Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

no i pierwszym spotkanku

wiecie co to chyba taka tendencja we wszystkim jest co dotyczy rozwoju dziecka ze nic nie mówią
niby dobrze ale nie do konca ale na pewno bedzie dobrze choc jakby nie jest zle
ja pierdziu czy non stop bede zyc w niepoewnosci o jutro>??
wogóle nie uzywają słów dobrze/ zle tylko wszystko jest zobaczymy czas pokaze

i w gruncie rzeczy jak zwykle wiem mniej

ale jestem w szoku powiem wam jak nieprawidlowo nosilam , podnosilam dziecko itp

a moja mala niezle to zniosla byla zainteresowana co to sie dzieje ale zacieszała do Pani,
plakala dopiero pod koniec ale dlatego ze jej sie spac chcialo bardzo i w koncu zasnela wlasciwie cwicząc


wazne ze nie jest stanowczo źle a ze mowia ze czas pokarze hmm tak musza bo sami nie wiedza ale najwazniejsze ze nie jest źle 🙂
co do podnoszenia czy noszenia dziecka to widziałam w ddtvn jak sie powinno to robic i stwierdszam ze żle to robie ale cóz widac nie tak żle skoro Kubie nic nie jest i łodemu też 🙂

a to fakt z tym noszeniem to dobrze że mialam studia pielęgniarskie nam pokazali jak trzymać do karmienia jak kąpać jak nosić już nieraz zwracam uwagę rodzicom czy siostrze wku... się na mnie bo przecież wiedzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moje jeszcze śpi po spacerze coś ostatnio nie śpi mi na spacerku tylko po zimno mu??
Ja patyczkiem z ogranicznikiem delikatnie
Dorotka spróbuj kupić taki olejek eukaliptusowy moja siostra zakupila mi tylko że w Belgii ale pewnie i u nas jest stawiam obok łóżka miseczkę z cieplą wodą i zakraplam kilka kropel
mój to prawie codziennie kicha od urodzenia suche powietrze jednak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
idem pichcic łopatke w sosiku na jutro bo normalnie sie nudze
gdzie wy jestescie?
wczoraj nadrobic nie moglam tak zapinkalały a dzis pustki

Asiuuuuuuu gdzieżeś ty?
a czemu nie ma Magi i Antosia abuuuuuuuuuuuuuu 🤢 🤢

no wlasnie zapitalaŁY WCZORAJ A DZIS PEWNIE GOTUJA OBIAD NA 3 DNI
JA SIE NIE NUDZE MOJE SIE OBUDZILO JUZ POKUPKAŁO BOSZE CORAZ BARDZIEJ SMIERDZACE TO KUPSZTALE 😲A TERAZ CYCKUJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde a mi nikt nie pokazywal jak nosic nadinke.. nie chce jej krzywdy zrobic;/
moja nadii cos ostatnio jest bardzo niespokojna wieczorami hmm.. 🥴
a do tego nie moge isc do galerii a jest wlasnie doda! i tak poza tym to musze sie wam do czegos przyznac..
napisalam dzis esa do mojego bylego.. ☺️ kurde nie moglam sie powstrzymac tak za nim tesknie 🥴 🤢 tzn nie jak za facetem bo kocham meza ale jak za przyjacielem.. no i teraz musze ukrywac to przed mezem bo by sie wsciekl bo o michala jest baaardzo zazdrosny.. i jeszcze dodam ze mich sni mi sie po nocach ze my ten teges.. kurde ja nie chce tak ! czuje jakbym zdradzala meza ale co ja moge na sen? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
kurde a mi nikt nie pokazywal jak nosic nadinke.. nie chce jej krzywdy zrobic;/
moja nadii cos ostatnio jest bardzo niespokojna wieczorami hmm.. 🥴
a do tego nie moge isc do galerii a jest wlasnie doda! i tak poza tym to musze sie wam do czegos przyznac..
napisalam dzis esa do mojego bylego.. ☺️ kurde nie moglam sie powstrzymac tak za nim tesknie 🥴 🤢 tzn nie jak za facetem bo kocham meza ale jak za przyjacielem.. no i teraz musze ukrywac to przed mezem bo by sie wsciekl bo o michala jest baaardzo zazdrosny.. i jeszcze dodam ze mich sni mi sie po nocach ze my ten teges.. kurde ja nie chce tak ! czuje jakbym zdradzala meza ale co ja moge na sen? 😠


uwazaj bo jestes na krawędzi!!! nie pisz do niego!!! nie mi dyktowac ci co masz robic, ale wydaje mi sie ze moglaby ci sie noga poslizgnac, a po co kusic los.... nie mowie ze chcesz tego, ale znam takie ktore tez niechcialy, chwila slabosci i wyrzuty sumienia do konca zycia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejj 🙂

ja na nogach od 6. Nakarmiłam Michała, przebrałam i śpi dalej, Grzesiu też 🙂 umyłam juz podłogi by z mopem wśród dzieciaków nie latać, pewnie niedługo zabiorę się za obiad tylko kawke skończę.

