam jej i nie wstawiam tutaj zadnych fotek


a co to byla za sytuacja??chyba mnie cos ominelo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dzień doberek 🙂
Gabi od wczoraj marudna jak cholera 😠 😠 😠
Laski, widzę że wszystkie macie już gina za sobą...ja nawet się nie umówiłam...nadal nie wyobrażam sobie grzebania w Katarzynie... 🤢 🤢 🤢
To samo z sexem-nie wiem kiedy się przełamię...póki co nie mogę nawet myśleć o tym 🤢 🤢 🤢


co do seksu to tez od x czasu jestem dziewica orleanska przez ta ciaze i ciezki porod tez sie przelamac nie moge ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
ratulacje dla dzielniej bratowej i dla coreczki buziaki!
doris no to chociaz tyle ze wiesz ktora to...
madzia nie do konca rozumiem co mam pocierac? powieke?

u mnie to samo pocieraj ta koncówke oczka ( od noska) takim okreznym ruchem, jak dotkiesz tam opuszkiem palca to ona zamknie oczko i wtedy tak jej tam masuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie tak w ogole....
Noc spoko....jedno karmienie o 3.....
Co do kalendarzy to patrzyłam na allegro i juz za 35 zł mozna sobie zamowic ....
Co do Dorci.....to sie nie dziwie ze nie chcesz wystawiac zdjec....denerwuje mnie to ze ktos czyta nasze posty ( my tez tak czasmi robimy) i sie czasmi wtranca.....ale niestety tak jest na forum, czasmi potrzebne sa rady innych dziewczyn .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
a co do wody to ja na maksa gotuje wode w czajniku, a pozniej tylko ja podgrzewam i zawsze mam kubek wody przygotowanej przykryty zeby dolac jak np zachce jesc jak jest woda mocno goraca w czajniku....ja zadnej butelkowej jej niedaje


ja też tak robię 🙂
Aguś gratuluję nowej kobietki w rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
a co do wody to ja na maksa gotuje wode w czajniku, a pozniej tylko ja podgrzewam i zawsze mam kubek wody przygotowanej przykryty zeby dolac jak np zachce jesc jak jest woda mocno goraca w czajniku....ja zadnej butelkowej jej niedaje


ja też tak robię 🙂
Aguś gratuluję nowej kobietki w rodzinie 🙂

można ewentualnie filtr do wody typu brita kupić bo jednak jest tego kamienia w kranówie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny a mam pytanie. pewneio juz bylyscie na usg stawow. powiedzcie mi czy wasze dzieci maja juz widoczna okostna czy jeszcze nie?


nic mi takiego nie powiedzieli 🤔 tylko tyle że jest wsio super ! choć z bioderkami ....

asia u nas facet tez mowi wszystko w porzadku- kontrola za nastepne 6 tyg. ! podobno ta okostna tworzy sie miedzy 2 tyg a 9 msc! i facet konczy robic usg dopiero w momencie kiedy dziecko juz ma okostna.wiec dzieci jest fuuul. dzis juz bylam na 2 usg i dalej uslyszalam- wszystkow porzadku- kontrola za 8 tyg:/

ja dzis robilam porzadki w kajetach szkolnych znalazlam o bioderkach ze pierwsze powinno byc w 3-6 tyg potem co 6 tyg jeszcze 2x ostatnie badanie jak dzieckoi zaczyna chodzic to bylo na ortopedii a na pediatrii mowili o 3 kontrolach.Okostna sie konczxy formowac jak dziecko siada.Do tego momentu najlatwiej o leczenie dziecka. Pozniej moze byc hardcore jak chce siadac lazic a tu niestety

ooo dzieki za info. bo myslalam ze tylko u nas w przychodni facet tak co 6tyg zaprasza na kontrole cyz juz jest okostna czy jeszcze nie.

no widzisz koleś kompetentny nas uczulali ze nie wszyscy aż tak czesto robią żeby nie dać się wygonić po 1, 2 kontrolach bo pozniej operacja u dziecka Asia nasza wie sama biudula przeszla.... 😘
no ja spadam moje dziecie spi dziś jak aniolek caly dzien a w nocy bedzie diabolo 😮

iza u Ciebie w przychodni tez tak dokladnie do tego podchodza jak u mnie? tez masz wizyty dopki okostnej nie bedzie widac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...