Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mphz napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny a mam pytanie. pewneio juz bylyscie na usg stawow. powiedzcie mi czy wasze dzieci maja juz widoczna okostna czy jeszcze nie?


nic mi takiego nie powiedzieli 🤔 tylko tyle że jest wsio super ! choć z bioderkami ....

asia u nas facet tez mowi wszystko w porzadku- kontrola za nastepne 6 tyg. ! podobno ta okostna tworzy sie miedzy 2 tyg a 9 msc! i facet konczy robic usg dopiero w momencie kiedy dziecko juz ma okostna.wiec dzieci jest fuuul. dzis juz bylam na 2 usg i dalej uslyszalam- wszystkow porzadku- kontrola za 8 tyg:/

ja dzis robilam porzadki w kajetach szkolnych znalazlam o bioderkach ze pierwsze powinno byc w 3-6 tyg potem co 6 tyg jeszcze 2x ostatnie badanie jak dzieckoi zaczyna chodzic to bylo na ortopedii a na pediatrii mowili o 3 kontrolach.Okostna sie konczxy formowac jak dziecko siada.Do tego momentu najlatwiej o leczenie dziecka. Pozniej moze byc hardcore jak chce siadac lazic a tu niestety

ooo dzieki za info. bo myslalam ze tylko u nas w przychodni facet tak co 6tyg zaprasza na kontrole cyz juz jest okostna czy jeszcze nie.

no widzisz koleś kompetentny nas uczulali ze nie wszyscy aż tak czesto robią żeby nie dać się wygonić po 1, 2 kontrolach bo pozniej operacja u dziecka Asia nasza wie sama biudula przeszla.... 😘
no ja spadam moje dziecie spi dziś jak aniolek caly dzien a w nocy bedzie diabolo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
ja też okresu jeszcze nie dostałam. Wizytę u gina mam jutro. Ciekawa jestem czy dostanę zgodę na fikołajki 🥴

ja bez zgody fikołajkowałam
myslalam ze zalicze moj drugi pierwszy raz
a tu dupa
tam przepasc jak stad do wiecznosci 🥴 🥴


ja tez bez zgody.. nikt by nie dal tak wczesnie 🤪 ale ja po cc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo widzę że mój ulubiony temat "sex" 🤪 😁

Byliśmy z moim zarezerwować sale na chrzciny bo chyba nam się przybliży termin z 26 na 10.12 🙂 jeszcze ksiądz i kobita która zrobi nam torta i ciasto i wszystko będzie dograne ... zostaną duuuuże zakupy 😮 😮 😮

U nas dziś problem z kupą ( mam nadzieje że to kupa 🤨 🤢 a nie bolące nie daj boże nóżki 😞) jedno pewne tak pierdzi że nos urywa 😜 więc pewnie to kupsko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
ja też okresu jeszcze nie dostałam. Wizytę u gina mam jutro. Ciekawa jestem czy dostanę zgodę na fikołajki 🥴

ja bez zgody fikołajkowałam
myslalam ze zalicze moj drugi pierwszy raz
a tu dupa
tam przepasc jak stad do wiecznosci 🥴 🥴


ja tez bez zgody.. nikt by nie dal tak wczesnie 🤪 ale ja po cc..


heh ja mam w środę wizytę dzięki Rybce 😜 ciekawe co mi tam mudżyn wygmyra 😉 co prawda już jestem przebadana 🤪 ale nie ma to jak oko fachowca 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny a mam pytanie. pewneio juz bylyscie na usg stawow. powiedzcie mi czy wasze dzieci maja juz widoczna okostna czy jeszcze nie?


nic mi takiego nie powiedzieli 🤔 tylko tyle że jest wsio super ! choć z bioderkami ....

asia u nas facet tez mowi wszystko w porzadku- kontrola za nastepne 6 tyg. ! podobno ta okostna tworzy sie miedzy 2 tyg a 9 msc! i facet konczy robic usg dopiero w momencie kiedy dziecko juz ma okostna.wiec dzieci jest fuuul. dzis juz bylam na 2 usg i dalej uslyszalam- wszystkow porzadku- kontrola za 8 tyg:/

ja dzis robilam porzadki w kajetach szkolnych znalazlam o bioderkach ze pierwsze powinno byc w 3-6 tyg potem co 6 tyg jeszcze 2x ostatnie badanie jak dzieckoi zaczyna chodzic to bylo na ortopedii a na pediatrii mowili o 3 kontrolach.Okostna sie konczxy formowac jak dziecko siada.Do tego momentu najlatwiej o leczenie dziecka. Pozniej moze byc hardcore jak chce siadac lazic a tu niestety

ooo dzieki za info. bo myslalam ze tylko u nas w przychodni facet tak co 6tyg zaprasza na kontrole cyz juz jest okostna czy jeszcze nie.

