Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliska a dziadek pierwszy raz Julkę zobaczył czy już się z nią spotkał kiedyś?
Ale to chyba dobrze, że zainteresowanie wykazał 🙂 🙂

No nie, no spotkali się już... tak bym chyba nie puściła... wrócił jakoś początkiem grudnia i widują się regularnie... w końcu dziadek mieszka z babcią 😜 Jula nawet go toleruje... a ja się staram chociaż... to mój ojciec ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja zarobiona czasu nie mam na neta 🤢 no ale w koncu w pracy jestem 😜

ja też przy dwójkach dawałam paracetamol ale wetdy 2,5 ml wystarczało małemu ale u nas odpukać ząbków już 8 a może w sumie ze 3 nocki tylko dało się to odczuć i ze trzy razy tylko dostał syrop
u nas raczej żel się nie sprawdzal 🤢...bo strasznie go zlizywał już przy samym nakładaniu 🤔 ale uważam że spokojnie jak potzrebuja maluszki to możecie dać 5 ml to już duże zuchy... 😉 a lepiej ulżyć dziecku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas wszystko ok nocki spoko 😜

ale wiadomo jest ale...... 😜 chyba jakiś skok rozwojowy przechodzimy bo starsznie niegrzeczne to moje dziecię.... 🤨 od 2 dni.....kłóci się strasznie 😮 o wszystko 😮 tupie 🤔 kopie zabawki 🤔 😮 macha łapkami z taką złością ....więc przechodzę piewrsze testy cierpliowści... 🤨i konsekwencji w działaniu... 😮
mam nadzieję że szybko minie.... 🤔 🙃i że minie 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
No dotarli wreszcie... ufff. Już dzwoniłam kilka razy do mamy, bo przecież to tylko pół godziny drogi i mama się śmiała, że pewnie ją dziadek skrótami prowadzi, a mi do śmiechu nie było 😠 ale jest cała, nie zasmarkana, więc chyba nie jest źle 😉


spokojnie ponoć wnuki się jeszcze bardziej kocha niż własne dzieci.... 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika u nas wcześniej przy ząbkowaniu nie było takiej potrzeby, ale te "czwórki" to takie cholery, że trzeba się ratować czymś przeciwbólowym... u nas 3 nocki z panadolem, ale jakby tak jeszcze była 7 i 8 to miałabym dylemat czy nadal podawać... przez ile dni można dawać te środki? Żel też zlizuje of course ... ale zawsze wmasowuję w dziąsełko i mam nadzieję, że choć trochę daje to ulgi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Marika u nas wcześniej przy ząbkowaniu nie było takiej potrzeby, ale te "czwórki" to takie cholery, że trzeba się ratować czymś przeciwbólowym... u nas 3 nocki z panadolem, ale jakby tak jeszcze była 7 i 8 to miałabym dylemat czy nadal podawać... przez ile dni można dawać te środki? Żel też zlizuje of course ... ale zawsze wmasowuję w dziąsełko i mam nadzieję, że choć trochę daje to ulgi 🙂

U nas też osiem zębów wyszło bez większych cyrków, czasem się jakaś nocka gorsza trafiła i katar, ewentualnie nadprodukcja kup. A przy czwórkach masakra 🥴
A co tam na allegro upolowałaś wczoraj? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko zasnęło....w łóżeczku.....bez płaczu 😮 No i się zastanawiam - mieszkanko ogarnąć czy usiąść z książką i odreagować trochę 🤔 A wieczorem idę obejrzeć mieszkanie do wynajęcia, decyzja o przeprowadzce zapadła i zaczynamy poszukiwania czegoś o przyzwoitym standardzie, cenie i przynajmniej dwóch pokojach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! Ja dziś z małym od rana do 15 a potem do pracy!!! Strasznie mi się nudzi w domu masakra ja lubię tylko na kawusie i na pogaduchy jezdzić!!!!
Mały potrzebuje ciągłej uwagi choć jak telewizor idzie to pooglądam przy nim!!!!
Za mną cały czas łazi i chwyta mnie za nogi i na ręce!!! mój Eluś kilka kroczków postawił ale nie mówi dużo tylko przeważnie mamamama taaa i piszczy!!!!
wiecie co nie chce on mi jeść teraz ani zupek ani makaronu z sosem no nie wiem
a jak wyciągne ciasto to chętnie zajada
owocow w ogole banana nie danonki sa beee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Łoooo matko, czy Julka znów się na coś wdrapała??Wasze dzieci zawsze tak ładnie ubrane a moja wiecznie w rajtach - więc i zdjęcia tak strzelane 😉


