Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry,
ja juz po pracy, w domku, Weronika spi a M się zawinął i wyszedł 😠 Tyle ze zdążyłam się wykąpać..
Marika ja też już jednego owczarka straciłam więc współczuję... 😘
Meliska uprzejmie donoszę że Twój małżon był na spacerku z Julką o 11 😉
Beata a z kim jest Sara jak Ty w pracy?
Do Coq chyba mąż dojechał i czasu nie ma 🤔 Albo się rzeczywiście zeskwierczyła 🙃
Dorianna - co z Tobą?????? Basienka??? Aniqa?? Kasiunia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki laski 😘 😘 😘

Dziewczyny cóż gdzieś wcielo...na fb aktywne to może my się im znudziłysmy .......

Wanilia ładnie tak donosic....heheeee dobre to było 😉 😉 😉 meliska ma swoich ludzi na mieście więc niech M ma się na baczności 🙂


U mnie właśnie burza przeszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a my byliśmy dzisiaj chwilę na urodzinach kuzynki synka - 2 latka. ale msza była o 19, zanim się skończyła zanim co, to w domu u niej byliśmy przed 20. no i zjedliśmy torta, chwilkę posiedzieliśmy i Maciek już był śpiący. przyjechaliśmy to nawet go nie myłam, dałam mu jeść i usnął ładnie 🙂

no, coraz mniej nas jest aktywnych... szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!!!!

Ja tam się nikim nie znudziłam!!! 🙂 Na fb jakoś łatwiej looknąć, coś wkleić, a forum wiadomo, nadrobić i jeszcze coś skrobnąć. Mnie pogody szkoda na komp. A w dodaku dziś oprócz Yasmine mój kochany Grześ, więc było co robić.
Zasiadłam dopiero teraz, bo przed 15 minutami moja Bambina w końcu raczyła usnąć!!! 🤢 Grześ zresztą, a siostry jeszcze nie ma.

Wanilia małżon? On już od 26 lipca we Francji. Musiał stawić się w kilku urzędach, żeby zaktualizować swoją sytuację i gnał najszybciej jak się dało...więc się nie zobaczyliśmy 😠 Wściekły był i nawet coś przebąkiwał, że może ja wrócę z Yasminką wcześniej, bo on tak nie wytrzyma.No ale za dwa tygodnie leci do siebie, więc będzie super.

Dziś tak tylko od siebie, bo nazwet nie wiem co kometować mam..nic nie pamiętam.
A Agami oglądałam dziś w tv info i w Faktach...na waszych terenach to jakoś często te klęski. Oby Ciebie omijało szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki coq ja też to oglądałam ja mieszkam na południu lubuskiego a najgorzej jest na śląsku okolice jeleniej góry i tu ciut na południe odemnie u nas na szczęście nie ma rzeki ale powódź już też przechodzilismy bo ją kiedyś mieszkalam nad sama odra na wiosce. Eh współczuje tym ludziom którzy wczoraj stracili wszystko bo u nas w domu rodziców jedną ścianę się zrobi pomaluje i będzie ok ale są ludzie którzy mieli metr wody w domu;/ oni stracili wszystko eh
dobranoc dziewcZynki 😉spijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol,
Duszno dzis u nas. Sarah mi wlasnie zasnela na rekach. Odtatnio stale tak zasypia. Wanila jak ja w pracy to malzon z Sara w dom,ja wracam i malon idzie do pracy. w biegu buzi buzi i widzimy sie rano jak wychodze do pracy. Radzimy sobie,ale ciezko jest momentami,bo czasu dla nas brak.
Dla chcacego nic trudnego. Laski no niestety do pracy wracac trzeba i kazda sobie doskonale poradzi z powrotem do pracy. Amen

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! u nas wczoraj przeszła burza ale nie taka jak u ciebie AGAMI współczuje!!!
MARIKA tak mi szkoda tego twojego psiaka biedak współczuje!!!
Wanilka jak ty dajesz radę to wszystko ogarniać szok
BEATKA ty też masz ode mnie order!!!!
U nas w porzo wczoraj w basenie woda 35 stopni mega ciepła mały tu grzeczny i podoba mu sie ale pobudki tez mam o 5.15 jak MELISKA
Tak coraz mniej nas tu bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Marika gratki na 6 m-cy dla Michałka 🙂 Co do danonkow to nie wiem bo u nas z mlekiem problem więc się nie interesuję
Holi wczoraj nie ogarnęłam więc urodziny były w pubie pod parasolkami i było super 🙂 🙃 Znajomi dopisali i mimo że wszyscy zarobieni i zabiegani to o 21 udało nam się wszystkim zejść i siedzieliśmy prawie do 1, nawet burza nas nie przegoniła a dzieci pięknie spały w wózeczkach 🙂
Dzis na ślub jedziemy, lecę się szykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Agami i jak tam z tą wysypką u Kubusia? i tych burz też nie zazdroszczę 🥴
A ja zapomniałam Wam powiedzieć, że ostatnio poleciałam z Julą do lekarza, bo też dziwne miała wypryski, które bledły i się zmniejszały i tak jak myślałam... to komar ją tak dziabał ☺️ właściwie to przez mojego, bo mnie nastraszył, że to może ospa, bo ponoć panuje
Wanilia i może jeszcze powiesz, że w tym korku stałaś 😉 to teraz już mam całe miasto obstawione... mój to chyba tylko po zmroku będzie wychodził 😁
Beata u mnie od sierpnia zacznie się to samo... będziemy się tylko mijać... ciekawe jak długo tak pociągniemy 🤔
Holi ale u Ciebie to pewnie te pobudki Eluś serwuje, a u mnie budzik z prawdziwego zdarzenia co robi pi pi pi 😠
Ulka no to szukasz coś nowego czy dalej zamierzasz się z tym draniem użerać? aż sama jestem ciekawa jak on tą wypłatę Wam podzieli 😮
Marika moja ma takie ala brązowe. A z tymi danonkami to sama jestem ciekawa... moja już je jogurciki, ale takie dla dzieci z bobovity, zresztą chyba każda marka ma takie w asortymencie. I dla Michałka najlepszego... nasz najmłodszy grudniaczko-styczniaczek 😘

I sprzedam Wam newsa... moja niunia ma kolczyczki 🤪 wczoraj jej rodzice przebili, nawet to sprawnie poszło, bo panie na 2 pistolety poleciały, Jula po 2 sekundach zajarzyła i w ryk, ale jak wychodziliśmy z gabinetu to już po krzyku było i oczywiście z uśmiechem na twarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

A ja zapomniałam Wam powiedzieć, że ostatnio poleciałam z Julą do lekarza, bo też dziwne miała wypryski, które bledły i się zmniejszały i tak jak myślałam... to komar ją tak dziabał ☺️ właściwie to przez mojego, bo mnie nastraszył, że to może ospa, bo ponoć panuje


oj panuje panuje tam u Was ospa 🤢 córka mojej kuzynki właśnie skończyła chorować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka u nas też mama trzyma lub tata...u nas trzymał tata 🙂

coq wowwww jakie wypieki szalejesz 🙂

meliska dawaj foto Juli 🙂 jak bym miała dziewczynkę tez bym uszka przebiła 🙂 🙂 🙂

dziekujemy 😘 😘 😘 🙂 no w końcu zamyknięta lista półroczniaków 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...