Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
widzę,że były wyznania miłości 🙂 ja mimo,iż niezbyt się udzielałam na forum to Was podczytywałam więc też czuję się jakoś związana 🙂i fakt potrafita wysluchać i pocieszyć 😘
no i klasnacv Ci chcialam ,a Ty nie dostepna sie zrobilas,,,, ☺️

bo ja już Jej klasnęłam 🤪 🤪 🤪


ja czasami klaszczęo 4 czy 5ej rano jak odciągam laktatorem 🙂 wtedy nie ma problemu 🙂
WIECIE CO JA TEZ CIĄGLE COŚ ODCIĄGAM,OBCIĄGAM ,FREDA CYCE I KURNA WACKA CZASEM ☺️ ☺️JUZ SIŁ MI BRAK CZASSEM ☺️

buhahahaahahaahahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


qrwa az sie oplułam kawą 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA!!!UWAGA!!!DO GRONA CHWILOWO OPIERDZIELAJĄCYCH SIĘ SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻA SIE ASIULKA!! 😁 😁 😁

i to jakie kroki sadzi 😎 🙃
zaiwania jak szczała 🙃


i co i się zeszczała?????????? 😁 🤪 🤪
☺️ NO TAK WYSZŁO... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA!!!UWAGA!!!DO GRONA CHWILOWO OPIERDZIELAJĄCYCH SIĘ SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻA SIE ASIULKA!! 😁 😁 😁

i to jakie kroki sadzi 😎 🙃
zaiwania jak szczała 🙃


i co i się zeszczała?????????? 😁 🤪 🤪
☺️ NO TAK WYSZŁO... ☺️



dobrze że sie nie obszczała 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA!!!UWAGA!!!DO GRONA CHWILOWO OPIERDZIELAJĄCYCH SIĘ SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻA SIE ASIULKA!! 😁 😁 😁

i to jakie kroki sadzi 😎 🙃
zaiwania jak szczała 🙃


i co i się zeszczała?????????? 😁 🤪 🤪
☺️ NO TAK WYSZŁO... ☺️



dobrze że sie nie obszczała 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃
JAG NIE !AZ PO BALERONACH POCIEKŁO! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oglądam Rpozmowy w toku jestem w szoku z takim podejsciem i charakterem to sie chyba trzeba urodzić 😮 😮
🤢NAWET NIE OGLADAM BO M SIE SLABO ROBI..13LATKI NAWET...MASAKRA 🤢



masakra.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
boze 🙂 🙂 szalone dziewoje ...zamiast piec pierniki to gadaja jak najete he he ....no własnie Agata jak pierniczki
I jakie dostepne dzisiaj he he oklaskałam po cichaczu .....
Co do wigili mi idziemy do moich rodziców tam bedzie moj brat z Hania , rodzice i my, a pozneij robimy niesodzianke ( bo nikto tym nie wie ) i jedziemy do mojego M wujka , bo tam bedzie cała rodzina mojego M .....i bedzie sprawiedliwie , ale my mamy 15 km a do rodziców 10 min piechotą
Matko jechac w wigilie 350 km to troszke przesada ....ciekawe jaka bedzie pogoda , a jeszcze jedno jaki macie samochod bo mowisz Karolcia ze mały ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
co ile jedza wasze dzieci ???chodzi mi tyllko o mm, bo ja czasami mam wrazenie ze Mateusz jadłby co 2 h a ja trzymam sie tych 3 h

moja Dorica to czasmi 2 h bez mlea nie wytrzyma , tylko ona nie je 120 tylko co godz po 60 ....mało a czesto he he jak chce jesc nie przetrzymuj co 3 h ....po co ma biedny sie meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
widzę,że były wyznania miłości 🙂 ja mimo,iż niezbyt się udzielałam na forum to Was podczytywałam więc też czuję się jakoś związana 🙂i fakt potrafita wysluchać i pocieszyć 😘
no i klasnacv Ci chcialam ,a Ty nie dostepna sie zrobilas,,,, ☺️

bo ja już Jej klasnęłam 🤪 🤪 🤪


ja czasami klaszczęo 4 czy 5ej rano jak odciągam laktatorem 🙂 wtedy nie ma problemu 🙂
WIECIE CO JA TEZ CIĄGLE COŚ ODCIĄGAM,OBCIĄGAM ,FREDA CYCE I KURNA WACKA CZASEM ☺️ ☺️JUZ SIŁ MI BRAK CZASSEM ☺️

buhahahaahahaahahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

jestes the best he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
jesteśmy z nowymi butami , mam nadzieje że mój mały spryciarz już z nich nie wylezie 😮 pewno noc pokaże bo po ciemku jest w tym mistrzem 😮 😁 😮 W ogóle to zna nas cały szpital 😮 "aaaa to ten dzieciaczek co sobie buciki ściąga co chwilę i nie ma na niego mocnego 😁 " prze jaja ... teraz ma sznurowane więc jest nadzieja że już się z nich nie wyślizgnie 😉


