Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Powiem Wam że jestem dumna z mojej córci, w nocy zaczęło ją czyścić i dwa razy budziła się i wołała mama eee eee. Myślałam że taka rozbudzona nie będzie chciała siąść na nocniku ale się myliłam. Zrobiła kupkę i od razu zasnęła u mnie w łóżku. Od rana już chyba pięć razy siedziała na nocniku bo wołała eee eee i za każdym razem biedactwo troszkę przeczyściło. Teraz zasnęła, zjadła kanapkę z dżemem borówkowym domowej roboty i wypiła herbatkę z suszonych borówek i troszkę soczku też jej tam wlałam. Mam nadzieję że to pomoże. Nie wiem od czego to, czy jakiegoś wirusa nie złapała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry!

Izunia nie daje mi dzisiaj popisać, bo jest nad wyraz skrzecząco-piszcząca... 😞 chyba przez pogodę..

U nas dzisiaj wietrznie i nawet troszkę słoneczko świeciło, ale ogólnie chłodno... 😞

Yen podoba mi się Twój rowerek! A w zasadzie Oskarka 😉

Wydaje mi się, że skoro oboje jesteście bez dochodów to na 100% coś tam Wam się należy! Na pewno rodzinne ale chyba jest niska kwota, ale na mleko powinno starczyć co miesiac lub na paczkę przecenionych pampersów 😉
Do tego możesz ubiegać się, by rachunki Wam zapłacili... wiem, że ludzie piszą o opał... leki...
Na bezrobociu powinniście się zarejestrować, aby mieć ubezpieczenie chociażby.. wiesz w razie wizyty u lekarza, czy chociażby szczepienia... bo nie wiem jaki masz teraz Ty status...

Shelby no Iza też byłą chora po ostatnim szczepieniu, no ale ona miała kontakt z chorą kuzynką dzień po szczepieniu więc może od Majki się zaraziła,a raczej na pewno bo ja też byłam chora i do tej pory mi się to ciągnie, bo nie mam jak odleżec...

