Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata82 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
dzien doberek, mam takie pytanie, czy ktores z waszych malenstw mialo katarek? jak z tym walczyc? bo moj Jedrek, chyba podlapal. Co prawda nie duzy, ale wpadam juz w panike.
slyszalam, ze od kataru moze sie zrobic zapalenie pluc....


polecam wode morską do noska ona przeczyszcza a do odciągania aspirator, my juz zakupiliśmy ale jeszcze nie był potrzebny.podobno nic tak nie wyciąga glutów 😉
DOKLADNIE,PODPISUJE SIE OBURĄCZ I NOZKAMI NAWET POD TA WYPOWIEDZIA 😉MIALAM GRUCHE I GUZIK Z NIEJ..POLECIALAM PO FRIDE I JEST BOMBOWY!TAAAAAAKIEGO GLUTA NAM WYDOBYLA ZE HEJ,GRUCHA ZA CHINY BYM NIE WYDOBYLA TEJ PASKUDY...WIEC DZIEWCZYNKI NA GLUTY TYLKO ASPIRATOR FRIDE !! 😉


o takkkk i ja się zgadzam 🙂 gruche to niech sobie producent wsadzi w d*** 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata82 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
dzien doberek, mam takie pytanie, czy ktores z waszych malenstw mialo katarek? jak z tym walczyc? bo moj Jedrek, chyba podlapal. Co prawda nie duzy, ale wpadam juz w panike.
slyszalam, ze od kataru moze sie zrobic zapalenie pluc....


polecam wode morską do noska ona przeczyszcza a do odciągania aspirator, my juz zakupiliśmy ale jeszcze nie był potrzebny.podobno nic tak nie wyciąga glutów 😉
DOKLADNIE,PODPISUJE SIE OBURĄCZ I NOZKAMI NAWET POD TA WYPOWIEDZIA 😉MIALAM GRUCHE I GUZIK Z NIEJ..POLECIALAM PO FRIDE I JEST BOMBOWY!TAAAAAAKIEGO GLUTA NAM WYDOBYLA ZE HEJ,GRUCHA ZA CHINY BYM NIE WYDOBYLA TEJ PASKUDY...WIEC DZIEWCZYNKI NA GLUTY TYLKO ASPIRATOR FRIDE !! 😉


u nas katarek był już w 4 dobie, ze szpitala podłapał. Odciągałam gluty fridą, do tego psikałam do noska disnemar - swietnie udrażnia, no i podawałam cebion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej , my po 😮 przed szczepieniem mały się tak porzygał że szok 😮 zjadł przed samym wyjazdem odbiło mu się 2 razy i do auta i efekt był ... dobrze że przed niż po bo pił rotawirus 🤢 i 300zł poszło by się walić 😲 Dodatkowo dostał żółtaczkę w ręke a 5in1 szczepią w noge a my mamy przeciez gipsy i nie zaszczepili tylko odłożyli to na po zabiegu jak mały będzie w końcu wolny od tego dziadostwa 🤢 . Noc tragedia 😮 😮 😮 szkoda nawet gadać co ten nasz bąbel wyrabiał 🤔 🤢
Ogólnie u lekarza wsio ok tylko mamy dużo dopajać Małego bo w m-c przytył 2 kg 🤪 🤪 🤪 i trzeba go troszkę oszukiwać bo się robi mały pulpet heh 😜 co ja mam poradzić że on nam 200ml w nocy na raz potrafi zjeść 🤔 🤨 ☺️ nie będę dziecka głodzić przecież 😞 😜 ☺️

ciekawie... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , my po 😮 przed szczepieniem mały się tak porzygał że szok 😮 zjadł przed samym wyjazdem odbiło mu się 2 razy i do auta i efekt był ... dobrze że przed niż po bo pił rotawirus 🤢 i 300zł poszło by się walić 😲 Dodatkowo dostał żółtaczkę w ręke a 5in1 szczepią w noge a my mamy przeciez gipsy i nie zaszczepili tylko odłożyli to na po zabiegu jak mały będzie w końcu wolny od tego dziadostwa 🤢 . Noc tragedia 😮 😮 😮 szkoda nawet gadać co ten nasz bąbel wyrabiał 🤔 🤢
Ogólnie u lekarza wsio ok tylko mamy dużo dopajać Małego bo w m-c przytył 2 kg 🤪 🤪 🤪 i trzeba go troszkę oszukiwać bo się robi mały pulpet heh 😜 co ja mam poradzić że on nam 200ml w nocy na raz potrafi zjeść 🤔 🤨 ☺️ nie będę dziecka głodzić przecież 😞 😜 ☺️

