Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mamusie!

Wczoraj kupiłam Izuni taką lampę do pokoju http://elektrodom.info/lampy-dzieciece/39-iridia-lampa-wiszaca-massive-kico-40178-55-10.html
Ona ma jedną ścianę w takim właśnie kolorku jak ten ciemny kwiatek, a pozostałe ma bezowe a dokładnie to chyba wanilia kolor się nazywał 😉 ale już pewna nie jestem, bo to tak dawno było hi hi 😉
I na tej ścianie sliwkowej ma ponaklejane matylki i kwiatki, więc lampa jej pasuje do pokoju 😉
Jeszcze musze dostac gdzies naklejkę słonca i fluorescencyjne gwiadzki i księżyc i nakleić na takim lekkim skosie 😉

Natomiast w Ikea były tylko lampy w kształcie słońca i wisząca z chmurkami.. no nic co by mi się bardzo spodobało... a do salonu też nic ciekawego nie widziałam, tzn były nowoczesne, oryginalne, a takich nie chciałam, bo problem z utrzymaniem ich w czystości...

Dzisiaj rano o 5:20 dzwonił tel domowy więc Izunia się obudziła, bo nietstey ale ona na dźwięk tel zaraz się budzi! Szybciej niż ja!!! ha ha Dałam jej butlę mleczka, wypiła prawie całą i zasnęła w łóżeczku, a ja w łżóku i spałysmy do 9!!!! Bo ja śpię tak długo jak moje dziecko! Zazwyczaj do 7:30! Ale dzisiaj pozwoliła nam się wyspać 😉 Kochane dziecko 😉

Zaniu tak mi przykro! Przyjmijcie nasze kondolencje! Ojj cioci ciężko będzie pewnie przez długi czas żyć z tą świadomością, że nie poszła w las.. no ale nie może też się obwiniać, bo skąd mogła wiedzieć? Ja nie wiem czy zdarzało się wujkowi nie wrócić na noc, ale wiedząc że szedł do lasu dziwne, że nie sprawdzili.. wogóle skoro zaczęli się martwić to dziwie się, że sami nie poszli do lasu tylko dopiero Twój mąż z innym wujkiem... no nic co się stało się nie odstanie i nie ma co się użalać i gdybac co by było, gdyby było... Trzeba wziąść się w garść i żyć dalej, chociaz łatwo nie będzie...

Aaa_aniusia tak było małe co nieco, bo ostatnio mieliśmy przymusowe kilka dni abstynencji z powodu @ więc wiesz... 😉
Jeszcze troszkę i będziecie mogli tez pobaraszkowac 😉 Miesiąc szybko zleci! Chociaz po porodzie miesiąca nie czekaliśmy.. 😉 no ale ja miałam cc 😉

Lala a powiedz ona mają takie chwiejne oparcie czy o tam były takie miały? Jak mąz je wziął do ręki to mówi, że nie wyobraża sobie by Iza miała na nie wchodzić a wiadomo, że dzieci wchodza na krzesła, nie tylko na nich siedzą...

Ja tez jestem akurat zdania, że lekki klapsik wychowawczy czasami jest lepszy niż pozwalanie dziecku na wsyztsko co chce i potem czasami widzi się czy słyszy, że np pies pogryzł dziecko... no skoro dziecko pobiło psa, czy ciągnęło za ogon etc. to pies się odwdzięczył.. i dziecko musi wiedzieć, że nie wolno! Lepszy klapsik przez pampka niż gdyby piesek miał ugryźć...
ale widze już minę i zdziwienie Majuni 😉

Hmm a czy ja na tą pomidorówkę z Iza moge się załapać? 😉

Yen w zasadzie fajny macie pomysł z gotowymi obiadami.. hi hi
Ale ja chyba wolałabym w inny dzień nie gotować, bo w poniedziałki mój małż jako urzędas państwowy musi dłużej w pracy być i dlatego w domu jest dopiero po 18.. więc czasu na zrobienie obiadku mam dużo 😉

