Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
hej


no co wy 68 stron.... 🤢
no wiesz Ty co???!!Marku nocny Ty !!!i zadziwia taka czemu to Laura po nocach nie śpi...ciekawe po kim to ma??? 😁 😁 😁gdzie Ty za dnia sie podziewasz Kochana???

dzis bylam robic rzesy wiec tatus byl na posterunku ale jakos do was nie zajrzal 😁 😁
a potem wizytacja 2xdziadek +1x babcia

i urzadzalismy pokoik bo sie rozgoscilismy juz na dobre w calym m3 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecie zasnelo wczoraj znow po 4 rano
spalam 3h z przerwana karmienie i bekanie.....

🤢 🤢

mam juz nowe rzęski, szlag.... 4,5 h na twardej lezance ałć

KAMISKA GRATULACJE SUPER NOCKI... moja juz szaleje....


ja mam w pokojach 23 st. a w zadnym nie grzeje .. 😮


magus 50 kg 😮 😮mialam tyle kiedys wogole???? mnie o tyle jest za duzo 😁 😁 😁 😁

ze mnie tez sie meeeeeeeeeeeeega leja makabra, nie wiem czy moge isc jutro na ten fitness 🤢 🤢 🤢


mphz mleko sprzed pol roku jest dla duzego dziecka nie wartosciowe

podoba mi sie ta dieta Landusia, dala bym rade, moze z miesiac... ale te sztywne godz oosilkow to juz nie zbyt


ja bede robic grejpfrutowa 2 tygodniowa

Agata usg bioderek tak bardzo pozno cos......

jeny dobrze ze mi gin odpadl przez ten okres.....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Nie było tragedii. Niepotrzebnie się stresowałam. Co do tego, że boli mnie po cewnikowaniu powiedział, że to się zdarza, rzadko, ale jednak. Zapisał tabsy dla ulgi i maść a jak nie pomoże mam zrobić badanie na posiew moczu, żeby sprawdzić czy nie doszło do infekcji. Mówił, że lepiej, żeby po tych mi przeszło, bo jak podejmie się innego leczenia będę musiała przestać karmić piersią, bo nie ma już innych leków, które można brać karmiąc. Oprócz tego zrobił mi cytologię, no i samolocik, USG dopochwowo. Wszystko ładnie się zagoiło, mam zdjęcie blizny macicy 🙂 a i to krwawienie, które miałam przez dwa tygodnie, to nie był okres - połóg trwał tak długo, po cesarce wolniej się obkurcza macica, szczególnie po planowanej, bo nie było rozwarcia i delikatnie tylko się sączy, bo normalnie dziecko toruje drogę i rozszerza.

No zdałam relację, teraz was podczytam. Maluch wykąpany sam zasypia w łóżeczku a ja czekam na TOP MODEL 😉

taaaaaaaa a mi tylko pokazal na monitku blizne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂

boziu, niedawno chłopaki poszli spac, długo mi wojowali, całe top mdel ze mną obejrzeli 😁

od wczoraj zaczełam dawać na noc butle Michałowi ( tak jak wstaje po kąpieli na karmienie ) bo pod wieczór moje cycki są wypompowane i nic praktycznie z nich nie leci, przez to Michał strasznie się wkurza. Wczoraj Misiek dopił sobie 80 ml, stosuję hipp combiotic, ten co Luiza 🙂

A, była u gina, wszystko ok, mam juz tabletki, cerazette 🙂 no i dała mi żel-maść feminum na suchość w pochwie, bo jak się karmi piersią to tam wszystko jest takie jałowe i podatne na podraznienia.

lece bo głowa mnie boli masakrycznie 😞

znów pewnie pare dni nie będę miała jak wejść do was, jutro czeka mnie sprzatanie chałupy 😞

dorbranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 nhttp://www.mamusie.net/forum,wrzesnioweczki_2011,29,45566.html,str=6210apisał(a):
mphz napisał(a):
Landusia
hmm to nie wiem- musze o to podpytac. najwyzej te pomrozone , na "ciezkie czasy" zwiazane z moim pojsciem do pracy, hehe wywale. poki co najwazniejsze, ze mleka duzo mam 😉
slyszalam,ze sie zageszczacz dodaje do swojego mleczka odmrozonego juz 😉 nie wylewaj Marta tylko spytaj lekarza,poloznej-najlepiej

te mi sie wydaje to co Asik mowi
jak dobrze mowie to polej ino kochana ! 🤪

ino finlandii żurawinowej .....ale bym sie napiła hi hi...,mam nadzije ze kieds sie spotkamy i sobie walniemy hi hi
bardzo bym chciala...Świnoujscie kochana 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 alez beda wakacje 🤪


i ja i ja dla mnie mohito i plaża i bedzie raj 😁
no tak bez Ciebie kochana i Twego slicznego Czapirzaczka ani rusz! 🤪 😘 😘 😘



no ja myśle hheeehee...jakoś sie do Swinoujscia dokulagmy chyba ze na łajbę na Mazury zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
hejo 🙂

boziu, niedawno chłopaki poszli spac, długo mi wojowali, całe top mdel ze mną obejrzeli 😁

od wczoraj zaczełam dawać na noc butle Michałowi ( tak jak wstaje po kąpieli na karmienie ) bo pod wieczór moje cycki są wypompowane i nic praktycznie z nich nie leci, przez to Michał strasznie się wkurza. Wczoraj Misiek dopił sobie 80 ml, stosuję hipp combiotic, ten co Luiza 🙂