Tak Iza nawet jak miała 2-3 miesiace to po tyle godzin spała na powietrzu, bez względu na pogodę... teraz już jest gorzej bo tak długo nie śpi... ale wczoraj 2,5 godz spała w wózku, a dzisiaj tylkko godzinkę i pól godzinki ja usypiałam, więc tylko 1,5 godz była na podwórku 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu jestem pełna podziwu dla Twojej córci! Jejku ona nawet chora w środku nocy woła na nocnik, że chce kupkę zrobić! Wielkie brawo dla niej!
Może od ząbków, albo coś jej zaszkodziło lub faktycznie jakiś wirus brzydki ją dopadł.. 😞 zdrówka dla niej!
Zrób jej może kaszkę ryżową lub kleik ryżowy na wodzie (na mleku nie bo potęguje prace jelit i zwiększa biegunkę), u nas bardzo dobrze sprawdza się też banan i jagody 😉 borówek nigdy nie próbowałam, aczkolwiek mam zamrożone, ale pewnie podobnie jak jagody!
Ojj oby jak najszybciej dobrze się poczuła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie ja tylko na chwilke 🙂 potem napisze więcej.
Dzisiaj kupujemy Majusi domek = ma to być prezent na wielkanoc od nas i moich rodziców. Majusi bardzo się podobało coś takiego jak byliśmy w kulkowie.. A w tesco promocja i za 299zł jest. Mój m oczywiście powiedział że oszalałam 🙂 ale ma tyle miejsca w pokoju że to jej wcale go nie zagraci! http://allegro.pl/duzy-kolorowy-domek-ogrodowy-150x127x118-mochtoys-i3081473336.html Taki tylko że z czerwonym dachem - co jak co ale musi pasować do wystroju reszty a zielony będzie pasował bo widziałam jeszcze takie brązowe.. No i do tego są naklejki na ścianki boczne .. Wieczorem mój podjedzie po moją mame która pracuje w tesco i dzięki temu ma 10% zniżki na wszystko więc będzie kosztował 270zł. Pokój ma długi na 4,5m /3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten domek!
Ja od kilku dni w salonie mam namiot z piłeczkami w środku... ha ha
Jak kupowałam to zastanawiałam się, gdzie ja to wsadzę, znów zajmie miejsce, znów zagroci, no ale jak już miałamw domu to miejsce się znalazło... Iza w swoim pokoju się wogóle nie bawi, bo ma na górze, więc musiałabym z nią tam na górze siedzieć... a wolimy być na dole, więc bawialnia jest w salonie i wcale mi to nie przeszkadza 😉 a wręcz jest wygodnie 😉 bo wszędzie blisko.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My podjedziemy po domek wieczorem bo do naszego auta nie wszedł więc weźniemy jumpera. McDusia , ja mimo że mieszkam na parterze i Maja ma swój pokój to i tak w salonie mam kącik z puzzli piankowych i na tym ma kilka zabawek (mamy mieszkanie 130m więc też jak coś robię w pokoju np oglądam tv i takie tam to wygodniej mieć takie miejsce tylko dla niej) Czasem idzie do swojego pokoju jak już taka ''dziewczynka'' się pobawić 🙂 Myślę że jak będzie mieć ten domek u siebie to więcej czasu będzie spędzać w swoim pokoju. W kulkowie była zachwycona i nikogo wpuścić nie chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Dziś troszkę nam się z małżem przegięło ☺️ ☺️ ☺️ W sensie...olaliśmy troszkę naszego synka ☺️
Zadzwonił nasz kolega,z którym mieszkaliśmy jakiś czas w UK, że jest w mieście...bo przyleciał w odwiedzinki do rodzinki i postanowiliśmy, że wybierzemy się z z nim, jego dziewczyną i bratem na piwko...no i zadzwoniłam do dziadka czy zaopiekuje się Oskarem godz, bo my tylko na jedno piwko i z powrotem...i nie byłoby problemu gdyby była babcia w domu...no ale ona dziś po pracy miały imprezkę pracowniczą z okazji dnia kobiet i miała wrócić wieczorem, więc obiecaliśmy dziadkowi, że zaraz będziemy...no i wróciliśmy po 20 🥴 Okazało się , że babcia poszła do nas na mieszkanko już z Oskarem, bo zasnął im na rękach...nie wykąpany itd...ale wstyd...no mówię Wam jak nam głupio było...ale było tak fajnie.....ach nie popisaliśmy się dziś ☺️

Lala89 Suuuuper jest ten domek!!! Gdybym miała miejsce i kasę, to też bym kupiła Oskarowi...Maja będzie zachwycona!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I nadszedł wreszcie ten dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emilka wstała i przeszła sama pół pokoju!!! 🤪 To było w salonie, siedziała sobie na schodku i nagle wstała i poszła w stronę telewizora i fotela. Akurat dzwoniła moja mama z pytaniem jak się czuje Emilka, a ja zaczęłam krzyczeć idzie, idzie!! Normalnie skakałam z radości a ona jaka dumna była. Widziałam to ja i teściu, później wszyscy się zlecieli i znowu przeszła sama pół pokoju. Wszyscy jej bili brawo. No i na koniec stała przy moim krześle w kuchni i mówię do niej idź Emilko do dziadka przecież potrafisz a ona puściła krzesło i przeszła pewnie całą kuchnię, a potem siadła na pupie! Ale się cieszę, oczywiście nadal raczkuje jak szalona ale jest postęp. Aż się jutra nie mogę doczekać. Jestem ciekawa czy jutro też będzie chciała sama chodzić. Z radości chyba się opiję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen to jeszcze nic, moja Emilka woła za każdym razem jak chce kupkę a Emilka Marinel już drepta bez pampersa!! Tylko na noc ma zakładanego! To dopiero mały geniusz! Piszę Ci o tym bo Marysia pochwaliła się dwa dni temu na facebooku a ty nie masz konta. Wkleję Ci to co napisała mam nadzieję że Marinel nie będzie mi mała tego za złe 🙂

