Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ja tez musze kuopic choinke 🤪 podobno jak ja byłam mala to aby trzaskaly bombki było cacy cacy i klaps w bombke az dziw ze nie kaleczylam sie 🤪


my kupujemy taka malutka i tak w swieta do rodziny jedziemy duza choinke bedziemy mieli jak mala podrosnie wtedy razem stroic ja bedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej co do rotawirusow to ja wczoraj juz pisalam ze zaszczepilismy malego i zle zareagowal, lekarka byla zaskoczona i nie wiemy czy druga dawke dawac.
z drugiej strony wyglada na to ze maly jest wrazliwy na zoladkowe sprawy i jezeli zlapie rotawirusa to pewnie ciezko go bedzie przechodzil

dziewczyny ktore odciagaja, 🙂 trzymac sie ja sie przyzwyczailam i kupilam nowy laktator bo stary padl po 3 miesiacach medela swing i teraz to sama przyjemnosc w pol godziny mam 200 ml pewnie bede odciagac jeszcze 4 miesiace az wroce do pracy a moze i potem rano i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki


ja jem za cała naszą trójkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agata82 napisał(a):
dziewczyny, które karmią/odciągają Wy tez macie takiego głoda?? ja mogłabym co chwilę coś wciągać ☺️ a jak nie mam w domu czegoś słodkiego to dramat 😮


własnie dosadziłam się do szarlotki i wrąbałam budełko ciastek z biedronki


ja jem za cała naszą trójkę 🙂


dobrze ze dominik nie ma uczulenia na czekolade bo bym chyba umarla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
dopiero nam sie zaczna uroki swiat 🤪


mija waga poki co stoi w miejscu a swieta tyle jedzenia bedzie przeraza mnie to heh bo oczy wszystko chca zjesc heh

a ja juz przezywam ze nie bede mogla zjesc pierogów z kapustą i grzybkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
Nocka-standard....zasnęła o 20, pobudka o 24, o 3 i teraz....więc nie jest żle-ma swoje stałe pory ( codziennie tak się budzi tzn co noc ),ale hmmm jak Wy to robicie, że Wasze dzieci śpią prawie całe noce???? 🤢 🤢 🤢 🤢

Powiem Wam, że po mału zaczynam mieć dość tej monotonii 🤨 🤨 🤨 🤨.az mi glupio, bo kocham tą Małą Istotkę i uwielbiam spędzać z nią czas,ale chyba jakiś kryzys mnie dopada> Czuję się zmęczona tym wszystkim....Dzisiaj nawet Tomkowi powiedziałam, że mu zazdroszczę trochę, że może isć do pracy... ☺️ ☺️ ☺️
Szkoda gadać, mam nadzieję, że mi szybko minie 🙂
Kochana rozumiem Cie doskonale...mnie tez czasem to przytlacza wszystko,choc kocham Olinkę nad zycie i wszystko dla Niej ale....zazdroszcze tez mojemu,wolalabym miec najwiekszy dym w pracy chyba..jestem zmeczona psychicznie i padam czasem na ryj...wszystko na czas ,wszystko tak samo..rano pobudka ,wyszykowac Gwiazde doi szkoly,potem szybko prysznic,obiad pędem poki Ola pozwoli ...szykowanie sie do wyjscia po Kamile do szkoly ,zakupy,karmienie,laktator i lekcje ..jest hard core czasem...pranie,sprzatanie -(ogarnianie ,albo i nie ) ,prasowanie ,tak w kolo Macieja ,nawet niewiem kiedy jest juz 19ta i trzeba wykapac bąbla ..Jedyna atrakcja w moim zyciu to "Pierwsza milosc " kurde i "M jak milosc " ..kiedy laski moje juz spia mam te 5minut dla siebie (nie zawsze..) 😮 Dzien z zycia ...A zdarzaja sie dnie kiedy za wiele nie robie,a itak jestem padnieta 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...