Agamu, to ładnie Ci Gabi śpi w dzień 🙂 mój w sumie tez śpioch, wieczorem sobie drzemie, za to po kąpieli do 22 oczy otwarte, jeden z drugim. Po pierwszej drzemce dostaje mm, wypija gdzieś 70 ml ale i tak potem budzi się co 2-3 h. Planuję jak skończy pół roczku dawać mu mleko hippa na dobranoc, ponoć bardziej sycące, może wtedy dłużej pośpi, ale i tak nie narzekam. Z Grześkiem miałam hardcore, budził się co 1-1,5 h ;/

Ania100 - byłas może z Emilka u okulisty? jesli tak go gdzie rejestrowałaś> na kadlubka?

podczytam co tam naskrobałyście i mykam z kompa.

ps. dziś "tap madl" . Komu kibicujecie? dla mnie powinna wygrać Honorata 😉



obojetnie ktora, byle nie ta gupia Ania!!! slodka idiotka!!
nie ogladam,bo wpadlabym w kompleksy 😉 😁 😁 😁 😁 😜 idziemy na spacerek ,przyszla torebeczka-jest cuuudna 🙂kolor karmel taki nie braz 🤪 ale ledwie mi sie portfel mieci w niej... 😮 takiejn wielkosci http://moda.allegro.pl/nowosc-elegancki-portfel-damski-nowa-kolekcja-i1931301743.html




mam taki prtfel tyko czerwony lakierowany 🙂
🤪 🤪 🤪ja mam roz z wezowej skorki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski pytanie za 100 punktow zdjecia błyszczące czy matowe ....???????
Ania ....niech szybko pojdzie Twojej siostrze ....az mi sie przypomniało jak to było w tym szpitalu na Hawajach .....
Dorcia ...jak Ty cos pierdolniesz ...to mało co Julcię nie obudziłam , moja dupa nie zmiesciłaby sie w moim wielkim telewizorze 50 calowym hi hi i mam to gdzies ....ja juz wczesniej Ci pisałam ze laska z Cebie jak tylko dodałas na nk zdjecie ...nie wiem gdzie ty masz te 10 kg chyba w stopach hi hi wariatka 🤪 🤪


jak dla mnie tylko matowe 🙂 paluchy się nie odbijają
ja tez nie bede blyszczec 😁 😁zamowie tam te foty po swietach wszystkie sie machnie-te ladniejsze 500- a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski pytanie za 100 punktow zdjecia błyszczące czy matowe ....???????
Ania ....niech szybko pojdzie Twojej siostrze ....az mi sie przypomniało jak to było w tym szpitalu na Hawajach .....
Dorcia ...jak Ty cos pierdolniesz ...to mało co Julcię nie obudziłam , moja dupa nie zmiesciłaby sie w moim wielkim telewizorze 50 calowym hi hi i mam to gdzies ....ja juz wczesniej Ci pisałam ze laska z Cebie jak tylko dodałas na nk zdjecie ...nie wiem gdzie ty masz te 10 kg chyba w stopach hi hi wariatka 🤪 🤪


jak dla mnie tylko matowe 🙂 paluchy się nie odbijają
ja tez nie bede blyszczec 😁 😁zamowie tam te foty po swietach wszystkie sie machnie-te ladniejsze 500- a co!

wow, to zaszalejesz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Czarnulo jak tam Hania brata ? 🙂

a super czarnula taka ze ho ho...moja ma duzo włosow a ich to w ogole owłosiona....i to takie czarne krucze ze szok....najwazniejsze zeby była zdrowa ....karmi cycem ....a braciszek szczesliwy tatus .....a pamietam jak sie dowiedział ze corka to myslałam ze z moim M zawały dostana a teraz u jednego i drugiego corusia tatusia.....przed chwia Julcia z tatusie rozmawiała hi hi , on mowił do niej a ona smiech i grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr grrrrrrrrrrrrrrrhi hi ...
moja tez najwiecej z Andruszkiem dyskusje uskutecznia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...