"Powoli żegnamy się z pieluszkami 🙂 Emilka od kilku dni nie nosi pieluszki i przez 2 ostatnie dni nie zmoczyła majtusiów, nawet na spacerkach (zagapiłam się i nie założyłam pieluszki, ale na szczęście nie było "wpadki"). Pieluszkę zakładam tylko na noc żeby w razie czegoś się nie obudziła. Nie wiem czy będzie jakiś zwrot akcji i powrót do pieluch ale póki co cieszę się bardzo 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że musicie jeszcze raz jechac po domek! Oby córci się spodobała zabawa w nim! Iza w piłeczkach tez lubiła się bawić,a jak jej kupiłam namiot z piłeczkami to sama i tak nie chce tam być i się nimi bawić... 😞 no szkoda...

Lala też mam puzzle piankowe właśnei w salonie w miejscu gdzie Iza się bawi,a dokładnie one cały wykusz zajmują i w tym wykuszu ona ma swój kącik zabaw 😉 a ja siedzę dosłownie koło niej przy stole i piszę na lapku 😉

Yen a ja uważam, że Oskarkowi u dziadków było tak samo super, jak Wam ze znajomymi.. a takie rozstanie kilkugodzinne bardzo dobrze Wam zrobi, bo jutro wynagrodzicie mu wspólna zabawą, a i On będzie przeszczęśliwy! 😉

Zaniu tak się cieszę! Jeszcze raz gratuluję Emilce samodzielnego chodzenia!
Czyli moja córcia została sama na forum jako dziecko nie chodzące samo po własnych nóżkach.. ale co tam i na nia przyjdzie czas.. tym bardziej, że coraz częściej się puszcza, by sama stać i coraz dłużej stoi bez trzymanki, no i tez coraz częściej zrobi kilka kroczków bez trzymanki...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ja też uważam że nic się nie stało!! Jeśli twoi rodzice nie mieli nic przeciwko to czym się martwisz? Oskarek na pewno był przeszczęśliwy będąc przy swoim dziadku. A godzina 20sta to wcale nie jest późna godzina. Jeśli nikt po Was nie dzwonił to po co te wyrzuty. A jeden dzień bez kąpieli to nie tragedia 😉

McDusia i na Izę przyjdzie pora! Jeśli już stoi bez trzymania i robi kilka kroczków to lada dzień wstanie i pójdzie! Wiem że teraz się zacznie gonienie i pilnowanie ale sama tego chciałam. I obiecuję że nie będę narzekać tak jestem szczęśliwa. Jak to słodko wyglądało jak moje serduszko tak dreptało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak Zaniu widok zapierający dech w piersi! Pamiętam jak ja się cieszyłam na te kilka samodzielnych pierwszych kroczków.... 😉
No ale teraz czekamy na chodzenie po domku.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania gratuluję !!!

Yen dla zdrowia i równowagi psychicznej trzeba czasem sie rozerwać.... 😉

Shelby zdrówka.

Lala wiesz nie wiem jak na to zareagujesz - moze stwierdzisz ze nie masz czasu itd. ale może byś chiała przyłaczyć się do akcji USZYJ JASIA Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Gdybym miała maszynę już bym uszyła....Tam jest napisane by uszyte przynieść do Kieleckiego TVP Lub skontaktować się z Klubem Mam w Klielcach - myslę jednak że mozna wysłac jak się tam zadzwoni i się dogada. Zajmie Ci to chwilkę a jakiemuś dziecku choremu na raka chociaż na chwilke usmiechnie się buzia....



Yen zrobiłam Twoje daniie z tym makaronem z Aldiego ale cos chyba spieprzyłam po drodze bo wyszło mega tłuste i tego nie zjadłam... 😞 😞 😞 Spróbowałam ale nie lubie jak cos mi zostawia taki posmak tłuszczu na ustach...

