Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziendobry...

ale mam do nadrobienia;] biore sie do roboty i odpisuje:]

u mnie jestem zalatana przed ta impreza teraz usypiam maksa wiec mam chwilke jak usnie to musze jeszcze poglogi umyc i wszytsko gotowe tylko czekac na gosci i solenizata!!!strasznie sie denerwuje zeby maz cos nie odwalil np...temu koledze ktory go ma tu przyprowadzic np. ze mu sie cos przedluzylo czy cos
(bo musial jeszcze do pracy podjechac) no i wogle zeby wszytsko wyszlo!!!!!


maksiu rozrabia...okropny lobuziak....w srode idziemy na szczepienie....a tak to poki co wszytsko ok!!!!

aa i musze podjechcac do szpitala bo sa juz moje wyniki badan histopatologicnych tych po zabiegu...i potem rzeba wybrac sie do lekarza na kontrole no i odczytanie tych wynikó!!!

cherryy--- wow fajnie ze jest przedszkole dla dwultakow i jaka niska cena sama poszukam u siebie w miescie bo to fajna sprawa!!

lala----czasem w lupku mozna kupic aprawde super rzeczy...zreszta ja ciagle jak przechodze to zagladammm..i zawsze cos upoluje hehe:]

cherryy--jaki chytry plan??bo ja niewiem nic!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam. Coś mi się w powiekę stało na prawym oku i cała mi spuchła 😞 Wyglądam jak terminator 😲 Zaraz jakieś okłady z rumianku muszę zrobić.

Byliśmy dziś rozejrzeć się za butami na wiosnę dla Oskara, ale nic ciekawego nie znalazłam. Za to kupiliśmy mu nowe kapcie. Wcześniej miał z Befado z oddychającą podeszwą, w której i tak mu się troszkę nóżka pociła, bo nie było w nich skórzanej wkładki, za to dziś kupiliśmy z RenButa, cenowo troszkę tańsze, a i chyba jakościowo nawet lepsze. Mają skórzaną wkładkę i kupiliśmy wycięte, żeby mu nie było za gorąco w domku.



Cherry w 5.10.15 strój służbowy to dopasowana czarna koszulka z logiem firmy, spodnie i buty dowolne, byleby były palce i pięty zakryte. Wszystko ok, ale ja straszny zmarźluch jestem i jak włączą nawiewy to będzie mi chłodno w krótkim rękawie. Póki co koszulki nie mam i będę chodzić w swoich ciuchach...a poza tym, jak będzie mi zimno, będę zkaładać coś na wierzch...generalnie po tym szkoleniu i o tym, co sie dowiedziałm o pracy w tej firmie juz mi nie zależy...popracuję te 3 miesiące próbne, a potem zobaczymy!!! Nie tak wyobrażałam sobie tą pracę.

lala89super, że zakupy udane. Fajnie , że udało Ci się zaoszczędzić pieniądze na rajstopkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen a może po tych 3 miesiącach Ci się spodoba! Plus dla Ciebie że postanowiłaś spróbować i nie poddałaś się bez walki. I jak tam oko lepiej?? Ja byłam niedawno u okulisty, zapisałam się w styczniu i na marzec miałam termin. Poszłam na NFZ bo nie paliło mi się, a i tak już sporo kasy wydaje na prywatnego ginekologa i dentyste. 2,5 godziny czekania w kolejce, a byłam w gabinecie może 5 minut. No i okazało się że zapalenie spojówek znooooowu. Szlag mnie trafia z tymi moimi gałami, łzawią są wrażliwe na byle podmuch wiatru, czerwone i czasem szczypią. Zakrapiam i przechodzi ale tylko na chwilkę.

Zaraz będę oglądać film Nad życie o Agacie Mróz. Pewnie będę ryczeć jak bóbr. Herbatka już zrobiona, Emisia śpi więc za 5 minut seans.

A jutro mąż wyciąga mnie znów na narty.... uhhhh niech ten sezon wreszcie się skończy. Nigdy mi się nie chce jechać, a potem jestem zadowolona. Zobaczymy czy tym razem też tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Chwilkę mnie nie było tzn od wczoraj wieczora a tu tyle stron 😉 Superowo! Kocham Was 😉

