Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jestem kochane....
Asik z Zg.... jak Ty to robisz ze wygladasz rewelacyjnie...Ty chyba mniej wazysz niz przed ciąza....
Co do porodu ja jestem jak najbardziej za cc.....podziwiam dziewczyny ktore tyle godzin sie meczyły sn...ale wynagrodzeniem była wspaniała , oczekiwana niunka..... 🙂 🙂
Iza 1313....juz wysłałam Ci zaproszenie.....jest mi bardzo miło Ciebie poznac , a MIkołaj jest boski ..... 🙂 🙂
Anka jak po chrzcinach nic sie nie chwalisz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewuszki co my tu wypisywaly hehe o paszczach i maslanach na popchanie kupy hahahahaha
http://www.brzuszek.net/forum,wrzesien_2011_laczmy_sie,334,607274.html,str=14562 🙃 🙃

ja tez ostatnio brzucha czytałam ....super sobie powspominac....bardzo miło wspominam czasy ciazy,....i gdybym mogła teraz zajsc w ciaze to bym sie nawet nie zastanawiała ....jutro pogadam z ginem , co by było gdybym teraz zaszła w ciąże.....po cc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
dajcie linki do swoich leżaczków, bo zamierzam zakupić, oczywiście jak jesteście zadowolone

http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-rozowy-w2583-i1871114002.html to nasz ,a tu masz ten co Gabrysia Agatkowa ma 🙂 http://allegro.pl/show_item.php?item=1803305558
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Jestem kochane....
Asik z Zg.... jak Ty to robisz ze wygladasz rewelacyjnie...Ty chyba mniej wazysz niz przed ciąza....
Co do porodu ja jestem jak najbardziej za cc.....podziwiam dziewczyny ktore tyle godzin sie meczyły sn...ale wynagrodzeniem była wspaniała , oczekiwana niunka..... 🙂 🙂
Iza 1313....juz wysłałam Ci zaproszenie.....jest mi bardzo miło Ciebie poznac , a MIkołaj jest boski ..... 🙂 🙂
Anka jak po chrzcinach nic sie nie chwalisz....
☺️ ☺️ ☺️ oj tam oj tam 🙂 mam jeszcze 7kg do zrzucenia ,ale tego na zdjeciu ni widu hihi 🙂 😎 dziekuje kochana za mile slowa,a co robie??Andru mi lebek zafarbowal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewuszki co my tu wypisywaly hehe o paszczach i maslanach na popchanie kupy hahahahaha
http://www.brzuszek.net/forum,wrzesien_2011_laczmy_sie,334,607274.html,str=14562 🙃 🙃

ja tez ostatnio brzucha czytałam ....super sobie powspominac....bardzo miło wspominam czasy ciazy,....i gdybym mogła teraz zajsc w ciaze to bym sie nawet nie zastanawiała ....jutro pogadam z ginem , co by było gdybym teraz zaszła w ciąże.....po cc.....
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 no prosze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Napisałam do Asi z K...
Asik jak tam kochana Ty i Tymon? Wszystkie jestesmy z Wami.Bedzie dobrze Tymon jest silnym facetem , juz niedługo bedzie po wszytskim .....
Odpisała mi
Szkoda gadac ...dziekuje Wam i całujemy
Dobrze,ze Jej napisalas niech wie ,ze myslimy o nich i jestesmy z Nmi 🙂 Boze co tez ona musi czuc....ja dzis na tym szczepieniu myslalam ,ze eksploduje z przejecia 😲
Teraz Myszka usnela....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Maga napisał(a):
swoja droga to wzielam ta depo provere i juz 4 lub 5kg schudlam 🤢 i gdzie te wyczekiwane skutki uboczne tj tycie?.. 🤢


a ile kosztują te tabletki?
pierwszy raz o nich słyszę 😮 skoro schudłaś tak ładnie po nich to może ja też o nie poproszę 🙂 gin chce mi cerazette wypisać, któraś stosuje?
nie ja mam antyAzalie zapisana...a te co Ty Mago stosujesz mozna przy karmieniu cycorem brac???