no widzisz koleś kompetentny nas uczulali ze nie wszyscy aż tak czesto robią żeby nie dać się wygonić po 1, 2 kontrolach bo pozniej operacja u dziecka Asia nasza wie sama biudula przeszla.... 😘
no ja spadam moje dziecie spi dziś jak aniolek caly dzien a w nocy bedzie diabolo 😮


ja się muszę dopytać o te biodra bo nam nic nie mówili a teraz zrobiłam się tak przewrażliwiona że szok 🤢 🥴
Miłej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ała.. ale mały się przyssał i wszystko wyssał aż mnie sutki bolą a karmiłam z nakładkami... mam nadzieję że zaśnie i się zregenerują do kolejnego karmienia a mleczko się uzupełni 🤔 co pewien czas mam tak zwany "kryzys" i zaczynam się zastanawiać czy starcza mi mleka na karmienie... a ciało miało być takie mądre i dostosowywać się do potrzeb dziecka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dzis na pobranie krwi aby sprawdzic zelazo i cytomegalie a jeszcze musze go zapisac do laryngologa sprawdzic sluch przed kolejnym szczpieniem

dziewczyny jak podnosicie dzieci bo mi fizjoterapeutka powiedziala ze nie wolno tak do gory trzymajac po tylkiem i karczkiem tylko przetaczc go na bo i bokiem brac wlasnie sie uczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂
Gabi od wczoraj marudna jak cholera 😠 😠 😠
Laski, widzę że wszystkie macie już gina za sobą...ja nawet się nie umówiłam...nadal nie wyobrażam sobie grzebania w Katarzynie... 🤢 🤢 🤢
To samo z sexem-nie wiem kiedy się przełamię...póki co nie mogę nawet myśleć o tym 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski 😘
k.... przeziebiona jestem moje biedne gardlo znowu 😲 powiedzcie mam isc do lekarza czy domowymi sposobami sie leczyc???
Aska ciesze się ze Cie pogonilam do gina 😁 Ja mam w czwartek, już nie moge sie doczekac hihi sie dowiem wreszcie co i jak, tak sie ciesze bo znalazlam w tym cudnym Radomiu gina co kiedys chodzilam do niego jak to miło jak ktos znajomy grzebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Laseczki 🙂 Mam nadzieję, że Wasze szczęścia zdrowe 🙂 Olusia ma katarek, ale dajemy radę 🙂 Jutro ide na usg bioderek, była już któraś? troche sie obawiam co to bedzie, i tez jutro zasuwam na zakupy bo w niedzielę chrzest Aleksandry Jadwigi 🙂 A dzisiaj bigos robię u nas nie ma imprezy bez bigosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
u nas nocka piekna ciesze sie bardzo>)
dzis wizyta u dietetyka ciesze sie jeszcze bardziej 🙂
lui daj z nac jak efekty sie pojawia 🙂*
milego dnia.

aaa laski jakiej wody uzywacie do mleka ? ja zywca i normalnie nie nadazam kupowac..
Jejku Landusia 🙂 Jak karmienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
hej laski 😘
k.... przeziebiona jestem moje biedne gardlo znowu 😲 powiedzcie mam isc do lekarza czy domowymi sposobami sie leczyc???
Aska ciesze się ze Cie pogonilam do gina 😁 Ja mam w czwartek, już nie moge sie doczekac hihi sie dowiem wreszcie co i jak, tak sie ciesze bo znalazlam w tym cudnym Radomiu gina co kiedys chodzilam do niego jak to miło jak ktos znajomy grzebie 😜
dbaj o zdrówko 🙂 będzie dobrze, ale tak dla formalności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
u nas nocka piekna ciesze sie bardzo>)
dzis wizyta u dietetyka ciesze sie jeszcze bardziej 🙂
lui daj z nac jak efekty sie pojawia 🙂*
milego dnia.

aaa laski jakiej wody uzywacie do mleka ? ja zywca i normalnie nie nadazam kupowac..

kup primavere taka w butli 6l taniej wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...