Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz
oj to chorowalo sie???bidoku Ty...
A ja malej daje bobotic jak ma prezenia i bolesci jakies przy wzdeciach..sa bardzo fajne,skuteczne i tansze niz sab,polecam.

Asia ja po chirurgicznym usunieciu zeba zatrzymanego w kosci......i po tym mialam goraczke caly nast dzien az 38,2 a rąbie do teraz tzn teraz z now sie ketonalem znieczulilam

bobotic - mam go kupilam w razie jak sab nie dojdzie na czas
sklad ten sam prawie taka sama dawka simetikonu sa ok z tym ze wydawalo mi sie ze slabsze bo miala atak tylko lzejszy w ten dzien


a teraz spi 🤪 🤪
wiec lece zaliczyc wyro jupiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Luise wspołczuje trzymaj sie bidoku kochany
co do saba to podobno dawka terapeutyczna minimum 7 kropli wiec nie ma sensu chyba podawac mniej (ja podawalam wczesniej 4 krople efektu zadnego nie bylo)
my dzis idzemy na pierwsze szczepienia szczepie 6w1 i pneumokoki
malemy znow cos wyskoczylo na buzce(cholerna alergia na szczescie nie mna moje mleko ale alergik maly rosnie tfu tfu)zobaczymy co pani doktor powie
milego dzionka
aha wpadam tak rzadko bo m teraz duzo pracuje a samaczasem z malym nie wyrabiam na zakretach-b.malo spi i jeczy przez te cholerne kolki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a mi rozstępy o zgrozo pojawiły się po cięciu ces. dopiero, w ciąży nie miałam, a pojawiły się na brzuchu 😠 narazie stosuję żel poporodowy musteli, brzuch już mam w miarę ale też dużo nie przytyłam w ciąży - 6 kg, jak mi się skończy żel to kupię coś na rozstępy
jejku ja niewiem od czego to zalezy,bo ja utylam 20kg,a rozstepow olaboga brak 😉


ja przytylam 8 kg schudłąm 12kg i rozstepy mam na piersiach 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
aaaaaaale mielismy nocke 🤢 🤢 Antoś spal niby 3h ciagle z przerwami a karmienie ale tak marudzil i jeczal co 30 min, ze masakra 🥴 😠 ale wkroczylismy w ten 8tydz, wiec to moze skok rozwojowy i ten piorunek 🤢zreszta teraz tez marudzi..
prezyl sie bardzo i kpy znowybrak to podamy czopek i caly dzien bedzie ten bebilon comfort dostawal, ja bede odciagac.. i zobaczymy czy po nim kupy normalne beda.. oby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz


moze zmien mm na ten bebiln comfort? tylko tu mala puszka 30zl kosztje, ale coz.. na dziecku sie nie oszczedza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz


moze zmien mm na ten bebiln comfort? tylko tu mala puszka 30zl kosztje, ale coz.. na dziecku sie nie oszczedza 😁


albo bebilon pepti, tyle że on jest na receptę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz


moze zmien mm na ten bebiln comfort? tylko tu mala puszka 30zl kosztje, ale coz.. na dziecku sie nie oszczedza 😁


albo bebilon pepti, tyle że on jest na receptę 🙂


a ile kosztuje? mala ma po nim zaparcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

nie mam jak zaglądać do Was , a tak mi tego brakuje 😞 w dzień chłopaki śpią na zmianę, a wieczorami usypiam dwójkę i to zajamuje mi ponad godzinę więc potem jestem nieżywa. No to wstaję rano o 6 razem z mężem, on do pracy, a ja sie ubieram i mogę cokolwiek porobić w domu albo zająć się swoimi sprawami..

Luiza, a jakie mm używasz? u nas u Grzesia przeszły wzselkie dolegliwości jak zaczęłam używać mleka hipp ( wtedy jeszcze różowe, teraz to combiotic ) Zmień jak najszybciej mleczko, szkoda by mała się tak męczyła 😞

