Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
hej mamuski
noc ok
wczoraj zauwazylam ze maly ma katarek , podaje mu cebion i sola morska psikam i smaruje mascia majerankowa , mierzylam temp to wczoraj mial 37.4 a dzisiaj 37 ale to ejszcze nie temperatura co nie?


a jakim mierzysz ? jak do dupci 5 kresek mniej


pod paszką mierzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
pokaże Wam jednak bo nie moge sie otrzasnac jak można byc takim..................brak słow na to co zrobił ten potwór!!!!!!!

http://www.facebook.com/index.php?lh=37088114fb1a7775516ff34fdd1666b1&#!/photo.php?fbid=313657345313476&set=a.254903291188882.72196.252041018141776&type=1&theater


Ja nawet nie patrzyłam, bo nie mogę...ale takich skurwieli, kttórzy robią krzywdę zwierzętom to bym zajebała dosłownie. Takie skurwiele powinny być wystawione na publiczny lincz...i męczyć ich tak, jak oni męczą zwierzaki! Ja bym ich cięła nożem i solą posypywała, żeby bardziej bolało..... nienawidze takich ludzi.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry za słownictwo ☺️ ☺️ale inaczej se wyrazić nie mogę, jak widzę krzywdę zwierząt...


lepiej nie moglas tego napisac. Uwazam tak samo!!!! tez bym tlukla kroila i kazala cierpiec! nie moge zapomniec o tych pojebach ktorzy przywiazali psa do samochodu i jechali ten iles czasu biegl jak juz nie mogl ciagneli nim! Glowe mu urwalo!! biedaka najpierw wzieli ze schoniska, pewnie sie cieszyl ze bedzie mial pana, a oni go zabili ...i dostali chyba zawiasy!!!kurwa!nikt z ludzi nie zareagowal! ja bym im zrobila to samo!!! wiem ze to sie latwo mowi, ale mogli chociaz na paly zadzownic!!! ja bym wziela wiatrowke mojego i w te glupie lby im strzelala!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
pokaże Wam jednak bo nie moge sie otrzasnac jak można byc takim..................brak słow na to co zrobił ten potwór!!!!!!!

http://www.facebook.com/index.php?lh=37088114fb1a7775516ff34fdd1666b1&#!/photo.php?fbid=313657345313476&set=a.254903291188882.72196.252041018141776&type=1&theater


Ja nawet nie patrzyłam, bo nie mogę...ale takich skurwieli, kttórzy robią krzywdę zwierzętom to bym zajebała dosłownie. Takie skurwiele powinny być wystawione na publiczny lincz...i męczyć ich tak, jak oni męczą zwierzaki! Ja bym ich cięła nożem i solą posypywała, żeby bardziej bolało..... nienawidze takich ludzi.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry za słownictwo ☺️ ☺️ale inaczej se wyrazić nie mogę, jak widzę krzywdę zwierząt...


lepiej nie moglas tego napisac. Uwazam tak samo!!!! tez bym tlukla kroila i kazala cierpiec! nie moge zapomniec o tych pojebach ktorzy przywiazali psa do samochodu i jechali ten iles czasu biegl jak juz nie mogl ciagneli nim! Glowe mu urwalo!! biedaka najpierw wzieli ze schoniska, pewnie sie cieszyl ze bedzie mial pana, a oni go zabili ...i dostali chyba zawiasy!!!kurwa!nikt z ludzi nie zareagowal! ja bym im zrobila to samo!!! wiem ze to sie latwo mowi, ale mogli chociaz na paly zadzownic!!! ja bym wziela wiatrowke mojego i w te glupie lby im strzelala!!



masakra!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
hej mamuski
noc ok
wczoraj zauwazylam ze maly ma katarek , podaje mu cebion i sola morska psikam i smaruje mascia majerankowa , mierzylam temp to wczoraj mial 37.4 a dzisiaj 37 ale to ejszcze nie temperatura co nie?


a jakim mierzysz ? jak do dupci 5 kresek mniej


pod paszką mierzyłam

od 37.5 zbijaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
hej mamuski
noc ok
wczoraj zauwazylam ze maly ma katarek , podaje mu cebion i sola morska psikam i smaruje mascia majerankowa , mierzylam temp to wczoraj mial 37.4 a dzisiaj 37 ale to ejszcze nie temperatura co nie?