ciekawie... 🤪


daj spokój ... zwątpiłam dziś ... 300 zł piechotą nie chodzi a i dowiedziałam się już jaki jest powód bólu pleców 😮 5,7kg żywej wagi+gips 😮 😮 😮 co wynosi ok 6,2kg do podnoszenia , noszenia itp. 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Mateusz dziekuje cioteczka 😘
Dla Olusi duzo buziaczków od cioci i od Mateusza 😘:kiss -mam nadzieje ze Tymon nie bedzie zazdrosny 😜
Luiza ja juz kiedys pisałam ale zostało to bez odpowiedzi ze Nutramigen jest b.dobre Mati nie mia ani zaparc ani kolek
😁 😁 😁 😁 TYMUŚ ZLOTY CHLOPAK -NAPEWNO ZROZUMIE 🙂 😉 😁ZIEKUJEMY MYSZORKI KOCHANEkiss: 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Luizka co zamawiałas??? u rodzyneczka

massssseeeee całą
zaraz ci powiem
6PAK CHUSTECZEK PAMPERSA
BUTELKE TOMI TIPI
TEN DAX NA ROZSTEPY CO UZYWAJĄ MAGDA I ANIA
PLYN DO MYCIA BUTELEK Z NUKA
GRZECHOTKE NA RACZKE
KAFTANIKI 68 Z MOJEJ ULUBIONEJ FIRMY "TERJAN" (OBŁEDNA JAKOSC)
i cos tam jeszcze chyba
a przescieradelka frotte na gumce do lozecka u mamy co mamy drugie
przesylka 10 zl za wsjo

daj link tego rodzynka, ja szukam foli do wozka i dobrych nozyczek


co to za rodzynek? tez chce link 🙂

ja w ciazy szalalam u niego na zakupach
moge wam polecac do konca zycia ubranka z firmy "ewa klucze" mam duuzo sa super jakosciowo, miekkie elastyczne trwale sliczne
http://allegro.pl/plyn-do-mycia-butelek-i-smoczkow-nuk-380ml-tanio-i1882497832.html


ja mam o tyle dobrze ze te rodzyneczki są z pruszcza gdańskiego sasasa i zamówie pampy i odbiore osobiscie 😁 fajne rzeczy są tam i naprawde niedrogo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada
🤢 U MNIE TYZ ..BYLO 69KG JAKIS CZAS TEMU A WCZORAJ JUZ 70KG I TAK WAHA SIE MI TA WAGA,NIE CHCE LECIEC W DOL..POKI CO TYLKO 12KG STRACILAM OD PORODU , SZLAG 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , my po 😮 przed szczepieniem mały się tak porzygał że szok 😮 zjadł przed samym wyjazdem odbiło mu się 2 razy i do auta i efekt był ... dobrze że przed niż po bo pił rotawirus 🤢 i 300zł poszło by się walić 😲 Dodatkowo dostał żółtaczkę w ręke a 5in1 szczepią w noge a my mamy przeciez gipsy i nie zaszczepili tylko odłożyli to na po zabiegu jak mały będzie w końcu wolny od tego dziadostwa 🤢 . Noc tragedia 😮 😮 😮 szkoda nawet gadać co ten nasz bąbel wyrabiał 🤔 🤢
Ogólnie u lekarza wsio ok tylko mamy dużo dopajać Małego bo w m-c przytył 2 kg 🤪 🤪 🤪 i trzeba go troszkę oszukiwać bo się robi mały pulpet heh 😜 co ja mam poradzić że on nam 200ml w nocy na raz potrafi zjeść 🤔 🤨 ☺️ nie będę dziecka głodzić przecież 😞 😜 ☺️

ciekawie... 🤪


daj spokój ... zwątpiłam dziś ... 300 zł piechotą nie chodzi a i dowiedziałam się już jaki jest powód bólu pleców 😮 5,7kg żywej wagi+gips 😮 😮 😮 co wynosi ok 6,2kg do podnoszenia , noszenia itp. 😮 🤪

masakra ja przy 4kg wymiekam bo ja chorowalam na kregoslup przed ciaza juz
wspolczuje
oby po zdjeciu gipsiorów nie wyrównał za szybko tej wagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Cześć mamuśki

