Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Ania jaka masz chustawke dla Emilki .....polecasz ????jak tak daj linka

nie wiem co napisac, moja nie przepada za hustawka ani za lezaczkiem, wydaje mi sie ze jest jak narazie do nich za drobna, sa to sprzety niby dopasowane wagowo, ale ........ ja kupywalam zeby na dluzej posluzyly, czyli do jak najwiekszej wagi. i stwierdzam ze taka sama rzecz pomimo wkladek nie moze sluzyc dobrze maluchowi 3 kg i 12 kg. hustawka miala zastapic bujanie na rekach i dupa nie da sie oszukac. ja zaluje tych zakupow, bo moglam odrzalowac i kupic porzadny lezaczek jak marta od zuzi, dziecko by nie bylo tak powiginane. a teraz czekam az podrosnie i moze te sprzety bardziej polubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️


my dzis ☺️


a ja mam juz na koncie 😁



a ja juz nawet nie pamietam na co wydalam ☺️

a ja będę pamiętać na kurs prawa jazdy 😜 k... jaka głupia byłam że wcześniej nie poszlam teraz patrzę że zmieniają zasady z kilku set pyt do 1.2tys 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️


my dzis ☺️


a ja mam juz na koncie 😁



a ja juz nawet nie pamietam na co wydalam ☺️

a ja będę pamiętać na kurs prawa jazdy 😜 k... jaka głupia byłam że wcześniej nie poszlam teraz patrzę że zmieniają zasady z kilku set pyt do 1.2tys 😮


to trzymamy kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i dziewczyny przyszly mi zdjecia..............

anulcia 25 jest zadowolona a ja nie i to bardzo nie.

nie polecam, ladniejsze zdjecia drukuje ja na drukarce. duzo zdjec jest rozmazanych, jakby nie wyschniete zdjecia ktos dotykach, smugi, plamy, dramat. z 200 zdjec moze 40 jest ladnych. mialam wywolac kolejne ale napewno nie u nich, 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
my tez po spacerku. Maly jeszcze spi. Ponawiam pytanie [color=red]MA KTOS Z WAS HUSTAWKE DLA MALCA?CHCE KUPIC MOZECIE MI COS POLECIC!!!![/color]

a szkrab nie za mały na huśtawkę ? same leżaczki polecane sa dopiero od 3 miesiaca ze względu na kręgosłup 🤨 bałabym sie ze dziecko moze sie przestraszyc bujania,takie male brzdace nie lubia gwaltownych ruchow,szybkiego podnoszenia itp ale to tylko moja opinia 🙂

niestety tez nie pomoge,gdybys znalazlam podziel sie linkiem z ciekawoscia zobacze jak owe wygladaja 🙂


to sa takie lezaczkowate. Mozna od urodzenia klasc dzieci. Moj uwielbia byc bujany, a mi sie nie chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
my tez po spacerku. Maly jeszcze spi. Ponawiam pytanie [color=red]MA KTOS Z WAS HUSTAWKE DLA MALCA?CHCE KUPIC MOZECIE MI COS POLECIC!!!![/color]

a szkrab nie za mały na huśtawkę ? same leżaczki polecane sa dopiero od 3 miesiaca ze względu na kręgosłup 🤨 bałabym sie ze dziecko moze sie przestraszyc bujania,takie male brzdace nie lubia gwaltownych ruchow,szybkiego podnoszenia itp ale to tylko moja opinia 🙂

niestety tez nie pomoge,gdybys znalazlam podziel sie linkiem z ciekawoscia zobacze jak owe wygladaja 🙂


to sa takie lezaczkowate. Mozna od urodzenia klasc dzieci. Moj uwielbia byc bujany, a mi sie nie chce ☺️

aaaaa to juz wiem o jaki chodzi 🤪 kurde sama bym nabyla taki,lezaczek i bujaczek w jednym 🤪 znajdziesz jakis to zarzuc prosze linkiem 🤪 😘
ostatnio ogladalam licealne ciaze i dziewczyna miala taki,dla mnie rewelacja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Widziałam na zdjęcach, że Hania pieknie trzyma gryzaczek. Wasze Dzieciaczki też już chwytają? Kacper trzyma jak mu się włoży w rączke, ale widzę, że zupełnie nieświadomie.

