Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kurcze..moja wazy 5,200 kg urodzila sie 3,820


to faktycznie nie dużo, ale wg.siatki mieści się w normie. A konsultowałaś Jej wagę z lekarzem?
no tak dzis bylam u lekarza i za malo..tzn dobrze by bylo gdyby przybierala stopniowo,ale ona przez miesiac przynajmniej powinna 600-700g przybrac i stad ten niepokoj.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
co do pieluch to ja dada 3, Maga a Ty kiedy przechodzisz na 4 , bo juz chyba jakos niedługo hi hi
co do brzuszka to moja tez tak ma hi hi
Asik ty sie nie denerwuj skoro dzisiaj byłas i nic ci lekarz nie powiedział to jest z waga Oli wszytsko dobrze ...moze ona bedzie tap madyl hi hi .....
moja w sobote miała 6200kg , ale Asik Tymon to juz ponad 7 ładna waga piórkowa hi hi
mowila ,ze malo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mam pytanko - jak ubieracie teraz maluchy? napiszcie jakie warstwy


ja ubieram body z dlugim rekawkiem,śpiochy,spodnie polarowe,sweterek szaliczek rekawiczki czapeczka i kombinezon lub kurtke klade ja na gruby koc i tym kocem ja przykrywam tez 🙂

body z dlugim rekawem,kaftanik badz bluzeczka,rajtuzki,spodenki polarowe,buciki,sweterek,dwie czapeczki-jedna cienka druga welniana,rekawiczki,kombinezon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
co do pieluch to ja dada 3, Maga a Ty kiedy przechodzisz na 4 , bo juz chyba jakos niedługo hi hi
co do brzuszka to moja tez tak ma hi hi
Asik ty sie nie denerwuj skoro dzisiaj byłas i nic ci lekarz nie powiedział to jest z waga Oli wszytsko dobrze ...moze ona bedzie tap madyl hi hi .....
moja w sobote miała 6200kg , ale Asik Tymon to juz ponad 7 ładna waga piórkowa hi hi


dowiem sie w mikolajki 🤪, bo wtedy mamy szczepienie 😞 i wizyte u pediatry
no moja przybierala w tydzien 300-400g ..a teraz w miesiac 200..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
co do pieluch to ja dada 3, Maga a Ty kiedy przechodzisz na 4 , bo juz chyba jakos niedługo hi hi
co do brzuszka to moja tez tak ma hi hi
Asik ty sie nie denerwuj skoro dzisiaj byłas i nic ci lekarz nie powiedział to jest z waga Oli wszytsko dobrze ...moze ona bedzie tap madyl hi hi .....
moja w sobote miała 6200kg , ale Asik Tymon to juz ponad 7 ładna waga piórkowa hi hi
mowila ,ze malo...


jezeli chodzi o wage moja ma troszke ponad 5kg ale urodzila sie z waga 2900 uwazam ze waga jej jest w normie 😉co do pieluch to my od poczatku uzywamy pampers i nie zamiezamy zmieniac na inne 🙂 chusteczki tez pampers 🙂obeznie jestesmy przy dwojkach ale brzusio duzy heh i lada dzien jak sie dwojki skoncza to na trojki przechodzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Widziałam na zdjęcach, że Hania pieknie trzyma gryzaczek. Wasze Dzieciaczki też już chwytają? Kacper trzyma jak mu się włoży w rączke, ale widzę, że zupełnie nieświadomie.
moja Ola tez nieswiadomie trzyma 🙂


moja tez ale tylko chwile 🙂za to jak mleczko pije to zawsze mnie jedna raczka za palec trzyma heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
co do pieluch to ja dada 3, Maga a Ty kiedy przechodzisz na 4 , bo juz chyba jakos niedługo hi hi
co do brzuszka to moja tez tak ma hi hi
Asik ty sie nie denerwuj skoro dzisiaj byłas i nic ci lekarz nie powiedział to jest z waga Oli wszytsko dobrze ...moze ona bedzie tap madyl hi hi .....
moja w sobote miała 6200kg , ale Asik Tymon to juz ponad 7 ładna waga piórkowa hi hi


dowiem sie w mikolajki 🤪, bo wtedy mamy szczepienie 😞 i wizyte u pediatry


a moja tez malo je, malo przybiera i ja co tu cos podczytam to latam po lekarzach, wariuje, wzywam do domu, ale miesci sie w normie, jest szczesliwym wesolym dzieckiem a za ma miej faldek,taka jej uroda, a dzis w ciuchach i pampku wazyla 5 kg.
🙂 to mnie pocieszylas troszku 🤪 Jutro dla spokoju zrobie te badanie moczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek

gdyby mi sie Hania pocila to bym jej tak nie ubierała 😉 a mi sie wydaje ze dobrze ja ubieram,konsultowalam to tez ze swoja mama hehe 😜 godzine czasem troche dluzej chodzimy po dworze,dziecko sie nie rusza we wozku to musi byc cieplo ubrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
kurde jak czytam jak wy dzieci ubieracie to mi si wydaje ze strasznie duzo zakładacie 😮 😮
ja ubieram na dwor tak jak Maga ale bez tego pokrowca na wózek


wiecie co moja jest ciepłolubna tak jak ja, zmarzlaki z nas, ale ja tak grubo nie ubieram. W tym co jest w domu to ubieramy kombinezonik (lub kurteczkę) i to nie taki grubaśny a raczej lajtowy,w wózku jest śpiworek, zapinamy i wsio, pokrowiec jest ściągnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
kurcze kazda panna tutaj jakiegos kawalera ma. czy ktorys kawaler wolny jeszcze jest? bo moja niunia samotna 🙂 tak glupio tyle par tutaj a ona sama 🙂

moja Hania tez,ale jak to juz jej tatus powiedzial ze na dyskoteki ja pusci dopiero po 30tce 😜 😁


heh a moj mowi ze jak na dyske ja pusci to pojdzie razem z nia i jej kolezankami hehe niedoczekanie kto ze staruchem bedzie chcial isc heh jak to mlodziez mowi siary by narobil swoja obecnoscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
kurcze kazda panna tutaj jakiegos kawalera ma. czy ktorys kawaler wolny jeszcze jest? bo moja niunia samotna 🙂 tak glupio tyle par tutaj a ona sama 🙂

moja Hania tez,ale jak to juz jej tatus powiedzial ze na dyskoteki ja pusci dopiero po 30tce 😜 😁


heh a moj mowi ze jak na dyske ja pusci to pojdzie razem z nia i jej kolezankami hehe niedoczekanie kto ze staruchem bedzie chcial isc heh jak to mlodziez mowi siary by narobil swoja obecnoscia 🙂

hehehe my zas wolimy ja zabrac na mayday do katowic,wybawi sie dziecko przez 14 godzin i bedzie na jakis czas miala dosc lepsze to niz pseudo dykoteki po jakis klubach 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂

my czekalismy miesiac czasu na becikowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a ile sie czeka na becikowe ??


my dopiero wczoraj złożyliśmy wniosek ☺️

ja jeszcze nie byłam po zaświadczenie pytam się z ciekawości ☺️


ja miesiac temu wniosek zlozylam miala kasa przyjsc pod koniec miesiaca a dzisiaj jeszcze jej nie bylo...odrazu jak kase dostane ide do fryzjera na balejaz blond 🙂

my czekalismy miesiac czasu na becikowe


a jaki rozmiar wasze dzieci teraz nosza? moja niunia tak 62 a niektore 68.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...