Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witaj Szotka 🙂

Minęła doba odkąd nie podaje Hani Sab i na razie kolek brak 🙂 spanko od 21 do 6 i od 6 do teraz 🙂
Wieczorem była znowu zielona kupka,a już tak się cieszyłam,mąż z rana zawiózł do laboratorium,mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze.
Do końca tygodnia ja poobserwuje i ewentualnie w przyszłym tygodniu idziemy do lekarza ;/

Ide wszamać śniadanie,lece teraz na Nestle fitness-program 14 dni 🤪 moze co da zgubic pare kilo 😎 słodyczy już dawno nie jadłam,więc jest jakiś postęp 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?

mi od samego robienia pasemek blond wyszedł mi praktycznie cały łeb w tym kolorze 😁 wiec mysle ze chyba bez problemu mogłóabys połozyc farbe,to tez zalezy jakie masz wlosy czy podatne czy trzeba stopniowo farbowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?

ja się nie znam, więc nie pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas noc niestety dość niespokojna. Nie wiem dlaczego ale Kacperek bardzo niespokojnie spał. Wzięłam Go do siebie i całą noc stękał, lał matę po gębie i kopał po brzuszku 😞 Nie wiem co Mu dolegało.
Ważyłam się z Nim wczoraj na domowej wadze i wychodzi na to, że Wielbrzymek waży 6800!!! 🤪 Aż mi się nie chce wierzyć. Tym bardziej, że wydaje mi się, że pokarmu mam ciągle mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?


ja też kilka dni temu robiłam balejaż bo mam zamiar do blondu przechodzić, ale właśnie stopniowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Hej. U nas noc niestety dość niespokojna. Nie wiem dlaczego ale Kacperek bardzo niespokojnie spał. Wzięłam Go do siebie i całą noc stękał, lał matę po gębie i kopał po brzuszku 😞 Nie wiem co Mu dolegało.
Ważyłam się z Nim wczoraj na domowej wadze i wychodzi na to, że Wielbrzymek waży 6800!!! 🤪 Aż mi się nie chce wierzyć. Tym bardziej, że wydaje mi się, że pokarmu mam ciągle mało.

wow! waga niezła 🙂 jest co nosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?

mi od samego robienia pasemek blond wyszedł mi praktycznie cały łeb w tym kolorze 😁 wiec mysle ze chyba bez problemu mogłóabys połozyc farbe,to tez zalezy jakie masz wlosy czy podatne czy trzeba stopniowo farbowac 🙂


lada dzien mam zamiar do fryzjera isc zobaczymy co powie 🙂 napalilam sie na blond heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?


ja też kilka dni temu robiłam balejaż bo mam zamiar do blondu przechodzić, ale właśnie stopniowo


a z natury tez masz ciemne wlosy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?


ja też kilka dni temu robiłam balejaż bo mam zamiar do blondu przechodzić, ale właśnie stopniowo



a z natury tez masz ciemne wlosy?


tak, ciemny brąz. Dlatego wolę zrobić to stopniowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
mam do was pytanko chcialabym wlosy rozjasnic do blond 🙂 ostatnio na poczatku pazdziernika mialam robiony balejaz blond myślicie ze byloby mozliwe zeby teraz cale losy na blond pofarbowac czy musze to stopniowo robic? co radzicie?


ja też kilka dni temu robiłam balejaż bo mam zamiar do blondu przechodzić, ale właśnie stopniowo



a z natury tez masz ciemne wlosy?


tak, ciemny brąz. Dlatego wolę zrobić to stopniowo


zobacze co fryzjerka powie moze np poprostu teraz mi te co mam ciemne to pasemka zrobi i tak coraz wiecej tych pasemek i do wakacji blond juz bede miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
agamu napisał(a):
kurcze wysłałam Tomka do apteki po coś na ząbkowanie...bo chyba u nas się zaczyna 😮 😮 😮-mamy ślinotok, ładowanie łapek do buzi i drapanie dziąsełek ...tak sobie rozszarpała, że aż krewka była 🤢
Kurde już by się zaczynało?????