moja siostra jest na to uczulona 😁 więc nie mogę jej takich fotek wysyłać i my używamy dresków i skarpetek 😜 a pozatym za mało mam rajtek z ABS ... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Marika u nas wcześniej przy ząbkowaniu nie było takiej potrzeby, ale te "czwórki" to takie cholery, że trzeba się ratować czymś przeciwbólowym... u nas 3 nocki z panadolem, ale jakby tak jeszcze była 7 i 8 to miałabym dylemat czy nadal podawać... przez ile dni można dawać te środki? Żel też zlizuje of course ... ale zawsze wmasowuję w dziąsełko i mam nadzieję, że choć trochę daje to ulgi 🙂

U nas też osiem zębów wyszło bez większych cyrków, czasem się jakaś nocka gorsza trafiła i katar, ewentualnie nadprodukcja kup. A przy czwórkach masakra 🥴


nie starszcie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Łoooo matko, czy Julka znów się na coś wdrapała??Wasze dzieci zawsze tak ładnie ubrane a moja wiecznie w rajtach - więc i zdjęcia tak strzelane 😉

stoi na tej szafce rtv... już nawet nie reaguję jak na nią wchodzi... musiałabym ją wiązać chyba 🤢 chociaż mój M postanowił, że ją nauczy tam nie wchodzić i ostatnio cały dzień ją z niej ściągał, a jak sama z niej schodziła to ją tam wkładał... no dom wariatów 😁
u nas też rajtki królują, ale ostatnio postanowiłam sukienki zakładać, bo mamy pełną szafę i się zaczynają przymałe robić... więc się stroimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mesliska zazdroszczę Ci tej chwili samotności 😉

Wanilia życzę, żeby jakieś fajne mieszkanie się znalazło, trochę luźniej Wam będzie 🙂

U mnie noce są od narodzin Jaśminy inne niż kiedyś 😁 Nie wiem jak to zrobiłyście, że wasze dzieci przesypiają całe noce? Czy to zależy po prostu od usposobienia dziecka? Jaśmina budzi się ZAWSZE , popłakuje i w dodatku tak jak dziś bez mleka się czasami obejść nie można.
Robi się coraz niewygodniej, a małżon to już prawie na stałe się na kanapę wyniósł. 🤔 No i ciągle rozmyślam jak tu zacząć walkę o spanie w łóżeczku, bez mleka? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Łoooo matko, czy Julka znów się na coś wdrapała??Wasze dzieci zawsze tak ładnie ubrane a moja wiecznie w rajtach - więc i zdjęcia tak strzelane 😉


moja siostra jest na to uczulona 😁 więc nie mogę jej takich fotek wysyłać i my używamy dresków i skarpetek 😜 a pozatym za mało mam rajtek z ABS ... 🤔

Ja mam rajty bez absów, nie widzę zeby Młodej przeszkadzało to w raczkowaniu 🙂 Ale jak zacznie chodzić to pewnie skarpetki będę na nie zakładać z z absem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):

A co tam na allegro upolowałaś wczoraj? 😉

haha tabletki do zmywarki 😜

Trzymam kciuki za poszukiwania nowego mieszkania 🙂


nie wpadłam na to by tabletki na allegro kupować 🤔 masz dobre jakieś wyjatkowe źródło??? 🤔

zawsze kupowałam dreft platinum, ale nie było a czymś muszę tą moją porcelanę myć... odzwyczaiłam się już od jechania gąbką 😜 ten sklep mam sprawdzony i oczywiście więcej tam kupiłam... chusteczki do pupki, płyn do płukania etc... 2,5 stówy tam zostawiłam 🤢 Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika fotki są ino dwie... więc dobrze widzisz 😜
Coq u nas do rana zazwyczaj 3 pobudki na mleko, ale bez większych scen... dostaje butlę i dalej śpi, ale my musimy wstać, żeby to mleko zrobić 🤢 ma któraś sprawdzone sposoby na odzwyczajenie od podjadania w nocy??? żadną wodą się nie da oszukać... czasem robię takie słabsze mleko, ale mam wrażenie, że wtedy budzi się częściej i błędne koło... musi swój przydział mleka co noc wytrąbić 🤢
Radzimy sobie nieźle bez ABS, ale panele nie śliskie u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...