Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja byłam u pediatry kurcze oczekałam się ponad godz a były dwie osoby przed nami w tym jedna babcia kurak powinna nas przepuścić z małym no ale coż Danielo spał mi na ręku 😮
Powiedzicie mi jak to jest z tym cebionem jeden pediatra mówi że 2razy 2krople drugi że 2razy 5kropel 😮
A i mam prośbę do dziewczyn które mają inhalator wrzuccie linka 😜 bo musze zakupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
ja byłam u pediatry kurcze oczekałam się ponad godz a były dwie osoby przed nami w tym jedna babcia kurak powinna nas przepuścić z małym no ale coż Danielo spał mi na ręku 😮
Powiedzicie mi jak to jest z tym cebionem jeden pediatra mówi że 2razy 2krople drugi że 2razy 5kropel 😮
A i mam prośbę do dziewczyn które mają inhalator wrzuccie linka 😜 bo musze zakupić


ja daje 2 krople , ogólnie dzienie chyba mozna dawać do 8 kropel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Asiu ZG Asiu z Krakowa Mariola Czarna Karolcia i reszta laseczek dziękuje za wsparcie to wazne dla mnie kiedy czesto cos z naszym urwiskiem sie dzieje wiem ze o nas myslicie i pamietacie to bardzo mile jeszcze raz dziękujemy 😘 😘 😘 wizytke mam jutro ale na 19sta wiec pewnie w srode zdam relacje
😘 😘 😘bedzie dobrze 🙂wychoruje sie Jaś za malucha ,a potem to juz samo zdrowie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ja byłam u pediatry kurcze oczekałam się ponad godz a były dwie osoby przed nami w tym jedna babcia kurak powinna nas przepuścić z małym no ale coż Danielo spał mi na ręku 😮
Powiedzicie mi jak to jest z tym cebionem jeden pediatra mówi że 2razy 2krople drugi że 2razy 5kropel 😮
A i mam prośbę do dziewczyn które mają inhalator wrzuccie linka 😜 bo musze zakupić


my dajemy cebion multi i w nim jest vit D na przyklad
nam kazala dawac raz dziennie 4-5 kropli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ja podaje cebion na łyzeczce z moim mleczkiem tam pisze zeby małym rozcieniczac bo kwaasne 🤢
mojemu tak przez dziasla widac dwa zabki na dole waszym tak juz widac?? ciekawe kiedy wyjda 🤪
moja jeszcze nie ma zebow na horyzoncie 🙂 Ale rwie sie tez do siadania..masakra ,ja jestem w szoku ,dla mnie to za szybko jakos na to wszystyko 😮 😮 😮 a powiedzcie mi dziewczyny czy koniecznie trza ten CEBION podawać???ja nic takiego nie mam.. 🤢


No ja też się zastanawiam, czy sobie krzywdy nie zrobi, ale jak sam chce... Z pozycji półleżącej potrafi się już dźwignąć jak się mu nóżki przytrzyma 😮 Mocny ma brzuchol 😜


u mnie do siadania nie ale chce raczkowac??pełzac?/kurcze nie wiem jak lezy na brzuszku wyciaga rączki do przodu jakby chcial dotrzec do zabawki i czasem uda mu sie poruszyc do przodu o kawałeczek.. 😮 😮
to moja tak sie podciąga coraz wyzej jak na moim brzuchu lezy 🤪 🤪 🤪a zawzieta przy tym sapie i prycha ,ale pnie sie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ja podaje cebion na łyzeczce z moim mleczkiem tam pisze zeby małym rozcieniczac bo kwaasne 🤢
mojemu tak przez dziasla widac dwa zabki na dole waszym tak juz widac?? ciekawe kiedy wyjda 🤪
moja jeszcze nie ma zebow na horyzoncie 🙂 Ale rwie sie tez do siadania..masakra ,ja jestem w szoku ,dla mnie to za szybko jakos na to wszystyko 😮 😮 😮 a powiedzcie mi dziewczyny czy koniecznie trza ten CEBION podawać???ja nic takiego nie mam.. 🤢


No ja też się zastanawiam, czy sobie krzywdy nie zrobi, ale jak sam chce... Z pozycji półleżącej potrafi się już dźwignąć jak się mu nóżki przytrzyma 😮 Mocny ma brzuchol 😜


u mnie do siadania nie ale chce raczkowac??pełzac?/kurcze nie wiem jak lezy na brzuszku wyciaga rączki do przodu jakby chcial dotrzec do zabawki i czasem uda mu sie poruszyc do przodu o kawałeczek.. 😮 😮


A mój w ogóle nie chce raczkować! 🤢 Jak go kładę na brzuchu od razu jest awantura i przekręca się na plecy. Czasem jak widzi, że go kładę jeszcze w powietrzu zwija się w kulkę, żeby od razu na plecy się przetoczyć. Masakra, jak tak dalej pójdzie z raczkowania będą nici 🤢
😁 😁 😁 😁 😁 kokonik nasz maly 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Zgłaszam, że zyję 🙂
Zbieramy się po mału od Rodzicow do siebie...nie chce mi się, ale co zrobić.
Odezwe się jutro już na spokojnie, bo po powrocie do domu chcemy na zakupy skoczyć jedzeniowe i kupić choinkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Buziaki kochane moje 🙂
choinka! 🤪 🤪 🤪 żywa pikna ,pachnaca ..my jeszcze nie mamy ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurna chata aja biegiem bo zaraz musze kąpac a jeszcze polowa roboty mi zostala aaaaaaaaaaa dopiero zupa na wykonczeniu i pranie przebrane wstawione a jeszce musze zdjac poprzendie i przydala by sie jaka gosposia ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ bo chęci mam ale sił jakos maławo
cale szczescie dziecie spi ale za pol godz jak ja wykapie to pewnie sie rozbudzi i nic juz nie zrobie ale nadzieja jest zawsze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dokładnie.ja sie nie ruszam z domku u nas wieje strasznie....