U nas okej. Duzo bardzo duzo spacerujemy wczoraj prawie 4 h i dzis to samo.... Place zabaw i inne. Genaralnie jest super. Bo trzeba korzysac bo niby zima ma na chwilkę jeszcze wrócić... A było juz tak fajnie - spacerowałam sobie w baletkach i wiossenym trenczu.

Angielski odpuściliśmy dzis przez katar Kacpra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Zaniu BRAWO dla EMILKI!!! Podwójne bo i za eee i za chodzenie!!! Zdolniacha!!! Super! 🙂
Yen masz tak super rodziców (ich opieka nd Oskarkiem to potwierdza ) że Oskarek był pewnie zachwycony i dziadzia też!

Cherry no właśnie kobieto !! Zapomniałam o tej akcji! Miałam uszyć już 3 tygodnie temu !! Przypadkiem sie dowiedziałam o tej akcji na jakimś blogu dziewczyny która szyje różne takie rzeczy!!! Wyślę pocztą - ona też tak zrobiła bo nigdzie nie było punktu odbioru w pobliżu! Dziękuje 🙂

No i u nas domek już jest! Maja zachwycona , godzina 22 a ona nawet nie myślała o spaniu a dziś spała tylko 15 min!!! Szalona! No i otwierała te drzwiczki i okienka i sie zamykała 🙂 a potem to jeszcze lale sobie wzięła do środka - zobaczymy jak to jutro będzie 🙂 Ale za ten uśmiech i radość jak zobaczyła że go składamy to warto było!!! Nawet jeśli miałby się jej znudzić 🙂 No kurcze ja jako dziecko to malowałam patykiem na ziemi domek i pokoje (taki plan domu jakby) i tak się bawiło więc myśle że to super zabawka dla dziewczynki i posłuży nam przynajmniej do 5 latek 🙂 Już sobie wyobrażam jak przychodzi do niej jakaś koleżanka i się bawią 🙂 I miejsca w pokoju jeszcze sporo 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala chyba zawsze jest tak że staramy się dziecku dać to o czym my sami marzyliśmy. Ja miałam wszystko najnowsze zabawki - piękne lalki barbie, super klocki Lego - miałam całe miasteczko, i wszystko czego zapragnęłam.... Niestety moi rodzice a szczególnie Mama się w tym gdzieś zagubili - zabrakło okazywanej miłości i poświecenia chociaż odrobiny uwagi... czy małych pochwał. Dlatego ja sobie obiecałam dać dziecku nie tylko zabawki ale przede wszystkim siebie...i mam nadzieję że tak już pozostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak poza tym...

Zaniu gratulacje dla Emilki , że odważyła się sama pójść 🤪 🤪 🤪 Teraz już z górki 🙂

Co do Emilki Marinel to faktycznie wielki wyczyn...bez pieluchy w tym wieku...jak to mówią w TV...SZACUN!!!

Ja idę na 10 do koleżanki na jakiś pokaz kosmetyków , bo jej znajoma u niej w domu organizuje...szczerze mówiąc, mnie to nie interesuje, ale idę, bo mnie poprosiła!

No a wieczorem z mamcia na recital Andrusa... 🙂

Jutro imprezka u przyszłej szwagierki, Oskar znowu zostanie z dziadkami ☺️ No ale po wczorajszym tak mnie gardło boli, że chyba nici z picia... 😞

A i nic nie załatwiłam w MOPSie, bo w czwartki odział świadczeń rodzinnych zamknięty... dziś sobie dam spokój, ale w poniedziałek się przejdę!Wszyscy mi mówią, żebym grała samotną matkę itd, bo my bez ślubu...ale ja tak nie potrafię... wiem, że niektórzy kombinują i kłamią jak się da, żeby wyciągnąć kasę...ale ja na to zbyt uczciwa jestem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Wklejam zdjęcia domku 🙂 Maja zachwycona! Mama też bo świetnie się w nim bawimy w akuku ! Szcęsliwe dziecko to szczęśliwa mama!!