a jakim mierzysz ? jak do dupci 5 kresek mniej


pod paszką mierzyłam

od 37.5 zbijaj


ok zaraz pojde mu mierzyć znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
moje dziecko wisi na cycku i kima chwale sobie rogala do karmienia bo bez niego cyce bym do kostek miała a tak i cyc wyzej i dwie rece wolne ale zapewne jak go odłoze to bedzie krzyk


ja sie zastanawiam czy go kupic, bo jest mi bardzo niewygodnie podczas karmienia. Mowisz ze warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
moje dziecko wisi na cycku i kima chwale sobie rogala do karmienia bo bez niego cyce bym do kostek miała a tak i cyc wyzej i dwie rece wolne ale zapewne jak go odłoze to bedzie krzyk


ja sie zastanawiam czy go kupic, bo jest mi bardzo niewygodnie podczas karmienia. Mowisz ze warto?

potwierdzam-super sprawa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
moje dziecko wisi na cycku i kima chwale sobie rogala do karmienia bo bez niego cyce bym do kostek miała a tak i cyc wyzej i dwie rece wolne ale zapewne jak go odłoze to bedzie krzyk


ja sie zastanawiam czy go kupic, bo jest mi bardzo niewygodnie podczas karmienia. Mowisz ze warto?


kurcze chyba fajna to rzecz ale troszkę późno chyba na taki zakup. Szczególnie, że moje cyce jakieś figle mi płatają i nie wiem jak długo to karmienie potrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy
Noc spoko....
Dorcia ...jak tam Wasze ciche dni .....juz po .....
Asik z K.....kochana to moze odstaw rumianek , bo za duzo tego wszytskiego .....moja połozna zawsze mowiła ze rumianek to tylko od czasu do czasu .....nie codziennie ....
Jak zwykle nie pamietam co miałam napisc
Karolcia ....a co Ty juz wracasz do pracy ....ze z nianą zostawiasz wOJTKA ????
ANIA....A tY spac nie mozesz o 2.43 i o 6 juz na nagach
Ania od Pawełka....ja nic nie czuje po tej cc ...mi to chyba po tym pobycie w szpitalu tak ładnie zrobili ta operacje , ja juz pisałam ze przez 2dni mnie ciagneło do dołu , ale jak zrobiłam sisiu było wszystko ok .....jedyne co mnie denerwuje przez ta cc, to to ze moj M wyniosł mi rowerek stacjonarny do piwnicy i nie moge na nim jezdzic ....a tak zawsze 15 min przed ciąża dla relaksu , a tu dupa teraz

hola hola ja tez lezalam mies i co najgorzej mnie zszyli z dziewczyn na sali moze dlatego ze nie planowali cc??? a Ty mialas zalozony dren po cc?? niektorym zakladaja tylko cewnik niektore w tym ja mialy dren a jednej polozyli po na brzuchu oklad z lodu 😮


ja mialam polozony worek z piaskiem, ale nie mialam drenu tylko ten nieszczesny cewnik, przez ktory teraz mam takie problemy z sikaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
ale macie fajnie że u Was ;maluchy tak śpią, mój to przeważnie jak zasypia o 21 to budzi się o 2, potem to już co 2 godziny... może to dlatego że karmię piersią i na krócej jest nasycony...


niekoniecznie. Ja tez karmie piersia, a jadl wczoraj o 19 30 po kapieli a dzis o 5 zaczal sie wircic dostal smoka i juz znowu zasypial ale wzielam go sama na karmienie. A wczorajszej nocy spal do 7 30! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
moje dziecko wisi na cycku i kima chwale sobie rogala do karmienia bo bez niego cyce bym do kostek miała a tak i cyc wyzej i dwie rece wolne ale zapewne jak go odłoze to bedzie krzyk


ja sie zastanawiam czy go kupic, bo jest mi bardzo niewygodnie podczas karmienia. Mowisz ze warto?


kurcze chyba fajna to rzecz ale troszkę późno chyba na taki zakup. Szczególnie, że moje cyce jakieś figle mi płatają i nie wiem jak długo to karmienie potrwa.