My dzisiaj troszkę posprzątalismyw domku i wynieślismy na strych rzeczy już niepotzrebne a stojące bez celu w pokojach.. sanki wyleciały z kotłowni, bujak elektroniczny z komputerowego, z Izy pokoju karton ciuszków w rozmiarze 68 i kombinezon zimowy... z garderoby dwa kartony ozdób Bożonoarodzeniowych... z łazienki wkładka plastikowa do siedzenia w wanience... aa gondola ponownie została schowana (tym razem już na dobre aż do narodzin "braciszka").. tyle zbędnych rzeczy było i w zasadzie miejsce zajmowało 😉 hi hi
Chciałam jeszcze taki bujak zwykły wynieść bo stał i Iza się nim nie interesowała, zniosłam na dół by zapakować, a ona zaczęła się tym bawić i lale tam wkłada i sama wchodzi do niego więc jej zostawilismy 😉

U nas dzisiaj piękna pogoda i gdyby nie to , że śnieg dookoła można by powiedziec przyszła wiosna 😉

Shelby faktycznie skoro ma 55% soku jabłkowego to może być smaczne. A powiedz czuć piwo jak się pije? Bo ja nie lubię zbytnio jak czuć goryczke piwa.. 😉
A powiedz jeszcze jaką ma zawartośc alkoholu?

Natchnęłaś mnie i otworzyłam sobie karmi poema do cafe 😉 moje ulubione piwo zaraz po warsteinerze o smaku cola, orange czy lemon 😉

Cherry heh ja kilka dni temu zapisałam się na nowo do streetcomu bo na stary adres mailowy nie pamiętałam loginu i mam już 1700 punktów 😉 wysłałam w piątek oświadczenie o danych poufnych, ale nie wiem czy za to tez jakies punkty dają? pewnie tak... ja mam 1000 za test wiedzy i 500 za ankiety i 200 za to że się zgłosiłam, powitalne... 😉
Shelby to już pewnie ma duzow ięcej bo za testowanie są jakies punkty z tego co wycztałam 😉

Shelby no ładnie! Byleby tylko dobre opinie wystawiał za piwko 😉 hi hi

Cherry to prawda, jak się na cos czeka to czas mega się wlecze! Dziwne, że mówił, że już będzie a potem tak wydłuża i wydłuża... W zasadzie mogłabys go olac skoro nie dotzrymał umowy, że w danym czasie otzrymasz sprzęt, no ale pewnie już zapłąciłaś a po drugie jest Tobie potzrebny do pracy! W przeciwnym razie mogłabyś gościa porobić i mu dac nauczke, że tak się nie postępuje! 😉

A co to za zjazd? I jak poszła prezentacja? na pewno wyśmienicie!

Cherry no to super z tym przedszkolem! Ja tam od września 2014 też chce wysłac Izunię do prywatnego przedszkola. U nas kosztuje 600 lub 650 zł za pobyt dziecka od 7 do 17, z pełnym wyżywieniem, angielskim, rytmiką i innymi zajęciami... ale ono niby dla 2 latków też ale dziecko musi mieć 2,5 roku...

Faktycznie dobre jesteście z tymi ciuszkami...
a ja dzwoniłam do niej i mówiła, ż enie chce bo dostała tyle tego, że jej starczy..
i że początkowow był kryzys, ale teraz już ma ich full..

Cherry dzięki za wiadomość o reserved, bo mnie dzisiaj siora namawiała, ale nie pojechałyśmy na zakupy, ale w takim razie może jutro się wybiorę.. Może do M1 w Poznaniu bo tam widze sporo mają dostępnych takich małych ciuszków.. ja najczęściej do Auchan jeżdżę ale tam nei ma reserved, a w King crosie są ale tam znowu nie ma takich małych rozmiarów!

A ja nie wiem jaki Ty masz plan... zafasolkować? 😉

Gratuluje nowego samochodu dla męża! Super, że on ma taki dostęp by jeździć nim wszędzie nawet w prywatnych celach! Zazwyczaj jest tak, że tylko do słuzbowych, a tu super! A czym zajmuje się Twój mąż? jesli to nie tajemnica???

A sakwa zawsze powinna być chociaż do połowy pełna! 😉

Yen wierzę że dasz sobie radę! A Oskarek? No cóz.. pamiętam jak moja bratowa po 3 dniach wróciła ze szpitala z drugim synkiem.. straszy miała wówczas 1,5 roku! I też wogóle nie chciał do niej iść, odwracał się od niej, płakał jak chciała się do niego zbliżyć.. i dopiero jak maleństwo w łóżeczku zaczęło płakać, bratowa się pochyliła by wziąść go na ręce to ten starszy krzyknął mama i od razu do niej chciał! Wtedy ja mówię do bratowej to weź Dawidka a ja wezmę na ręcę maluszka 😉 Do dziisja nie wiem co to miało znaczyć, ale ewidentnie zachowanie podobne no i wiek dzieci podobny! Coś w tym pewnie jest 😉

No i gratuluję wygranej!