Moja nie chwyta jeszcze, jak jej próbuję dać to też nie chce ...


mja pieknie chwyta, czasami nalapiesie jak maly kotek i pieknie wszistko pcha do buzi 🙃

a najpiekniej wrzeszczy jak lezy na brzuszku, 🤢 😠 😠, jak zapomni to sie chichra a tak to dramat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
my po spacerku 🙂a Mati to jeszcze spi 🙂
tak mi sie chciao flaków z ezakupilam cielece mniam mniam tylko mama nadzieje zzzzzzzzzzzzzew Mati nie nie bedzie po nich cierpia bo dosc ostre był 🤨




ja jadlam w niedziele troche rzadka kupke mi robił 😮


ja już dłuższy czas się zastanawiam czy z kupkami Kacperka jest wszystko w porządku bo On ciągle robi rzadkie 😮 różnego koloru ale zawsze rzadkie


a moj prawie wcale nie robi 😮 raz na tydz moze.. jak nie to wywolujemy 🤨

moja robi po kila dziennie ..ale sie martwie...od miesiaca przybrala tylko 225g.. 🤢 Bylam z Myszka dzis u lekarza ,bo ma kaszelek i katar ..w pluckach wsio oki..musimy Frida odciagac katarek i i sola morska nawilzac sluzowki..do tego Stodal 1ml... 😮

Ola ostatnio malo mmi je...jak zje 60ml to jestem happy... 😞


jescze raz bo mi się jakoś dziwnie napisało
biedactwo... jak ma zatkany nosek to może przez to nie ma ochoty jeść.. może ciężko się oddychać w czasie ssania.
A tak w ogóle to jak wygląda katarek u takiego Malucha bo ja Kacperkowi codziennie jakiegoś gilka odciagam, ale to chyba jeszcze nie katarek, prawda?

ja Hani tez kilka razy dziennie psikam nosek woda morska,czasem jakiegos baboczka wyciagne ale z noska poki co jej nie leci,czasami slysze takie szmery z noska 🤨

teraz mam problem z jej kupa,dzwonilam dzisiaj do poloznej bo robi mi zielone,nie ma w nich sluzu tylko kolor mnie martwi. na poczatku myslalam ze to od herbatek wiec je odstawilam i daje jej do picia wode przegotowana,niestety kupe mi nadal sadzi w takim kolorze,polozna zalecila aby cebionu nie wkrapiac do mleka tylko dawac bezposrednio na lyzeczce bo moze sie scina i stad ten kolor,mysle tez ze moze za duzo dostaje na raz tych wszystkich kropelek,D3,sab i cebion,wiec simplex bede jej dawala co drugie karmienie i zobacze jesli do konca tygodnia nie bedzie poprawy to idziemy do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Smerfetka a probowałas Dady z biedry jak dla mnie rewelka ...


szczerze mówiac balam sie tych pampów ale po porównaniu dady i pampersa orginalnego róznia sie tylko nadrukami 🤪 niczymn innynm sa identylko i prawie polowe taniej 🤪


pytanie nie bylo do mnie ale sie wtrace. Moj po 2 szt dady mial takie odparzenie ze szok!! a szkoda bo oryginalny pampers starasznie drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Widziałam na zdjęcach, że Hania pieknie trzyma gryzaczek. Wasze Dzieciaczki też już chwytają? Kacper trzyma jak mu się włoży w rączke, ale widzę, że zupełnie nieświadomie.

ja Hani tez wsadzilam do raczki,myslalam ze bezwladnie pusci a ona twardo trzymała 🙂 zauwazylam ze zaczyna obczajac ze ma raczki,ze to sa jej łapki bo je oglada,wklada do buzi macha do zabawek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Ja pampersa miałam na poczatku , a teraz ciagle dada jak dada jak dla mnie rewelka....no i mam tez pampersa 3 bo dostałam w prezencie i czas je zaczac uzywac...

dla mnie tez sa rewelacyjne 🙂 pampers mi sie wydawał jakis taki niewymiarowy,Hania mi czesto sie przelewała,od urodzenia lecimy na dada i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a i dziewczyny przyszly mi zdjecia..............

anulcia 25 jest zadowolona a ja nie i to bardzo nie.

nie polecam, ladniejsze zdjecia drukuje ja na drukarce. duzo zdjec jest rozmazanych, jakby nie wyschniete zdjecia ktos dotykach, smugi, plamy, dramat. z 200 zdjec moze 40 jest ladnych. mialam wywolac kolejne ale napewno nie u nich, 😠 😠 😠


o kurde! to faktycznie masz pecha!!! ja naprawde nie moge narzeka, wygladaja jakbym wywolywala normalnie w studiu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️


my dzis ☺️


a ja mam juz na koncie 😁



a ja juz nawet nie pamietam na co wydalam ☺️

a ja będę pamiętać na kurs prawa jazdy 😜 k... jaka głupia byłam że wcześniej nie poszlam teraz patrzę że zmieniają zasady z kilku set pyt do 1.2tys 😮


