Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
siema Laski my sobota spedzona u dziadków spedzona spalismy u mojej mamy mlody spal jak zabity obudzil sie dwa razy doslownie na 5min tylko troche cyca lyknac. A wczoraj spal w dzien od 14.30 do 19.30 poszlam do kosciola na 18 a tatus sie cieszył ze spi 😮 potem wojowal do 23 😮 reszta nocki w miare ja sie budzilam bo sie boje takiego wiatru 😞
Asia trzymam za Was kciuki caluski dla Tymcia 😘
Asia Zg agamu dorcia sprzedalam Wam 100 oklaski 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
siema Laski my sobota spedzona u dziadków spedzona spalismy u mojej mamy mlody spal jak zabity obudzil sie dwa razy doslownie na 5min tylko troche cyca lyknac. A wczoraj spal w dzien od 14.30 do 19.30 poszlam do kosciola na 18 a tatus sie cieszył ze spi 😮 potem wojowal do 23 😮 reszta nocki w miare ja sie budzilam bo sie boje takiego wiatru 😞
Asia trzymam za Was kciuki caluski dla Tymcia 😘
Asia Zg agamu dorcia sprzedalam Wam 100 oklaski 🤪


😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie dziewuszki.Ja na moment..Kamisia mi cala noc zwracala calymi grzybami(nie pogryzla dobrze.. 😞)...teraz tez zwraca ale żolcia....podaje goraca herbate,gotuje kleik ryzowy ...jak nie przejdzie to do lekarza gnac bedziemy..a jutro ma pasowanie na ucznia..oby tylko wykurowala sie ...Wczoraj jadla sos grzybowy z suszonych grzybow ..ale my tez jedlismy i nic nam nie jest...

Mozna podac Nospe???nie wiecie moze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Asiulka specjalnie dla Ciebie Emilka w "SIEDZONKU" ☺️ 🤪 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/siedzonko.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/209/siedzonko.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
😁 😁 😆 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
witajcie dziewuszki.Ja na moment..Kamisia mi cala noc zwracala calymi grzybami(nie pogryzla dobrze.. 😞)...teraz tez zwraca ale żolcia....podaje goraca herbate,gotuje kleik ryzowy ...jak nie przejdzie to do lekarza gnac bedziemy..a jutro ma pasowanie na ucznia..oby tylko wykurowala sie ...Wczoraj jadla sos grzybowy z suszonych grzybow ..ale my tez jedlismy i nic nam nie jest...

Mozna podac Nospe???nie wiecie moze????


nie mam pojecia co podac... BIEDNA!! napewno bedzie miala uraz. Jak ja kiedys jako mala dziewczynka najadalam sie na noc zupy grzybowej, wymiotowalam cala noc!!! i od 15 lat nie cierpię grzybow!!!obrzydzaja mnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witajcie.

My po usg brzuszka i mała na małą torbiel na jajniku 😞, za 3 mc na kontrolę ma się ponoć wchłonąć bo to jeszcze uroki po ciąży, ponoć 90 % dzwiewczynek tak ma i się wszystko wchłania. Pozostałe narządy super.
Odrazu zrobiłyśmy też usg główki ,wszystkie przepływy ok.
A mała była niegrzeczna zawsze u lekarzy jest grzeczniutka a dziś krzyk.
na poczekalni byla mama z dwutygodniowym maluszkiem, jejku ja juz zapomnialam jak emi byla taka malutka, przy tej dziewczynce to moja to kolos.


Aniu, nie martw się u mojego chrześniaka znaleźli na takim badaniu torbiel na dwunastnicy, po miesiącu na kontroli nie było po nim śladu. 🙂Tak jak mówisz, często się tak zdarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
witajcie dziewuszki.Ja na moment..Kamisia mi cala noc zwracala calymi grzybami(nie pogryzla dobrze.. 😞)...teraz tez zwraca ale żolcia....podaje goraca herbate,gotuje kleik ryzowy ...jak nie przejdzie to do lekarza gnac bedziemy..a jutro ma pasowanie na ucznia..oby tylko wykurowala sie ...Wczoraj jadla sos grzybowy z suszonych grzybow ..ale my tez jedlismy i nic nam nie jest...

