Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wczoraj w biedronce byly takie duze auta z klockami no nie moglam sie oprzec i kupilam malemu jego pierwsze klocki...ale co....maks kompletnie nie interesuje sie klockami ani autkiem ogolnie lecz jego kolami aytko jest naprawde duze a on potarfi sobie sam przekrecic auto i bawic sie kolkami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie,

Płynę... za oknem 27 w domu 26.8... taki jest minus mieszkania na ostatnim piętrze...
Kubuś śpi przy 26 i otwartym oknie w rampersach na gołe ciało... przykrywam go kocem, jak zimniej na dworzu to kołdrą... ale ogólnie tak jak tata Kubuś oddaje bardzo dużo ciepła jak się przytula... oboje są jak grzejniki w przeciwieństwie do mamy....

Czy któraś z Was ma może Wyścigówkę Z Kulką Fishera Price Lil Zoomers...

Co do wagi Kubuś przy 76 cm waży 8,400... ale bardzo długo mieliśmy problem z wagą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie leje deszcz 🙂

Ta wyścigówka sterowana grzechotką strasznie mi się podoba!!!

Co do wagi to się nie przejmuje, bo Oskar nie jest chudy, wygląda bardzo dobrze...jednak on był mega malutki jak się urodził,więc nie ma co liczyć, że będzie ważył tyle samo co inne dzieci...bliźniaczki mojej szwagierki ważą ok 8 kg, a mają ponad rok i są zdrowe...no taki urok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj na placu zabaw babka miała taki rowerek dla malucha...no powiem Wam, że na żywo wygląda bosko!!! Ogladałam się jak głupia, zapamiętam nazwę i znalazłam na Allegro...drogi jest, ale śliczny...być może mu sprawimy taki na przyszłą wiosnę lato, w kązdym razie jak na razie nie widziałam fajniejszego!
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:*
Przepraszam że tak mało jestem na forum, ale doba ma dla mnie zbyt mało godzin.
Matek raczkuje na całego, już nawet chodzi za rączki i wstaje podpierajac sie wszystkiego.
Wczoraj nawet sam stał niczego sie nie podpierając!! 🤪
Nadal ma tylko dwie dolne jedyneczki ale idzie i górna 🙂 jeszcze pare dni i się przebije 🙂
Postaram sie nadrobić coś jak mój smerf pozwoli. Jak narazie grzecznie sie bawi GARNUSZKIEM w ktorym mu gotuje grysik 🙂 poprostu go uwielbia i mowie tu o grysiku i garnku:P uczulenia na mleko krowie nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/1007247y.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/330/1007247y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojejku, ale popisałyście 🙂

Kate - witaj 🙂 tutaj jest nas ciut więcej niż na facebooku

Martka - gratuluję ząbka

Yen - Maksio też coś wczoraj płakał w kąpieli

Martusiap - odstaw jajko, tak jak pisała Agisal (poza tym całe żółtko to troszkę za dużo)

Agisal - napisz koniecznie, jak wyniki

Lala - a ile to wychodzi za sztukę takiej dady? (bo my jeszcze nie próbowaliśmy, co prawda nie mamy kasiory, ale może teściowa ufunduje)

madziu - masz jeszcze nudności?

przepraszam, jeśli kogoś pominęłam, ale piszę z pamięci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby ostatnie zdjęcie boskie jest !!!!!!!!!! I błagam nie przypominaj mi o nudnościach, walczę codziennie, wcześniej bywało tylko rano, ale wczorajszy wieczór był koszmarny. Biorę witaminy z imbirem jak z Kubusiem, ale nie pomaga.

Byliśmy po pieczywo i w aptece... masakra na dworzu... nawet Kubuś jak nigdy marudził i wypił 150 ml wody... W tym roku wyjątkowo chce, żeby była już jesień taka 14 stopni bez deszczu...


No u nas lepiej z humorami,mamy trzeciego ząbka, mały jeszcze i podrośnie, ale już pięknie widać. Jednak ostatnio od razu obok wyszedł, więc pewnie teraz będzie podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
A ja nareszcie mam czas dla Was dziewczyny 😁 😁 Zośka mi strasznie draniuje, ale taka kolej rzeczy 🙂 🙂