Yen Iza też jest na Bebilonie. Własnei dzisiaj stwierdziłam rano, że zostało ostatnie opakowanie 1200g bo ja kupuję zawsze te 1200 jak sa w promocji bo tanio wychodzi...
Udało mi się kupić "2" pakowane po 1200g za 46 zł, a "3" kupowałam po 52... o ile "2" starczyło mi akurat do roku czasu i nawet miesiac dłużej, to teraz "3" jakoś więcej schodzą... Iza zaczęła więcej pić teraz od kiedy nie karmię już piersią...
Miałam trzy kartoniki po 1200g i od końca stycznia Iza wypija karton miesięcznie... a wcześniej taki karton starczał nam na 2-3 miesiące... w tym kartoniku sa dwie paczki po 600g i taka jedna paczka była na mniej więcej 6 tyg, a teraz na 3 starcza 😉 ale to dobrze.. 😉 bo może zacznie więcej przybierać na wadze jak więcej mleczka będzie piła 😉 Tylko musze poszukac znów jakichś promocji na mleko 😉 bo zmianiac bym nie chiała skoro jej smakuje i służy 😉

Iza wypija rano po obudzeniu mleko jeszcze w łóżku lub zaraz na dole jak zejdziemy.. potem je śniadanko (chlebek, parówki, jajko) i przed przedpołudniową drzemką wypija kaszkę. Potem jak się obudzi je obiadek-zupkę, bawi się i przed druga drzemką wypija znów mleczko! A jak się obudzi to je drugie danie razem z nami. Przed snem nocnym pije znów kaszkę 😉 czasami robię jej na noc mleko z kleikiem lub w ciągu dnia przed dzremka mleko z kleikiem zamiast kaszki...

Dobre z tym pijakiem!

aaa_aniusia super, że się dobrze czujesz! Cieszę się bardzo, że wszytsko się udało!

Ja na spacer nie szłam, bo u nas strasznie wieje!
Ale kwiatki na dworze już wysiałaś? No nie wiem jaka u Was pogoda, ale nocne przymrozki to raczej jeszcze nei powinny na balkonie stać... bo zmarzną... tak mi się wydaje...
Ja mam pelargonie,a le w domu trzymam.. cały czas stały na podłodze żeby za wiele światła nie miały, a tydzień temu czy dwa już nawet (wtedy co było tak ładnie) wystawiłam na parapety i zaczłam bardziej podlewać, by zrobiły się juz troszke bardziej zielone... niedługo porozsadzam i porobię młode sadzonki...

A w kuchni tez lubię mieć świeże zioła. Ja musze kupić sobie nową bazylię, bo tą co mam przelałam wodą i marnieje mi z dnia na dzień.. 😞

MOje dziecko obudziło się pół godzinki temu i cały czas łądnie się bawi, więc mogłam spokojnie dokończyć pisanie... 😉 a posta pisałam chyba ze 2 godziny z przerwami, bo co chwilkę coś... 😉










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ostatnio siora mi opowiadała, że jej kumpeli synek 5-letni po obejrzeniu reklamy nervomix czy jakoś tak się zwie w każdym bądź razie chodzi o tabletki na nerwy tak pwoiedział:
"jedna dla Ciebie mamo, jedna dla Taty, bo jesteście ostatnio dla mnie zbyt nerwowi"... dobre nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę Wam zazdroszczę że wasze dzieci piją mleko, ja muszę się nakombinować żeby Emilka raz dziennie zjadła kaszke na mleku modyfikowanym. Poza tym je jogurty, ser żółty, czasem topiony, a najbardziej to uwielbia grysik na normalnym mleku, tylko już jej ograniczyłam ilość bo miała wysypkę i prawdopodobnie właśnie od tego.

W środę jest pogrzeb. Nie chce was za bardzo tym obarczać ale ciocia myślała że on poszedł do kolegów pić. Wyszedł z domu o 15, a o 18 ciocia poszła w stronę lasu go wołać ale nikt jej nie odpowiedział. Dała znać wszystkim dopiero następnego dnia bo cały czas miała nadzieję że wróci. Nikt nie dopuszczał do siebie myśli że będzie w lesie bo wtedy oznaczałoby to tylko jedno. Syn z zięciem szukali go u kolegów i pod sklepem pytali. A wujek wiedział gdzie chodzili rąbać drzewo więc poszli z moim mężem do lasu. Tylko że to było o 24 godziny za późno…Nie wiemy jeszcze czy był wypity, bo wtedy człowiek szybciej zamarza, mąż tylko mówił że buty miał ściągnięte i kurtkę rozpiętą więc najprawdopodobniej zamarzł.

