Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Martula sliczne zdjecia,a Ty to juz nie wspomne...kobieca taka,tajemnicza w tych okularkach fajna mamusia ze szok! 😘 🤪
Anulcia prosze mi sie nie nakrecac ,zapewne pojdziesz 3go do neurologa i ten Cie skieruje ,noz po co sie nakręcasz kobito??w takim tempie to Ty moich lat nie doczekasz 😁 😁 😁 😁
a tym Twoim Tesciem to naprawde sie nie przejmuj Kochana ,jestes sliczna ,maz Cie kocha taka jaka jestes i Ci powiem ,ze figurella bedzie raz taka ,raz lepsza ,kto jak kto ale Ty wiesz juz na ten temat najlepiej 🙂 😘 a buziak sliczny -to najwazniejsze ,bo schudnac mozna ,a gębiszona to ciezko zmienic 😁 😁 😁 ,nie martw sie i nie przejmuj takimi pierdolami ,bo to szkoda nerwow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
swoja droga ciekawe kiedy wkoncu ktoras napisze ,ze jest zadowolona ze swego wygladu i figury 🤨 jak nie nadwagas,to znowu za chuda ,ech nie dogodzi sie nam ..chociaz osobiscie to chyba wolalabymn miec klopot ten drugi.. 🥴 😉 😜


ihhihihi pewnie nigdy-baby juz tak maja, ze stale cos im nie pasi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kąpłam sie ,zrobiłam sobie kawowy peeling,full depilacja i czuje sie superowo 🤪
polecam na chandrę 😎 🤪


znam ten peeling 🙂
mam popsuty wyswietlacz w kom nie moge nic zrobib ani dzwonic z listy kontaktów ani pisac smsów bo ekran qrwa dotykowy jedynie co moge zrobic tpo zadzwonic do rodziny po pod numerami klwiszy sa zapisani ale tylko jesli uda mi sie odblokowac klawiature 😠a wymiana wstyczniu a wogóle to pisze po to zeby powiedzuec ze przez to do fryzjerki nie moge zadzwonic 😠 😠 😠tak ze zyczen noworocznych tez słac nie bede mogła 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kąpłam sie ,zrobiłam sobie kawowy peeling,full depilacja i czuje sie superowo 🤪
polecam na chandrę 😎 🤪


znam ten peeling 🙂
mam popsuty wyswietlacz w kom nie moge nic zrobib ani dzwonic z listy kontaktów ani pisac smsów bo ekran qrwa dotykowy jedynie co moge zrobic tpo zadzwonic do rodziny po pod numerami klwiszy sa zapisani ale tylko jesli uda mi sie odblokowac klawiature 😠a wymiana wstyczniu a wogóle to pisze po to zeby powiedzuec ze przez to do fryzjerki nie moge zadzwonic 😠 😠 😠tak ze zyczen noworocznych tez słac nie bede mogła 😠 😠 😠
te dotykowe to badziew ..ja tez mam smartfona , poki co sie sprawuje,ale nie ma jak to normalny tel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę, że ostatnio mamuśki mają mało czasu 😞 coraz mniej rozmów tu sie toczy. Muszę wejść na allegro kupić małemu rajstopki. Wogóle to od dziś nosimy 68, choć część 62 jest jeszcze dobra. Jestem mega happy, bo w tym rozmiarze oprócz śpioszków i pajacyków, mam masę mega cudnych ciuchów: dresy, spodnie na kant, eleganckie koszule , jeansy itd. I co najfajniejsze wszystko nowe, bo już nie miałam po kim dostać w spadku. Właśnie ma ubrane dresik i adidaski. Wygląda cudnie!!!Szkoda, że moja mama tego nie widzi... zawsze jak mu ubierałam coś fajnego mówiła " Pawełku jaki ty jesteś przystojny dziś.." 😞 😞 chociaż jestem pewna,że widzi z góry i tak samo mówi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak :
to nie skaza, poprostu jakaś tam nietolerancja,
zmieniamy mleko na Ha, dostalismy maśc robiona w aptece ,
i tyle mamy obserwoać czy cos znika jak nie to znowu do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Wpadłam na chwile do domu zajrzeć czy aby wszystko jest w porządku.
Hania mi idzie na bebilonie pepti,kupki robi zolciutkie,zero wysilku przy tym..kolki posżły w nie pamiec (jednak) 🤪
W dzien mi teraz ladnie spiocha i wogole jest teraz innym dzieckiem. Zaczynamy myc dziaselka,trochu sie slini i polyka wrecz swoje raczki..poniekat to pewnie zabawa,ale ubezpieczam sie juz 🙂
Troche was pod czytałam ale nie mam czasu na dłuzsze siedzenie przed pc.
Ciuszki nosimy w rozmiarze 62
Nie karmie Hani na spiku,jak juz slysze w nocy ze sie coraz bardziej kreci to ja przewijam za ten czas sie obudzi i dostaje butle.
Moja kruszynka juz weszla w 4 miesiac 🙂 🙂 🙂
Najlepszego dla Dominisia 😘 😘 🙂 🙂

Zrobiłam wczoraj big deel'a i kupiłam (WKOŃCU) dla Hani hustawko-leżaczek,bujaczek z wibracjami i innymi gadżetami z Fisher Price za 130 zł !!
http://allegro.pl/hustawka-lezaczek-bujaczek-fisher-price-i2007759120.html (w komisie,podaje tylko link jak on wyglada)
🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mala spi, wiec zrobilam salatke i kurczaka w tym sosie ananasowym (co w nim rybe robie zawsze)na jutrzejszego sylwka 🙂 idziemy do sasiadow-dom obok 🙂
a jutro bede szykowac zarlo na chrzciny,cale szczescie, ze duxo ludkow nie bedzie 🙂
poza tym nic mi sie nie chce...ale to zadna nowosc 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...