W pracy łatwo nie będzie, ale jak się juz przyzwyczaisz to będzie oki!

Cherry hi hi tez bym nienawidziła tego stroju hi hi

oo prosze super sprawa z kapphalem 😉 a swoją drogą ciekawe co ja zrobiłam z ich kartą rabatową...

Lala no super zakupy! Szkoda, że u mnie nie ma takich fajnych lumpków... ale za to widziałam przed chwilą, że przyjechała bratowa z majką i siatką ciuszków... 😉 tyle, że poszła do domu mojej mamy bo pokazałam paluszkiem cii że Iza śpi 😉 ale że mają wejść. przez okno pokaząłam 😉 no i ona stwoerdziła, ż epójdzie do babci na kawusię.. a potem do nas zajrzą 😉 fajnie 😉 bo chociaz domowe rzeczy już mam a wiadomo na wyjścia to zawsze raczej coś nowego jej kupuję 😉 o własnie idą 😉

aaa_aniusia i jak niespodzianka wypaliła? a nie zorientował się mąż jak jedzonko przygotowywałaś? No i 100 latek dla małżonka!

Powodzenia by u lekarza okazało się wszsytko ok!

Yen ja buciki też musze małej kupić.. ale w domu to chodzi w skarpetach antypoślizgowych póki co 😉 a tego typu buciki chciałabym kupic na wiosnę/lato na podwórko.. ale nie wiem czy nie lepiej jak przód mają tak zabezpieczony, chroniący paluszki.. nie wiem sama...

No chyba sweterek na wierzch rozpinany możesz założyć jak będzie chłodno... zreszta jak będzie Ci zimno to nawiewów nie bedziesz właczała hi hi Ty jestes tam kierowniczką 😉

Zaniu zdrówka dla Ciebie! I Twoich patrzałek!
I jakie wrażenia po filmie? Ja miałam momenty, gdy miałam oczy mokre oglądając ten film 😉

O no prosze wraz z mężem to super musi być!
To tak jak ja kiedyś nie chciałam na motor z nim wsiąść a potem mi się spodobało i teraz neikiedy sama go namawiam.. oczywiście w sezonie bo zimą nie jeździmy.. no i już doczekac się nie mogę 😉

Ok idę do gości 😉 tzn goście tutaj są u mnie w salonie, bo ja tez w salonie, ale juz wyłączam kompa bo głupio tak.. ale chciałam skończyc 😉 a bratowa mnie rozumie 😉 hi hi

Miłego wieczoru!







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ;] udana niedziela;]
wczoraj imprwzka super maz sie nie skapnał....tort byl piekny wieczorem wkleje zdejcia bo teraz maly nam buszuje:]

rano pojechalismy na zkupy malz mial sobie kupic spodnie ale suma sumarum kupilismy maksiowi czapke z daszkiem adidasa i bluze z benetona:]hehe ale tak to zawsze bywa jak sie ze mna jedzie do skpeu:]:]


dziekuje za zyczenia dla mezusia przekazane i kazal podziekowac!!!

dobra zagladne wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Dzisiaj od rana miałam włączony tv i leciała bajka Troskliwe Misie "Nastrojówka", gdzie misie szukały zioła! na przywrócenie nastrojów! Były też teksty, że to tylko zaburzenia nastroju a nie umiejętności... jak dla mnie same podteksty.. no ale może tylko mi się tak skojarzyło.. 😉

aaa_aniusia super, że niespodzianka dla męża się udała! Mój mąz wie, że w sobotę ma imprezkę, bo na 18 osób to nei ukryłabym, bo jedzenia musze już w piątek naszykować częściowo... ale chce mu tort kupić, bo dzień wczesniej ma urodziny (35) i o tym nie wie, że chce tort kupić... Tylko nie wiem czy właśnie jakis z piersiami czy w kształcie czopera, bo akurat na tej imprezie będzie cała nasza ekipa motocyklowa 😉

ha ha tak tak, skąd ja to znam, że po zakupy dla siebie lub męża i nic Izie nie mamy kupowac, a wracając do domu co? Iza najbardziej obkupiona! Ale to chyba dlatego, że ja jak przymierzę to nie leży wszystko na mnie i musze szukać, lub nie czuję się, lub nie podoba mi się... a Iza póki co nie narzeka, więc jak coś fajnego to po prostu bierzemy 😉

Lala najważniejsze, że chcoiaż i u Was słoneczko świeci! U nas wczoraj termometry pokazywały 8 na plusie 😉 Dzisiaj ma byc podobnie, tyle, że od 14 ma padać.. 😞 musimy się spiąc i na spacerek iśc wczesniej, tym bardziej, że mamy w planach iśc nad jezioro i dokarmić łabędzie i kaczki, bo wczoraj chlebka nie wzięlismy... a już wracać do domu nam się nie chciało i móimy a kupimy w sklepie biszkopty lub sucharki.. poszliśmy do sklepu i co? Bylismy bez kasiory hi hi portfel został w kuchni.. jak brałam klucze od domu i mleko jeszcze na szybcika chciałam dac Izie to połozyłam portfel i został...