Robię jutro sałatkę na stypę, teściowa piecze dwa ciasta. Każdy pomaga jak może bo tam krucho było z pieniędzmi dlatego wujek poszedł w zimie do lasu po drzewo żeby trochę sprzedać. Dobra kończę już ten smutny temat. Przepraszam że w ogóle wam to napisałam ale jakoś tak mnie naszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry;]

maksiu wstal dzis znowu o 6...koszmar i do tej pory nie spi choc juz jest marudny zobaczymy o ktorej sam padnie.

własnie skonczylam odkurzac i zaraz musze pranie rozwiesic bo pralka tez skonczyla...ale na chwile musialam usiasc, wczoraj porzadki w szafie zrobila wiec do swiat zostaly mi tylko okna i podlogi:]

pogoda jest paskudna ale musze isc na zakupy cos na obiad no i te moje ziola!! tyle ze musze czekac na kuriera, bo maz zamowil sobie jakas maszyne do firmy i musze byc narazie w domu,,,,mial zadzwonic do kuriera i zapytac kiedy bedzie zebym wiedziaa czy moge isc teraz czy czekac ...no ale poki co jeszcze do mnie maz nie zadzwonil wiec czekam!1
aaaa...

i wlasnie zabralm sie za czytanie "jezyk dwulatka" tracy hogg to druga czesc pierwsza :jezyk niemowlat " byla naprad efajna i pomocna obacymy co ta ksiazka wniesie do naszeo domu...lubie ta autorke bo pisze "zyciowo" a nie strikte jak "w ksiazkowe dzeci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen - bardzo mi się podoba Twoje nowe zdjęcie profilowe 😁
nie jestem pewna, czy przypadkiem bebilon i bebiko to nie jest to samo mleko, tylko inne opakowania i inny marketing wokół marki

lala - śliczny ten Clifford

aaa_aniusia - cieszę się, że wszystko tak dobrze poszło, całusy dla Ciebie!

Agisal - jak czytam o wyczynach Dominika, to jakbym czytała o swoim synu, także rozumiem i współczuję

Zaniu - nie tłumacz się tym, że dzielisz się z nami swoimi trudami i smutkami, przecież wielokrotnie to już było mówione, że właśnie po to tu jesteśmy, trzymaj się jakoś, strasznie współczuję :/ śmierć to trudny temat, a przecież taka śmierć to już w ogóle...

McDusia - śliczna lampka, a może pokażesz nam jak w całej okazałości wygląda pokój Twojej córeczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie!

Znó nas zasypało! Zaspy przed domem mamy takie jakich nawet w środku zimy nie było! Masakra! Dzisiaj jak Iza spała to poszłam i 20 minut z nimi walczyłam i odśnieżyłam.. ale nawet 1/3 nie udalo mi się jeszcze odśnieżyć... no tak prawie 1/3 😉 a podwórze mamy wielkie więc jest co odśnieżać... kiedyś tu było gosp. rolne i dlatego od garażu do bramy i domu jest daleko...
Niech już sie ta zima kończy, bo ja dzisija nawet jeszcze nie mogę wyjechac z domu póki nie odśnieże zasp.. bo są po kolana!!!

Zania no to prawda, że moje dziecko teraz więcej mleka pije i kaszki na mm, ale jak miała 3 meisiące odrzuciła mi pierś w dzień (a nocne karmeinie już po 1 miesiącu nam odesżło bo piła o 23 i spała do 5 rano!) więc karmiłam o 23 i 5 rano piersią i potem nawet z tego o 23 zrezygnowałam i zostało tylko to jedno dziennie! Przy czym mm zbytnio nie chciała pić! Ale zawsze uwielbiała kaszkę na mm więc dostawała 2 razy dziennie kaszkę na mm i tak nam zostało.. serki też lubi pod każdą postacią czy to biały, czy żółty, fetę też jadla ale nie daję zbytnio bo słona jest, mozarella tak średnio jej smakowała... sera smażonego jeszcez nie jadła, no i jogurty uwielbia.. oo dzisiaj ugotuję budyń dla nas na podwieczorek 😉

Zaniu naprawdę przykro to co się wydarzyło! Trzymajcie się i nie rozmyślajcie za wiele, bo niestety to już nic nie pomoże.. 😞 szkoda 😞

Coś Ty Kobieto! Nie przepraszaj nas, że nam opowiadasz o swoich problemach, przeżyciach, bo my po to tutaj jesteśmy, żeby wysłuchać/przeczytać/ wyżalić się sobie/ pocieszyć się/ wspierać itd... więc gdy tylko któras ma taką potrzebę to własnei powinna się tutaj wyżalać!
Buziaki! Zmykam do mojego Słoneczka, bo coś nei w humorze dzisiaj 😞

