Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzwonilam do poloznej,poradzila,bym odciagala te 5ml mleka rzadkiego i wylewala je,a co 3cie karmienie dokarmiala ok 30ml wlasnego mleka z butli po jedzeniu z cyca ..Moze to cos da ...a i niezwłocznie ,bez żadnego ale badanie moczu wykonac ,czy czasem nie ma bakterii w moczu...Jutro zaniose do analizy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzwonilam do poloznej,poradzila,bym odciagala te 5ml mleka rzadkiego i wylewala je,a co 3cie karmienie dokarmiala ok 30ml wlasnego mleka z butli po jedzeniu z cyca ..Moze to cos da ...a i niezwłocznie ,bez żadnego ale badanie moczu wykonac ,czy czasem nie ma bakterii w moczu...Jutro zaniose do analizy ...


i dobrze chociaż połozna moze cos zaradzi , lekarz nic nie powiedział???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Kurcze powinnam troche popedałować,ale lenia mam 🤨


od kiedy sprzedalismy jedno auto jestem zdana na pedałowanie i chodzenie owszem ma swoje dobre strony ale bardzo szybko się mecze i normalnie gdzie na dworzu nie zacieplo ja jestem zgrzana jak świnka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Kurcze powinnam troche popedałować,ale lenia mam 🤨


od kiedy sprzedalismy jedno auto jestem zdana na pedałowanie i chodzenie owszem ma swoje dobre strony ale bardzo szybko się mecze i normalnie gdzie na dworzu nie zacieplo ja jestem zgrzana jak świnka


ja pedałuje na stacjonarnym ☺️ wyciągam z balkonu i jade jade jade jade 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu 3mam kciuki zeby bylo wszystko dobrze 😘
moze Olenka mniej je bo teraz jej sie wyostrzyły zmysły wechu,smaku i dlatego tak reaguje na nowe bodzce? chce jakos Ciebie pocieszyc i poczesci sama siebie bo moja Hania od jakiegos czasu tez je na raty,czasem w mniejszych a czasem w wiekszych ilosciach pije mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Czy wasze kregoslupy dostaly po dupie w czasie ciazy? bo ja teraz cierpie na mega bol krzyza,Hanie troche ponosze i juz mi plery wysiadaja 😞 😠

mnie boli, ale bardziej w odcinku piersiowym ...i też tak jest, że chwilę ponoszę i normalnie plecy mi drętwieją.

Leginsik widziałam, że masz w znajomych na nk Martę S. tzn teraz H 🙂( nie będę pisać publicznie nazwisk)-świat jednak jest mały-to moja koleżanka ze studiów ihhihiih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski ja mam cały czas parcie na słodkie...masakra jakaś...nie mogę tego opanować!!!!!!!
Nigdy słodkiego nie lubiłam, a po ciązy mi się odmieniło i pochłaniam takie ilości, że masakra!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

to dołączam do Twojego klubu, ja też przed ciążą raz na miesiąc mogłam zjeść czegoś kawałek a teraz jakaś masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
I jeszcze jedno pytanko 😉 Jakich pieluszek uzywacie?


pampersa orginalne 3 naprzemiennie z 3 z biedronki


ja też ,ale pampersy premium care.. mają taką siateczkę przez co są bardzo suche. Jestem ciekawa czy jakieś inne pieluszki też ją mają bo te są troszku drogie.

my też teraz mamy 3 pampersy premium care, bo były w promocji w tesco jakiś czas temu i na przemian z 3 dady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Kurcze powinnam troche popedałować,ale lenia mam 🤨


od kiedy sprzedalismy jedno auto jestem zdana na pedałowanie i chodzenie owszem ma swoje dobre strony ale bardzo szybko się mecze i normalnie gdzie na dworzu nie zacieplo ja jestem zgrzana jak świnka


ja pedałuje na stacjonarnym ☺️ wyciągam z balkonu i jade jade jade jade 😁 😁


hahah uwazaj bo pojedziesz przez balkon jak bedziuesz tak pedałowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czy wasze kregoslupy dostaly po dupie w czasie ciazy? bo ja teraz cierpie na mega bol krzyza,Hanie troche ponosze i juz mi plery wysiadaja 😞 😠

mnie boli, ale bardziej w odcinku piersiowym ...i też tak jest, że chwilę ponoszę i normalnie plecy mi drętwieją.

Leginsik widziałam, że masz w znajomych na nk Martę S. tzn teraz H 🙂( nie będę pisać publicznie nazwisk)-świat jednak jest mały-to moja koleżanka ze studiów ihhihiih 🙂

a moja była sąsiadka i wychowawczyni mojej siostry hehe 🙂
oj mały ten świat,bedziesz miała kogo odwiedzać 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...