Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej

Cherry z rolnictwa ekologicznego.
Fajnie tak mieć blisko koleżankę, której dziecko jest w tym samym wieku.. jest o czym porozmawiac i wogóle... ponarzekać.. 😉 hi hi

3 godzinny spacerek to jest coś! 😉

Ja tam uważam, że 30 km to tylko pół godzinki drogi i jak sie chce to nic trudnego.. no ale jak się nie chce tyłka ruszyć to jmuż problem się robi... 😞

Anabelle po prostu wiosno przybywaj!
Jak spotkanie zkoleżanką? I daj znac co z pracą! 😉

Yenifer no az zazdroszczę teściowej! No szkoda, że babcią taką nie jest... ale chociaz masz fajną teściową.. ja na tem at moich tesciów się nie wypowiadam... bo ni by tak bardzo kochają wnusie... ale...ach nie bede pisała...

Zaka ojj bardzo sporo prawdy w tym co napisałaś! Jak ktoś coś potzrebuje to wie gdzie przyjść,a tak bez potzreby tylko dla pogaduszek to już gorzej... no nic nie poradzimy na niektórych.. 😞

Ojj wspólczuję dyrektora! Ale stanowisko dyrektorskie nie jest na zawsze! Tym się możesz pocieszać 😉 Dla pocieszenia powiem Ci, że nie tylko u Ciebie taka świnia się tarfiła... ja też w państwowej firmie pracuje i też niejednokrotnie widzę jacy sa u nas dyrektorzy/kierownicy.. to czasmai az włos na głowie się jeży!!! A powiedz Kochana gdzie Ty pracujesz? Tzn co robisz nie chodzi mi o konkretną firmę, żeby nie było, ale o to żeby przybliżyć bo ja nie wiem niestety 😞 Bądź siolna i miej go w tyłku... rób swoje i do domu 😉 a kasa potrzebna 😉
Od tego jesteśmy by wysłuchać swoich żali i tego co nam na serduchach ciąży... zawsze trochę lepiej człowiek się poczuje jak się komuś wyżali i na dodtaek te ososby go zrozumią..

aaa_aniusia Kochana głowa do góry! Ja w ciązy nie jestem,a są dni kiedy moje dziecko mnie starsznie drażni, denerwuje bo ciągle skrzeczy, piszczy, krzyczy, pąłcze ani chwilę się sobą nie zjamie tylko wisi mi na nodze szczypiąc mnie w nogę i wrzeszczy... a wiadomo każdy jest tylko człowiekiem.. na szczęscie nie jest to tak, że calutki dzień ona taka jest, ale przychodza chwile kiedy serio mam czasami dość.. i chciałabym wyjść ii wrócić za chwilę... i by dziecko było już spokojne.. tyle, że jakbym wyszła i wróciła to ona nadal taka sama wrzeszcząco-skrzecząca... takie sa uroki bycia mamą, że to jest praca 24 na dobę 7 dni w tygodniu i nie ma tutaj urlopów! Co innego jak mama idzie do pracy, dziecko do żłobka i widzą się tylko popołudniami, to oni az stesknieni są siebie! A jak jestes z kims non stop to potem relacje się róznie układają.. przychodzi zmęczenie towarzystwem.. i nie mówię tu tylko i wyłącznie o dziecku,a le gdybyś non stop była z mężem to tez po jakims czasie miałąbys go dość... ot tak już jest... 😉 głowa do góry, cyc do przodu, wdech i wydech, wdech i wydech.. 😉
Albo po prostu zacznij mniej się przejmować, jest dziecko brudne oki niech sobie jest... nie chce jeść, oki niech nie je, za godzinę zje wszystko 😉

JAk doczytałam Twojego posta do końca to wydaje mi się, że masz niską samoocenę o sobie 😞 a niepotrzebnie! Bo jesteś wspaniała! Wspaniałą mamą! Cudowną żoną! I do tego zgrabną laską!
Banan to kojarzy się chyba ludziom z takim owocem "egzotycznym" wiesz co mam na mysli... i jak dziecwzyna je publicznie banana to zawsze jakies tam spojrzenia wzbudza.. ale ja tam myślę, że te spojrzenia to b yły pasażerów zazdroszczących, bo banan ma silny zapach i jak ktoś głodny był w tym autobusie to go skręcało na bank i z apetytem patrzyli na Ciebie i jakby mogli to tego bananka by Tobie zabrali! 😉
A o maleństwo mam nadzieję, że niepotrzebnie się tak martwisz! Będzie dobrze! Zobaczysz!