Obudziłą się przed 1 w nocy i do 3 nie pozwoliła już nam spać, bo ciągle coś jej się nie podobało, a najbardziej to, że spała w swoim łóżeczku, a nie u nas w łóżku 😉 Mąż usypiał ją ostatnio 2 dni pod rząd u nas w łóżku i widać spodobało jej się spanie z mamą i tatą.. 😉 Potem jakos zasnęła, my też i przed 6 się obudziła. Wypiła mleko i zasnęła jeszcze na godzinkę.
O 9 już musiałam ją położyć, bo na siedząco zasypiała... spała znów godzinkę...
I teraz się zastanawiam, bo zawsze chodzi o 11 spać, ale skoro dzisiaj spała od 9 do 10 to o 11 pewnie nie zaśnie... ech.. zobaczymy...

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa_aniusia a nie próbujesz go na siłę położyć jak widzisz że jest marudny? Ja tak z Izą robie i nawet jak bardzo sie opiera to potem i tak po chwili zasypia! 😉

Oo też mam książkę "język dwulatka".. może i ja w wolej chwili do niej sięgnę...
"Język niemowląt" mam w wersji elektronicznej gdyby któraś chciała mogę przesłać!

Ja już poodkurzałam, ogranęłam kominek, rozpaliłam w nim, byłam u babci rozpalić w piecu, poodśnieżałam troche, no ale jak Iza pójdzie spoać to dalej ide odśnieżać...

Na obiad dziś gulasz z wołowinki i albo makaron albo kasza gryczana.. zobacze jeszcze na co mąż będzie miał ochotę 😉

Iza siedzi mi na kolanach i tuli się do mnie... zbliża się 11 a ona tak chodzi spać, no ale wstała o 10 więc nie wiem...

Shelby Bebilon i Bebiko owszem produkuje ten sam producent, ale są to dwie różne linie technologiczne! Bebilon bardziej się pieni, jest bardziej delikatnym mleczkiem.. 😉

Jak tylko mąż zamontuje lampę to zrobię zdjęcia pokoiku Izuni 😉 może dzisiaj lampa zawiśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby odnośnie mleka to położna mi móiła, jak do nas przychodziła 😉

A co do sosików to może w najbliższym czasie własnie wypróbuję... ja lubię słoiczki z Bobovity te co sa od 1 do 3 lat! Choicą ztak ostatnio móiłam mężowi, że jakoś sobie nie wyobrażam dawac 3-letniemu dziecku jedzenia ze słoiczka.. przecie ztakie dziecko już je to co dorośli... Iza generalnie je to co my, ale sa dania, których jej nie daję i wtedy dostaje słoiczkowe... albo jak nie mam ugotowanego obiadku dla nas to dla niej zawsze kilka śłoiczków awaryjnych mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko do tej pory nie spi od 6 rano jestem w szkou...

mcdusia----nie chce go klasc bo on niechce juz drugi raz isc spac i potem jest problem wiec chce sprawdzic o ktorej juz bedze sie poklaal i zoabczymy moze uda sie zeby spal raz dziennie w miare w polowie dnia zeby potem wieczorem nie bylo problemow z marudzeniem


a ja wlasnie musze kupic jakis sosik i sprowac jeszcze tego malemu niedawalm my juz wogole sloiczkow nie kupujemy jezeli chodzi o obaidki.....deserki czasem ale wole mu kupic kilo owocow niz jeden sloiczek..a i maksiu bardziej sie cieszy:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie U nas śnieżnie, deszczowo , ciemno i buro..
Jeszcze dziś rano miałam ogólnie nieciekawą sytuacje. Masakra :/

