Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Dobry. Co ja tam bede pisać o nocce,jak coś się zmieni to się po chwale bo póki co standardowo spać idziemy o 24 😮

Ja do gina jestem umówiona na 29 i zdecydowałam sie że prócz gumek pomyśle jeszcze o jakiejś dodatkowej antykoncepcji,po tabletkach mam złe wpomnienia boje sie że zaś mi lekarz je źle dobierze i zaczną się problemy 🤢

Daj spokoj my poszlismy spac o 3:30
Maz zaspal do pracy przez to 🤢 🤢
Kurwa od 23 do 3:00 była jazda , szlag by to
Ja zwykle wczesniej jak o 24:00 spac nie chodze to bym była zadowolona jescze ale 3:00 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

też słyszałam o szałwi, 3 razy dziennie po pół kubka, zimne okłady, rzadsze przystawianie malucha lub ściąganie laktatorem ale nie do końca, bo inaczej się pobudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Asiek Ja kalendarz przez internet bede zamawiac nie wiem jeszcze z ktorej firmy bo o ile fotoknig z empika mi spasiła to kalendarz mi sie nie widzi bo chce duuuzy w kwadracie
mam juz komplet fotek

dam cynk jak wybiore skąd wezme to wrzuce linka

Ps. bezzebny uśmiech jest siiiuuuupel 🙃

🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴


może zapytaj lekarza bo są jakies tabletki na zahamowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
heloł 🙂
u nas nocka standardowa- Alicja śpi po 6-7 godzin ostatnio, od 21-3,30 🙂 🙂 🙂 tfu tfu żeby nie zapeszyć 😉 później różnie, czasami 3h czasami 1,5 jak dziś 🤢
u nas "pierwszy drugi raz" był ok 🙂 a każdy kolejny coraz lepszy 😁 😁 😁 tylko skąd tu siły brać na te harce??? wieczorem zazwyczaj padam na pyszczek 🤢

W dzień !!! 🤪 🤪

A u mnie nie było ani pierwszego ani drugiego razu
Luzy mam jak nic, myslalam ze bedzie bolesnie a tu nic luzy wiec nie bylo zle
Biorac pod uwage ze mnie nadal bola kosci lonowe w srodku te co sie rozchodzily to uwazam ze mi sie nie zeszły, tak jak i więzadła stóp bo mi nie wrocily do rozmiaru 😠 😠 😠
/rewelka 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Jestem kochane....
Asik z Zg.... jak Ty to robisz ze wygladasz rewelacyjnie...Ty chyba mniej wazysz niz przed ciąza....
Co do porodu ja jestem jak najbardziej za cc.....podziwiam dziewczyny ktore tyle godzin sie meczyły sn...ale wynagrodzeniem była wspaniała , oczekiwana niunka..... 🙂 🙂
Iza 1313....juz wysłałam Ci zaproszenie.....jest mi bardzo miło Ciebie poznac , a MIkołaj jest boski ..... 🙂 🙂
Anka jak po chrzcinach nic sie nie chwalisz....


chrzciny bardzo udane. Wsumie dopiero dochodze do siebie, bo zrobic jedzenia do czterdziestu paru osob to nielada wyzwanie. No ale byli zadowoleni, mowili ze zarcia bylo jak na weselu. Malutki byl grzeczny, wrzuce wam jaka fote jak wygladal w ubranku. Dostal przepiekne prezenty i sporo kasy. Takze na szczepienia juz mamy 🤪

Super!!
Aniu moge sie zapytac ile cie wyniosly vchrzciny w domu?
Nie wiem czy decydowac sie na lokal (mam planowe 20 osob)
zywnosc taka droga ze nie wiem co taniej wyniesie
pomijając ze wolalabym lokal ze wzgl na ogólny armagedon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobry. Co ja tam bede pisać o nocce,jak coś się zmieni to się po chwale bo póki co standardowo spać idziemy o 24 😮

Ja do gina jestem umówiona na 29 i zdecydowałam sie że prócz gumek pomyśle jeszcze o jakiejś dodatkowej antykoncepcji,po tabletkach mam złe wpomnienia boje sie że zaś mi lekarz je źle dobierze i zaczną się problemy 🤢

Daj spokoj my poszlismy spac o 3:30
Maz zaspal do pracy przez to 🤢 🤢
Kurwa od 23 do 3:00 była jazda , szlag by to
Ja zwykle wczesniej jak o 24:00 spac nie chodze to bym była zadowolona jescze ale 3:00 🤢 🤢 🤢

Unas w zeszłym tygodniu tak było 3 to odpowiednia godzina aby iść spać.
Wczoraj też zrobiła numer, przed kąpieląproblem jest aby pospała a wczoraj dziecię grzeczne śpi i śpi............... i śpi.......i śpi, z kąpieli nici, my przerażenie jaka bedzie nocka bo się obudziła o 24, głodomorra i aby nie bylo avanti to kraina cycuszkowa i heja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

nos obcisły stanik i najlepiej tabletki na zgubienie pokarmu,polecam Bromergon bez recepty kosztuje 18 zł na recepte 3 zł.