ja brałam azalię przez kilka miesięcy to bardzo mnie po nich głowa bolała ;/
😮ojojojjj...zobaczymy jak na mnie podzialaja...poki co musze wykupic 🤢


ja prawdopodobnie na kazde leki hormonalne tak reaguję, po kazdych tabsach bolała mnie głowa, raz mocniej a raz mniej ;/
jakos nie mogę wybrac się do gina po receptę, ale kiurcze juuz trzeba, bo na gumkach na dłuższą mete nie ujade ☺️
🙂 no koniecznie..ja to w gumkach bym jakos chyba nie chciala...a z kolei tabletek nie bralam nigdy..ale dzieciaczkow dwoje mi wystarczy 😉

no z gumkami jest różnica straszna ja to nie wiem chyba uczulona jestem na lateks 😮 ostatnio byla proba to mąż stwierdzil ze mialam minę jak przy pierwszym razie ☺️ ☺️



o to wy juz tegges szmeges??? my zrobilismy jedno podejscie ale zakonczylo sie moim placzem, bo przez ten cholerny cewnik boli mnie w tym miejscu. Juz myslalam ze mi przeszlo ale podczas probyzblizenia odczulam taki straszny bol ze myslalam ze umre. Chcialam juz isc do gina na kontrole po porodzie i mu to powiedziec ale okres dostalam. Teraz czekam az sie skonczy.

my probowalismy skonczylo sie cholernym bolem ja mam wizyte dopiero 10 listopada 😞 Ty mówisz o tym na wywolanie cewniku czy do pecherza.Jaa duzo nie wiem o Twoim porodzie bo najpierw mialam hawaje pozniej tez nie moglam sie otrzasnac po porodzie


o cewniku do pecherza. do tej pory odczuwam skutki. Boli mnie jak robie siysiu ( choc nie zawsze ) no i wtedy podczas zblazena tylko 100 razy gorzej. Nie moge tez dlugo wstrzymywac moczu bo boli mnie pecherz.


hm.. z tym akurat zero problemow mialam.. ze zblizeniem tez a powiem, ze bylo dosc wczesnie po porodzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Luizka Luizka gdzie jestes?!
dzieki o dzieki dla tesciowej za polecenie mleczka dodatkowego- HAHA! sa kupy, sa! wczoraj byly dwie samodzielna a dzisiaj przed chwila znowu! 🙂 🤪
razem z moim mlekiem to z hippa dodatkowo sie sprawdza, bardzo Ci wdziecxzni jestesmy 😘
jak bede przechodzic na mm to wlasnie na to. bo szczerze to juz sie bardzo meczymy z ta piersia.. Antoś jednak nie wie co dobre 😜 znowu sie drze na sam widok 😁 a odciaganie to wiadomo nie to samo.. no i znowu cos mniej leci.. no ja nie wiem co to karmienie piersia jest takie problematyczne dla mnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny,a Wasze maluszki maja dalej oczka niebieskie???Nie pamietam kiedy zmieniaja kolory na wlasciwe juz...moja nadal niebieskie ma 🙂Ale to po Andruszku moze byc ..bo ja zielone mam..i sie zastsanawiam kiedy i czy zmienia barwe,bo wolalabym niebieskie 🤪

mój ma takie ciemno szare, też jeszcze bez zmian, ja mam zielonkawe a mój brązowe. chyba wolałabym żeby po mnie odziedziczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
no i Andru bedzie wracal z pracy i mu zaraz nadrapie ,zeby chalwe kupil..waniliowa.. ☺️ i jak tu schuść jak człek zażera sie slodkosciami 😉 🙃


mam to samo.. słodkości... ach słodkości...
🙂 a nasza Agusia juz chce miec brzuszka-no prosze -dlugo nie trza bylo czekac 😉 i masz Aga racje ,na co tu czekac kurka rurka ,czas nie bedzie na nas czekal...a odchowasz rachu ciachu i git,mloda mama i babcia 😉
http://www.dailymotion.com/video/x6xsq7_czas-nie-bedzie-na-nas-czekay-blue_music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny,a Wasze maluszki maja dalej oczka niebieskie???Nie pamietam kiedy zmieniaja kolory na wlasciwe juz...moja nadal niebieskie ma 🙂Ale to po Andruszku moze byc ..bo ja zielone mam..i sie zastsanawiam kiedy i czy zmienia barwe,bo wolalabym niebieskie 🤪

