Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂
🙂 witojcie,a my kaweczke pijemy,wyszykowalam moich do szkoly i pracy i trza zaczac dzien 🙂chyba bigos sobie dzis zrobie -w słoiki i z glowy bydzie 🙂milego dnia laleczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂

wow! jak długo!!! mój jak je teraz mm na noc i w nocy to śpi od 22 do 3 i od 3 do 7
Dorcia super że frejka idzie precz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂
🙂 witojcie,a my kaweczke pijemy,wyszykowalam moich do szkoly i pracy i trza zaczac dzien 🙂chyba bigos sobie dzis zrobie -w słoiki i z glowy bydzie 🙂milego dnia laleczki 😘 😘 😘

witojcie ja toze z kawa ......a co ..... 🤪 🤪gotuj gotuj , a pozniej wyslij mi słoiczek he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂

wow! jak długo!!! mój jak je teraz mm na noc i w nocy to śpi od 22 do 3 i od 3 do 7
Dorcia super że frejka idzie precz 🤪

zobaczysz juz niedługo tez bedzie przesypial całe noce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂

wow! jak długo!!! mój jak je teraz mm na noc i w nocy to śpi od 22 do 3 i od 3 do 7
Dorcia super że frejka idzie precz 🤪

zobaczysz juz niedługo tez bedzie przesypial całe noce

tylko i tak wstaję na laktaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
.
😁 😁 😁 😁 😁 😁 naklaskam sie poki śpią 🤪

a ja Tobie 🙂
😘 🤪
Olisia gaworzy i dziwi ,bo gwiazde Andru migoczącą zawoesił na oknie wczoraj ,a Ola napatrzeć sie nie moze ,zmienia kolorki ,przygasa ... 😁 😁 😁 co to bedzie jak choinkę ujrzy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jestesmy
Julka spi a mamusie nie moze he he...wystarczyło tylko dodac jedna łyzke mleka przeciw ulewaniu i niunia sobie smacznie spi od 20.30 🙂 🙂
🙂 witojcie,a my kaweczke pijemy,wyszykowalam moich do szkoly i pracy i trza zaczac dzien 🙂chyba bigos sobie dzis zrobie -w słoiki i z glowy bydzie 🙂milego dnia laleczki 😘 😘 😘

witojcie ja toze z kawa ......a co ..... 🤪 🤪gotuj gotuj , a pozniej wyslij mi słoiczek he he
😁 😁 😁 Aga ,a powiedz mi kochana czy Ty tez masz wrazenie ,ze te swieta kurde jakos tak szybko??ja pitole przecie my dopiero z porodowki wychodzily ...
a i ta aura za oknem ,nic a nic nastroju swiatecznego.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
świeta świeta ,a u mnie na Allegro handel kwitnie haha juz mam zarobione ok 70zl na ciuszkach ,ktore chcialam wyrzucic,bo nie mialam komu wydac..no prosze jak piknie sie wzbogacam 🤪 😉 jak tak dalej pojdzie to nie wroce do pracy ino bede handlowac czym sie da 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej i my mówimy dobrrry bo pospaliśmy do 8 🙂 😎 aż mnie głowa boli 😮
Wczoraj przyszedł mi nawilżacz 🙂 Boshe ile Tymon ma z niego radochy 🙃 😁 nic tylko się gapi jak para leci 😮 😁 😁 😁 😁 i dziecka nie ma 😜
Doczytałam że Mati już bez poduchy 🙃 supeerrr !!!!
a więcej mi się nie chciało ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
witam się i ja 🙂
nie nadrabiam nawet, bo 4 dni i tak nie ogarnę 🙂
a my mamy choinkę od wczoraj-śliczną i pachnącą... 🤪 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪witamy ,witamy - 😘 zdjęcie prosimy ,bo takaż tu tradycja zapanowała-choineczki do wglądu -mile widziane 🤪


A my mamy choinkę z Leroy Merlin, ale gubi igły jak prawdziwa 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle dzień dobry, noc do kitu, znowu spanie na raty 2-4-5, musi być coś na rzeczy z tym skokiem chyba jednak.
Dbanie o linię dalej trwa, jak wcześniej potrafił wcząchnąć 200ml na raz tak teraz góra 150, a zazwyczaj 120.
A histerii z byle powodu było wczoraj co niemiara. Jak nie moje dziecko 🤢
I byłam wczoraj w końcu u gina! Wszystko jest dobrze, dostałam pigułki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śmierdzących kup po mm 🤪 🤪 Mój często robi jak go odbijam, wygodnie mu tak. Tylko że wtedy ma dupcię zaraz pod moim nosem!!! Kilofa urywa, takie aromaty 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Co do śmierdzących kup po mm 🤪 🤪 Mój często robi jak go odbijam, wygodnie mu tak. Tylko że wtedy ma dupcię zaraz pod moim nosem!!! Kilofa urywa, takie aromaty 🤪 🤪 🤪


kiedyś cos pisałas o jakiejs maści którą stosujesz Tadziowi jak mu coś wyskoczy na buźce podalabys jej nazwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
A tak w ogóle dzień dobry, noc do kitu, znowu spanie na raty 2-4-5, musi być coś na rzeczy z tym skokiem chyba jednak.
Dbanie o linię dalej trwa, jak wcześniej potrafił wcząchnąć 200ml na raz tak teraz góra 150, a zazwyczaj 120.
A histerii z byle powodu było wczoraj co niemiara. Jak nie moje dziecko 🤢
I byłam wczoraj w końcu u gina! Wszystko jest dobrze, dostałam pigułki 🙂


booze musze tez isc wkoncu do gina chyba sie przejde jutro , a co do tego jedzenia to mój tez raz zjada 180 a raz 100... nie wiem czemu tak sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...