Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek
ja tez czytam i slipia mi z orbit wypełzaja! 😁 😁 😁

czekaj to w co Ty ubierasz??? ja robie dwie rzeczy naraz i nie lapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek
ja tez czytam i slipia mi z orbit wypełzaja! 😁 😁 😁

czekaj to w co Ty ubierasz??? ja robie dwie rzeczy naraz i nie lapie

mi tez oczy z orbit wychodza jak widze w co ubieracie .....ja moja to co w domu czyli tak jak dzisiaj body na krotki rękaw i pajacyk tak wsadzam ja w kombinezon polarowy i w koc a na to te przykrycie od wozka i to wszystko ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek
ja tez czytam i slipia mi z orbit wypełzaja! 😁 😁 😁

czekaj to w co Ty ubierasz??? ja robie dwie rzeczy naraz i nie lapie

mi tez oczy z orbit wychodza jak widze w co ubieracie .....ja moja to co w domu czyli tak jak dzisiaj body na krotki rękaw i pajacyk tak wsadzam ja w kombinezon polarowy i w koc a na to te przykrycie od wozka i to wszystko ....


heehheeh moja też, po domu w pajacu ( Do niedawna w bodziaku z długim rękawkiem i gołych girkach 🙂 ), na spacer bluza, cienkie portki, kurteczka, czapa i wsio!! Jak jej jest za ciepło to robi sie purpurowa i wyje! Z resza ona po mnie jest zimnolubna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek
ja tez czytam i slipia mi z orbit wypełzaja! 😁 😁 😁

czekaj to w co Ty ubierasz??? ja robie dwie rzeczy naraz i nie lapie

mi tez oczy z orbit wychodza jak widze w co ubieracie .....ja moja to co w domu czyli tak jak dzisiaj body na krotki rękaw i pajacyk tak wsadzam ja w kombinezon polarowy i w koc a na to te przykrycie od wozka i to wszystko ....

o kurcze no fakt macie racje bo w co bedziemy w zimie ubierac 😁 jutro probóje lżej ubrać zobaczy czy nie bedzie marzł jak go przyzwyczaiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂

my czekalismy miesiac czasu na becikowe


a jaki rozmiar wasze dzieci teraz nosza? moja niunia tak 62 a niektore 68.

Hania 62,jak ja ostatnio mierzylam to miala ok 59 cm a urodzila sie majac 52 🙂 rosnie mi niunka jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Kurcze powinnam troche popedałować,ale lenia mam 🤨


od kiedy sprzedalismy jedno auto jestem zdana na pedałowanie i chodzenie owszem ma swoje dobre strony ale bardzo szybko się mecze i normalnie gdzie na dworzu nie zacieplo ja jestem zgrzana jak świnka


ja pedałuje na stacjonarnym ☺️ wyciągam z balkonu i jade jade jade jade 😁 😁


hahah uwazaj bo pojedziesz przez balkon jak bedziuesz tak pedałowała


i se popedałowałam ale przez sen..bo mnie z nóg zwaliło 😮Mama Emilke zabrała do Siebie a ja chrapałam sobie w najlepsze ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂

my czekalismy miesiac czasu na becikowe


a jaki rozmiar wasze dzieci teraz nosza? moja niunia tak 62 a niektore 68.

Hania 62,jak ja ostatnio mierzylam to miala ok 59 cm a urodzila sie majac 52 🙂 rosnie mi niunka jak na drożdżach 🙂


A Emili w większości 68 nosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
kurcze kazda panna tutaj jakiegos kawalera ma. czy ktorys kawaler wolny jeszcze jest? bo moja niunia samotna 🙂 tak glupio tyle par tutaj a ona sama 🙂

moja Hania tez,ale jak to juz jej tatus powiedzial ze na dyskoteki ja pusci dopiero po 30tce 😜 😁


Dominiś przystojniak Karolajny też zajęty przez moją Emili 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie mialam dzis dla was czasu bo szukalam prezenty na allegro dla chrzesniakow ☺️
teraz nadrobilam
a wiec moj nosi rozmiar 62, urodzil sie mial 54 cm
Pawelek tez jeszcze nie ma wybranki jakby co ☺️
Asia Zg i Asia Kr - glowa do gory, po burzy zawsze swieci slonce 😘
Ja tez jestem w szoku, ze tak grubo ubieracie. Ja wrzucam w kombinezon tak jak jest ubrany, czyli body z krotkim i na to pajac albo jakies ogrodniczki z koszula, na to posciel do wozka i to przykrycie co jest na wozku.
Hustawke kupilam czekamy az przyjdzie. My mamy swoj dom i sporo miejsca, maly ma swoj pokoj, a juz wszedzie jest pelno Pawelka rzeczy i zabawek. Normalnie w calym domu 🤪
Zegnam sie i mowie slodkich snow, bo niedlugo top model 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy i my na chwilku



SKierowanko mamy, od jutra cwiczonka


Moja nosi 62 góre czasem jeszcze a doły zdecydowanie 68, nie wazy duzo bo 4900 ale jak ja mierzylam to ma ponad 62 cm to chyba wysoka 😎 😎

Sama nie bierze grzechotek, jak jej dam to sie bawi macha wklada do buzki, ale smoczek jak jej wypada to od pierwszego miesiąca sama sobie znajduje i wklada jak ma w zasiegu

Hustawki nie planujemy, wystarczy ze mamy ten bujaczek makabre moze on i bedzie dobry jak diecko podrosnie bo w sumie fajny fishera itp ale dziecko bylo w nim makabra powykrecane to nie jest zdecydowanie dla malych dzieci, kłamią jak z nut ci producenci jak mozna sadzac nie siedzące dziecko przeciez to tylko zaszkodzi..

Dostalismy prezent od kolegów meza z pracy: chodzik
tez wynalazek, prezent super ładny , niespodzianka super tylko ja chyba nie chce zeby dziecko korzystalo z chodzika bo to kolejny szkodliwy wynalazek


zakupilam dzis w kauflandzie albumy na zdjecia 10x15 200 szt szyte za 14,99 wiec stwierdzilam ze bardziej sie oplaci nic z allegro z przesyłką, zaopatrztylismy sie w 2 puszki bebilonu komfort, bedziemy 3 tyg testowac jak mała go toleruje
w Realu jest promocja chustek pampka za 25 zł 6pak


Zaszalałam i zakupiłam dziś ozdoby na naszą pierwszą własną choinkę - nie bagatela 286 zł a jeszcze musze kupic ledy niezle mnie ponioso ale bedzie cudna:P

wypociłam sie na rowerku i w saunie, super sie po tym czuje ale nie chudne niestety

Zapakowalam tez juz gwiazdkowe prezenty, nadal nie moge oka NACIESZYC JAK CUDNE WYSZLY TE KALENDARZE !!!! STEONY ZE ZDJEĆ W SUPER JAKOSCI HD nawet w polowie sie nie spodziewalam ze to bedzie tak rewelacyjnie wykonane i taka jakosc i tylko za 29 zl.. 😎

Asik
nic sie nie martw moja tez chudina taka jesat napewno wszystko bedzie ok...
Asik KRK 3mamy kciuki za Tymusia

A co z resztą?? JAK Zosieńka? CO u Nowiki Letki Szotki Megi gdzie one są? Nikt nie uytrzymuje z was z nimi kontaktu?



Pozdrawiamy i dos uslyszonka w wolnej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...