mój ma takie ciemno szare, też jeszcze bez zmian, ja mam zielonkawe a mój brązowe. chyba wolałabym żeby po mnie odziedziczył 🙂
🙂ciekawe,trza zaklady jakie ustawic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny,a Wasze maluszki maja dalej oczka niebieskie???Nie pamietam kiedy zmieniaja kolory na wlasciwe juz...moja nadal niebieskie ma 🙂Ale to po Andruszku moze byc ..bo ja zielone mam..i sie zastsanawiam kiedy i czy zmienia barwe,bo wolalabym niebieskie 🤪


tez mam zielone a maz tez ma niebieskie i tez bym wolala niebieskie 🤪 🤪 😎
sa narazie o ton ciemniejsze od jego oczu, ale troche jasnieja 🙂 poczekamy zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Luizka Luizka gdzie jestes?!
dzieki o dzieki dla tesciowej za polecenie mleczka dodatkowego- HAHA! sa kupy, sa! wczoraj byly dwie samodzielna a dzisiaj przed chwila znowu! 🙂 🤪
razem z moim mlekiem to z hippa dodatkowo sie sprawdza, bardzo Ci wdziecxzni jestesmy 😘
jak bede przechodzic na mm to wlasnie na to. bo szczerze to juz sie bardzo meczymy z ta piersia.. Antoś jednak nie wie co dobre 😜 znowu sie drze na sam widok 😁 a odciaganie to wiadomo nie to samo.. no i znowu cos mniej leci.. no ja nie wiem co to karmienie piersia jest takie problematyczne dla mnie 🤢
wlasnie mialam drapac ,gdzie nasz nocny marek hehe -zawsze juz byla o tej porze...wpadnij Lui ,co tam dzis przyniosl Wam dzien 😉
a Antos to ma humorki ....jeszcze sie przekona kiedys ,ze cycorki sa cool 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny,a Wasze maluszki maja dalej oczka niebieskie???Nie pamietam kiedy zmieniaja kolory na wlasciwe juz...moja nadal niebieskie ma 🙂Ale to po Andruszku moze byc ..bo ja zielone mam..i sie zastsanawiam kiedy i czy zmienia barwe,bo wolalabym niebieskie 🤪


tez mam zielone a maz tez ma niebieskie i tez bym wolala niebieskie 🤪 🤪 😎
sa narazie o ton ciemniejsze od jego oczu, ale troche jasnieja 🙂 poczekamy zobaczymy 😁
u nas identycznie 😁 😁 😁ciut ciemniejsze od tatuli 😉 no poczekamy co to bedzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Luizka Luizka gdzie jestes?!
dzieki o dzieki dla tesciowej za polecenie mleczka dodatkowego- HAHA! sa kupy, sa! wczoraj byly dwie samodzielna a dzisiaj przed chwila znowu! 🙂 🤪
razem z moim mlekiem to z hippa dodatkowo sie sprawdza, bardzo Ci wdziecxzni jestesmy 😘
jak bede przechodzic na mm to wlasnie na to. bo szczerze to juz sie bardzo meczymy z ta piersia.. Antoś jednak nie wie co dobre 😜 znowu sie drze na sam widok 😁 a odciaganie to wiadomo nie to samo.. no i znowu cos mniej leci.. no ja nie wiem co to karmienie piersia jest takie problematyczne dla mnie 🤢
wlasnie mialam drapac ,gdzie nasz nocny marek hehe -zawsze juz byla o tej porze...wpadnij Lui ,co tam dzis przyniosl Wam dzien 😉
a Antos to ma humorki ....jeszcze sie przekona kiedys ,ze cycorki sa cool 😎 😁


no.. od 2 dni humorzasty jest 😜 odkad wszedl w ten 3 miesiac 🤔 oby tak nie bylo caly miesiac ... 🤪
a ja znowu naprawiam laktacje.. wiec odciaganie co 2h za dnia bedzie jutro 🤢 ciekawe ile sie jeszcze bedziemy tak meczyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...