Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie i my ....
Noc w miare .....
No i sie stało wczoraj mała sie zachłysneła ...az nosem jej wszytsko poszło , biedna oddechu nie mogła po wszytskim złapac .....Dobrze ze o tym rozmawiałysmy i wiedziałam co zrobic ....szybko ja na kolano, biedna tak pozniej płakała , a ja po wszytskim trzymałam ja na brzuszku az biedna zasneła, a mama nie mogłam dojsc do siebie...NIE ZYCZE TEGO NIKOMU....
My juz w domu.....Takze bede czesciej na forum
Dzieki za odp co do swiatła , bo ja tez cały czas mam lampke właczoną .....tylko nie wiem do ktorego miesiac tak z tym swiatłem????


z tym zachłyśnięciem to masakra 🥴 wiem bo też to przeszłam i spać nie mogłam spokojnie z myślą że się udusi 😞 ...
co do światła to my nie świecimy bo się boje że się przyzwyczai i go za cholerę potem nie oduczymy 🤢 także półmrok jak się budzi a tak niech wie kiedy noc a kiedy dzień, A teraz RATUNKU 🤢 🥴 jaki krem polecacie na odparzenia ?? Tymonek mi się pod pachą odparzył 😞 🥴 bephanten nie pomaga ... już mam dość tego kąpania na sucho 😠 nie wymoczy się i efekty są 😠

na takie coś pod pachami polozna mowila tylko o parafinie tzn oliwka lub linomag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874
ja polecam LINOMAG


będę miała na uwadze 🙂 😘


NO JA LINOMAGIEM MATEUSZOWI DUPALA SMARUJE I NIC SIE NIE ODPAZA ALE POMYSLALAM O SUDO BO ON BARDZIEJ WYSUSZA 🙂

no i dlatego na paszki sudo nie polecam bo wysusza.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁

bylam w realu w pogorii i nie bylo 1ki w promocji 🤢 🤢
kurde a -6 zl na opakowaniu to jest suoer cena .....


pojedzcie do m1, tam powinno jeszcze byc a sie oplaca 🙂
my dzisiaj tam bedziemy, moge Ci sprawdzic 😉

w sumie nie mailam kiedy tam jechac 😞
kurde a bym zakupila ze 3 opakowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maly mi się dziś pożygał ze szok 😮nie wiem co mu sie stalo czy za duzo dostal bo po dokarmienu butlą pohaftowal zjadl 70 i chyba tyle zwrocil 😮 wzielam go odrazu do kapania to dostal takiej czkawki biedak 😞
po kąpieli zjadl trochę cysia już zaczął zasypaic to zwiracze mu puscily taką zadka kupkę zrobil 😮 no i znow biedaka musilam przebierac... wymeczyl sie bidok podejrzewam ze to skutki wczorajszych chipsów 🤢 siostra mnie namowila eeeeee ona wszytko jadla jak corke karmila
wogole wczoraj bylismy u mmmmmmmmmamusi kobita normalnie się zachowywala mlodego pobawila tylko pod koniec prawie wizyty szczena mi opadla bo dzwonila jego siostra do mmmmmmamusi. A że mmmmmmmmmamusia ma tel na najglosniejszy ustawiony uslyszalam co tam siostrzyczka gadala 😮 do tej pory mam h... zje... Grzesiek potem tłumaczyl drobno siostrzyczkę bo nerwowa bo po lekach na padaczkę. 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej
czy u was dziewczyny tez sa jeszcze mega kolki??bo mi maly cale dnie sie spina pręzy nienaturalnie az sie boje ze mu sie cos stanie
daje mu saaba ale moze za malo bo tylko 3 razy na dobe??pomocy bo wariujemy


a z innej beczki to planujemy chrzest (wkoncu)no i dzis chyba jedziemy poprosic na chrzesnego 🙂 🙂pogoda dupna ryjka nie chce sie wystawic ale mus to mus zobaczymy


buziaki milej niedzieli

u nas podawanie sabu 3 razuy dziennie nie pomogło,dodaje do każdego karmienia po 10 kropli,kolek brak


no wlasnie moze trzeba podawac do kazdego karmienie a nie jak ja 3 razy tez nie dziala a maly sie meczy 😞


Luiza mówiła, że to się daje 15 kropli do każdego jedzenia...więc może faktycznie za mało podajesz?