Mozna podac Nospe???nie wiecie moze????


nie mam pojecia co podac... BIEDNA!! napewno bedzie miala uraz. Jak ja kiedys jako mala dziewczynka najadalam sie na noc zupy grzybowej, wymiotowalam cala noc!!! i od 15 lat nie cierpię grzybow!!!obrzydzaja mnie!!!


tez nie mam pojecia 😞 najlepiej do lekarza idz to sie dowiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany


zgadzam sie z Tobą też męzowi na urodziny ten perfum mu kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .

wlasnie musimy byc dzielne i przekazywac nasza dobra energie maluchom bo jak one maja walczyc i sie starac jak my sie poddamy...
jestesmy dzielne i silne i damy rade 😘 😘 😘 no bo kto jak nie my
przutulamy was mocno
(póki Olenka nie widzi 😜)


tylko gdzie tej siły szukać ;/ ?
Nie mam czasu na nic ... dobrze że jest Marco i rodzina wokoło bo sama bym nie wydoliła

.


grunt to sie nie poddaac! pamieaj ze i my jestesmy z Tobą bedzie dobrze musi byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do tego tesco to maskara tyle zabawek chcialam kupic ale nie udalo sie kupic nic maz tam byl i zrezygnowal idzac co sie dzieje w tym sklepie......tyle ludzi ze szok...mowil ze gdyby jeszcze ta mate fisher price widzial to by poczekal ale jej nie widzial...pewnie ykupili takze zakupy w tesco sie nie udaly heh ale wczoraj znalazlam na allegro taka mate http://allegro.pl/mata-edukacyjna-rainforest-dodatki-bezpieczna-hit-i1934430583.html co prawda nie jest to fisher price ale podobna do tamtej jest 🙂maz po pracy jedzie po nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
witajcie dziewuszki.Ja na moment..Kamisia mi cala noc zwracala calymi grzybami(nie pogryzla dobrze.. 😞)...teraz tez zwraca ale żolcia....podaje goraca herbate,gotuje kleik ryzowy ...jak nie przejdzie to do lekarza gnac bedziemy..a jutro ma pasowanie na ucznia..oby tylko wykurowala sie ...Wczoraj jadla sos grzybowy z suszonych grzybow ..ale my tez jedlismy i nic nam nie jest...

Mozna podac Nospe???nie wiecie moze????


nie mam pojecia co podac... BIEDNA!! napewno bedzie miala uraz. Jak ja kiedys jako mala dziewczynka najadalam sie na noc zupy grzybowej, wymiotowalam cala noc!!! i od 15 lat nie cierpię grzybow!!!obrzydzaja mnie!!!


tez nie mam pojecia 😞 najlepiej do lekarza idz to sie dowiesz


podawaj smecte jak wymiotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny u nas noc masakra ale nie to ze mały tylko wiatr!! boze nie spalam cala noc tak piździało, balam sie że dach nam zerwie... a mały spał aż mu w tyłku grało od 21 do 5 rano bez wstawania , moze dlatego ze ciemno bylo bo lampka nie świeciła bo prądu nie bylo cala noc dop o 5 nad ranem i dop się obudził a ja lezałam i myślałam : boże jak ja do niego wstane po ciemku.
jezcze mialam dziwne sny matko ta noc była dla mnie straszna ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł 🙂
u nas nocka super, Malutka spała od 21 do 6 rano 😁 😁 😁 ostatnio przesypia ciągiem po 9h w nocy 🙂 🙂 🙂 a ja jestem wyspana choc w między czasie wstaję na sciąganie. niech ten stan trwa jak najdłużej 😁 😁 😁 😁
Asia moze lepiej idźcie do lekarza... i dawaj jej duuużo do picia, biedulka 🤨 jak żółć idzie to juz nieciekawie 🤢
Jedna zielona kupa nie oznacza jeszcze nic złego, chyba, ze robiłaby cały czas zielone wtedy trzeba sie skonsultować z pediatra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...