Ja powoli dochodzę do siebie psychicznie, nie miałam ani głowy ani czasu z wami pisać czasami coś podczytałam. Dzięki Bogu z mała lepiej,proszę o modlitwę za nas, nie jestem w stanie opisać sytuacji i powiedzieć dlaczego się nie udzielałam na forum, muszę bardziej stanąć na nogi, dostałam po psychice okropnie i nie chcę powracać do traumy.

U nas wczorajsza nocka była bardzo ciężka, a dzisiaj żeby mąż mógł się wyspać bo czwartki ma bardzo odpowiedzialny dzień w pracy,mała spała całą noc mi na piersi 🙃

Ania jestesmy z wami myslami i wspieramy cokolwiek wam zakłocicło spokoj
napewno bedzie wszystko już dobrze 😘
Aneczko nie smutaj ,mnie tez psychicznie ciezko..najbliza osoba bardzo mnie zawiodla i tez sie zbieram niezdarnie..ale damy rade Mycha !Mamy dla kogo byc i walczyc 🙂powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Luizka co zamawiałas??? u rodzyneczka

massssseeeee całą
zaraz ci powiem
6PAK CHUSTECZEK PAMPERSA
BUTELKE TOMI TIPI
TEN DAX NA ROZSTEPY CO UZYWAJĄ MAGDA I ANIA
PLYN DO MYCIA BUTELEK Z NUKA
GRZECHOTKE NA RACZKE
KAFTANIKI 68 Z MOJEJ ULUBIONEJ FIRMY "TERJAN" (OBŁEDNA JAKOSC)
i cos tam jeszcze chyba
a przescieradelka frotte na gumce do lozecka u mamy co mamy drugie
przesylka 10 zl za wsjo

daj link tego rodzynka, ja szukam foli do wozka i dobrych nozyczek


co to za rodzynek? tez chce link 🙂

ja w ciazy szalalam u niego na zakupach
moge wam polecac do konca zycia ubranka z firmy "ewa klucze" mam duuzo sa super jakosciowo, miekkie elastyczne trwale sliczne
http://allegro.pl/plyn-do-mycia-butelek-i-smoczkow-nuk-380ml-tanio-i1882497832.html


ja mam o tyle dobrze ze te rodzyneczki są z pruszcza gdańskiego sasasa i zamówie pampy i odbiore osobiscie 😁 fajne rzeczy są tam i naprawde niedrogo 😁

cena za 6pak 27 zł bedzie ok w miare??nie chce mi sie po sklepach samej jezdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada
🤢 U MNIE TYZ ..BYLO 69KG JAKIS CZAS TEMU A WCZORAJ JUZ 70KG I TAK WAHA SIE MI TA WAGA,NIE CHCE LECIEC W DOL..POKI CO TYLKO 12KG STRACILAM OD PORODU , SZLAG 🤢

moja tez stoi jak zakleta!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada


no właśnie i co zrobic ....
kopulowac moja droga ,kopulowac buahahahha -jak te slonie z zoo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada
🤢 U MNIE TYZ ..BYLO 69KG JAKIS CZAS TEMU A WCZORAJ JUZ 70KG I TAK WAHA SIE MI TA WAGA,NIE CHCE LECIEC W DOL..POKI CO TYLKO 12KG STRACILAM OD PORODU , SZLAG 🤢

ja straciłam 14, 5 jeszcze zostało i też stoi w miejscu, zatrzymało się na 75 kg ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no teraz przylazły jak ja musze isc 😜 😜 😜 😜


mój śpi prawie w pionie co by 300zł się strawiło 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 nie to żebym żałowała ale raczej wolałabym żeby mi tego nie wyrzygał 🤪 😮

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
buahhaaaaa nie no nie poderzewalabym ze zalujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...