Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🙂 mój syn jest cudowny 🙃 😁 obudził się o 1.30 poczym dostał smoczek i poszedł spać dalej do 4.30 ! tata nakarmił i obudziliśmy się o 7 🙂 jestem znów wyspana 🤪 szok ! oby nie zapeszyć tylko 🤔


moj tez 😁 od 20 do 1 spanko, pozniej karmionko 30 minut i spanko do 7 🤪
ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁
a teraz w bujaczku sie buja 😉
🤪 🤪 🤪ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ja wiem
przyjdz popilnowac moje dziecko a ja pojde spac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Louisedg napisał(a):
hej

corcia nie spala do 3:00 🤢 🤢 🤢

eh jestem padnieta ale lecimy zaraz na maly spacer

ojacie niezle 🙃

no wlasnie, a wczoraj do 4:00
popieoprzyl jej sie dzien z noca
i nawet aktywizacja wieczorna na maksa nie dala rady tego zmienic ale chyba nadal musz eprobowc ja zameczac na wieczor:///
bo maz ma nocki ktoregos dnia zastanie zwloki jedne ddrugie lub dwie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🙂 mój syn jest cudowny 🙃 😁 obudził się o 1.30 poczym dostał smoczek i poszedł spać dalej do 4.30 ! tata nakarmił i obudziliśmy się o 7 🙂 jestem znów wyspana 🤪 szok ! oby nie zapeszyć tylko 🤔


moj tez 😁 od 20 do 1 spanko, pozniej karmionko 30 minut i spanko do 7 🤪
ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁
a teraz w bujaczku sie buja 😉
🤪 🤪 🤪ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ja wiem
przyjdz popilnowac moje dziecko a ja pojde spac!!
hahahahahahaahahahahahahahahahahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🙂 mój syn jest cudowny 🙃 😁 obudził się o 1.30 poczym dostał smoczek i poszedł spać dalej do 4.30 ! tata nakarmił i obudziliśmy się o 7 🙂 jestem znów wyspana 🤪 szok ! oby nie zapeszyć tylko 🤔


moj tez 😁 od 20 do 1 spanko, pozniej karmionko 30 minut i spanko do 7 🤪
ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁
a teraz w bujaczku sie buja 😉
🤪 🤪 🤪ja nie wiem nigdy co ze soba zrobic, jak sie budze taka wyspana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ja wiem
przyjdz popilnowac moje dziecko a ja pojde spac!!
hahahahahahaahahahahahahahahahahahaha 😁

U nas mała spi od 11 do 5.00 a puzniej do 8 rano. Ja już się wysypiam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co Dziewczyny. Obejżałam filmik o tych nianiach. I ja Bym suke udusiła rękami. Ojej. Normalnie wszystko nsię we mnioe gotuje. Normalnie potwór. Mój mą to powiedział, że by zabił. Ja tak samo. Nawet jakby nie było to moje dziecko a np: sąsiadów. Normalnie z tych Niań szmaty sa, one nawet nie zzasługują na to określenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

ja dzis przestraszylam sie na maxa
budze sie 10ty raz w nocy i nagle patrze a maly przekulgal sie z boku i lezy na brzuchu glowa w kocu myslalam ze zawalu dostane
ja go klade spac na boku bo on w nocy zasypia przy cycu i mu sie nie odbija i czesto ulewa

a Wy jak kladziecie dzieci do spania??aha i bierzecie w nocy do odbicia?nie ma z tym problemu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
witam

ja dzis przestraszylam sie na maxa
budze sie 10ty raz w nocy i nagle patrze a maly przekulgal sie z boku i lezy na brzuchu glowa w kocu myslalam ze zawalu dostane
ja go klade spac na boku bo on w nocy zasypia przy cycu i mu sie nie odbija i czesto ulewa

a Wy jak kladziecie dzieci do spania??aha i bierzecie w nocy do odbicia?nie ma z tym problemu??

ja mala klade zawsze na plecy. na brzuszku cwiczymy tylko w ciagu dnia pod moim nadzorem. na boki nie kalde , poniewaz zle to wplywa u malych dzieci na rozwoj bioderek(panewki stawowe). zuza nie ulewa wogole dlatego w nocy nie dje jej do odbicia, bo praktycznie zasypia przy piersi i nie chce ja rozbudzic a w dzien- od czasu do czasu daje ja do odbicia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
ja po jogingu porannym już malutka z moja mama na raczkach sie nosi hehe 🙂
co do lalek tez chcialabym je zobaczyc ale nie wiem gdzie;/ widzialam tylko maske z ziemii 😁
co do spania tez sie wysypiam gorzej tylko od 6 rana bo nadia nie spi..
co do kładzenia na boku ja klade na plecach nawet jak nadince sie nie odbije. a dzis sie obudzilam a nadii ze srodka łozeczka gdzie ja polozylam lezała ukosem przy samej gorze łozka.. ja nie wiem jakim cudem ona tam sie znalazła.. niezle musiala sie wiercic ze polowe łożeczka na plecach przeszła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
witam

ja dzis przestraszylam sie na maxa
budze sie 10ty raz w nocy i nagle patrze a maly przekulgal sie z boku i lezy na brzuchu glowa w kocu myslalam ze zawalu dostane
ja go klade spac na boku bo on w nocy zasypia przy cycu i mu sie nie odbija i czesto ulewa

a Wy jak kladziecie dzieci do spania??aha i bierzecie w nocy do odbicia?nie ma z tym problemu??



ja mala klade zawsze na plecy. na brzuszku cwiczymy tylko w ciagu dnia pod moim nadzorem. na boki nie kalde , poniewaz zle to wplywa u malych dzieci na rozwoj bioderek(panewki stawowe). zuza nie ulewa wogole dlatego w nocy nie dje jej do odbicia, bo praktycznie zasypia przy piersi i nie chce ja rozbudzic a w dzien- od czasu do czasu sobie odbije
wierze, ze sie przestraszylas...ja wlasnie z tego wzgledu takze, nie klade malej na boki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
witam

ja dzis przestraszylam sie na maxa
budze sie 10ty raz w nocy i nagle patrze a maly przekulgal sie z boku i lezy na brzuchu glowa w kocu myslalam ze zawalu dostane
ja go klade spac na boku bo on w nocy zasypia przy cycu i mu sie nie odbija i czesto ulewa

a Wy jak kladziecie dzieci do spania??aha i bierzecie w nocy do odbicia?nie ma z tym problemu??

ja mala klade zawsze na plecy. na brzuszku cwiczymy tylko w ciagu dnia pod moim nadzorem. na boki nie kalde , poniewaz zle to wplywa u malych dzieci na rozwoj bioderek(panewki stawowe). zuza nie ulewa wogole dlatego w nocy nie dje jej do odbicia, bo praktycznie zasypia przy piersi i nie chce ja rozbudzic a w dzien- od czasu do czasu daje ja do odbicia


ja robię dokładnie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze...wasze ładnie całe noce przeypiają...u nas jest tak: koło 19 kąpiel, karmienie i ok 20 śpi, budzi się ok 23, później koło 3 i później ok 6 🙂
W sumie dobrze chociaż że ma stałe pory, a nie szaleje pół nocy.
Ale jak tak czytam, że wasze całą noc przesypiają ładnie, to też by się tak chciało 🙂
A ja budzę się już instynktownie chwilę przed nią , idę po flachę i akurat jak wrócę z kuchni to ona czeka na żarełko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...