Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Pamm witamy 🙂 śliczny awatarek-Majcia na urodzinki dostała identyczny rowerek i jeździ w nim na stojąco (po tacie to ma hehe-mam nadz że na motory jej nie namówi )
Aniqa buahahaha udany ten Twój mąż ale myśle że większość z naszych mężów odwaliła by to samo- mój jak pakujemy gdzieś małą to przez rok sie nie nauczył jeszcze i zawsze pyta co ma spakować 🥴
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
haha Aniqa to Ci małżon 😁 z facetami to konkretnie trzeba... przynajmniej wieszaka jej nie ubrał 😜
Pammat już czasu dla nas nie masz, no ale rozumiem... codziennie wino z mamą 😜 dobrze, że Konsti zdrowa 🙂 i to już postanowione, że wracasz do pracy... oj to już zaraz 😲
Wanilia poleciałam dziś do tego tekstila i się w rajtki obłowiłam 😉 i net już nowy podłączony i jak zasuwa... chociaż ten darmowy nadal działa 😜 tylko 10 razy wolniej. A i dostałam maila z tego sklepu... bębenków brak 😠 proponują czekać do lutego, ale się boję, że te bębenki to na amen wycofane... cóż szukam dalej 🤔 I jak mleko... testowałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤔wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
http://www.taxfin.pl/artykul,2072,Zasady_wliczania_premii_do_podstawy_wymiaru_wynagrodzenia_chorobowego_i_zasilku_chorobowego.html

OK, czyli o ile nie jestem matołem i czytam ze zrozumieniem (chociaz w ten język przepisów ciężko się wgryźć) to skoro będąc na zwolnieniu nie dostaję premii sprzedażowej to powinna ona zostać wliczona do zasiłku chorobowego : "Jeśli za okres niezdolności do pracy premia nie przysługuje wtedy jej wysokość należy uwzględnić w podstawie wymiaru wynagrodzenia urlopowego i zasiłku chorobowego." tAK to rozumiem 🤔
Dzięki Marika


ja też 😉 tylko ciul wie co oni mają jeszcze zapisane w tym swoim regulaminie 🤔 ale trzymam kciuki by na Twoim staneło!!! 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
🤔wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
http://www.taxfin.pl/artykul,2072,Zasady_wliczania_premii_do_podstawy_wymiaru_wynagrodzenia_chorobowego_i_zasilku_chorobowego.html

OK, czyli o ile nie jestem matołem i czytam ze zrozumieniem (chociaz w ten język przepisów ciężko się wgryźć) to skoro będąc na zwolnieniu nie dostaję premii sprzedażowej to powinna ona zostać wliczona do zasiłku chorobowego : "Jeśli za okres niezdolności do pracy premia nie przysługuje wtedy jej wysokość należy uwzględnić w podstawie wymiaru wynagrodzenia urlopowego i zasiłku chorobowego." tAK to rozumiem 🤔
Dzięki Marika


ja też 😉 tylko ciul wie co oni mają jeszcze zapisane w tym swoim regulaminie 🤔 ale trzymam kciuki by na Twoim staneło!!! 😎 😘

Marika regulamin wewnętrzny nie może być sprzeczny z przepisami prawa pracy.....A jak widać zapis jest dość jasny - albo mi wypłacają premię mimo że jestem na L4 albo ja wliczaja do podstawy zasiłku. no nic, czekam na tel z firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
wanilia to teraz się zmieniło? bo jak ja byłam na l 4 w ciąży dostawałam tylko podstawę premi zadaniowej nie dostawałam bo nie pracowałam

Pammat nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć...czekam na telefon z płac z firmy, mieli się zorientować jak to powinno być naliczane, póki co też dostaję łysą podstawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
noc byla ciezka. Ciagle poplakuwania Sary,pozniej o 6 sie zbudzila i kierunek moje lozko o tak wstalysmy 10min temu.