A, była u gina, wszystko ok, mam juz tabletki, cerazette 🙂 no i dała mi żel-maść feminum na suchość w pochwie, bo jak się karmi piersią to tam wszystko jest takie jałowe i podatne na podraznienia.

lece bo głowa mnie boli masakrycznie 😞

znów pewnie pare dni nie będę miała jak wejść do was, jutro czeka mnie sprzatanie chałupy 😞

dorbranoc :*



masc feminum na recepte czy bez??ja tez musze cos zaaplikowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
u nas nocka udana! wyspałam sie a teraz czekamy na wizyte pielegniarki i ide na joggin i zakupy poki mama jest u nas 🙂
dowiedzialam sie dzis ze moge karmic piersia mała raz dziennie przy odchudzaniu bo jest to tylko dieta uzupelniajaca tak bynajmniej sadzi dietetyk jeszcze jutro spytam sie co z laserami i bede mała dostawiała choc teraz nie wiem juz do czego bo dzis obudziłam sie z cyckami flakami.. dosłownie.. jak mnie to wkurw...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa wczoraj mialam swoj pierwszy kolejny raz z mezem.. ☺️ nie bylo tak zle a nawet przyjemnie na poczatku ale jak sobie pomysllam o porodzie to nagle sie wkurzyłam na niego i go zrypalam co on sobie wyobraza i z tylkiem obroconym zasnełam a jego zostawilam takiego w poł nieogarnietego, biedak 😁 ale pozniej mnie szczypało tam.. 🥴

lui dieta zaczyna mnie sie podobac mam juz na wadze -4kg ☺️ a dzis tydzien mija 🙂 wiem ze to nie tluszczyk sam bo woda i to co zalegało w bzuchu ze mnie wyleciało ale sam fakt 🙂 no chyba ze moja waga kłamie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noc spoko
tylko wiezory sa okopne on beczy i nie mam pojecia co jest
zaraz zabieramy sie za pichcenie -tak mi sie chce ze masakra 🤪
a tak wogule to Dominik kończy 7 tygodni

buziaki dla Haneczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aaa wczoraj mialam swoj pierwszy kolejny raz z mezem.. ☺️ nie bylo tak zle a nawet przyjemnie na poczatku ale jak sobie pomysllam o porodzie to nagle sie wkurzyłam na niego i go zrypalam co on sobie wyobraza i z tylkiem obroconym zasnełam a jego zostawilam takiego w poł nieogarnietego, biedak 😁 ale pozniej mnie szczypało tam.. 🥴

lui dieta zaczyna mnie sie podobac mam juz na wadze -4kg ☺️ a dzis tydzien mija 🙂 wiem ze to nie tluszczyk sam bo woda i to co zalegało w bzuchu ze mnie wyleciało ale sam fakt 🙂 no chyba ze moja waga kłamie 😠

sporo jak na tydz kontroluj Kochana morfologie i mocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witajcie,nocka super, chata ogarnięta tylko odkurzyć i umyć podłogi 🙂 🙂 🙂,

Wczoraj wielki dień przeszłyśmy na pampki numer 2. 🙂 🙂 🙂 a dziś mała była już ufajdana po głowę 🤢 🤢 🤢.

ooooo to my juz konczymy ostatnia paczke 2 i na 3 idziemy to ile teraz wazy nie wiesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Witajcie,nocka super, chata ogarnięta tylko odkurzyć i umyć podłogi 🙂 🙂 🙂,

Wczoraj wielki dień przeszłyśmy na pampki numer 2. 🙂 🙂 🙂 a dziś mała była już ufajdana po głowę 🤢 🤢 🤢.

ooooo to my juz konczymy ostatnia paczke 2 i na 3 idziemy to ile teraz wazy nie wiesz??


my już druga paka 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Witajcie,nocka super, chata ogarnięta tylko odkurzyć i umyć podłogi 🙂 🙂 🙂,

Wczoraj wielki dień przeszłyśmy na pampki numer 2. 🙂 🙂 🙂 a dziś mała była już ufajdana po głowę 🤢 🤢 🤢.

ooooo to my juz konczymy ostatnia paczke 2 i na 3 idziemy to ile teraz wazy nie wiesz??

my takze jak u izy 🙂 mala u nas wazy 5200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie 😎
Nocka superowa 🤪 wyspałam sie 🙃Nawet w nocy podgryzłam ogonka troszku ☺️tak urodzinowo,bo Jacek ma dzisiaj urodziny 🙃zaraz zmykam do sklepu kupić jakiś prezent i mam postanowienie: DZISIAJ BĘDE DLA NIEGO MIŁA I GRZECZNIUTKA..A MOŻE I ULEGŁA ☺️hehe 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...