3mamy zatem kciuki oby te były tymi właściwymi!!

dziękujemy za życzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
jesteśmy z nowymi butami , mam nadzieje że mój mały spryciarz już z nich nie wylezie 😮 pewno noc pokaże bo po ciemku jest w tym mistrzem 😮 😁 😮 W ogóle to zna nas cały szpital 😮 "aaaa to ten dzieciaczek co sobie buciki ściąga co chwilę i nie ma na niego mocnego 😁 " prze jaja ... teraz ma sznurowane więc jest nadzieja że już się z nich nie wyślizgnie 😉


3mamy zatem kciuki oby te były tymi właściwymi!!

dziękujemy za życzonka 🙂


dzięki przydadzą się 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
widzę,że były wyznania miłości 🙂 ja mimo,iż niezbyt się udzielałam na forum to Was podczytywałam więc też czuję się jakoś związana 🙂i fakt potrafita wysluchać i pocieszyć 😘
no i klasnacv Ci chcialam ,a Ty nie dostepna sie zrobilas,,,, ☺️

bo ja już Jej klasnęłam 🤪 🤪 🤪


ja czasami klaszczęo 4 czy 5ej rano jak odciągam laktatorem 🙂 wtedy nie ma problemu 🙂
WIECIE CO JA TEZ CIĄGLE COŚ ODCIĄGAM,OBCIĄGAM ,FREDA CYCE I KURNA WACKA CZASEM ☺️ ☺️JUZ SIŁ MI BRAK CZASSEM ☺️


BUHAHAHAHAHAHA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ale mam nerwa!!!!
teściowa zadecydowała,że w tym roku wigilia będzie u brata J..nie wiem jak u Was jest ale u mnie jest tak,że to dzieci do rodziców sie zjeżdżają..!!!a tam jeszcze dodatkowo będą rodzice bratowej J i jej brat z dziewuchą!brat J ma dwóch synów 5 lat i 3 lata...chyba lepiej żeby oni przyjechali do teściowej z dzieciakami i ja przyszła z Emilką (mamy rzut beretem do teściowej) niż ja mam z takim maleństwem jechać do nich..jeszcze Emilka kaszle itd..a niechce Emilki zostawiać w Święta przecież to pierwsze Nasze Święta 😞!!!a jak powiedziałam do teściowej,że w takim razie jak wigilia jest u Sławka to Emilki nie biore bo nie bede Dziecka targała tak daleko z całym wyposażeniem i dodatkowo niewiadomo jaka pogoda będzie(myślałam,że ją to ruszy) a ona do mnie : MASZ RACJE!!!DZIECKO W DOMU TO DZIECKO BEZPIECZNE....nawet jej niezależy żeby spędzić z Wnuczką Jej pierwsze święa!!! 😞 😞

sorki że tak nieskładnie napisane ale wkurzyłam sie na maxa...



.... no comment masz racje nie targaj emilki ...to zostańcie w domu u siebie 🙂 ja tez mamborute w domu bo lukasz chce jechać 340 km!!! na wigilie o nie nie nie nie ma co takich malych dzieci targać jeszcze sie najezdza w swoim zyciu ....

o ja pokręciło go 😮 my na szczescie mamy tylko 50 do jednych i 70 do mamy a i tak mnie mój wkurza bo koniecznie musi być u swoich rodziców wiec troche u nich trochę u mojej mamy a zła jestem bo mama sama z Natalką w tym roku jest 😞 rodzenstwo nie moze przyjechac....


pokreciło bo stwerdzil ze moja mama go nie lubi i on nie bedzie siedzial przy wigilijnym stole nie chciany .... narazie mamy wojne o to :] ja pow ze nigdzie nie jade o nie jedzcze mamy za male auto zeby jechac w taka podróz


matko mój też tak ma że nie wiem czego jakiś anty do mojej mamy a wogóle wymyślił z mmmmmmmmmamusią że zapraszają moją mamę na wigilę dobrzy ludzie k..wa sie znaleźli...po tej aferze po moim porodzie moja mamcia nie chce mieć nic wspólnego z mmmmmmmamusią ja muszę tolerować bo Danielo...