Herbatke podawaj między karmieniami 🙂

Louisedg ja tak wojowałam 3 tygodnie temu od 18/19 do 3 😮 jednym słowem współczuje !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Mariolka ja bym brała rain forest
bo mam karuzele i dziecko ubóstwia zabawe przy odgłosach strumyczka i zwierzątek w dżungli, piszczy az słychac w całym domu i gada ze zwierzatkami radośnie 😆

mi też podoba się najbardziej, ale jest tylko do 12 kg a reszta do 18, więc chyba zrezygnuje z tego modelu

No ja mam zwykły wlasnie tzn ten niebieski w sloniki z wibra, dostalam w darach przed porodem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

lekarka poinna byla ci zapisac na to tablety 😮 😮 😮 😮

dopajac tak 1h, 1,5 h po karmieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Mariolka ja bym brała rain forest
bo mam karuzele i dziecko ubóstwia zabawe przy odgłosach strumyczka i zwierzątek w dżungli, piszczy az słychac w całym domu i gada ze zwierzatkami radośnie 😆

mi też podoba się najbardziej, ale jest tylko do 12 kg a reszta do 18, więc chyba zrezygnuje z tego modelu

No ja mam drugi zwykły wlasnie tzn ten niebieski w sloniki z wibra, dostalam w darach przed porodem 🙃

masz linka? jesteś zadowolona a raczej czy Laura jest zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobry. Co ja tam bede pisać o nocce,jak coś się zmieni to się po chwale bo póki co standardowo spać idziemy o 24 😮

Ja do gina jestem umówiona na 29 i zdecydowałam sie że prócz gumek pomyśle jeszcze o jakiejś dodatkowej antykoncepcji,po tabletkach mam złe wpomnienia boje sie że zaś mi lekarz je źle dobierze i zaczną się problemy 🤢

Daj spokoj my poszlismy spac o 3:30
Maz zaspal do pracy przez to 🤢 🤢
Kurwa od 23 do 3:00 była jazda , szlag by to
Ja zwykle wczesniej jak o 24:00 spac nie chodze to bym była zadowolona jescze ale 3:00 🤢 🤢 🤢

Unas w zeszłym tygodniu tak było 3 to odpowiednia godzina aby iść spać.
Wczoraj też zrobiła numer, przed kąpieląproblem jest aby pospała a wczoraj dziecię grzeczne śpi i śpi............... i śpi.......i śpi, z kąpieli nici, my przerażenie jaka bedzie nocka bo się obudziła o 24, głodomorra i aby nie bylo avanti to kraina cycuszkowa i heja.

uffff 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

lekarka poinna byla ci zapisac na to tablety 😮 😮 😮 😮

dopajac tak 1h, 1,5 h po karmieniu

ja nie dopajam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

też słyszałam o szałwi, 3 razy dziennie po pół kubka, zimne okłady, rzadsze przystawianie malucha lub ściąganie laktatorem ale nie do końca, bo inaczej się pobudzi

no ja Jahódki mju nie przystawiam wogole od wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Jestem kochane....
Asik z Zg.... jak Ty to robisz ze wygladasz rewelacyjnie...Ty chyba mniej wazysz niz przed ciąza....
Co do porodu ja jestem jak najbardziej za cc.....podziwiam dziewczyny ktore tyle godzin sie meczyły sn...ale wynagrodzeniem była wspaniała , oczekiwana niunka..... 🙂 🙂
Iza 1313....juz wysłałam Ci zaproszenie.....jest mi bardzo miło Ciebie poznac , a MIkołaj jest boski ..... 🙂 🙂
Anka jak po chrzcinach nic sie nie chwalisz....


chrzciny bardzo udane. Wsumie dopiero dochodze do siebie, bo zrobic jedzenia do czterdziestu paru osob to nielada wyzwanie. No ale byli zadowoleni, mowili ze zarcia bylo jak na weselu. Malutki byl grzeczny, wrzuce wam jaka fote jak wygladal w ubranku. Dostal przepiekne prezenty i sporo kasy. Takze na szczepienia juz mamy 🤪

Super!!
Aniu moge sie zapytac ile cie wyniosly vchrzciny w domu?
Nie wiem czy decydowac sie na lokal (mam planowe 20 osob)
zywnosc taka droga ze nie wiem co taniej wyniesie
pomijając ze wolalabym lokal ze wzgl na ogólny armagedon


U nas limit gośći ok 13 , tylko ci którzy muszą być i lokal, mało woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej, znacie jakis sposob na zachamowanie laktacji?slyszalam o piciu szalwii i o okladach z kapusty....ale przydaloby sie cos sensowniejszego....a i druga sprawa jak dopajacie swoje malenstwa?kupilam rumiankowa herbatke i nie bardzo wiem kiedy ijej podawac ja.. 🥴

też słyszałam o szałwi, 3 razy dziennie po pół kubka, zimne okłady, rzadsze przystawianie malucha lub ściąganie laktatorem ale nie do końca, bo inaczej się pobudzi

no ja Jahódki mju nie przystawiam wogole od wczoraj

ale poki nie bierzesz żadnych tabletek musisz zawsze troche odciagnac pokarm bo porobia ci sie zastoje a wtedy biada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...