Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agnieszka ja cie podziwiam ja mialam plan zajsc w ciaze w ciagu roku od porodu i mi przeszło.....
wspominam cudowny czas ciazy, oprocz 39 i 40 tc bylo cudownie, ale nic wiecej
trauma porodowa nadal zostala i to co potem nas spotkalo przewazylo ze zadecydowalismy ze swiadomie nie decydujemy sie na drugie dziecie, a jak Bóg przypadkiem da to oczywiscie tez sie ucieszymy, ale nie planujemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzionek:
Panowie za oknem od 6-30 do 17:00
siedzimy w ciemnicy i hałasie
zdejmowanie azbestu /kładzenie styropianu,/ wymiana parapetów/ i balustrad/ malowanie
beda tu wisiec ok miesiaca
/MASAKRA

po za tym pogoda cudna chociaz spocilam sie zalowalam ze nie wyszlam w krotkim rekawie bo w swetrze bylo mi za goraco, ale spacerowalysmy 2h 🙂 cudnie jest moc powozic wozeczek 🙂 a dzidek zadowolonyyyy
i znajomi nas dzis odwiedzili
kolejne odwiedziny jutro lub n pt potem w sobote

mamusia walneła 2 redsiki i jest cała happy
tzn była bo padam na ryj 😁 😁
karmie critersa za jakie 40 min przewine i spadam do wyra

Aneczka jak tam chrzciny?? dlugo cie nie było i nic nie mowisz jak tam pawełek obchodził swój chrzest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
druga 😜
dzisiaj ciag dalszy meczarni z cyckami... 🤢 nie wiem juz czy nie lepiej odciagac.. bardziej sie naje i przynajmniej bedzie robil cos innego oprocz stalego wiszenia przy piersi.. bo jak juz laskawie sie zgodzi to siedzi tam delikwent z godzine albo wiecej ciumkajac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry. Co ja tam bede pisać o nocce,jak coś się zmieni to się po chwale bo póki co standardowo spać idziemy o 24 😮

Ja do gina jestem umówiona na 29 i zdecydowałam sie że prócz gumek pomyśle jeszcze o jakiejś dodatkowej antykoncepcji,po tabletkach mam złe wpomnienia boje sie że zaś mi lekarz je źle dobierze i zaczną się problemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł 🙂
u nas nocka standardowa- Alicja śpi po 6-7 godzin ostatnio, od 21-3,30 🙂 🙂 🙂 tfu tfu żeby nie zapeszyć 😉 później różnie, czasami 3h czasami 1,5 jak dziś 🤢
u nas "pierwszy drugi raz" był ok 🙂 a każdy kolejny coraz lepszy 😁 😁 😁 tylko skąd tu siły brać na te harce??? wieczorem zazwyczaj padam na pyszczek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Jestem kochane....
Asik z Zg.... jak Ty to robisz ze wygladasz rewelacyjnie...Ty chyba mniej wazysz niz przed ciąza....
Co do porodu ja jestem jak najbardziej za cc.....podziwiam dziewczyny ktore tyle godzin sie meczyły sn...ale wynagrodzeniem była wspaniała , oczekiwana niunka..... 🙂 🙂
Iza 1313....juz wysłałam Ci zaproszenie.....jest mi bardzo miło Ciebie poznac , a MIkołaj jest boski ..... 🙂 🙂
Anka jak po chrzcinach nic sie nie chwalisz....


chrzciny bardzo udane. Wsumie dopiero dochodze do siebie, bo zrobic jedzenia do czterdziestu paru osob to nielada wyzwanie. No ale byli zadowoleni, mowili ze zarcia bylo jak na weselu. Malutki byl grzeczny, wrzuce wam jaka fote jak wygladal w ubranku. Dostal przepiekne prezenty i sporo kasy. Takze na szczepienia juz mamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Mariolka ja bym brała rain forest
bo mam karuzele i dziecko ubóstwia zabawe przy odgłosach strumyczka i zwierzątek w dżungli, piszczy az słychac w całym domu i gada ze zwierzatkami radośnie 😆

mi też podoba się najbardziej, ale jest tylko do 12 kg a reszta do 18, więc chyba zrezygnuje z tego modelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...