Wygadam się.. Otóż w niedzielę była u mnie moja siostra na obiedzie. Gdzieś ok 13:00 przyszła chrześnica Marcina . Ma nowy tel z helo kity i wymachiwała nim przed nosem. Moja siostra zapytała tylko co ma za tel bo była najnormalniej ciekawa.
Wiecie jakiego sms mój mąż dostał wczoraj ,,czemu ala i kasia czytają dominice smsy'' ?
Ja pierdol....e ale sie wkurzyłam! Noż ta mała smarkula poszła potem do siebie i nagadała że my jej szperamy w telefonie i czytamy! Dobrze że mój był przy tym i wie jak było! Mówił swojej siostrze że nie było nic takiego. Ale ogólnie sobie pogadaliśmy z moim że mam serdecznie dość takich sytuacji!!! I że to nie z jego siostrą tyrzeba załatwiac tylko z tym smarkiem małym! No więc dziś rano już o 8 poszłam do taty marcina bo on odwozi dominike do szkoły i przy nim nagadałam tej smarkuli!!! No nie życze sobie takich pierdół. Tak to wszyscy gadają że ma tylko 8 lat i się wstydzi bo kurna nawet dzień dobry nie umie powiedzieć jak do nas przychodzi a ktoś jest! Wchodzi jak do obory!!! no ale skoro potrafi takie przekręty robić to ja bede traktować ją jak dorosłą!!! Potrafi pierdoły siać - prosze bardzo!
Wywnioskowaliśmy ja i mój że koniec przychodzenia jej do nas! Jak chce sie zobaczyć z Mają czy z nami to ma przyjść z dziadkami! Ja nie chce być z nią sam na sam i wysłuchiwac jakiś wymyślanek!!!
A co najgorsza tłumaczyć się z czegoś czego nie było!!!! to chore, to posranie chore!!
Wczoraj aż melise sobie walnęłam, do tego mam jescze okres i krwawie tak mocno :/
Wracając do rozmowy z teściem.. powiedziałam mu co i jak i że nie dam się tak traktować. Przyznał mi rację i powiedział że mam się nie martwić. Jejku ja chce tylko prowadzić normalny tryb życia! W dupie mam co oni sobie robią i jak! Ale nie pozwole wmawiać mi czegoś tajkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mimo że teściów mam wspaniałych to mówie wam, źle się czuje bo ta smarkula wymyśla sobie takie rzeczy .. Boje się że kiedyś sobie nie wezmą jakiejś poprawki na to ..

No ale od dziś generalnie całkowicie mam w dupie wszystko! Nie będe się tlumaczyć a jak się wkurzę to powiem że nie jestem gorsza w niczym od mojej jakże zajeistej szwagierki! Może nie jestem po studiach ale ona też nie.. Niby zaczęła drugie studia a tak poważnie to pierwszych nie skończyła a rodziców okłamała! Jak się miarka przebierze to wygarne wszystko!!! Choć ja generalnie nie lubię prać brudów.. no ale sorry!!!!!

Przepraszam że was tak tutaj zamęczam i że bez ładu i składu! 😞 no ale wygadałąm się!!!


do tego Majusia ma katarek dziś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala--faktycznie sytuacja beznadziejna...ale dobrze to rozwiazalas wedlug mnie i juz sie nie denerwuj bo to glupota...nie przejmuj sie tak....jestes dorosla i mysle ze tesciowie wiedza..jaka jestes i ze takich rzeczy bys nie robila rozumiem ze mozna sie zdenerwoac bo ja pewnie tak samo bym zareagowala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja. Pogoda faktycznie paskudna. Oskar już zasnął, bo wstał dziś po 6, ja się relaksuje, a małż dzisiaj pichci obiadek 🙂 Wczoraj taki go dól dopadł, spowodowany brakiem pracy, że dawno go takiego nie widziałam... 😞 Wyznaczyliśmy sobie limit pieniężny na marzec, całkiem niemały...a do końca miesiąca już prawie nic nie zostało...a kupujemy tylko to co potrzebne...sama jestem w szoku 😞 😞 😞
No a dziś znowu pojawiło się ogłoszenie do Rossmanna, dziwne...no ale czym prędzej ponownie wysłałam CV.
Oskar zrobił dziś kopkę normalnie po zmianie mleka...ale co prawda prawie nic rano nie wypił...jednak Bebilonu tez czasami nie chciał pić, więc chyba zostaniemy przy Bebiko.

Shelby Bebiko i Bebilon mają tego samego producenta, ale różnią się składem, bo porównywałam, tzn to ma więcej tego, tamto mniej itd.