u mnie Swiat jeszcze nie widac..
u mnie QAndru w kuchni w szafkach porzadkuje,ja zrobilam kokardy na choinke ,sos grecki juz wsłojach i ćwikłe z chrzanem juz sobie tez zrobilam 🙂 chociaz to juz z bani,a teraz idu kapac Olinke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
dziewczyny dzieci nie siadaja przez podciaganie brzucha i tulowia tylko przez podkulanie nog i w ten sposob usiedzie po raz pierwszy,

wiem to od rechabilitantki wiec dopoki tak nie zrobi nie sadzajcie ich bo krzywde im zrobicie. jeszcze sie nasiedza, moj tez ciagnie tulow ale to nie jest prawidlowy sposob siadania

no wreszcie ktos oprocz mnie nie raduje sie z rzeczy, ktore dziecko zdecydowanie robic nie powinno


czyli twoim zdaniem nie powinno rowniez sie obracac z brzucha na plecy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ja byłam u pediatry kurcze oczekałam się ponad godz a były dwie osoby przed nami w tym jedna babcia kurak powinna nas przepuścić z małym no ale coż Danielo spał mi na ręku 😮
Powiedzicie mi jak to jest z tym cebionem jeden pediatra mówi że 2razy 2krople drugi że 2razy 5kropel 😮
A i mam prośbę do dziewczyn które mają inhalator wrzuccie linka 😜 bo musze zakupić

raz dziennie po 3 krople
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jezdem 😁
dziś dzień w rozjazdach 🙂 zakupy itd . Mamy choineczkę pachnącą 🤪 😁 jutro ubieramy niech Tymon zaciesza z lampeczek 😉
Idę zjeść 🙂 potem nadrobię 😘 😘 😘

🤪fajnie juz swieta u Was 🤪

a u ciebie kiedy? 🙃 😜 😎 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
wlasnie otrzymalam karton z ulotkami HIPP. Jest jabłko w sloiczku, lyzeczka, herbatka, masc na odpazenia. Fajne. Ktos z was juz dostal?
chyba Ty jako pierwsza i ząbek tez jako pierwsi macie 🤪

juz pawelek ma zabek?! 🤪
my kartonika tez jeszcze nie dostalismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
dziewczyny dzieci nie siadaja przez podciaganie brzucha i tulowia tylko przez podkulanie nog i w ten sposob usiedzie po raz pierwszy,

wiem to od rechabilitantki wiec dopoki tak nie zrobi nie sadzajcie ich bo krzywde im zrobicie. jeszcze sie nasiedza, moj tez ciagnie tulow ale to nie jest prawidlowy sposob siadania

no wreszcie ktos oprocz mnie nie raduje sie z rzeczy, ktore dziecko zdecydowanie robic nie powinno


czyli twoim zdaniem nie powinno rowniez sie obracac z brzucha na plecy 😮

siadac to absolutnie nie powinno...
obracac- jak najbardziej juz powinno sie, co nie oznacza, ze jezeli dziecko nie umie to jakis problem- przyjdzie i jego kolej. zuza obraca sie od skonczenia 2 miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jezdem 😁
dziś dzień w rozjazdach 🙂 zakupy itd . Mamy choineczkę pachnącą 🤪 😁 jutro ubieramy niech Tymon zaciesza z lampeczek 😉
Idę zjeść 🙂 potem nadrobię 😘 😘 😘

🤪fajnie juz swieta u Was 🤪

a u ciebie kiedy? 🙃 😜 😎 🙂 🙂 😘
😁 😁 😁 😁ja w szczerym polu ☺️ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
wszystkie chyba na przedswiatecznych zakupach!!
bylam w Biedrze i zakupilam ten album na zdjecia za 12zl na 200fotek 10*15cm ,wzielam z motywem i okienkiem bzu 🙂

no sama wstsawilam link a ja o nim zapomnialam 🤢 🤢 moze jutro dorwe jeszcze bo poleze po olej i jajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
dziewczyny dzieci nie siadaja przez podciaganie brzucha i tulowia tylko przez podkulanie nog i w ten sposob usiedzie po raz pierwszy,

wiem to od rechabilitantki wiec dopoki tak nie zrobi nie sadzajcie ich bo krzywde im zrobicie. jeszcze sie nasiedza, moj tez ciagnie tulow ale to nie jest prawidlowy sposob siadania

no wreszcie ktos oprocz mnie nie raduje sie z rzeczy, ktore dziecko zdecydowanie robic nie powinno


czyli twoim zdaniem nie powinno rowniez sie obracac z brzucha na plecy 😮

zdecydowanie dziwne i sprzeczne z tym czym stykam sie podczsas rozmow o prawiddlowym rozwoju ruchowym z neurologiem i rehabilitantami ale to tylko moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...