Cherry święta racja! Dobrze , że moje dziecko woli bawić się ze mną i tam gdzie ja jestem 😮 Czasem jest to męczące ale jak sobie pomyśle o tym to dociera do mnie że musi mnie bardzo kochać i zabawa ze mną jest o niebo lepsza ..

A tu mój córuś 🙂

jeszcze się dobrze nie wprowadziła a już ma lokatora!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, dobrze, że poszłam na ten pokaz 🙂 To był pokaz kosmetyków Mary Kay i babka na każdej z nas wszystko testowała...moja buzia została oczyszczona, miała zrobiona domową mikrodermabrazje i super nawilżona+ zabieg na dłonie 🙂 No piękny poczatek Dnia Kobiet! Moja skóra dostała złoty strzał...będzie jak znalazł na wieczorne wyjście z mamą 🙂

Lala89 domek suuuuper!!! Nie dziwię się, że maja zachwycona...sama bym była 🙂 według mnie taki prezent to strzał w 10 i na pewno posłuży jej na lata...no która z nas nie marzyła w dzieciństwie o domku na drzewie itp...rewelacja!!!

A ja mam dziś wielką ochotę na takie prawdziwe domowe frytki...chociaż mam mrożone w zamrażarce, to zaraz będę kroić i robić swoje 🙂

I wiecie co...tylko się wściec...jeszcze niedawno wymienialiśmy funty za 5.15zł...dziś za 4.72...boshe biednemu to i wiatr w oczy!!! Chyba chcą nas dobić już z każdej strony grrrr!!!

A i nie mówiłam Wam , ale wysłaliśmy niedawno fotki Oskara do agencji reklamowej dla dzieci...babka się odezwała, ale musielibyśmy najpierw zrobić mu portfolio...za 200 zł w Sosnowcu...to za daleko...a we Wrocku 300zł...kurde w tej w chwili nas na to nie stać...a szkoda, może by coś z tego wyszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

My pojechaliśmy dzisiaj na małe zakupy, bo chciałam sobie buty kupić, a raczej by mąż mi kupił, bo ja nie mam już kasy 😉 no i nic ciekawego nie było, co by mi się podobała, a jak się podobało, to mojego rozmiaru nie było! 35 gdyby któras pytała 😉 i do tego wysoki przegub i wąska pięta... ojj zawsze musze się nachodzić za bucikami... ale za to mąz kupił sobie kapcie domowe, bo dotychczasowe już zużyte były.. no i ogrodowe sobie kupiłam takie jakby chodaki, tak bym mogła je nałożyć na stopy wychodzac od nas do domu i iść do rodziców... my przypominam, że przez podwórze musimy przejść i to nie utwardzone póki co... więc jak deszczowa pogoda to błotko sie robi! 😞

Śliczne były sandałki Emel-a i Goex-a takie na Izunię, no ale na lato to jeszcze nie wiem jaki rozmiar jej wziąć i nie brałam 😉

Potem zakupy spożywcze i do domku... Iza nam w międzyczasie niespodziankę w pieluchę zrobiła po czym na cały głos w sklepie powiedziała "be" czyli oznajmiła, że zrobiła kupkę 😉 Biedna musiała sie męczyć, aż wróciliśmy do domu, bo nie miałam jej gdzie przebrać.. a w aucie za zimno było.. zreszta ze sklepu do domu 10 minut, ale jeszcze czym do kady czym sie zapakowalismy to chwila trwała....

Cherry pewnie dałaś za dużo tłuszczu do podsmażenia.....
U nas już wczoraj było beznadziejnie, a potem i deszczowo się zrobiło, a nawet późnym wieczorem śniegowo.... śniegu u nas jak w środku zimy prawie.. 😞
Niestety przez najbliższe 2 tygodnie zima na całego 😞 w jakiś dzień z tego co widziałam w nocy temp u nas ma spaść do -18 stopni!!!!

4 godzinki spacerku.. no no no pełna podziwu jestem!

Akcja uszyj Jasia bardzo fajna i pomysłowa! Szkoda, że ja nie mma maszyny! Ojj musze się upomnieć o nią mężowi!