Lala89 no faktycznie to denerwujące, że ta Dominika wymyśla sobie jakieś historie i przez to Ty wypadasz w złym świetle. Masz racje, że porozmawiałaś o tym z teściem itd. Nie pozwól sobie by ktoś Cię bezpodstawnie oczerniał. A tak poza tym Kasiu...studia nie świadczą o tym jakim jest się człowiekiem...wiadomo, że niektórzy się wywyższają i traktują innych z góry , ale to tylko świadczy o ich niskim poziomie kultury...i zachowują się czasem gorzej, jak ludzie mniej wykształceni...najlepszą szkołą jest życie, pamiętaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia jejku ile Twoja Izunia mleka i kaszek zjada...u nas tylko mleko raz dziennie i to prawie nic...no chyba , ze biszkopty na mleku modyfikowanym.U nas oprócz obiadu, to głównie serki Danio, Bakuś, Monte i budyń czekoladowy Gerbera. No i jeszcze zwykły budyń waniliowy, ale wtedy już na krowim mleku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby to prawda mają charakterystyczny zapach i smak też... 😉

aaa_aniusia no skoro chcecie prześć na tryb jednodrzemkowy to rozumiem.. no obyście wytrwali 😉

Iza właśnie zasypia! 😉
Ale ona wstała po 7, potem od 9-10 spała. Teraz zaśnie nei wiem na jak długo... i potem ok 15 pójdzie nzów spać... bo ona ma zawsze dwie drzemki o 11 i 15 mniej więcej...
Ja za to deserki słoiczkowe dawałam tylko jak Iza miała 4 m-ce potem już swoje owoce...
zresztą córka nie chciała ich jeść...

Lala no co za smarkula! Tak to przychodzi do Was, a idąc do domu wymysla i kłamie! Ja bym więcej jej nie wpuściła do siebie... 8 lat to już duże dziecko!

Zdrówka dla Majusi!

Jednak nie zasnęła Iza! Chodzi teraz po pokoju i gada! Ale ja musze iśc odśnieżyć bo za 1,5 godz musze wyjśc z domu, a póki nie odśnieże nie wyjadę autem!

Shelby no to dobrze, że przysłali nowy!
Ja jakiś czas temu zadzwoniłam do JEDO że w okienku w budce w folii zrobiła się dziurka od zgniatania jej i powiedzieli, że przyślą kuriera po budkę, naprawią i odeślą.. i faktycznie tak zrobili 😉

Yen jak Iza była mniejsza to nie chciała pic mleka i ja jej tak kombinowałam z mleczkiem.. raz kupiłam Hippa ekologiczne i dawałam kilka dni... ale dostała zaparcia i wróciłam do Bebilonu... no i wyobraź sobie, że ponad tydzień trwało az wszytsko wóciło do normy i się unormowało... więc żeby zobaczyć rekację musiałabyś conajmniej tydzień dawać inne mleko... tak uważam 😉

Z pracą życze powodzenia Wam obojgu!

Podpisuję się jak to się mói rękami i nogami pod słowami YEN o studiach... 😉

Yen Iza ogólnie sporo je jak na nią i na jej filigranową figurę! oprócz tego mleka i kaszki zjada pól bułki lub skibkę chlebka i 2 krótkie paówki, lub pól jajka (za jakiem nie przepada) na śniadanie. Obiad je 2 daniowy... potem podwieczorek typu monte/budyn na krowim mleku.. kisiel.. no i kolacja.. czasmai zje z nami chlebek a potem mniejsza porcję i tak kaszki dostaje


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen - nie dziwię się Twojemu, że mu się dłuży i że mu źle, ale wierzę, że się uda!
też się wielokrotnie dziwiłam, że dwa razy wystawiali te same ogłoszenia, na które mój mąż odpowiadał, a do niego nie dzwonili :/

McDusia - może jeszcze Izunia zaśnie i uda Ci się odśnieżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz wiadomość z ostatniej chwili!!!

Jutro mam rozmowę o pracę, właśnie babka do mnie dzwoniła...na kierownika sklepu z odzieżą dziecięcą 5.10.15. 🤪

Powiem szczerze, że się nie spodziewałam, sama nie wiem czy się cieszyć...tzn cieszę się, ale jestem przerażona...po pierwsze dawno nie miałam żadnej rozmowy o pracę, bo w sądzie był test sprawnościowy, po drugie nie spodziewałam się, że to własnie stamtąd do mnie zadzwonią...a po trzecie...to mój małż ma iść do pracy, nie ja...grrr...Yen zaczęła trząść portkami...a tak w ogóle to się nie nastawiam...sama zobaczę co proponują...przecież może się okazać, że warunki będą takie sobie, albo przyjdzie pięć innych babek i mnie nie wybiorą, więc generalnie luzik...ale fajnie, że zadzwonili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...