Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
izarybka napisał(a):
Co do okresu to nie pomoge jeszcze nie mialam 🤪
Wczoraj chcialam malego wykompac a moj maz niech jeszcze pospi no i spal do polnocy a rodzice w baraszki no bylo tylko ja mam libido mniej niz zero 😮

A to normalne na początku po porodzie. My z mężem byliśmy u seksuologa i kazał nam jak najwięcej urozmaiceń do sfery seksualnej wprowadzać. HAHA 🙂 🙂 i teraz jak brykamy to sąsiedzi na osiedlu pewnie słyszą ☺️ ☺️

u nas skrzypi łooże cos hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka
my nie spimy od 6 mamusi nie chcialo sie przebrac dupci nadinki przy karmieniu o 5 i mala sie obudzila z rykiem i pampersem do kolan i do teraz nie spi.. ale nie placze to najwazniejsze grzecznie siedzi w bujaczku. trafny zakup.
a ja zaraz jem sniadanko i zmykam na jogging ale zimno na dworze;/
a pozniej do kosciolkai do galerii w cubusie mam -30% na wszystko wiec kupie sobie bielizne bo juz nie mam nic po ciazy... az jeden stanik i za przeproszeniem osrane gacie haha 😁
buziaki milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁

bylam w realu w pogorii i nie bylo 1ki w promocji 🤢 🤢
kurde a -6 zl na opakowaniu to jest suoer cena .....


pojedzcie do m1, tam powinno jeszcze byc a sie oplaca 🙂
my dzisiaj tam bedziemy, moge Ci sprawdzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Kurwa ale się we mnie gotuje, ja pier.....


Ja jak zobaczyłam ten filmik a właściwie tylko pierwsze sekundy to odrazu zrezygnowałam 😞 ciary mam na całym ciele 😞 płakać mi sie chce 😞!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


my wlaczylismy ylko pierwsze sekundy 🤢 🤢 🤢 masakra 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
my nie spimy od 6 mamusi nie chcialo sie przebrac dupci nadinki przy karmieniu o 5 i mala sie obudzila z rykiem i pampersem do kolan i do teraz nie spi.. ale nie placze to najwazniejsze grzecznie siedzi w bujaczku. trafny zakup.
a ja zaraz jem sniadanko i zmykam na jogging ale zimno na dworze;/
a pozniej do kosciolkai do galerii w cubusie mam -30% na wszystko wiec kupie sobie bielizne bo juz nie mam nic po ciazy... az jeden stanik i za przeproszeniem osrane gacie haha 😁
buziaki milego dzionka 😘


hehe u nas tez Anto w bujaczku sie huśta 🤪 tez uwazamy, ze trafny zakup 🙂
a Magda jak wychodzisz to kto zosaje z Nadia? masz na miejscu ktoras z babć? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
czy u was dziewczyny tez sa jeszcze mega kolki??bo mi maly cale dnie sie spina pręzy nienaturalnie az sie boje ze mu sie cos stanie
daje mu saaba ale moze za malo bo tylko 3 razy na dobe??pomocy bo wariujemy


a z innej beczki to planujemy chrzest (wkoncu)no i dzis chyba jedziemy poprosic na chrzesnego 🙂 🙂pogoda dupna ryjka nie chce sie wystawic ale mus to mus zobaczymy


buziaki milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny te które miały już okres..mam takie pytanko....jaki był? taki obfity czy normalny a może skąpy?? bo ja mam obfity..i zaczynam sie martwić... 🤨

nie pomogę, mnie te draństwo jeszcze nie dopadło 🤪

Mi się zaczoł dzisiaj. I jak narazie jest mały wyciek 🙂 🙂


Anulcia ze mnie leciało jak z kranu i do tego trwało to 2 tygodnie 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej
czy u was dziewczyny tez sa jeszcze mega kolki??bo mi maly cale dnie sie spina pręzy nienaturalnie az sie boje ze mu sie cos stanie
daje mu saaba ale moze za malo bo tylko 3 razy na dobe??pomocy bo wariujemy


a z innej beczki to planujemy chrzest (wkoncu)no i dzis chyba jedziemy poprosic na chrzesnego 🙂 🙂pogoda dupna ryjka nie chce sie wystawic ale mus to mus zobaczymy


buziaki milej niedzieli


u nas kolek nie ma, czasem tylko wzdęcia jakieś, ale wystarczy położyć na brzuszku i przechodzi...
i codziennie profilaktycznie podajemy bobotic, 5 razy dziennie po 8 kropelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maga jak wychodze to zawsze zostaje nadinka z babcia albo dziadkiem albo jak dzis z mezem. nasi rodzice mieszkaja od nas 5 km autkiem szybko. a moja mama co 2 dzien przyjezdza rano o 8 do nas bo na 12 do pracy bo pracuje obok naszego bloku. a jak cos pilnego i nie ma kto zostac to moj brat idzie na spacer z corcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej
czy u was dziewczyny tez sa jeszcze mega kolki??bo mi maly cale dnie sie spina pręzy nienaturalnie az sie boje ze mu sie cos stanie
daje mu saaba ale moze za malo bo tylko 3 razy na dobe??pomocy bo wariujemy


a z innej beczki to planujemy chrzest (wkoncu)no i dzis chyba jedziemy poprosic na chrzesnego 🙂 🙂pogoda dupna ryjka nie chce sie wystawic ale mus to mus zobaczymy


buziaki milej niedzieli


u nas kolek nie ma, czasem tylko wzdęcia jakieś, ale wystarczy położyć na brzuszku i przechodzi...
i codziennie profilaktycznie podajemy bobotic, 5 razy dziennie po 8 kropelek.


u nas tez wzdecia czasami bolace tak jak wczoraj ryczł mocno ale chwile , daje mu bobotic profilaktycznie i nie mamy az takich problemów do tego podaje mu herbatke koperkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej
czy u was dziewczyny tez sa jeszcze mega kolki??bo mi maly cale dnie sie spina pręzy nienaturalnie az sie boje ze mu sie cos stanie
daje mu saaba ale moze za malo bo tylko 3 razy na dobe??pomocy bo wariujemy


a z innej beczki to planujemy chrzest (wkoncu)no i dzis chyba jedziemy poprosic na chrzesnego 🙂 🙂pogoda dupna ryjka nie chce sie wystawic ale mus to mus zobaczymy


buziaki milej niedzieli

u nas podawanie sabu 3 razuy dziennie nie pomogło,dodaje do każdego karmienia po 10 kropli,kolek brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...