tak daje

bo jak zmniejszalam ilosc to kolki wrocily
i wrocilam do 15
a jak czasem zdarzy jej sie wszamac jakas mniejsza ilosc pomiedzy karmieniami co 3 h to wtedy nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie i my ....
Noc w miare .....
No i sie stało wczoraj mała sie zachłysneła ...az nosem jej wszytsko poszło , biedna oddechu nie mogła po wszytskim złapac .....Dobrze ze o tym rozmawiałysmy i wiedziałam co zrobic ....szybko ja na kolano, biedna tak pozniej płakała , a ja po wszytskim trzymałam ja na brzuszku az biedna zasneła, a mama nie mogłam dojsc do siebie...NIE ZYCZE TEGO NIKOMU....
My juz w domu.....Takze bede czesciej na forum
Dzieki za odp co do swiatła , bo ja tez cały czas mam lampke właczoną .....tylko nie wiem do ktorego miesiac tak z tym swiatłem????


z tym zachłyśnięciem to masakra 🥴 wiem bo też to przeszłam i spać nie mogłam spokojnie z myślą że się udusi 😞 ...
co do światła to my nie świecimy bo się boje że się przyzwyczai i go za cholerę potem nie oduczymy 🤢 także półmrok jak się budzi a tak niech wie kiedy noc a kiedy dzień, A teraz RATUNKU 🤢 🥴 jaki krem polecacie na odparzenia ?? Tymonek mi się pod pachą odparzył 😞 🥴 bephanten nie pomaga ... już mam dość tego kąpania na sucho 😠 nie wymoczy się i efekty są 😠



moze SUDOCREM

ja tez sudocrem u nas po 2 smarowankach jak reka odjalm efekty rewelacyjne, mega wydajny
byle nie naduzywac tylko do wygojenia i odstawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja idę jutro dopiero na szczepienie i mam stresa co mi powie z tym skrecaniem glowki na jedna str kuźwa jak spi i probuje mu przekrecic glowkę na drugi bok to się wybudza 😮
siostra znow mowi ze moze coś ze sluchem mieć nie teges 😮 boje sie....... 🥴
Danielek skończył 2 miesiace dziś 🤪 🤪Wszystkiego najlepszego dla Emilki Ani100 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
dziewczyny!!
nasze mleczko w super cenie jest


http://promobaby.pl/promocja-4889.html
jade po 4 szt przynajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!

no chuj i nie ma jedynki albo nie wolno im reklamowac jak to zwykle jedynki nie wolno
ale mam nadzieje ze tez jest w promocji


jest jest, my kupilismy w m1, pojedz sobie tam, bo jeszcze troche zostalo 😁 ale na normalnych polkach a nie promocyjnych 😉 ale my pewnie bedziemy je pic przez miesiac 😁 dalej mamy to male opakowanie 🙃

zobcz ile czasu moze stac takie otwarte mleko, bo chhyba tylko jakis czas..


jeszcze mamy to male opakowane 😉 miesiac chyba- bebilon tyle mogl.. jak co to damy Wam 😁

bylam w realu w pogorii i nie bylo 1ki w promocji 🤢 🤢
kurde a -6 zl na opakowaniu to jest suoer cena .....


pojedzcie do m1, tam powinno jeszcze byc a sie oplaca 🙂
my dzisiaj tam bedziemy, moge Ci sprawdzic 😉

w sumie nie mailam kiedy tam jechac 😞
kurde a bym zakupila ze 3 opakowania 😞


sprawdzilismy i juz nie ma- wykupione 😞
maz mowi, ze masz jeszcze reala w dabrowie przy trasie na olkusz i w sosnowcu trasa na kato 🙂 a fajna promocja jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nocna przerwa na wywolywanie kupy bo jak zwykle o 4 sie maly obudzil z placzem i bolem i stekaniem 😞
aha- dziewczyny, ktore uzywaja dady 3- czy Wasze ez tak smierdza!?! czy tylko wadliwa paczka- bo ja juz sama nie wiem 🤢 jak sa malo zasikane to nieziemsko wala siurkami, nawet te swieze z paczki smierdza 😜 powiedzcie mi, ze Wasze nie, bo lubie dade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
noc piekna, jak zwykle,mala dalej spi a ja mam chwile aby ogarnac mieszkanko i Was podczytac 🙂
zimnooo... piekne dni sie chyba juz skonczyly;(
Jestem mega happy bo udalo mi sie kupic na alegro bujaczek uzywany z baby bjorn na ktory tak polowalam i to za rozsadna cene! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
mphz napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga jak z kupami u Antosia ? my stosujemy co 2 dzień po pół czopka ... koleżanka mojej mamy tak robiła i uregulowała tym dziecku kupę więc liczę że i u nas się to sprawdzi 🤨 🤔 już mam dość widoku Tymona męczącego się nad kupą 🤢