Lala ojj to prawda! Uśmiech dziecka bezcenny! Ja też lubię jak coś kupię Izuni i ona się z tego powodu bardzo cieszy! A ten domek fajna sprawa!
Ja pamiętam jak za dziecka robilismy sobie bazy (takie domku- schroniska) w krzakach, na drzewach... a teraz takie fajne rzeczy mozna dziecku kupić! A z tych krzaków nie smiejscie się, bo ja na wsi urodzona i na wsi do dzisiaj mieszkam.. miałam jedną koleżankę sąsiadkę z domu obok 2-lata starszą i reszta chłopaków była na naszej ulicy! w tym dwóch moich braci, dwóch braci mojej kumpeli, z drugiej strony mojego domu tez chłoapk mieszkał, kawałke dalej tez chłopak, a i jeszcze tej kumpeli kuzyn, bo on głownie u nich się wychowywał, bo jego mama pracowała, więc u babci generalnie był, a pod wieczór mama brała go do domu... a po szkole szedł prosto z kuzynką do nich bo oni w tym samym wieku byli...
Pamiętam dokąłdnie te wszystkie zabawy z chłopakami.. jak chciałyśmy z nimi spędzać czas to musiałyśmy bawić się/grać w to co oni chcieli! I tak najczęsciej grałyśmy w piłkę nożną i stałysmy na bramkach.. hi hi.. oni zadowoleni, bo mogli wszyscy biegać po boisku, a my zadowolone, bo mogłysmy z nimi grać hi hi 😉 za bramki mieliśmy dwa kołki wbite w ziemię.. 😉 i tzreba było pilnowac i bramek nie wpuszczać, bo graliśmy na łące i prawie z każdej strony rów był i potem było wyciaganie piłki z wody...
ale też w siatkę, w dwa ognie, w chowanego, w podchody się bawiliśmy i było super... 😉

Cherry to prawda, że często jest tak, iż rodzice kupują dzieciom zabawki piękne, kolorowe fajne, ale tylko po to by dzieci zajęły się sobą i dały rodzicom spokój...
a nie o to przeciez chodzi w wychowaniu dzieci!
Cieszę się, że pamiętasz o tym by dac synkowi siebie!

My codziennie bawimy się z Izunią i codziennie mówimy jej kocham, zresztą ja z mężem to co chwile sobie to mówimy i okazujemy i względem Izuni też!
U nas na kazaniu w dniu ślubu ksiądz powiedział, że nie wystraczy powiedziec sobie kocham w dniu slubu, ale tzreba umieć mówić to sobie przez całe życie... no staramy się temu sprostać i podołać 😉 i póki co samo z siebie wychodzi.. zreszta my to nawet liściki miłosne sobie zostawiamy.. wieczorem jak mąż już się położy to ja mu w kuchni zostawiam liścik... no czasami prośbę by włączył pralkę, zmywarkę lub coś w tym stylu.. a on mi odpisuje na niego.. albo jak ja nic nie napiszę to on sam mi ozstawia liścik... 😉 Takie słodkie to jest i wywołuje uśmiech na twarzy z samego rana.. 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 no ale się uśmiałam na tym filmiku 😁 Majeczka wygląda jak prawdziwa gospodyni w swoim domku...otwiera okna , drzwi itd 😁 😁 😁 A jak się z Tysonem zamknęła w domku 😁 😁 😁Naprawdę super ten domek...ja tez chcę!!!

Tak mamcia wie na co idziemy, powiedziałam jej od razu!!!

Cherry ja też myślę, że dałaś za dużo masła...no chyba , że czego innego, ja robię na masełku i nigdy nie jest tłuste.

Na imprezkę jutro do szwagierki nie idziemy...zgadnijcie czemu....boshe to już się robi irytujące...dzieciaki znowu chore...chyba 20 raz w tym roku już...niech je w końcu porządnie doleczy!!!

ja też codziennie mówię Oskarowi, że go kocham i to chyba z 10 razy dziennie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...