Biorę się tez za sprzatanie i potem spacerek 😉 Miłego dnia! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂 Czemu nie w pracy? Pojechałam dzisiaj na 8:30...byłam nawet o 8:15...i zonk...do 9 nikt sie nie zjawił 😲 Dzwonię do tej kierownik regionu, ta w szoku i mówi, że zaraz oddzwoni...okazało się, że zrobiono nowy grafik i według niego ta babka co mnie miała szkolić jeszcze od rana ma dziś wolne...no więc ściągneli na szybko jakiegoś pracownika, a ja mam dziś wolne 🙂 Jakos nie rozpaczam zbytnio heheh 🙂 Pogoda cudna, więc jak Oskar wstanie to jedziemy w poszukiwaniu bucików dla niego i niekapka. Oskar póki co pije picie z butelki i czasem z Lovi 360...ale stwierdziłam, że jest już na tyle duży, że chcę aby pił tylko z niekapków, więc oprócz Lovi chcę mu kupić jeszcze zwykły z ustanikiem. Upatrzyłam sobie ten,ale nie wiem czy go dostanę, więc może przez neta zamówię:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

A no i musze wykorzystać ten wolny dzień, więc umówiłam się na hennę brwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:]

my juz po spacerku ja gotuje obidek a maly padl....wiec chwilka dla mnie ;]

yen---co do tego kup[ka ja go mialam i jest beznadziejny....nie polecam
a oto zdjecie toriku meza
[IMG]http://i45.tinypic.com/2m4vghu.jpg[/IMG]
i zadowolony tataus z synkiem":]
[IMG]http://i45.tinypic.com/f4fhg3.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaniusia nie wiem dlaczego ale widzę tylko jeden cycuś i pół bikini 🙂 ale na facebooku widziałam zdjęcie w całości i jest super! Sama piekłaś czy zamówiłaś?
Maksio z tatą super wyglądają!

Yen jaka punktualność 🙂 korzystaj z wolnego dzionka jak najlepiej.

Chciałam zareklamować wózek, bo w spacerówce urwało mi się ta część mocująca daszek i źle się go otwiera i zamyka. Ale okazało się że gwarancja była 12 miesięczna i lipa! Poza tym nie wiem czy w ogóle by uwzględnili bo mogliby stwierdzić że za mocno szarpaliśmy albo coś. A ja nawet nie wiem kiedy to się stało, nikt się nie przyznaje do uszkodzenia a ja zauważyłam po fakcie.

Aa i wczorajszy wypad na narty okazał się jednak wypadem na pizze!! Mąż sprawdzał na stronce- w Zawoi wszystkie stoki otwarte- przyjeżdżamy a tu żywej duszy nie widać!! Wszystko zamknięte, oprócz jednego na którym była masa ludzi i który jest hardcorowy jak dla mnie bo ściana prawie pionowa, można się tam zabić. Nawet mój mąż nigdy tam nie jeździ. Mówiłam mu żeby poszedł sobie pojeździć a ja poczekam ale mówi że samemu nie chce mu się zjeżdżać. Wymyślił więc że jedziemy do Skomielnej ale nie trafiliśmy tam, tylko do Chabówki i następny stok zamknięty. Masakra normalnie, zrobiliśmy sobie wycieczkę krajoznawczą samochodem, tyle km zrobiliśmy. No ale śmiałam się później że jesteśmy głupole bo prawie połowa kwietnia a nam się nart zachciało hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po spacerku i spanku na powietrzu 😉 ja w tym czasie jak Iza już zasnęła wróciłam do domu i pograbiłam troszkę przed domem, a potem zrobiłam jeszcze porządek w szafce na buty w pierwszym korytarzu 😉

Shelby tak Iza nadal pije mleko z butelki. Ja kiedyś czytałam, że niekapki n ie nadają się do gęstych soków czy mleka, kaszki bo się zapychają i producent nie zaleca tak uzywania kubka i niekapek ma do picia herbatki.

