Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?
no cos Ty nie dawaj mu mm...ja bym nie dawala 1,5-2h to nie tak zle kochana..ja bym dawala chocby co 30min 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?
no cos Ty nie dawaj mu mm...ja bym nie dawala 1,5-2h to nie tak zle kochana..ja bym dawala chocby co 30min 😜 😉


W szpitalu gadali tak: mleko co 3 h cyc na żądanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?
no cos Ty nie dawaj mu mm...ja bym nie dawala 1,5-2h to nie tak zle kochana..ja bym dawala chocby co 30min 😜 😉


W szpitalu gadali tak: mleko co 3 h cyc na żądanie....

Lenka od kilku dni też je na raty, czyli potrafi wołać co 1,5-2 godziny. Chce to niech je. A potem robi przerwę kilkugodzinną 5-6. Nie rezygnuj z cycka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?
no cos Ty nie dawaj mu mm...ja bym nie dawala 1,5-2h to nie tak zle kochana..ja bym dawala chocby co 30min 😜 😉


W szpitalu gadali tak: mleko co 3 h cyc na żądanie....

dokladnie na humorki dziecka nic nie pomoże czasem nawet i zapchanie ja już probowalam mojego mm zapychać i co i tak nie chcial spać 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?
no cos Ty nie dawaj mu mm...ja bym nie dawala 1,5-2h to nie tak zle kochana..ja bym dawala chocby co 30min 😜 😉


Ja myślę, że to nie ma nic wspólnego z jakością pokarmu, bo mój się przez ostatnie noce też budzi po 2, wcześniej spał do 4, a teraz non stop dostaje mm. Może po prostu ma okres intensywnego wzrostu i więcej potrzebuje albo za bardzo wysypia się w dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Witam się znów w przelocie z Zakopanego. Z relacji porannych wynika, że Tadzio zrobił w nocy drugą samodzielną kupę, więc błonnikowe mleko działa na maxa 🤪 I była już mieszana, tzn. na początku zielona a potem żółta, więc już się oczyścił z tych zalegających w jelitach resztek i teraz powinno być normalnie.
Tęsknię za nim straaasznie 😞 😞 😞 😞 Ale już jutro chłopaki do mnie dojadą 😁 😁 😁 Więc nie smutam się za bardzo i staram się korzystać z luzu, który tu mam, zwłaszcza w nocy 😉 😉 😜
Cycki dalej pełne na maksa 😞 Jutro teściowa przywozi receptę i zaczynam brać Bromergon, bo inaczej sobie z tym nie poradzę 🤢

😘 😘 😘


Ja też brałam te tabletki i cycuchy mam już dawno puste na maxa ☺️ 🤪 😁 😁


🙂 Na to liczę, bo na tych warsztatach często nie mam kiedy sobie ulżyć, a w pracy tym bardziej nie będzie kiedy (zacznę chodzić już od początku grudnia). A Bromergon brałam pół życia na za wysoką prolaktynę i niestety nie za dobrze na początku go znoszę, ale organizm się w końcu przyzwyczai.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?


moze to skok rozwojowy? i wiecej potrzebuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Witam się znów w przelocie z Zakopanego. Z relacji porannych wynika, że Tadzio zrobił w nocy drugą samodzielną kupę, więc błonnikowe mleko działa na maxa 🤪 I była już mieszana, tzn. na początku zielona a potem żółta, więc już się oczyścił z tych zalegających w jelitach resztek i teraz powinno być normalnie.
Tęsknię za nim straaasznie 😞 😞 😞 😞 Ale już jutro chłopaki do mnie dojadą 😁 😁 😁 Więc nie smutam się za bardzo i staram się korzystać z luzu, który tu mam, zwłaszcza w nocy 😉 😉 😜
Cycki dalej pełne na maksa 😞 Jutro teściowa przywozi receptę i zaczynam brać Bromergon, bo inaczej sobie z tym nie poradzę 🤢

😘 😘 😘


Ja też brałam te tabletki i cycuchy mam już dawno puste na maxa ☺️ 🤪 😁 😁


🙂 Na to liczę, bo na tych warsztatach często nie mam kiedy sobie ulżyć, a w pracy tym bardziej nie będzie kiedy (zacznę chodzić już od początku grudnia). A Bromergon brałam pół życia na za wysoką prolaktynę i niestety nie za dobrze na początku go znoszę, ale organizm się w końcu przyzwyczai.


Moja Koleżanka nie mogła go brać bo niedobrze jej było i głowa ją bolała...przyznam że mnie też niby coś brało przez pierwsze 2 dni,ale tak jak mówisz organizm sie przyzwyczaił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
A właśnie: dużo z nas karmi piersią?

ja nieeeeeeeeeeee 🙂

Aniu a czy Twoja Emilka przewraca się na bok albo zbiera się do tego? Moja od kilku dni próbuje to opanować, ale dupcia jej przeszkadza ;/


Coś tam kombinuje,ale tak jak mówisz zadek Jej przeszkadza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
A właśnie: dużo z nas karmi piersią?


maalo juz.. ja do poludnia piers, pozniej odciagam 😉

ja 🤪 powoli mamuski się wykruszają na pewno asia ZG kasia kamiska chyba agata1982 chyba odciaga reszta nie wiem 😮 mało 😮 🤔


bo to 'ciezki kawal chleba' jest 🤪 ja dalej nie mam ustabilizowanej laktacji, alev zalezy mi bardzo, wiec sie mecze 🤪 kiedys mowilam 'byle miesiac', pozniej 'byle do 2go' a juz 3 leci 🙃 wiec- byle do 4tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
ja tez nie daje cyca biore tablety a mleko nadal mam 😞 juz dwa tygodnie nie karmie i dupa.
co do przewracania sie moja nadii obecnie staneła w rozwoju. juz tak pieknie podnosila sie orawie bokiem byla a teraz jak lezy na brzuszku to tylko glowa rusza bo jej sie nie chce 😁