ja dzisiaj też nerwowa jakaś byłam...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam

ANia_anusia to początek ciąży, hormony buzują, organizm musi się przestawić na inny rytm. Daj sobie czas. Nie jesteś złą matką, jesteś tylko człowiekiem. JAk każda z nas masz zły dzień. Wszystko się ułoży...zobaczysz...faceci nie rozumieją co znaczy burza hormonalna w organizmie a co za tym idzie i płacz i śmiech i nerwy i radosc. Same czasem nie nadążamy same za sobą a co dopiero oni. To nasz organizm musi wyprodukować nowy organizm, komórka po komórce, organ po organie...mamy prawo czasem mieć dość..odwalamy kawał dobrej roboty, będąc przy tm praczką, sprzątaczką, żoną, kochanką, mamą. Im łatwo powiedzieć "nie dramatyzuj".
BYć może nie rozumiem co czujesz, tak do końca ale uważam że trzeba sie dać zwariować... kiedys z tego co czytałam straciłaś dziecko..bardzo mi przykro... nie wkręcaj sobie że tak samo będzie. Dzidziuś jest zdrowy i tylko się powinnaś cieszyc. Nie dzwigaj, staraj sie wyciszyc, musi byc dobrze. Tylko musisz zmienic podejscie. Pamiętaj że pozytywne myślenie daje ponad 50% szans na to że się wszystko uda.

Zaka ale szef to perfidna świnia!!! Wiesz częstp tak jest że los takim ludziom się odpłaca..wiec kiedys może zrozumieć. A patologia to dla mnie taki oblech co uprawia mobbing na pracownikach i to w takiej sytuacji keidy zdrowie szwankuje. wwwrrrrr wkurzyłam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby dziękuje za 3manie kciuków. Kochana jesteś.

Yen ale masz dobrze z tesciową. CZemu nie jesyt dobrą babcią?

McDusia
fajnie tak sobie poplotkować, jak juz mój synek wstał to wybawił sie z jej synkiem wiec troszkę spokoju było 😉
Masz rację a tym bananem. Dla facetów to zapewne gadżet erotyczny - wiec Aniu naprwno mieli kosmate mysli a nie patrzyli na Ciebie jak na cyborga.

Zaka
mąż widzę, że też nie rozumie. Niestety chłop gdyby miał tyle spraw zrobic co kobieta to na początku tej listy by sie pogubił. Oni mają na wszystko czas, a w domu przecież samo sie zrobi. Kopniak w dupę bo inaczej można wyjść z siebie. Moja koleżanka przestała sprzątać, gotować na tydzien bo mąż powiedział jej że nic nie robi. Po tyg skruszony blagał ją na kolanach aby było "normalnie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle zdradzisz tajemnice co to za dorywcza praca????

Zaka ten szef jest okrutny. Cham z przerostem ambicji!!! Gnojek jeden 😠 😠 😠 Mam alergię na takich. Ja to bym mu powiedziała do słuchu i pewnie moja kariera szybko by się ztam zakończyła.... Już to przeciez przerabiałam 😁 😁 😁

Ania uszy do góry cyc do przodu !!! Baczność a teraz wyluzuj 😜 😜 😜

HORMONY

H 😜O 🙃R 🙂M 😎O 😉N 😁Y 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry w czwartek mój mąż ma mieć odpowiedz w spr pracy, jeśli się uda to ja nie pójdę do tej pracy bo z synkiem będę a mąż do innego miasta pojedzie na szkolenie. Ale jeśli nie to chyba tak... praca dorywcza w barze... wiesz rozwożenie dań i kelnerka. Nic specjalnego, nic ambitnego ale zawsze jakaś kaska wpadnie. O tym myślę tymczasowo. Na 2-3 mies aby podreperować nasz budżet.

zmykam juz pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No co do tych znajomych to jest tak oni mają córę 4 latka więc zwalac na dziecko nie powinni.... To że pracują to jak każdy !!! Mój maż też! Najgorsze jest to że oni wożą Młoda do rodziców w miejscowości obok ... ale do nas to już daleko mają. Dzwoniłam głównie ja oni nigdy!!! Przestałam bo mam dość jednostronnego kontaktu. A jeszcze tak nie dawno wygarnięto mi że nie dbam o ta przyjazn 😮 😮 😮 ja ? Napewno ja ???


