Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,

Krusyna jak u Ciebie może padać ??? Na termometrze 27 i słońce świeci.

Ja od rana jestem bez życia, głowa mi pęka, do toalety latam, najchętniej bym się położyła... ale muszę do sklepu po pieczywo iść...

Ja też chyba kupię Kubusiowi garnuszek na klocuszek... moje dziecko zasuwa po podłodze jak oszalałe, teraz już za wszystkim, ale nie wygląda to efektownie, jak się podciąga na tych rękach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak miło czytać że u Was tak dobrze się dzieje a poza tym takei dobre z Was duszyczki!
U nas trzeci dzień bez smoczka. Wieczorami jest jeszcze łkanie i taki żal ale po 10-15 min zasypia. Widze po zdjeciach ze u Was smoczek do spania musi być. U nas był czasami do spania więc postanowiłam się go pozbyć. w końcu mamy juz 6 zębów więc po co on nam. No i to wstawanie w nocy jak się przebudziła bez smoczka... Trochę mi jej żal bo nie dość że ona płacze to jeszcze trudno jej usnąc przez co mniej śpi a ja mam mniej czasu na pisanie mgr no i siedzę od 23 do 2 w nocy żeby pisać, bo w dzień nie da rady.
A tu dodaję zdjęcie mojej śpiacej królewny, która zasnęła bez płaczu tylko się położyła i już sen:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/517/482638cdc6b88c03med.jpg[/IMG][/URL]
Aha my mamy takiego żółwia i Emilka wkłada do niego klocki i wyciąga przez te górną dziurkę. W szoku jestem bo ta dziurka taka mała że tylko paluszki tam wchodzą.
Można porównać zchusteczkami obok 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1692/6dc34918cef7d7b0med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jak wcześniej zasypiała Emilka tzn. odkładałaś ją do łóżeczka czy obok Ciebie? Pytam bo korci mnie aby odzwyczaić Domi od smoczka ale chyba nie mam odwagi....ja odkładam Go do łóżeczka i on tam się wygłupia, robi stójki na głowie z wyprostowanymi nogami itd. aż w końcu zaśnie....czasem zgubi smoczka i wtedy zaczyna płakać- muszę mu podać...nie potrafię wyobrazić sobie co by było gdybym odłożyła Go do łóżeczka bez smoczka....na początku by się bawił ale potem byłby płacz...
Marinel a co Ty studiujesz? (jeśli mogę wiedzieć) i o czym piszesz pracę mgr?

No i gratuluję 9 miesięcy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel gratulacje z okazji 9 miesięcy 🤪
Słodziutka ta nasze Emilcia...a ten filmik jaka wcina jabłuszko cały czas pamiętam 🙂
Musisz być dumna , że Emilka już tyle potrafi, nocniczek, gryzienie, teraz zasypianie bez smoczusia...super!

Krusyna ja obcięłam i żałowałam!

No i masz babo placek 😠 tak się zaczytałam na forum, że kurczaka przypaliłam...grrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen a pochwal się swoimi włosami 🙂 chyba przegapiłam ten Twój wpis, że ścięłaś włosy...ja nigdy nie żałuję....wychodzę z założenia, że odrosną....moją ulubioną długością są do ramion mocno wycieniowane ale mam też epizod z bardzo krótkimi włosami 2 lata temu tak ścięłam....bardzo mi się podobało ale mężowi już nie i zapuściłam ponownie....niestety nie mam żadnego zdjęcia z tamtego okresu ponieważ mieliśmy zepsuty aparat...
miałam podobną fryzurkę :
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal kończę psychologię i adaptuję test poznawczo-językowy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Musiałam przebadać 160 przedszkolaków, kazde indywidualnie, po 30-40 min a teraz liczę wyniki i je interpretuję.
Może przez to że cała rozwojówka była moim ulubionym przedmiotem tak wiele wymagam od Emilki i sprawdzam co już umie a czego jeszcze nie. I często dochodzę do wniosku że granice wiekowe powinny być szersze, np. chwyt pęsetkowy (kciuk i palec wskazujący) Emilka wykorzystywała już po 3 miesiącu a teraz to już nawet pestkę z pomidora znajdzie na podłodze i podniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziękuje w imieniu Emilki.
Jesli macie ochotę obejrzeć jej sposób poruszania się (czworakowanie jest dla niej za wolne) to podaję link:
http://www.youtube.com/watch?v=AkkeCd9nuHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel brawo dla Emilki.

Mój Kubuś porusza się dokładnie tak samo jak Twoja córcia w pierwszych sekundach przed raczkowaniem.Na panelach jest mu dużo łatwiej i w takich momentach żałuję, że nie mam dywanów nigdzie. Tak samo meble mam bardzo wysokie i nie ma możliwości za nic wspiąć się do góry.

Na dworzu nie da rady wytrzymać tak jest gorąco i tylko czekać aż burza będzie. Byliśmy oboje mokrzy jak wróciliśmy do domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
ale dzisiaj parówka na dworze. Masakra.
Maja smacznie śpi, noc tragiczna ciągłe budzenie i płacz. Górne jedyneczki idą pełną parą 😉 😉
Mam pytanko zamierzam kupić spacerówkę parasolkę. Mam już dosyć dużej. jedst okropnie ciężka i zajmuje strasznie dużo mieijsca w aucie. Może któraś może polecić jakiś model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haaalo 🙂

Madzia - i po burzy 🙂

Shelby - genialna ta bluza 🙂)))

Martusiap - ja mam x-landera x-go i polecam z czystym sumieniem 🙂))) lekka, praktyczna, świetnie się prowadzi 🙂

A my byliśmy u fryzjera - oboje 🙂)))))) ja mam włosy do ucha, a Maksik wygląda jak prawdziwy facet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krusyna no to super 🙂 Ja nie ścinam tylko ze względu na męża, już miałam kilka razy ochotę.

Burza ??? U nas trochę popadało, daleko zagrzmiało i nadal 26 😞(

Kubusia golarką strzygą na 2 mm moi rodzice, na razie bez problemu. Jednak kiedyś obcinanie paznokci też było bezproblemowe... teraz maskara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...