Mam pytanko 😁 jak byłaś u dietetyka jak wyglądała wizyta?bo ja jutro sie wybieram i niewiem czego mam sie spodziewać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamuśki 🙂
znów miałam małą przerwę na forum, ale mam nadzieję,że nic waznego nie przegapiłam. Ostatnio ciągle gdzieś wybywaliśmy. Końcówkę roku mamy bardzo bogatą w urodzinowo - imieninowe imprezki w rodzinie.
Widzę, że temat karmienia znów króluje. My też jeszcze trwamy przy cycu. Póki co jest ok, chociaż Kacperek jada co 2h. Czasem tylko zrobi sobie dłuższą 3h przerwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
A właśnie: dużo z nas karmi piersią?


maalo juz.. ja do poludnia piers, pozniej odciagam 😉

ja 🤪 powoli mamuski się wykruszają na pewno asia ZG kasia kamiska chyba agata1982 chyba odciaga reszta nie wiem 😮 mało 😮 🤔


bo to 'ciezki kawal chleba' jest 🤪 ja dalej nie mam ustabilizowanej laktacji, alev zalezy mi bardzo, wiec sie mecze 🤪 kiedys mowilam 'byle miesiac', pozniej 'byle do 2go' a juz 3 leci 🙃 wiec- byle do 4tego 🤪

ja też tak zawsze myślę byle mies 🤪 teraz byle do konca trzeciego 🤨 szczegolnie jak dlugo nie wazony ale coś mi się wydaje ze do tego 9mies nie pociagne......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Landusia napisał(a):
ja tez nie daje cyca biore tablety a mleko nadal mam 😞 juz dwa tygodnie nie karmie i dupa.
co do przewracania sie moja nadii obecnie staneła w rozwoju. juz tak pieknie podnosila sie orawie bokiem byla a teraz jak lezy na brzuszku to tylko glowa rusza bo jej sie nie chce 😁


Mam pytanko 😁 jak byłaś u dietetyka jak wyglądała wizyta?bo ja jutro sie wybieram i niewiem czego mam sie spodziewać ☺️


wiec tak :
spytał sie w czym moze pomóc no to ja że chciałabym sie odchudzic z jego pomoca . zadał mi pytania:
kiedy osttani raz bylam na diecie i czy przynioslo to jakis rezultat.
moja najnizsza waga w przeciagu 4 lat.
czy jestem aktywna fizycznie.
czy zawsze mialam nadwage.
z czym bede miala najwiekszy klopot podczas diety.
zwazył mnie i opowiedzial o budowie mojego ciała.. masa tłusczowa beztłuszczowa woda .. i takie tam. powiedzial ile musze wazyc i ze jak dojdziemy do tej wagi bedziemy starac sie schudnac tyle ile ja chce najpierw obowiazkowe nadprogramowe kg.
kazał opisac co jadłam w przeddzien wizyty dokładnie o któej wstałas i jakie posilki.
opowiedzial jakie bledy widzi w twoim jadlospisie zadal kilka pytan o slodyczach piciu alko .
no i ze za dwa dni mam przyjsc po diete i wtedy dokladnie mi omowi wszystko.


[color=red]a teraz ja mam pytanie do was.[/color]
co moge kupic chrzestniakowi na gwiazdke? ma 10 miesiecy i nie wiem co lubi bo mieszka w londynie i widzialam go tylko na chrzcie.. 🤨
i co moge mu kupic od razu na roczek bo ma w styczniu to dam mu od razu na gwiazdke bo wylatuje spowrotem 3 stycznia wiec mnie nie bedzie na roczku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
moj maly mial dzis chyba gorsza noc. Obudzil mi sie o 2 30 na jedzonko. Co prawda za 10 trzecia juz spal, ale sam fakt. Dziwne. Ostatnie dwa dni budzil sie przed 4, a normalnie spi mi do 6! Nie wiem czemu......moze moj pokarm jest za malo tresciwy. Zauwazylam ze w dzien tez chce cyca co 1,5 max 2 godz, a kiedys co 3 , 4.
Moze sprobuje mm dawac mu na noc. Co myslicie?

spróbuj go jakoś zważyć czy nie przybywa wtedy mozna myslec o mm ja slyszlam ze mozna to mleczko z cycusiów nad ranem sciagnac i podać wieczorkiem bo jest tresciwsze a jak nie to niestety dzieciaki mają swoije humory moj tez juz sypial w nocy piec godz a teraz pobudki co godz 😮



ja tez tak mam niestety karmienie jest na zadanie i nikt nie mowil ze wszystkie dzieciaczki jedza co 3 godzinki (a zycie byloby prostsze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
A właśnie: dużo z nas karmi piersią?


maalo juz.. ja do poludnia piers, pozniej odciagam 😉

ja 🤪 powoli mamuski się wykruszają na pewno asia ZG kasia kamiska chyba agata1982 chyba odciaga reszta nie wiem 😮 mało 😮 🤔


bo to 'ciezki kawal chleba' jest 🤪 ja dalej nie mam ustabilizowanej laktacji, alev zalezy mi bardzo, wiec sie mecze 🤪 kiedys mowilam 'byle miesiac', pozniej 'byle do 2go' a juz 3 leci 🙃 wiec- byle do 4tego 🤪

ja też tak zawsze myślę byle mies 🤪 teraz byle do konca trzeciego 🤨 szczegolnie jak dlugo nie wazony ale coś mi się wydaje ze do tego 9mies nie pociagne......


ja to o 9tym nawet nie marze 🙃 od 5 podamy kaszki, przecierki i sie zluzuje jakos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...