DZIS TEŻ SIĘ DENERWOWAŁAM !!!

Odkryłam poza tym, ze Młody ma na wierzchu już 4 i 3 górne 😮 😮 😮 i na dole z prawej strony to samo !!! Szok !!! Lewa się tylko opierdziela!!!

Strasznie się dzis ucieszyłam że w czwartek zaczynanmy ten angelski dla roczników !!! Jestem podekscytowana tym !!! Mam nadzieję, że będzie ekstra!!! W ogóle zajęcia sa w prywatnym przedszkolu i ciekawa jestem reakcji Kacpra na takie zabawkowe i nowe otoczenie !!!
oczywiście zrelacjonuję 🙂 🙂 🙂

No byłam dziś na małych zakupach - kupiłam sobie farbę do włosów (już pofarbowałam) i cienie. Normalnie nie mogłam uwierzyć ale likwiduje się u nas hurtownia kosmetyczna. Facet wyprzedaje wszystko -40% a jak kupisz 3 rzeczy to jeszcze minus 10%
Kosmetyki firmy PUPA sa za grosze 🤪 🤪 🤪 chyba znów tam jutro pójdę. Kupiłam cienie Bourjois za 8,20 i zestaw cieni Gosh za 18 zł !!! Masakra !!! Nie maiłam więcej gotówki ale oczywiście chciałabym jeszcze. !!!! Pudry podkłady cienie MASAKRA !!! IsaDora za 15 zł Szok !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabelle01 napisał(a):
Cherry w czwartek mój mąż ma mieć odpowiedz w spr pracy, jeśli się uda to ja nie pójdę do tej pracy bo z synkiem będę a mąż do innego miasta pojedzie na szkolenie. Ale jeśli nie to chyba tak... praca dorywcza w barze... wiesz rozwożenie dań i kelnerka. Nic specjalnego, nic ambitnego ale zawsze jakaś kaska wpadnie. O tym myślę tymczasowo. Na 2-3 mies aby podreperować nasz budżet.

zmykam juz pa


chyba cos przeoczyłam....

Twój mąż sracił pracę ...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dzisiaj moje dziecko spało do 7ej samo w łóżeczku. Do tej pory zawsze kolo 5 wstawał w łóżeczku i domagał sie aby zabrać go do nas do łóżka. Raz nawet sam przyszedł do nas, bo ma szczebelki wyjętę (jakoś nie chciał sam wychodzić). A dzisiaj obudzilismy się po 7ej, wszyscy zadowoleni 🙂

Ania_anusia mam nadzieję, że dzisiaj jest nowy dzień i lepsze samopoczucie 🙂

Cherry kochana moja nie przeoczyłaś. Nie stracił pracy ale ta jest nisko dochodowa i chciałby zmienic na lepszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam:]
tak nowy dzien i dzis dobry humor poki co:] wstalismy dosc pozno zrobbilam sniadanko teraz maksa klade na drzemke....

ostatnio mamy taki problem ze budzi nam sie w nocy z placzem niewiem dlaczego i nie idzie go uspokoic...po kilku minutach uspokaja sie niewiem dlaczego....

dzis zrobie zurek/barszcz bialy nigdy neiwiem czym sie rozni w kazym razie z biala kielbasa zimeniakamimi jajkiem:]


i jak pojdziemy na spacerek to zastanawiam sie czy nie podejsc do biblioteki n ie mam daleko a juz niemam co czytac....ostatnio przeczytalam trylogie greya swietna ksiazka i polecam ..a teraz mysle co by tu poczytac....czasami to sama siebie podziwiam ze majac dziecko i caly dom na glowie znaduje cza na ksiazke ale tp znaczy ze nie jest ze mna tak zle:];p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂 Jejku jak się ciesze , że już lada dzień ta zima się w końcu skończy 🙂
Wczoraj zdjęli ogłoszenie do Rosmanna, no zobaczymy czy się odezwą... bo tak naprawdę nie wiadomo kogo szukają, czy osoby uczące się, czy z doświadczeniem w handlu itd.

