Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Luise wspołczuje trzymaj sie bidoku kochany
co do saba to podobno dawka terapeutyczna minimum 7 kropli wiec nie ma sensu chyba podawac mniej (ja podawalam wczesniej 4 krople efektu zadnego nie bylo)
my dzis idzemy na pierwsze szczepienia szczepie 6w1 i pneumokoki
malemy znow cos wyskoczylo na buzce(cholerna alergia na szczescie nie mna moje mleko ale alergik maly rosnie tfu tfu)zobaczymy co pani doktor powie
milego dzionka
aha wpadam tak rzadko bo m teraz duzo pracuje a samaczasem z malym nie wyrabiam na zakretach-b.malo spi i jeczy przez te cholerne kolki)

aaaaa widzisz nie wiedzialam, to wracam do 7 kropli... dzieki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski, mam pytanie...jedno z tych żenujących ☺️ ☺️

Odkryłam, że nie mogę podczas sikania zatrzymać moczu tzn tego strumienia. Kiedyś tak umiałam, zatrzymać na chwilę i sikać dalej ☺️
Kurde zastanawiam się, czy to normalne, czy coś mi tam uszkodzili...
Wiem, że to może nic takiego, po prostu będę sikaś ostrym strumieniem 🤪 🤪 😁 😁 eheheh, ale mimo wszystko trochę mnie to zastanawia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEj tak wogole

U nas masakra byla nawet przy suszarce wybudzał ją co chwile atak 😞 az wkoncu ustawilam zeby suszarka leciala non stop i poszlam spac i tak suszyła do 3-30


ja na sniadanie wrzuciłam kolejny ketonal. wiec z mleka nadal nici
fajnie mnie boli, fajnie ze mam ochote spac i mam dosc 😞 rwie mnie pol twarzy cala kosc 😞( 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
HEj tak wogole

U nas masakra byla nawet przy suszarce wybudzał ją co chwile atak 😞 az wkoncu ustawilam zeby suszarka leciala non stop i poszlam spac i tak suszyła do 3-30


ja na sniadanie wrzuciłam kolejny ketonal. wiec z mleka nadal nici
fajnie mnie boli, fajnie ze mam ochote spac i mam dosc 😞 rwie mnie pol twarzy cala kosc 😞( 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Biedactwo 😘 współczuję Luizka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz


moze zmien mm na ten bebiln comfort? tylko tu mala puszka 30zl kosztje, ale coz.. na dziecku sie nie oszczedza 😁


albo bebilon pepti, tyle że on jest na receptę 🙂

jescze jakies nutramigen podobno ale tez na recepte
kurde ale to ja sie najpierw poradze lekarki
musz emiec pewnosc ze to od tego mleka
wczorsj podalam zamrozone sliczne żółciutke z wrzesnia jedno i sie zastanawiam ,.. bo wtedy piłam jeszcze mleko.... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas właściwie to wszystko dobrze , byliśmy na szczepieniu , ale ja zdecydowaliśmy to podstawowe czyli 3 szczepionki , mały szczepienia przeżył ok , więcej to płakał jak tyle obcych ludzi było obok i badali ,a samo szczepienie dobrze ... Kłopot mamy tylko z ulewaniem kupiłam wczoraj mleko to specjalne dla ulewających , ale jeszcze gorsze bo teraz marudzi bo mu chyba za ciężko na brzuszku ... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Cześć mamuśki

Ja powoli dochodzę do siebie psychicznie, nie miałam ani głowy ani czasu z wami pisać czasami coś podczytałam. Dzięki Bogu z mała lepiej,proszę o modlitwę za nas, nie jestem w stanie opisać sytuacji i powiedzieć dlaczego się nie udzielałam na forum, muszę bardziej stanąć na nogi, dostałam po psychice okropnie i nie chcę powracać do traumy.

U nas wczorajsza nocka była bardzo ciężka, a dzisiaj żeby mąż mógł się wyspać bo czwartki ma bardzo odpowiedzialny dzień w pracy,mała spała całą noc mi na piersi 🙃

Ania jestesmy z wami myslami i wspieramy cokolwiek wam zakłocicło spokoj
napewno bedzie wszystko już dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A powiedzcie jak wasza waga ??? ja mam jakąś masakre nic mi nie idzie staneło w miejscu od miesiąca i zak ... najchętniej to przeszła bym na DUKANAOWĄ dietę i by coś sie ruszyło ... a ściągam po 50 ml pokarmu i dupa ...


u mnie tez lipnie z wga i tez na Dukana bym przeszła ale karmie cycem wiec odpada


no właśnie i co zrobic ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Cześć mamuśki

Ja powoli dochodzę do siebie psychicznie, nie miałam ani głowy ani czasu z wami pisać czasami coś podczytałam. Dzięki Bogu z mała lepiej,proszę o modlitwę za nas, nie jestem w stanie opisać sytuacji i powiedzieć dlaczego się nie udzielałam na forum, muszę bardziej stanąć na nogi, dostałam po psychice okropnie i nie chcę powracać do traumy.

U nas wczorajsza nocka była bardzo ciężka, a dzisiaj żeby mąż mógł się wyspać bo czwartki ma bardzo odpowiedzialny dzień w pracy,mała spała całą noc mi na piersi 🙃

Ania jestesmy z wami myslami i wspieramy cokolwiek wam zakłocicło spokoj
napewno bedzie wszystko już dobrze 😘



Trzymaj się ANIU dzielnie ... jesteśmy z Tobą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...