na opuchniete dziąsła polecam żel chłodzący DENTINOX - super ulga, na jakis czas łagodzi ból zabkowania 🙂


już zęby ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
agamu napisał(a):
kurcze wysłałam Tomka do apteki po coś na ząbkowanie...bo chyba u nas się zaczyna 😮 😮 😮-mamy ślinotok, ładowanie łapek do buzi i drapanie dziąsełek ...tak sobie rozszarpała, że aż krewka była 🤢
Kurde już by się zaczynało?????


na opuchniete dziąsła polecam żel chłodzący DENTINOX - super ulga, na jakis czas łagodzi ból zabkowania 🙂


już zęby ??? 😮


tez byłam w szoku, ale mogą ponoć już się pojawiać 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocka u nas wspaniała młody zasnoł o 20 to spał bez wstawania na jedzenie do 5 😁 i od 5 do 9 🙂
wczoraj był wieczór bez dokarmiania sztucznym a obudzilam sie z wielgachną plamą na koszulce czyli laktacja powróciła mam nadzieje juz na stałe 🙂 tzn chociaz do 4 miecha niech zostanie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮

jezzzzzzzzzzzu ja mam to samo 😮


ojjj... taaak... szczególnie słodkie bym jadła. Co kupie mleko modyfikowane w razie W to je sama zjem 😜 taie słodziutkie mniam... i kaszki dla niemowlaków zajadam... odbiło matce karmiącej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
nocka u nas wspaniała młody zasnoł o 20 to spał bez wstawania na jedzenie do 5 😁 i od 5 do 9 🙂
wczoraj był wieczór bez dokarmiania sztucznym a obudzilam sie z wielgachną plamą na koszulce czyli laktacja powróciła mam nadzieje juz na stałe 🙂 tzn chociaz do 4 miecha niech zostanie z nami 🙂


super 🙂 gratuluję plamy na koszulce hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka nie nadrobie was bo znow pisze z komy bo nam sie lapek rozwalil.. Jak sie wali to po calosci.. Dwa dni temu odbieralismy auto z naprawy 1700zl a dzis maz dzwini ze znow sie rozwalilo noz kurw...


Ja moje auto musiałam sprzedać we wtorek ( aż się poryczałam, jak odjeżdżało ) 😞 bo znów silnik poszedł się przejść ( a był robiony w lipcu-koszt 1700 zł ). od tamtego czasu był już chyba z 10 razy u mechanika,nawet nie wiem ile kasy w niego już wpompowałam-pewnie więcej niż był wart 🤢 w końcu się wściekłam i go sprzedałam...dobrze że mamy drugi, bo tu na peryferiach mieszkamy, więc bez auta jak bez ręki....Dobrze, że póki co nie muszę jeździć do pracy ,bo mam 23 km, więc jakbym była bez auta to chyba bym padła na pysk!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Mamuśki czy wasze dzieciaczki robią zielone kupki? Kurcze Kacperek tak na zmianę, raz zielona raz jakaś pomarańczowa czy brązowa. Przynajmniej dwa razy dziennie taką zieloną trzaśnie 🤢 Myślicie, że powinnam się z tym zgłosić do lekarza?

moja Hania od jakiegos czasu robi zielone dlatego wyslalam dzisiaj meza z jej kupka do laboratorium i ewentualnie w przyszlym tygodniu idziemy do lekarza,zazwyczaj nie powinno byc zielonej kupya Ty opisujesz ze twoj brzdac robi czasem brazowawa to tym bardziej..cos nie tak z ich jelitami,z trawieniem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w takim razie wyślę dzisiaj męża do lekarza niech się podpyta i ewentualnie weźmie skierowanie na zbadanie kupy.
Dzisiaj w nocy był taki niespokojny, a rano trzasnął taką kupę, że w pieluszce aż się przelewało. Potem usnął i spał już spokojnie. Kurka chyba faktycznie jest coś nie tak. tym bardziej że naprawdę uważam bardzo na dietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...