Yen no to super, że jeszcze dzisiaj wolne, a le z drugiej strony szkoda, że musiałas rano pojechać tam... noa le z drugiej strony jak juz się rano wyszykowałaś to teraz masz dłuuugaśny dzień 😉

Co do niekapków to serio tzreba dobrze się naszukać by znaleźć coś trafionego.. ja mam kilka w domu i tylko jeden sie sprawdził, który jest prezentem od kolegi z Niemiec 😉

aaa_aniusia ślicznych masz chłopaków! No i tort wygląda mega apetycznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen Emilka nie pije z butelki, na palcach mogę policzyć ile razy piła mleko z butelki ale ona długo piła prosto z cyca 😉

A soczki czy herbatkę piłyśmy najpierw z kubka niekapka z silikonowym ustnikiem o takiego http://www.zielonykuferek.pl/product-pol-453-NUK-First-Choice-DISNEY-Myszka-Miki-butelka-kubek-niekapek-150-ml-6-.html Dobrze się sprawdzał ale zaczęła przegryzać go i palcem robić sobie mega dziury. Kupiłam nowy ustnik po kilku dniach miał większą dziurę niż ten stary.

Więc zdecydowałam się na zakup niekapka z twardym ustnikiem i teraz mamy z Aventu taki http://blanca-baby.pl/kubki-i-bidony/259-kubek-niekapek-z-ozdobami-avent-260-ml-12m-scf608-01.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu a jestes zadowolona z tego aventowskiego?
Mąz taki kupił Izie, a ja go wydałam bratowej dla Majki.. bo miałam kilka w domu.. a teraz żałuję i nie wiem czy nie kupię takiego samego... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ok kubeczek kupiony, taki mi doradziła babeczka w sklepie i choć jak dla mnie średnio się z niego pije, bo próbowałam, to Oskar nie chce oddać 🙂więc być może jemu podpasuje. Kubeczek jest z miękkim ustnikiem.

No i znalazłam boskie butki dla Oskara z Emela...i to nawet tanie, bo wyprzedaż starej kolekcji i szlag by to trafił, ale akurat nie było jego rozmiaru 😠 😠 😠
Na allegro w ogóle ich nie ma, więc dupa blada!!! 😠 😠 😠
Teraz to już nie wiem jakie mu kupić...jak się wkurzę, to znowu kupię Elefantena.

Aaa_aniusia choć na zdjęciu widać tylko połowę tortu, to i tak wygląda super!!! Świetnie Ci to wyszło! Brawo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen - no można się wkurzyć, ale może będzie teraz już tylko lepiej 😉

Zania - no tak, jak Emilka mało piła mleka modyfikowanego, to nie zaznała butli 😉

McDusia - to mnie uspokoiłaś, bo czułam się taką złą matką :P

aaa_aniusia - to chyba pierwszy raz, kiedy publikujesz foto swojego męża, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maksio dzisiaj przeszedł samego siebie, ściągnął donicę ze storczykiem (świeżo podlanym) z parapetu na nasze łóżko - pościel brudna, Maksio brudny, ściana brudna, podłoga brudna, połowy wyściółki z kwiatka już nie ma, wszędzie morko 😞 no normalnie masakra... ja nie wiedziałam, co mam zrobić, zawołałam męża, jak się wkurzył... myślałam, że wyjdzie z siebie i stanie obok, no i przez tę całą akcję spóźnił się do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby no to Maksio ładnie narozrabiał, już sobie wyobrażam ten sajgon, a to Ci łobuz mały no!!!

U mnie za to Oskar za nic w świecie nie chce dać sobie obciąć paznokci u nóg!!! Nawet na śpiocha dziś próbowaliśmy i się nie dało, bo i tak zabierał nogę...już niedługo wyhoduje sobie niezłe szpongi 😉
Taaa...obcinanie paznokci u nóg i mycie głowy to u nas koszmar!!!

A teraz najlepsze...

Jadę dziś moim autkiem...a mój małż do mnie: "Czemu się nie zatrzymałaś na światłach?"
A ja na to: A były? 😁 😁 😁

Dostałam bezwzględny zakaz jeżdżenia autkiem, dopóki on nie stwierdzi, że już mogę 🙂 A światła były takie malutkie dla jasności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia kubeczek jak najbardziej ok. Nic z niego nie kapie. Zamykanie może trochę denerwować bo jak Emi pije to ma je między oczami ale nie przeszkadza, tylko że nie da się go ściągnąć jest przymocowane na stałe.

Yen no ty to dobra jesteś! Dobrze że nie było stłuczki. Ale ucz się ucz i uważaj na siebie! Powodzenia jutro w pracy!!!

Shelby no to miałaś robotę z tym storczykiem. Maksiu chciał na pewno sprawdzić czy jest odpowiednio nawodniony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...