to trzymamy kciuki 😁

no dopiero się zapsialam 17 mam wykłady także długa droga no za rok mysle ze juz bede miec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
my tez po spacerku. Maly jeszcze spi. Ponawiam pytanie [color=red]MA KTOS Z WAS HUSTAWKE DLA MALCA?CHCE KUPIC MOZECIE MI COS POLECIC!!!![/color]

a szkrab nie za mały na huśtawkę ? same leżaczki polecane sa dopiero od 3 miesiaca ze względu na kręgosłup 🤨 bałabym sie ze dziecko moze sie przestraszyc bujania,takie male brzdace nie lubia gwaltownych ruchow,szybkiego podnoszenia itp ale to tylko moja opinia 🙂



http://allegro.pl/arti-hustawka-krzeselko-lezaczek-beauty-luxe-5k-i1943915971.html

taka kupilam

niestety tez nie pomoge,gdybys znalazlam podziel sie linkiem z ciekawoscia zobacze jak owe wygladaja 🙂


to sa takie lezaczkowate. Mozna od urodzenia klasc dzieci. Moj uwielbia byc bujany, a mi sie nie chce ☺️

aaaaa to juz wiem o jaki chodzi 🤪 kurde sama bym nabyla taki,lezaczek i bujaczek w jednym 🤪 znajdziesz jakis to zarzuc prosze linkiem 🤪 😘
ostatnio ogladalam licealne ciaze i dziewczyna miala taki,dla mnie rewelacja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
my tez po spacerku. Maly jeszcze spi. Ponawiam pytanie [color=red]MA KTOS Z WAS HUSTAWKE DLA MALCA?CHCE KUPIC MOZECIE MI COS POLECIC!!!![/color]

a szkrab nie za mały na huśtawkę ? same leżaczki polecane sa dopiero od 3 miesiaca ze względu na kręgosłup 🤨 bałabym sie ze dziecko moze sie przestraszyc bujania,takie male brzdace nie lubia gwaltownych ruchow,szybkiego podnoszenia itp ale to tylko moja opinia 🙂



http://allegro.pl/arti-hustawka-krzeselko-lezaczek-beauty-luxe-5k-i1943915971.html

taka kupilam

niestety tez nie pomoge,gdybys znalazlam podziel sie linkiem z ciekawoscia zobacze jak owe wygladaja 🙂


to sa takie lezaczkowate. Mozna od urodzenia klasc dzieci. Moj uwielbia byc bujany, a mi sie nie chce ☺️

aaaaa to juz wiem o jaki chodzi 🤪 kurde sama bym nabyla taki,lezaczek i bujaczek w jednym 🤪 znajdziesz jakis to zarzuc prosze linkiem 🤪 😘
ostatnio ogladalam licealne ciaze i dziewczyna miala taki,dla mnie rewelacja 🙂 🙂

poszukam,ale ten wydaje sie bardzo fajny. wlasnie maz mi wrocil z pracy i mu go pokazałam,wiec na pewno jakis zakupimy Hani na swieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
my tez po spacerku. Maly jeszcze spi. Ponawiam pytanie [color=red]MA KTOS Z WAS HUSTAWKE DLA MALCA?CHCE KUPIC MOZECIE MI COS POLECIC!!!![/color]

a szkrab nie za mały na huśtawkę ? same leżaczki polecane sa dopiero od 3 miesiaca ze względu na kręgosłup 🤨 bałabym sie ze dziecko moze sie przestraszyc bujania,takie male brzdace nie lubia gwaltownych ruchow,szybkiego podnoszenia itp ale to tylko moja opinia 🙂



http://allegro.pl/arti-hustawka-krzeselko-lezaczek-beauty-luxe-5k-i1943915971.html

taka kupilam

niestety tez nie pomoge,gdybys znalazlam podziel sie linkiem z ciekawoscia zobacze jak owe wygladaja 🙂


to sa takie lezaczkowate. Mozna od urodzenia klasc dzieci. Moj uwielbia byc bujany, a mi sie nie chce ☺️

aaaaa to juz wiem o jaki chodzi 🤪 kurde sama bym nabyla taki,lezaczek i bujaczek w jednym 🤪 znajdziesz jakis to zarzuc prosze linkiem 🤪 😘
ostatnio ogladalam licealne ciaze i dziewczyna miala taki,dla mnie rewelacja 🙂 🙂

poszukam,ale ten wydaje sie bardzo fajny. wlasnie maz mi wrocil z pracy i mu go pokazałam,wiec na pewno jakis zakupimy Hani na swieta 🙂


no ja tez na swieta, ale uzyjemy jak przyjdzie, bo on i tak jeszcze w tym roku nie kuma 🤪 ladne kolorowe, z innych firm mniej kolorowe i niestety nie byloby mnie stac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...