mój nie ma problemu, dziś zrobił dwie pod rząd, bo w nocy nie robił, aż tatuś wołał o pomoc 🙃



U nas też jeśli chodzi o kupki to nie ma problemu, ok 3 sztuki na dobę mamy 🙂


a ja o 3 na dobach mogę pomarzyć 🤨 nie wiem czym to idzie ? na pewno nie mlekiem bo Gabi ma też pepti ... więc pewnie wszystko od malucha zależy

o matko- to u nas kupy sa praktycznie przed kazdym karmieniem czyli co 3h


u nas tez kupa w kazda pieluche prawie
ale strasznie rzadkie te kupy 🙂

no bo pewnie na piersi? to normalne. my tez mamy kupe non stop, a kupa zolta z grudkami i dosc rzadka- tak ma byc 🙂 niemniej kolki sa;(


dokładnie kupy rzadkie z grudkami 🙂no i mega kolka wczoraj byla ze musilam pomoc ujsc gazom mechanicznie bo kropelki nie daly rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 😘na dobry początek tygodnia
moj maz ma urlopp wiec 🤪siedzimy w trojeczke w domku a moze nawet gdzies wyjedziemy 🙂choc pogoda nie sprzyja


czy wasze dzieciaczki tez maja caly czas zapchane noski po nocy??musze koniecznie kupic nawilzacz bo od miesiaca walcze z zapchanym noskiem o 5 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka nadroblam was wiec:
u nas nocka ok! malutka wczoraj spala nam od 12 do 18 30 🤪 przerwa na kapiel i spala do 3 znow 🙂 i pozniej do 7 🙂 a teraz zasypia w łozeczku i pierwsze pytanie:

. czy wasze dzieci spia na poduszkach dla niemowlakow? czy na materacyku tylko?

co do dady nie pomoge ale tez lubie kupie dopiero za jakis cza sgdyz mamy pampersy.
co do mleka to ja chyba bede musiala zmienic nadince a kupilam juz hippa i mam otwarte nowe i jedno w zapasie.. jak co to wysle ci lui bo co z nim zrobie..
nadinka ma nadal zaparcia i to coraz mocniejsze dzis tesciowa zadzwoni do pediatry i zapyta o co biega..
jej oczka nadal lzawia a do tego teraz ropieja troche .. tylko ze ona nie da sobie masowac i masuje tyle o ile., 🥴
co do noska to nadii nie ma z tym problemu.
dzies jestem 4 dzien na diecie i nie wymiękłam brawa dla mnie 😁 🤪
kupiłam sobie kije do nw ale nie umiem ich uzywac jeszcze 😁
izka daj znac co z ta lewa strona danielka! 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas też noc ok 😁 bo mama spała jak zabita do 6rano 🤪 a tak Tymon zjadł od tatusia o 2 i pozwolił mi pospać do rana 🙃 Kochane dziecie 🙃 😁

co do dady ... ja jak miałam raz 2 to śmierdziały dziwnie 🥴 , teraz mam 3 i są ok ! miękie i nie
czuć ich 😉

Madziara gratuluję 😁 najgorsze pierwsze dni...potem poleci 😜

Izka trzymam kciuki za Danielka 🙂 a co do "mamusi" masakra 🥴 😠 ale ja nie mam lepszej heh więc łączę się w bólu 😜 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy.
u nas oczka mnij łzawia.
ale mala dostala mokrego kaszlu, wiec wzywalam wczoraj lekarza nic nie stwierdzil 🙂, na szczescie wszedzie czysto 🙂.
a emi nadal charczy i kaszle rano oczyscilam jej nos ktory byl czysty i o matko tyle wydzieliny co wyciagnelam to szok, a bidulko tak sie darla 😞 😞 😞, obserwuje nadal i jak nie da mi spokoju wewnetrznego to jade do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...