Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane spoko mam bombke hehehe!!!
Basiu ząbki już Eluś ma 2 na dole na szczęście i już oki!!!!
Wanilia rowerek super też bym taki chciała małemu kupić!!!!
Co do budowy domu to my tak samo mamy z kasą ja narazie mam fundament ale płyty nie mam zalanej!!!Na wiosne ruszamy ale bierzemy kredyt!!!!
Niestety trzeba się tylko tak ratować bo kto nam pomoże jak nie BANK eheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
nosz kurrrrr... pojemnik ze świerszczami mi upadł 😠 w życiu ich nie połapie!!!!! 😠 😠

zlapiesz zlapiesz... tez tak kiedys mialam 🙂 trzy miesice to trwalo ale w koncu juz nie slyszalam swierszczenia 🙂


hahahahaha 😁 😁 😁 😁 Ale ze mnie durnota 😎 Czytam, czytam, czytam i w głowę zachodzę o co chodzi 🤔 trzy miesiące...dlaczego złapać, a nie pozbierać...świerszcze przeczytałam jako śmieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
nosz kurrrrr... pojemnik ze świerszczami mi upadł 😠 w życiu ich nie połapie!!!!! 😠 😠

zlapiesz zlapiesz... tez tak kiedys mialam 🙂 trzy miesice to trwalo ale w koncu juz nie slyszalam swierszczenia 🙂


hahahahaha 😁 😁 😁 😁 Ale ze mnie durnota 😎 Czytam, czytam, czytam i w głowę zachodzę o co chodzi 🤔 trzy miesiące...dlaczego złapać, a nie pozbierać...świerszcze przeczytałam jako śmieci 😁


hehe Coq po 3 miesiącach śmieci pewnie same by z domu wypełzły 😁
Basieńka no właśnie pamiętałam że któraś też ma agame ale nie pamiętałam która 🙂
a co dajesz do jedzenia? nasze mają ok 30 cm i 25 cm dostają noworodki mysie,świerszcze,jakieś robaki, granulat i bazylie-to wsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co-coś mi spokoju nie daje: szłam z małą do tego banku i po drodze przy jednej kamienicy usłyszałam hmmm jęki,wycie nie wiem jak to nazwać -mężczyzny starszego chyba ,zatrzymałam się na chodniku i nasłuchiwałam-drzwi od klatki schodowej tam były otwarte i myślałam w pierwszym momencie ze może ktoś spadł ze schodów albo nie wiem zawał może ma i chciałam tam wejść ,zostawiłam małą na chodniku i podchodze a drzwi ktoś zamknął (nie było nikogo widać) to pomyślałam że może ten wyjący chory jakiś -niedorozwinięty umysłowo no i ktoś drugi tam zamknął te drzwi żebym nie słuchała ,może bym zapukała i zapytała czy wszystko ok ale ze małą miałam to miałam troche cykora,więc poszłam dalej ,
ale teraz w domu tak się nad tym zastanawiam-a jak tam kogoś mordowali?????? 🥴
chyba oglądam za dużo kryminałów ale możliwe nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wanilia napisał(a):
Rita w związku z tym że już jest styczeń to rozmyślne wydawanie zacznij od tego że nie pokażesz mężowi tych bodziaków 😁
Wiem ze większość dzieci potrafi to od dawna ale i tak się pochwalę : Werka nauczyła się wczoraj wchodzić na kanapę - tak jej się spodobało że cały wieczór trenowała


hehehe dobre 😉
a Werci gratuluje -Majcia opanowała tę sztukę ze 3 dni temu też dopiero i od tygodnia chodzi


u mnie Michałek chodzi od 17 grudnia 😉ale umie schodzić tylko z łóżka wchodzić nie umie 😜 a i raczkować to moje dziecię nie potrafi 😜 tylko się czołga jak żołnież 🙃 każde uczy się innych rzeczy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
nosz kurrrrr... pojemnik ze świerszczami mi upadł 😠 w życiu ich nie połapie!!!!! 😠 😠

zlapiesz zlapiesz... tez tak kiedys mialam 🙂 trzy miesice to trwalo ale w koncu juz nie slyszalam swierszczenia 🙂


😮 😮 🙃 😁 😁 no masakra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Wlasnie bo zapomne potem... 8 lutego w klubie malucha jest bal przebierancow... doradzcie mi za co przebrac Florka tanim kosztem....


Tanim kosztem?

😁 😁 😁
A foto pochodzi ze strony disign dla dzieci, a oni ostatnio na fb umieszczali inspiracje na bale przebierańców, może coś Cię zainspiruje 😉


normalnie leże przy Was!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
nosz kurrrrr... pojemnik ze świerszczami mi upadł 😠 w życiu ich nie połapie!!!!! 😠 😠

zlapiesz zlapiesz... tez tak kiedys mialam 🙂 trzy miesice to trwalo ale w koncu juz nie slyszalam swierszczenia 🙂


hahahahaha 😁 😁 😁 😁 Ale ze mnie durnota 😎 Czytam, czytam, czytam i w głowę zachodzę o co chodzi 🤔 trzy miesiące...dlaczego złapać, a nie pozbierać...świerszcze przeczytałam jako śmieci 😁


hehe Coq po 3 miesiącach śmieci pewnie same by z domu wypełzły 😁
Basieńka no właśnie pamiętałam że któraś też ma agame ale nie pamiętałam która 🙂
a co dajesz do jedzenia? nasze mają ok 30 cm i 25 cm dostają noworodki mysie,świerszcze,jakieś robaki, granulat i bazylie-to wsio

😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wiecie co-coś mi spokoju nie daje: szłam z małą do tego banku i po drodze przy jednej kamienicy usłyszałam hmmm jęki,wycie nie wiem jak to nazwać -mężczyzny starszego chyba ,zatrzymałam się na chodniku i nasłuchiwałam-drzwi od klatki schodowej tam były otwarte i myślałam w pierwszym momencie ze może ktoś spadł ze schodów albo nie wiem zawał może ma i chciałam tam wejść ,zostawiłam małą na chodniku i podchodze a drzwi ktoś zamknął (nie było nikogo widać) to pomyślałam że może ten wyjący chory jakiś -niedorozwinięty umysłowo no i ktoś drugi tam zamknął te drzwi żebym nie słuchała ,może bym zapukała i zapytała czy wszystko ok ale ze małą miałam to miałam troche cykora,więc poszłam dalej ,
ale teraz w domu tak się nad tym zastanawiam-a jak tam kogoś mordowali?????? 🥴
chyba oglądam za dużo kryminałów ale możliwe nie?


mnie to po ostatnich akcjach( m.in w sanoku strzelanina w biały dzień )szokuje świat do okoła..więc nie wiem co Ci napisać....

nie myśl o tym ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po spacerku, Werka się obudziłą pod blokiem, jak to Coq napisała kiedyś - zeby się mamusia w domu nie nudziła 😁 Po drodze zajrzałyśmy do tanioszki (Holi 🙃 ) i upolowałam spodenki na wiosnę dla Werki i.......kołderkę z ochraniaczem 🤪 To juz dla Maluszka będzie 🙂
Rita ja bym z Małą nie ryzykowała chodzenia po podejrzanych bramach 🥴 I chyba faktycznie zacznij jakies komedie romantyczne oglądac zamiast W11 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
wiecie co-coś mi spokoju nie daje: szłam z małą do tego banku i po drodze przy jednej kamienicy usłyszałam hmmm jęki,wycie nie wiem jak to nazwać -mężczyzny starszego chyba ,zatrzymałam się na chodniku i nasłuchiwałam-drzwi od klatki schodowej tam były otwarte i myślałam w pierwszym momencie ze może ktoś spadł ze schodów albo nie wiem zawał może ma i chciałam tam wejść ,zostawiłam małą na chodniku i podchodze a drzwi ktoś zamknął (nie było nikogo widać) to pomyślałam że może ten wyjący chory jakiś -niedorozwinięty umysłowo no i ktoś drugi tam zamknął te drzwi żebym nie słuchała ,może bym zapukała i zapytała czy wszystko ok ale ze małą miałam to miałam troche cykora,więc poszłam dalej ,
ale teraz w domu tak się nad tym zastanawiam-a jak tam kogoś mordowali?????? 🥴
chyba oglądam za dużo kryminałów ale możliwe nie?


mnie to po ostatnich akcjach( m.in w sanoku strzelanina w biały dzień )szokuje świat do okoła..więc nie wiem co Ci napisać....

nie myśl o tym ....


nic nie słyszałam o Sanoku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michałek poleca niejadkom spaghetti
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img0012hol.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9801/img0012hol.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

normalnie pychota 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/img0007hma.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9913/img0007hma.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
My już po spacerku, Werka się obudziłą pod blokiem, jak to Coq napisała kiedyś - zeby się mamusia w domu nie nudziła 😁 Po drodze zajrzałyśmy do tanioszki (Holi 🙃 ) i upolowałam spodenki na wiosnę dla Werki i.......kołderkę z ochraniaczem 🤪 To juz dla Maluszka będzie 🙂
Rita ja bym z Małą nie ryzykowała chodzenia po podejrzanych bramach 🥴 I chyba faktycznie zacznij jakies komedie romantyczne oglądac zamiast W11 😜


gratuluje zakupów 🙂
Wanilia to własnie było w centrum miasta na jednej z dużych ulic -to wygląda tak że jest z 30 połączonych kamieniczek w jednym rzędzie i od ulicy dzieli je jedynie chodnik ,pieszych nie było prócz mnie ale samochody jakieś jeździły tak ze to nie były jakieś ''slamsy '' inaczej uciekała bym od razu z tamtąd gdzie pieprz rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika Michałek wymiata 😁 Jak robisz dla niego spaghetti?
Co do samodzielnego jedzenia to my od dawna próbujemy i rączkami idzie nam super a łyżeczką.....to chyba zależy od tego czy Werka głodna czy raczej ma ochotę się pobawić. Tyle że ja do rączki daję 'zaladowaną" łyżeczkę- do samodzielnego nabierania jeszcze nam daleko 😉 Ciuszki oczywiście cierpią na tej nauce ale ja się nie przejmuje - po to kupuję używki żeby się z nimi nie cackać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...