Maga - ja osobiście odradzam bebilon comfort- co prawda ma łagodzić zaparcia, ale np u nas działało odwrotnie i kupki to były istne kamienie 🤢 a o wzdęciach niewspomnę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zdycham
wrzucilam kolejny ketonal...
m na nocce
mala ma atak, juz nie wiem czy zwykle zaparcie bo wyglada jak kolki
chyba znow zwieksze dawke saba bo juz zeszlismy do 5 kropli
ale to bankowo przez jebane mm
od kiedy samo to szajstwo je to ma problemy z brzuchem gazami kupami i teraz jeszcze ten atak
a mnie zaraz roz...ebie ryj tak mi promieniuje od kosci dobrze ze goraczki nie mam juz


moze zmien mm na ten bebiln comfort? tylko tu mala puszka 30zl kosztje, ale coz.. na dziecku sie nie oszczedza 😁


albo bebilon pepti, tyle że on jest na receptę 🙂


a ile kosztuje? mala ma po nim zaparcia?


za 2 puszki po 450 g kazda placilam 22 zł i u nas sprawdza sie super-zaparc i kolek brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
u nas noc w miare co prawda Mati o 6 przez sen miał atak kolki i płakał .Kupilismy wczoraj wode koperkowa to gaziki ładnie mu w nocy odchodziły


mój wczoraj też gazował ostro 😉 ale nie podaję mu żadnego koperku, tak po prostu mu się gromadzą. ja nic wzdymającego nie jem, widocznie jego perystaltyka jelit nie jest jeszcze unormowana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki

Ja powoli dochodzę do siebie psychicznie, nie miałam ani głowy ani czasu z wami pisać czasami coś podczytałam. Dzięki Bogu z mała lepiej,proszę o modlitwę za nas, nie jestem w stanie opisać sytuacji i powiedzieć dlaczego się nie udzielałam na forum, muszę bardziej stanąć na nogi, dostałam po psychice okropnie i nie chcę powracać do traumy.

U nas wczorajsza nocka była bardzo ciężka, a dzisiaj żeby mąż mógł się wyspać bo czwartki ma bardzo odpowiedzialny dzień w pracy,mała spała całą noc mi na piersi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny maluszki są Boskie, Julcia rewelacja jakie włoski nie mogę się napatrzeć, Antoś rozbrajający, powali baby uśmiechem na kolana a Tadeo już ma swoją wielbicielkę moja Emi tak na niego patrzała i się tak zastanawiam co przykuło jej uwagę 🙃 🙃 🙃 🙃, Nadinka jaka już dużo babeczka taka dostojna, zrównoważona dama, Gabrysia pięknota ,pływaczka nasza
Wrześniowe dzieciaczki są bombowe !!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mariola , też używam musteli, na rozstępy mi pomogła chyba ????????. i tak samo po cc po tygodniu dostałam kilka rozstępów na brzucholu 🤢 🤢 🤢, nie wiem dlaczego ?????????, ale już są prawie nie widoczne.

Co do wagi to mi spada w tempie jak krew z nosa 🤢 😠 🤢, opuchlizna jeszze się trzyma 😠c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Ani cieszę się że się odezwałaś. Nie wiem co się dzieje u Was mam nadzieje że wyjdziecie na prosta ale będziemy trzymać kciuki i modlić się za Was. 😘 😘Zresztą za wszystkie mamuśki 🙂
Ja ryczałam wczoraj bo oczywiscie sama jestem a mały mi wisiał 3 godz przy cycku jak usnął to spał nawet 3 godz w łóżeczku 🙂 potem lipa spał niespokojnie co go polozylam to budzil się......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a i zakupiłam wczoraj huśtawkę dla małej bo ręce mi odpadają, mam nadzieję że uda się oszukać albo poprostu ją pokocha.


oby Tobie sie udalo, mnie sie Antoś nie daje oszukac 😁 😉 posiedzi kilkanascie minut spokojnie, ale to nie to samo co rączki allbo chusta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Cześć mamuśki

Ja powoli dochodzę do siebie psychicznie, nie miałam ani głowy ani czasu z wami pisać czasami coś podczytałam. Dzięki Bogu z mała lepiej,proszę o modlitwę za nas, nie jestem w stanie opisać sytuacji i powiedzieć dlaczego się nie udzielałam na forum, muszę bardziej stanąć na nogi, dostałam po psychice okropnie i nie chcę powracać do traumy.

U nas wczorajsza nocka była bardzo ciężka, a dzisiaj żeby mąż mógł się wyspać bo czwartki ma bardzo odpowiedzialny dzień w pracy,mała spała całą noc mi na piersi 🙃


Ania trzymamy kciuki za Was, oby wszystko ułożyło się pomyślnie 🙂 I cieszę się, że się odezwałaś, bo martwiłyśmy się już o was ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...