Co do mojej przyszłej teściowej , to sprawa wygląda tak, że bardziej faworyzuje dzieci swojej córki, a poza tym dla niej samej ważniejsze ogólnie są jej dzieci niż wnuki...to inaczej niż u moich rodziców...dla nich najważniejsze są wnuki, bo najmłodsze, jak mówią żartem...my ich już nie obchodzimy 😁 Natomiast odkąd wrócił mój małż, moja teściowa mega się uaktywniła...i wcale nie przychodzi do Oskara tylko właśnie do syna...ale co tam...jak dla mnie Oskar ma tylko jednych dziadków!!!

Kochane chciałabym Wam polecić pewien przepis na bardzo łatwy, tani i szybki obiadek. ja własnie go dzisiaj robię. Główny jego składnik to makaron z Aldiego, o własnie ten:


Oto przepis: makaron ugotować, może być delikatnie al dente.Na patelni podsmażyć na masełku pokrojoną na cienkie małe kawałki szyneczkę oraz dość dużą ilość cebuli pokrojonej w piórka. Generalnie dobrze jest to wszystko poddusić na masełku, żeby było miękkie. Na koniec do tego wrzucić ten makaron i dużą ilość startego żółtego sera...i to wszystko wymieszać. No pyszotka!!! Oczywiście doprawić po swojemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

...a ja sie wkurzyłam właśnie przed chwilką, bo moje dziecię tak słodko spało na dworze.. a sąsiad uruchomił piłę i zaczął ciąć drewno i po spaniu.. 😞 szkoda, bo nie spała długo..
NIc nie zrobię.. jedynie co to moge dać teraz dziecku zupkę hi hi

Zjadła trochę i więcej nie chciała... no nic za pól godzinki zrobimy drugie podejście.. 😉

Cherry z jednej strony Cię rozumiem, chcoiaż z drugiej staram się też ich zrozumieć... a powiedz czy Ty do nich jechałaś? Bo wiesz to jest tak, że oni niby są w sąsiedniej miesjcowości ale jak rano zawożą to się spieszą do pracy, a jak odbierają to pewnie szybko szybko i do domu zrobić obiad, ogranąc dom... no nie wiem sama co tak do końca myśleć, bo w zasadzoie jak się chce kogoś odwiedzić to znjadzie się sposób, a jak nie chce to się go nigdy nie znajdzie i nigdy nie uczyni ...

Też jestem bardzo ciekawa jak Kacperek zareaguję na nowo otoczenie i naukę angielskiego przez zabawę!
Ja jak byłam mała chodziłam do przedszkola na angielski i potem już nigdy się tego języka nie uczyłam, ale sporo słow do dzisiaj pamiętam wtedy się nauczonych 😉

Ojj to super masz, bo możesz się obkupić na takich zakupach 😉 i to za niewielkie pieniądze! co bardzo lubię...

Anabelle to się wyspaliście! A moje dziecko ostatnio prawie do 8 śpi u siebie w łóżeczku, a ja u siebie w łóżku 😉 super nie?

aaa_aniusia może ząbki mu wychodzą co? Iza też tak popłkauje w nocy jak ząbki idą... ostatnio codziennie nad ranem to się znów zdarza, więc pewnie idą trójki, bo czwóki już ma 😉

Ja dzisiaj gotowałam jarzynówkę dla Izy, a potem zrobię jeszcze naleśniki 😉 Iza dostanie z MONTE a my zjemy z serkiem truskawkowym 😉 mam swoje truskawki zmiksowane i zamrożowe więc tylko je zmieszam z serkiem homo i już będzie sosik 😉

No widzisz ANIU sama dostzregasz, że jesteś świetną panią domu i matką, bo nie dość, że dziecko zadowolona to i dom ogarnięty a i jeszcze czas na czytanie 😉

Yen a no bo widzisz tak to jest że mamusia to mamusia synusia i tak już będzie 😉 ha ha
ale skoro obiadek dla wszystkich, a nie tylko dla synka to nie masz się czym martwić 😉

Może być faktycznie smaczne to danie! Pięknie wygląda! A ja bardzo makaronowa jestem więc tym bardziej...