tak dokładnie jest nastawiony ze moja go nie lubi a moja mama mysli ze on jej nie lubi 🤪
mówie wam rodzina adamsów 🤪 i co ja jestem postawiona miedzy młotem a kowadłem bo jeden mówi na drugiego 🤨 😞

u mnie to samo tylko mój mąż sam zaczął bo niby ja slucham mamy a nie jego jak było z tą Łodzią twierdził że ja niechce bo mama mi nagadała a wcale tak nie było 🤔 no ale tłumacz głupolowi


u mnie jest dokladnie to samo twierdzi ze ja nie mams wojego zdania tylko słucham sie mamusi 😮 😮

dokładnie bosssze jakie te chłopy głupie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po spacerku i wizycie u babci 🙂
my spędzamy wigilię najpierw u teściów potem u moich dziadków bo u nich jest zlot. I dzień świąt u moich a II u A. sprawiedliwie. do jednych i drugich mamy bliziutko, 5 min samochodem.
szkoda że u Was takie zawirowania, bo święta powinny być radosne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ale mam nerwa!!!!
teściowa zadecydowała,że w tym roku wigilia będzie u brata J..nie wiem jak u Was jest ale u mnie jest tak,że to dzieci do rodziców sie zjeżdżają..!!!a tam jeszcze dodatkowo będą rodzice bratowej J i jej brat z dziewuchą!brat J ma dwóch synów 5 lat i 3 lata...chyba lepiej żeby oni przyjechali do teściowej z dzieciakami i ja przyszła z Emilką (mamy rzut beretem do teściowej) niż ja mam z takim maleństwem jechać do nich..jeszcze Emilka kaszle itd..a niechce Emilki zostawiać w Święta przecież to pierwsze Nasze Święta 😞!!!a jak powiedziałam do teściowej,że w takim razie jak wigilia jest u Sławka to Emilki nie biore bo nie bede Dziecka targała tak daleko z całym wyposażeniem i dodatkowo niewiadomo jaka pogoda będzie(myślałam,że ją to ruszy) a ona do mnie : MASZ RACJE!!!DZIECKO W DOMU TO DZIECKO BEZPIECZNE....nawet jej niezależy żeby spędzić z Wnuczką Jej pierwsze święa!!! 😞 😞

sorki że tak nieskładnie napisane ale wkurzyłam sie na maxa...

tez bym sie wkurzyła 🥴 no i co zrobisz?


Mam plan żeby iśc przed wigilią do Teściowej nawet Emilke wezme tam podzielimy sie opłatkiem i wróce do domu a ona niech sobie jedzie gdzie chce 🙂


i tak bedzie najlepiej 🙂 🙂

dokładnie 🙂
karolajna Twój maz tez wymyslił..340 km 😲 z takim malym dzieckiem nie ma szans hehe 🙂


bo on ma na bani 🙂 i mnie straszy ze sam pojedzie 🙂 pomoge sie jeszcze mu spakować 🙂

o k.... niech jedzie z Bogiem 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
boze 🙂 🙂 szalone dziewoje ...zamiast piec pierniki to gadaja jak najete he he ....no własnie Agata jak pierniczki
I jakie dostepne dzisiaj he he oklaskałam po cichaczu .....
Co do wigili mi idziemy do moich rodziców tam bedzie moj brat z Hania , rodzice i my, a pozneij robimy niesodzianke ( bo nikto tym nie wie ) i jedziemy do mojego M wujka , bo tam bedzie cała rodzina mojego M .....i bedzie sprawiedliwie , ale my mamy 15 km a do rodziców 10 min piechotą
Matko jechac w wigilie 350 km to troszke przesada ....ciekawe jaka bedzie pogoda , a jeszcze jedno jaki macie samochod bo mowisz Karolcia ze mały ....


kochana my mamy opla korse wiesz jak byłam sama to mi to auto starczało a teraz jak sprzedalismy lukasza i dominik pojawil sie to nawet fotelik ledwo sie co miesci z tyłu 🤔a co dopiero gondola i stelarz w bagazniku 🤪

on ocipiał nigdzie nie jade tym bardziej az na suwalszczyzne a tam to pogoda zmienia sie jak rękawiczki mówia ze to taka polska syberia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...