Lala! Jak zwykle świetne zzdjęcia! 🙂 Akurat do albumu dla męża 🙂 pewnie się ucieszy 🙃 a jeśli chodzi o upadek Majki to dziwne co dzieci potrafią zrobić że nawet chodzik się przewrócił 🤔 ale nie miej do siebie pretensji, bo nie raz jeszcze mała się potłucze! Najważniejsze, że nic jej nie jest 😉
Marinel domek piękny! Jak wymarzony 🙂 🙂 Trzymam kciuki obyście szybko tam zamieszkali 😉
Agisal, ja zdjęć nie widzę 🤨 cholera 😞 No a dla Ciebie i mAłego Dominisia życzę wytrwałości!! I żeby te przygody ze zdrówkiem się już skończyły!! 😘
Cherry! Ten stolik jest suuuper!! A Kacper będzie miał zajęcie 😉 i już trzeci ząbek?? ŁAŁ!!! 🤪
Yenefer! Ten pokój jest fantastyczny!!
Shelby! Ja piorę Zośkowe rzeczy razem z moimi, w takim płynie do prania (wcale nie dla dzieci) już od dłuższego czasu i jest git 🙂
Martka! gratulacje!! Pierwszy zębuszek 🙂 🙂
Zośka śpi w rampersie lub w body pod kocem, ale rozkopuje się, myślę że nie marznie 😉
MamoMatka! świetne zdjęcie 🙂 Mateuszek śliczny! 🙂 🙂
Ooo!! I nową forumowiczkę mamy 🙂 Fajnie!! Kate pochwal się swoją Kingunią!!! 🙂 🙂
Shelby 🙂 Chyba zaadoptuję Twojego syna!!! Śliczny!!!! 🤪 🤪 a czym się tak Maksio przejął na ostatnim zdjęciu?? 🙃 😉
Madzia trzymaj się tam w te upały!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Śmieszne zdjęcie 😉 sprzed dwóch miesięcy
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/6826/dsc06431q.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/judki]judki[/URL] at 2012-08-03

I Zośka w aucie 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/photo0060y.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9844/photo0060y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kate,
miałam Ci pisac na fb żebyś tutaj też do nas dołączyła bo zawsze o wszystkim można pogadac i nikt Cie nie będzie "zjeżdżał". Pełne zrozumienie gwarantowane.
Dziewczyny byłam przymierzyc Emi do fotelików. Ten cybex odpada. Mały i ciasny. W Recaro Emi też nie chciała siedzieć no i pozostaje mi Maxi Cosi Pearl . Któraś zamierza taki nabyć? Znacie opinie?
Przepraszam ale nadrobię później bo przestaje padac więc szykujemy się na spacer!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel zarejestrowałam się bo u Was tak miło na fb więc tu pewnie też.
Po prostu sprawdzimy ile wytrzymacie tutaj mojego narzekania... 🙂
U nas maż dziś wcześniej wrócił i poszedł z Kinią na spacer, a ja... odpoczywam 🙂

Jeśli chodzi o mnie i o Kinię to...
Kingę urodziłam 13.11.11 o godz.20:45- chyba 😁 siłami natury. Poród trwał 11 godzin.
Było ciężko ale daliśmy radę 🙂
Szkrabik był duży ważyła 3950 i mierzyła 60cm.
Generalnie jest absorbującym dzieckiem, ale grzecznym i zdrowym 🙂
2 tygodnie temu ważyła 8300, a mierzy aktualnie 80cm.
Nie przesypia nocy przez co ja padam na pyszczek ostatnio :/
Marudzi bo wychodzą ząbki...
Ale jak to mi dziś ktoś powiedział- to minie! 🙂
I tego się trzymajmy!!
Kolka minęła to i to kiedyś minie...

Nie pracuję.
Pracy zacznę szukać jak córa skończy roczek.
No i z uporem maniaka (mimo tych nieprzespanych nocy) chcę drugie dziecko...
Może już za rok zaczniemy staranka 🙂

No to esej strzeliłam... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel ja zamierzałam nabyć bo mam bazę do niego. Bezpieczny, w testach 5 gwiazdek z bazą, bez bazy chyba cztery.
Jednak ponieważ teraz nam się trochę plany rodzinne zmieniły, wybierzemy inny... ale dokładnie jaki to musiałabym spytać męża, który teraz śpi z Kubusiem 🙂

A i nie zauważyłam dzisiaj mamy czwartego ząbka... hurtowy wysyp dosłownie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 🙂 🙂

Kate miło że do nas dołączyłaś!!! Serdecznie witamy w naszym zacnym gronie 🙂 🙂 🙂

Judzia ale Zosiek to rozrabiara z buziuni ulalala!!!

No tralalala ale mam dziś energi ale to chyba przez chłodniejszą pogodę i wczorajszy sex życia ☺️ ☺️ ☺️ hahaha yeahhhhhhhhhhhh 🙂 🙂 🙂

no dobra już ..........ciszaaaaaaaaaaaa!!!

własnie oglądaliśmy nasze wesele sprzed pięciu lat kurde ale jaja 😁 i się teraz wytańczyłam z młodym hahaha 😁 😁 😁 No wiecie to taki trening przed 25 sierpniem hahaha 😁 😁 😁!!!

Lala znawczyni tapet jaka jest różnica pomiędzy tapetą winylowa na flizelinie a zwykłą winylową i która jest lepsza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...