Ooo blog to jest coś... możesz prowadzić 😉 ha ha a ja będe tam zaglądała i brała pomysły na obiadek 😉 i nie tylko 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co mamusie.. ja tu wchodzę z nadzieja na nowe posty a tu nic ... szkoda..

A ja cały dzień zmagam się z bólem prawego migdała... tak mnie boli, że masakra! W zasadzie boli mnie już od wczoraj! Najpierw miałam zapalenie lewej strony a teraz chyba na prawa się przerzuciło.. 😞

Mam tylko nadzieję, że mi przejdzie i nie będę musiałą mieć wyrywanych...

Dobrej nocy mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że chyba wszystkie mamy przeniosły się na Facebooka i chyba czas będzie się pożegnać 😞

My dziś z małżem stwierdziliśmy, że Polska to nawet człowieka nadzieii pozbawia!!! Koleżanka dziś słyszała jak jedna laskaa mówiła w sklepie, że zadzwonili do niej z Rosmanna i ma rozmowę w przyszłym tyg...a co ze mną? Kur...a...po studiach z magistrem trzeba żebrać o posadę kasjera w sklepie , a i tak się nie dostaniesz...zaczynam żałować, że namówiłam małża na powrót...trzeba było lecieć do niego i żyć jak człowiek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No a wczoraj przyjechali znajomi mojego ze Szczecina (właśnie z nimi robił interesy) Przenocowaliśmy ich 😁 Gadaliśmy do 2 w nocy! tzn mój z nimi gadał bo ja odpadłąm o 1 😁 😁
Dlatego teraz do siebie dochodze 😁 jeszcze Majusia wylądowała w naszym łózku bo płakała - nic dziwnego przebijają się dolne 3! górne już się przebiły, muszę poprawic suwaczek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej:]
yen--jak zoabcztlkam toje danie to taka ochote nabraalm ze dzis opolecialam na plac w posuzkiwaniu tego makaronu gdyz aldiego nie mam...obok siebie...i jest!!!! znalazlam reszte skaldnikow dokupilam i chyba dzis lub jutro to zrobie bo tak smakowicie wygladało;]

u as dzis zupka z wczoraj czyli zurek:]

rano byla mama---zostaiwlam maksa z nia a sama poszlam odebrac wyniki badan:] ale wszystkie sa dobre;

wiec teraz czekam niecierpliwe na wtorkowa wiozyte u gin!!

lala----wyjazd super zazdroszcze my mieslimy w tym roku jechac nad morze niestety w zwiazku z zaistniala sytuacja `nie jedziemy pojedziemy tylko do rodzicow na wies wiec w sumie swierze powietrze tez bedzie no i spokoju troche od tego miejskiego zgielku!!

no i lala---takie pytanie maja ci je mleko przed spaniem czy po?? i ile razy dziennie bo ja mam problem z maksiem kaszek juz dano odmowil a mleko no z tym tez mamy coraz gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 fotki superanckie, a Wy obie cudne!!! Fajnie, że wyjazd się udał!
Nie szukają kilka osób, ale skoro już dzwonią , to ile to obdzwonić kilka osób...do mnie już nie zadzwonią 😞 😞 😞Mam takiego doła, że od kilku dni tylko się obżeram i boczki rosną!!!

A i umówiłam się na 18 marca do dermatologa , żeby obejrzała moje pieprzyki, bo mam ich mnóstwo i kilka podejrzanych...jeszcze tego brakuje, żeby mi coś znalazła!!!Zwlekałam i zwlekałam, ale w końcu idę!

Aaa-aniusia dobrze , że wyniki dobre!!!

Co do mleka to Oskar już prawie wcale nie chce pic...pije tylko rano i to max 90ml, nie ma szans żeby wypił więcej...z tej okazji chyba mu zmienię na inne...bo może mu to nie smakuje...ale ogólnie nie lubi mleka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...