warto i to na 100% bo przy buti tez sie sprawdza ja w nocy karmie z butli swoim mlekiem wczesniej sciagnietym plus spie na nim i robi mi za jaska 🙂nie wyobrazam sobie zycia bez mojego rogala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabryczna-zbrodnia-w-zlobku-opiekunka-zabila-dziecko,wid,14004791,wiadomosc.html?ticaid=6d6d3
jesli kogos zszokowal pies pobity to poczytajcie



czytalam to wczoraj! jak zobaczylam zdjecie tego baczka i doszlam do miejsca o kocyku to sie poryczalam. Moj babel tez ma ulubiony kocyk..... 😞zajebalabym suke 😠w tej sytuacji nie idzie przebierac w slowach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabryczna-zbrodnia-w-zlobku-opiekunka-zabila-dziecko,wid,14004791,wiadomosc.html?ticaid=6d6d3
jesli kogos zszokowal pies pobity to poczytajcie



czytalam to wczoraj! jak zobaczylam zdjecie tego baczka i doszlam do miejsca o kocyku to sie poryczalam. Moj babel tez ma ulubiony kocyk..... 😞zajebalabym suke 😠w tej sytuacji nie idzie przebierac w slowach!


Też doszłam do kocyka i JAPIERDOLE!!! Zrobiłabym z nią to samo co ona temu biednemu dziecku tylko 100000000 razy mocniej!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Kurwa, no ryczeć mi się chce, i jak tu komuś zaufać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dORCIA....ZAJEBAŁABYM TEGO CHUJA , JAK MOZNA TAK POSTAPIC Z PSEM ....POWIESIC ZA JAJA 😞 😞 😞 😞
KAROLINA ...podziwiam Cie, ja nie zostawiłabym tak małego dziecka z jakąś obcą kobieta.....
Marta....dodaj przepis na pieguski
Asik z K ....Szykujcie na czwartek dla Tymonka szampana i duża wanne . 🤪 🤪w koncu kochany sie doczekał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabryczna-zbrodnia-w-zlobku-opiekunka-zabila-dziecko,wid,14004791,wiadomosc.html?ticaid=6d6d3
jesli kogos zszokowal pies pobity to poczytajcie



czytalam to wczoraj! jak zobaczylam zdjecie tego baczka i doszlam do miejsca o kocyku to sie poryczalam. Moj babel tez ma ulubiony kocyk..... 😞zajebalabym suke 😠w tej sytuacji nie idzie przebierac w slowach!


Też doszłam do kocyka i JAPIERDOLE!!! Zrobiłabym z nią to samo co ona temu biednemu dziecku tylko 100000000 razy mocniej!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Kurwa, no ryczeć mi się chce, i jak tu komuś zaufać??

ja nie czytam , bo juz sie wkurwiłam tym psem , a co mowic dzieckiem ....nie ma słow zeby okreslic to co robia ludzie ....jak np ta matka co utopiła dziecko na molo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
37 caly czas ma


mój Kacperek też ma 37st, ale to podobno jest normalna temperatura


aha no kurcze zachowuje sie normalnie je no nie wiem bede go obserwowala ale juz mam stresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Karolcia tak z czystej ciekawości ile teraz taka niania sobie liczy ? jak nie chcesz nie odpowiadaj ... pytam tylko z ciekawości


To nie sekret hee nasza 6 zł za godzine opieki nad Wojtusiem , ale ceny sa tak 8 - 10 zł w większości ja korzystałam z tego portalu niania.pl polecam jak by ktoś szukał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabryczna-zbrodnia-w-zlobku-opiekunka-zabila-dziecko,wid,14004791,wiadomosc.html?ticaid=6d6d3
jesli kogos zszokowal pies pobity to poczytajcie



czytalam to wczoraj! jak zobaczylam zdjecie tego baczka i doszlam do miejsca o kocyku to sie poryczalam. Moj babel tez ma ulubiony kocyk..... 😞zajebalabym suke 😠w tej sytuacji nie idzie przebierac w slowach!


Też doszłam do kocyka i JAPIERDOLE!!! Zrobiłabym z nią to samo co ona temu biednemu dziecku tylko 100000000 razy mocniej!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Kurwa, no ryczeć mi się chce, i jak tu komuś zaufać??

no właśnie aż strach zostawiać z nianią/żłobek ja się tak tego boję jak nie wiem 😮 wiem widziałam miałam praktyki w żłobku jak te baby piłowały na dzieci odrazu zwracało uwagę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...