Przybijam piątkę, my wstałyśmy parę minut przed 9. Jaśmina wypiła dziś hektolitry mleka w nocy, bo inaczej płakała 🤢 W ogóle dopiero rano odłożyłam ją do łóżeczka i spała w nim z 3 godziny. Koszmar był z zaśnięciem, bo mąż poszedł oglądać tele, a ja już w łóżku, więc kursowała między nami, wchodziła na łóżko i schodziła czytaj wciągałam ją i zsadzałam, niby się kładła i zaraz płakała...cyrk na kółkach.
Ale czuję się lepiej niż wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Coqwiadomosc z ostatniej chwili: wyciagnij z szafy kombinezon zimowy dla Jasminy,bo od wtorku zapowiadaja u Was snieg i przymrozki,ktore potrwaja kilka dni 🤪 😜 Jest wiec szamsa,ze pokazesz corce snieg. To na dzien dzisiejszy 🙂

Hahaha, powiem Ci, że to zimno już się odczuwa, dlatego też wczoraj w tym moim stanie zmęczenia nie poszłam na spacer, bo nie chciałam z tym zimniskiem spotykać.
A kombinezon leży i czeka 😆 Jestem ciekawa czy śnieg będzie faktycznie 🤔

Pammat witaj, nieźle się urządziłaś u mamci 😉 😉 Ale dobrze, że gdzie uciec macie przed chorobami w domu paqnującymi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Sarka tez sporo mleka w nocy dzis wypila. Powiem Ci, ze podobna pogode mamy i szczerze, to ja licze na snieg, co Mala moze sie pobawi w sniegu.Raz spadl snieg, ale tem dodatnia, wiec nie musze chyba mowic jak dlugo snieg sie utrzymal 😞


Na kilka dni śnieg również by mnie urządzał 🙂...Bo generalnie zaczynam tęsknić już do wiosny, no ale jeszcze półtora miesiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My zyjemy...
Jestem jedyna osoba w moim domu ktora pracuje 😞 Mama, Tata, Florek i moj M siedza w domu na L4 😞
Florek ma jakies zmiany na oskrzelach wiec dostal antybiotyk po ktorym wymiotuje, wiec dzis ponowna wizyta u lekarza zeby zmienic antybiotyk i zobaczyc co i jak. Od Poniedzialku moj M jest juz na wychowawczym wiec bedzie siedzial z mlodym w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq- trochę się rozgościłyśmy u mamy mojej ale dzięki temu ze mogę uciec trochę się uspokajam dzięki temu mąż przyjeżdża do nas tak co 3 dni i śpi a rano jedzie do pracy 20km i teraz jestem szczęśliwa nie nerwowa bo jestem u siebie ;-) teraz idę spać z konstancja na drzemkę do później
wanilia- czekam na informacje co z ta wypłata bo jestem bardzo ciekawa!:-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ale się Wam porobiło z tymi wypłatami 😞 Wanilia oczywiście kciuki zaciskam, żeby wyszło na Twoje 🙂
A co do mycia ząbków to u nas bez problemów... może do 3 minut nie dociągamy, ale zdecydowanie dłużej niż 10 sek, no i Jula później oczywiście poprawki po mamusi robi 😉 ale moja to w ogóle jakaś dziwna jest 🙃 lubi się myć i już 😜 😁 ... włoski, buzię prysznicem płuczemy, ząbki, nosek czyścimy, wszystko z uśmiechem na twarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika ja wczoraj na HM siedzialam, ale duzo rzeczy bylo wyprzedanych lub za male rozmiary. Nie wiem dlaczego, ale co fajniejsze rzeczy to zostaly rozmiary 32/34 ewentualnie 36 😮 Buty byly na Sare takie podroby UGG za 2 euro mysle sobie kupie chocby jako papcie po domu, bo az takiego mrozu nie ma a to cieple futerko w srodku ma, ale przy kasie pokazalo mi, ze wlasnie ktos wykupil ostatnia pare. Ubiegl mnie ktos 😠 Ale kupilam sobie 2 staniki po 5 euro kazdy , czapke Sarze, 2 komplety poscieli dla Sary kazdy za 7 euro. Moze jeszcze dzis wejde i cos upoluje. Powodzenia Marika na polowaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...